• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
no a najednou tu není nikdo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Ivčo dělám večeři a manža mi tu okupuje PC.
22. pro 2009 v 17:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se asi z těch Vánoc po...u. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Akorát se honím za dárkama, kupuju kraviny, protože se stejně těm dotyčným ničím nezavděčím a do toho tchán dneska boural, takže manžel pro něj jel a narušilo to naše dnešní plány a vlastně i zítřejší, to ho zase poveze k nějakýmu automechanikovi, nebo co toje. :angry: :angry: :angry:

Takže tak, teď jsem už vypěnila, tak šli s malou vytřít chodbu. :confused: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo: dík za info, ale nevim kdy tam stihnu zajet. zejtra tam bude milion lidí a dneska už se mi nechce, navíc tam bude stejně lidí jak zejtra. Ale ten správnej hon začne zejtra. přitom bych jela jen pro ty plíny a basu piv.
Luci. to je pech,ale hlavní je, že je celej! A komu se nezavděčíš? Nedovedu si představit, že by ten muj vytíral chodbu.I kdybysme chodili v hlíně tak by řek, že je to ještě dobrý.
:grinning:
22. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem ho už vyhnala. :grinning: :grinning:

Ivčo to je prostě chlap. :sweat_smile: :sweat_smile:

Luci to je teda pech. :unamused:
22. pro 2009 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, taky si to udělal sám, jel v tomhle počasí z takovýho krpálu. :confounded: Hlavně, že je celej, prý se bouchnul, až měl bílo před očima, ale dobrý.

Dáši, třeba mojí babi a dědovi se nezavděčíme...nikdy jim není nic vhod a kolikrát to pak dostaneme během roku, nebo si to vyžádáme, protože jim se na to práší ve skříni.
22. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: hm, těm starším to je vždycky potíž. Kor chlapi. Ale ani ženský nic nepotřebujou...proto je nejlepší tak kalendář dětí nebo nějaký vitamíny, bylinky, čaje, jenže zas někdo na takovýdle potravinový doplňky není. a cos pokoupila za kraviny teda?
22. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dědovi kolínskou a mikinu a Ferneta a pro babi ten kalendář Verunky:grinning: a noční košili. Právě že babi dostala třeba před asi 5 lety ruční mixér a do dneška dělá brkaši šťouchadlem a bábovku míchá měchačkou...důchodci... :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci oni jsou zvyklý na tu jejich dobu a nejsou dělaný na novinky.I kdyby se to šťouchadlo rozpadalo
22. pro 2009 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky některý lidi si dárků neváží a některý by si vážili a zase třeba nedostanou :frowning2:

Luci jak píšou holky, hlavně že je tchan ok.

Kubíček už se nemohl dočkat stromečku, tak ho tady dáváme do stojánku, no jsem zvědavá jak to zvládnem, tatínka nemáme doma, to bude teda porod :grinning:
22. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak Luci u naší tchyně je to to samý, tak ynikdy nevytáhne co od nás dostane. jediný co používá je dvd přehrávač, který dostala k 60-ti nám, ale jinak nic. Ted k narozkám dostala cd a když se manžel ptal, jeslti už ho poslouchala, tak že prej ne, že jí ho táta někam schoval. :slight_smile: ze začátku mě to sralo, páč nikdy nic od nás co dostala nepoužívala, ale ted už jsem na to zvyklá a kašlu na to
22. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo Sába už se taky ptala kdy ho vyndáme,ale jsem tvrdá a bude až 24 :wink:
22. pro 2009 v 19:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si letos řekla, at si ho malej užije, pak jezdíme po příbuzných, tak ho vyndáme už denska, ale zdobit budem až zítra. Zítra musíme ještě s Tádikem na očkování, tak uvidíme, kdy to uděláme
22. pro 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tchýně nám dárky s díky vrací a nebo je rozdává dál :grinning: Takže to už neřeším a to si obstarává manžel sám.

Jo ty kalendáře máme doma a představte si, že nám u jednoho dali 3 listy vzhůru nohama. Tak mám vztek, ale jelikož byl jeden pro nás, tak to holt přežijeme. :unamused:

Stromeček budu dělat se ségrou zítra až Veru usne a pak balit dárky, ten kočárek, to bude horor. :rolling_eyes:

Já snad zítra ještě pojedu do Globu a naproti, nebo už na to prdím...uuuuuuááááá a to jsme ještě chtěli do Makra. Ale asi už na to kašlu, budu v klidu dělat salát a obalím si řízky. :frowning2:
22. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci když ho složíš tak to pujde dobře.
22. pro 2009 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé do globu nejezdi, nebo se tam zblázníš. dneska tam byl manža a říkal hrozný, hrozný
22. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten kočárek nebal, bude to vypadat hezk ypod stromečkewm
22. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho chci mít složený, aby s ním mohla hned jezdit, tak ho jen obalím papírem, loni jsem tak balila kuchyňku.

Jdu si relaxnout k čaji a telce. Pa a dobrou noc. :dizzy_face:
22. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych si dala čajík, ale ještě je to moc chaos
22. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci papa
22. pro 2009 v 19:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré sněhové ráno

Co je to za počasí,nejdřív prší a pak chumelí jak blázen.

Musim do toho města,měla jsem jed ještě ke švagrový pro klobásu,ale je tak hodná,že mi to přiveze. :wink:

Ivčo jak jste dopadli ze stromečkem?????

A dneska dělejte všechno v klidu ať se nezblázníte. :wink:
23. pro 2009 v 08:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám vypitou kávu a uvařený brambory a vy nikde
23. pro 2009 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky ja od rana taky delam salat vse se mi variiiii,a mam tu brajgl sakra porad dokolecka :frowning2:
23. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo já ani nemluvim
23. pro 2009 v 08:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hruuuza,ted se snazim vsem napsat prani,ale doufam,ze na nikoho nezapomenu
23. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to já jsem psala včera.Někomu maila a někomu SMS a zatim se ještě nic nevrátilo. :unamused:
23. pro 2009 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to dneska bude tanec :grinning: .ale zejtra už jen to nejnutnější...a ještě jsem vyhnala do tesca manžu kvůli těm plínám...jestli je už nemaj, tak mě zabije a bude na štědrej den vdovcem :grinning: Jinak vy pečete, smažíte, já převlíkám postele
23. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky tu už jsem, ještě v pyžamu, ale píšu ještě na poslední chvíli přání a pošupajdíme do zimy na poštu, snad budou mít otevřeno tady u nás.

No jdu si dát kafe, jsem nějaká nervozní, Veru kreslí přání a je úplně tupá, jak kdyby nikdy nekreslila...dřív tak krásně kreslila a dneska místo postavy nakreslí hlavu a vlasy kolem dokola, takže pak to vypadá jak sluníčko. :angry: Koza jedna.
23. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja posilam od rana a vraci se mi toho plno hruzaaaaaaa,ale je to hezky,ale do toho mi knoura diote,ze chce darky me jebne
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, ta naše se zase vzteká že žádný nechce, aby nemusela být hodná :grinning:
23. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek