• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Juu tak to se asi pujdeme podivat....
14. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpět a ani ten úklid dlouho netrval,jsem se do toho pustila. :grinning:

No tak to se taky půjdem na betlém podívat,ale až příští týden,bude to tam ještě????

Moni kašičku nechcem :slight_smile: a ani nevim o nikom.
14. pro 2009 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám taky poklizeno a v troubě kuře a na plotně zelí a brknedlík. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, tam to bude asi do Vánoc. Dneska, nebo zítra snad taky začínají u Fora trhy. Já tam ještě nebyla ve Foru a s Veru se mi tam nechce. :confounded:
14. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já jsem taky něco chtěla
Nemáte někdo zájem o vodní želvu??? má asi tak 15cm
14. pro 2009 v 15:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já byla ve Fóru v sobotu večer.Nechala jsem děti manžovi a šla jsem,ale byla jsem jenom v Dráčiku.
A docela mě tam ani nic nebralo.
Byla jsem tam asi po 19h a lidí tam bylo nezkutečně moc.
14. pro 2009 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: vzhledem k tomu, že vodní želvy pěkně zdrhaj a dnes už skoro neseženeš obyč žárovky,tak děkuji. :wink: .
14. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, zvířátek mám doma dost. :grinning:

Teď před Vánocema tam asi ani prázdno nebude. No, třeba se tam půjdou prodírat davem někdy dopoledne, až bude malá ve školce. A teď mě tak napadá, že příští týden jsou už Vánoce a školka se zavírá. :astonished:
14. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a za jkolik??,a co je k ni potreba?
14. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,ja uklizim jak diva,Milan si vymyslel koupelnu(blazen :grinning: ),ale pry to bude mit do patku hotovy.
tak koukam,ze ta ustecka diskuze se uplne rozpadla :unamused:
14. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

No Leni už to tak vypadá.

Luci ještě máš pondělí a úterý.Tak to máme i ve škole. :wink:
14. pro 2009 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Mončo my jí nesvítíme,neni to potřeba,když akvárko neni někde v chladu.A nám teda ještě neutekla a to už jí máme fakt dlouho,ale už na ni nemám čas.

Pit neni potřeba skoro nic.Nakrmit a jednou týdně vyčistit filtraci. :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musis se ji venovat??nak jo?kamradka ji ma,a nak se ji nevenuje,ja bych chtela naky zviratko pro torinku jelikoz po necem touzi,ale nechci nic na praci jednou jsem mela kralika a stacilo mi to a pak este kdyz umrel,tak to trapeni jejeje :frowning2:
14. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ustecka diskuze se nerozpadla jen tam nikdo nechodi,a my nekotlinky k nim k nim nesmime, tak sme tady no,a bylo moc prospevku a mame aspon jinej nazev takovej pokrocilejsi....

Ja byla u sousedky,dali sme si vinko a budeme uzivat ted domaciho vecera sem zvedava kdo vypadne,mala si tiskatkuje a pak pomasti spinkat rano do skolky :slight_smile:
14. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky se jí nevěnujem.
A filtr vyčistíš za 3min. :slight_smile:

Mohl by vypadnot Chodur,leze mi na nervy.přeju to Šmajdovi. :wink:
14. pro 2009 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukám nová diskuze?
LONA-u mě ten zítřek platí,budu v 11 hod.u magistrátu.
14. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je kamenej vid??me by to vadilo ,ja jsem taky takova,ze se s kazdym hned muchluju hahah jak pubertaci,a ona jen stoji a cuci,no kazdej je nakej,ma svuj svet jinak vymyslenej
14. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlavně se furt tak přiblbě směje.

Jdu chrnět,jsem nějaká vyřízená a brzo ráno čekám budíček,Bára od půl 7 spí a slyšela jsem jak pěkně chrchlá,achjooo :unamused:
14. pro 2009 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemam rada kdyz nekdo neumi dat city najevo,proste je takovej kamenej no,ale kdyz postupuje joo to se gebi hahahah,ale asi to vyhraje
14. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
De: jojo platí. poznávací znamení: bude třímat dvd v ruce. a nový na výměnu nechcem.
14. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky si myslim.stejně o něm za pár nebude ani slechu ani vidu jako u těch starších superstar.
Jenom když něco provedou nebo se na něco vyvalí tak to píšou,ale jestli natočili písničku tak to nééé.
14. pro 2009 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
de: bude se vyskytovat u vstupu do magistrátní jídelny.
14. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nejvic asi zari Aneta Langerova ,ta to bere proste vazne,ale co je za superstar samer ten debilek nevim teda jak takovej frajirek mohl postoupit....
14. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to bylo to jeho olizování. :grinning: :grinning:
To je fakt,tý to zůstalo.
Tak jsem hodila sprchu a probrala jsem se tak tu ještě chvilku budu.
14. pro 2009 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LONA-dobře,děkuji moc,budu tam.
14. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,ja vas ted nejak nestiham a to se to jeste ani nenarodilo :grinning:
dneska jdu pro novy plasty do bryly a maly privezou kuchynku po stromecek,nejak se tesim na vanoce :grinning:
tak vsem hezky den :slight_smile:
15. pro 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Normálně to hádě mrňavý už je od 5h vzhůru.Budu jí muset zkusit dát spát po obědě.

Leni neměla by ses trochu šetřit???? :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ja vse delam v klidu :grinning:
15. pro 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to jóó,to můžeš :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak mě chytly záda, jsem úplnej lazar, teda v nejmín vhodnou chvíli, jsem zvědavá jak půjdu s Tádou ven. Ještě že dneskaavyzvedne Kubíka ze školy manža, to bych fakt nezvládala. Včera byl autobus tak narvanej, že jsem se tam skoro nevešla a to si nedovedu představit, kdybych měla kočár, takhle byl Tádik v šátku, tak to bylo o fous. :frowning2:

Leni včera mi přišel mail, že posílají zakázku, tak jsem zěvdavá kdy to doarazí a jak to bude vypadat, už se těším. dala jsem tam i to vánoční přání, takuvidíme
15. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupě ty jsi taky Lenka?
15. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek