• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Luci, Péťo: asi už jsou mimo z Ježíška, tak s nima do zejtra večera nic nebude. :grinning:
Jinak jsem včera nakoupila lojový koule a slunečnice a ptáčkům něco nasypu, ať se pomějou. No spíš. Vyženu manžela, ať to venku navěsí na stromy, ať na chvilku vypadnou a já můžu vytřít v klidu a uklidit.Věčně mi visí při vytírání na zádech, při mytí nádobí na nohavici, tak budu mít chvilku úklid v klidu.
23. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dáváte do vánoček tu citronovou kůru? Já si včera našla nějaká recept na vánočku, tak to chci zkusit. Ještě jsem jí nikdy nedělala. :confounded:
23. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, se máš, to mě bude malá viset na jedné noze a tatínek opruzovat u druhé nohy, takže asi uklízet nebudu :grinning:
23. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me neprisel hlavni darek teletabiesek,nekde se po cete stratil,takze sem nasrana jak nejvic muzu a jedeme schanet dneska jinyho,se zblaznim posta pojebana,mam nervy,tak sem zvedava zda se mi prachy vrati,jelikoz uz je nechci jestli je nekde najdou tak at si je sezerou....
23. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj davam,je to vonavy a lepsi s kurou ,my zadelame taky dnes uuuuf
23. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci kůru určitě a nebo stačí jen pár kapek citronu.

Péťo to je děsný,já mám pak taky nervy když to nepřijde a je to zaplacený.

Tak holky jsou v pohodě,koukaj na pohádky.No manža taky neotravuje,protože je v práci. :grinning:
23. pro 2009 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: já nevim, vánočky jsme ušetřená, manžel jí nejí a tak mi dělá tchýně jednu malou. Tak je taky vyžeň pod záminkou něčeho :slight_smile:
péťo: tak to je katastrofa. Ten muj by jim to tam šel rozštípat. Stačí, když na mě nezazvoněj, že maj balík a jen mi hoděj do schránky lístek, že si to mam vyzvednout na poště. Jen přijde domu, zvedá telefon a už je rovná do latě. Myslim, že už ho tam znaj. :grinning: Samozřejmostí je opakovaný doručení.
Tak si to obvolej, ať nemusíš lítat po městě...Mam v hračkárně sestřenku,ale nevim co přesně chceš...tak ti to nemůžu zařídit
23. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo: když to máš zaplacený, tak aby ti to v tom net krámě pak uznali na vrácení,asi by bylo lepší tam zavolat a dohodnout se s nima nebo to vyzvednout po vánocích a do 14 ti dnů to vrátit to ti pak musej vrátit peníze.
23. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo???ty jo hahahah
Mam to prez jednu pani,ale ta uz ma ptrazdniny takze na netu uz neni mam dost,proste penize chci zpet a o to se postaram,kdyz dneska koupim jinyho tak si nebudu brat ten co mi nebyl schopnej za 14 dni prijit to at nezkousej,a pani na poste rekla,ze to muzu reklamovat,ze dostanu penize :slight_smile: sice to nebude hned,ale na nich to nestoji,zatim jidlo mame :grinning:
23. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee holky on priseeeeel :slight_smile: po takovy dobe a dneska prisel juu
23. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne.

Péťo, tak to je hrozný. :angry: Držím pěsti, ať nějakého hezkého seženeš. :slight_smile:My jsme objednávalibarvy do tiskárny a taky se někde zatoulali, tak jsme je objednávali znovu a přišli oboje tou doručovací službou PPL. Maj v tom pěknej bordel.

Dášo, dej vědět jestli plíny ještě byli, chci tam vyslat odpol. rodiče, až pojedou na nákup.
23. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to je super :dizzy_face:
23. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: já bych ti je vzala, ale manžel pojede sockou, tak by to neunesl. Vědět dám. Ale zatím je maj, akce trvá do zejtra. Asi aby nalanařili maminy na vánoční nákup.Dobrej tah!
Péťo tak koukám, že ty už máš Vánoce dneska :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mam mam radost tak,kdybych se neozvala,asi by ho ani nenasli :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, díky. No to ne, chudák, už tak toho bude mít až dost. Já ještě nějaké mám, tak uvidím jestli se pro ně naši vydají. Oni zase nějaké v akci určo brzy budou.

Tak já už mám doma naštěstí naklizíno, přes vánoce jsme u našich, tak si doma ani bordel neuděláme. Akorát 25. přijede druhá babi s dědou, tak tam půjdem, tak snad Víťa nestihne udělat nějakej velkej brajgl.
23. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš ten muj, to je jelito! :confounded: dal si včera večer do mrazáku chladit pivo :zipper_mouth:
23. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši :grinning: taky mám takový doma :grinning: A loni nechal celou basu na balkoně a hezky mu to popraskalo :grinning:
23. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: sem mu řikala, dej si to na balkon, ne, musel si ho dát do mrazáku a to jsem ho v neděli rozmrazovala :unamused: a pak jsem ho po 10 ti minutách upozorňovala, že tam má to pivo...to nějak vyšumělo. Teď jsem otevřela mrazák a tam nadělení. Tak nám v kuchyni voní pivo místo purpury. Romantika :zipper_mouth:
23. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši :grinning: no co, každý preferuje jinou vánoční vůni :grinning:

U nás je tedy pouze cítit vánoční atmosféra...tedy jen z aromalampy, to je tak vše. Jinak bordel, nevím, zda to tu bude vůbec zítra vypadat, že je Štědrý den. :confounded: No nic, jdu to zkusit pofackovat. Přáníčka jsem už rozeslala, snad jsem taky na nikoho nezapomněla. Ještě, že ten e-mail je, to by bylo peněz za dopisy. :grinning:
23. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nesnáším ty básničky, co chodí do smsky. Přijde mi to pak od 10ti lidí, to je tak neosobní...ona tedy ani smska není, ale když je pak vidět, že to je rozesílaný hromadně... :unamused:
23. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci:to máme doma poklady co? :grinning:
23. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky posilala maily,ale i sms,pisu jen jednoduse zadny basnicky,uz je to stary ty sms,co porad chodi kazdym rokem stejny :unamused:
23. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho doma este nemam,ale dneska byl naposledy tak si to uz konecne uzijeme,ale ja jsme unavena normalne jak tu od rana neco delam,uz at mala spi a ja zalehnu asi taky,vubec se mi uz nic nechce,jelikoz delam vsechno rychle aby mi do toho nehrabala a to me taaak nebaviii......Este musim zabalit darky
23. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme zpět z města,tý tam je chaoz.
A sehnala jsem všechno co jsem chtěla.

Luci v loni nám taky popraskala basa piv,a taky jsem mu několikrát řikala dej to dovnitř,nééé tak měl prtku.

Péťo tak to máš radost co???

Tak zase jdu pokračovat.
23. pro 2009 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mam,jsou hnusny az jsou hezky,nevim teda co se ji na tom libi,ale objednala jsem ji vsecky 4 tak snad bude mit radost zabalim je kazdy zvlast,a pak bude mit rodinku,este potrebuju to dvd
23. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam chvilku klidu,ale vy nikde
23. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v tvý chvilce byla ve vaně. Mrňous spí, tak jsem si to šla užít. Ale teď už se chystám na hromadu prádla. Poslední dárky dobaleny...salát už se rýsuje, cukrovíčko bude od tchýně, tak ještě vysmejčit a mám hotovo
23. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky jen uklidim a zitra stejne este chlebicky atd deeees,a me dosel papir,mel ajsme jen na jednoho teletabiska
23. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááá koukám, že pivní katastrofy byly na vícero frontách...
23. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek