Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
boadella
23. pro 2009
Tedy tak to jsem zvědavá na ten lahodnej salát, ty brambory jsou pěkně moučnatý ]-(
pitrska
23. pro 2009
ja je mela zase nedovareny
lenka1982autor
23. pro 2009
Áááááááááá koukám,že se daří :-N

U nás zatim vše OK 😉
pitrska
23. pro 2009
tak jdu na vanocku 🙂
boadella
23. pro 2009
Hmmm, já jdu do večerky asi pro brambory ]-( ]-( ]-( To je děsný.
moniska24
23. pro 2009
Ahojky 🙂

Přeju Vám všem krásný vávoční svátky a hlavně dětem hodnýho ježíška s plným pytlem dárků.

Monča a Táda
lenka1982autor
23. pro 2009
Moni děkujem a tobě tééééžžž krásné a pohodové vánoce.

No já jdu pro hrášek,otevřela jsem ho a on byl úplně rozvařenej,takže to byla spíš kaše. ]-(
Už to začíná. :-N
pitrska
23. pro 2009
Holky moje nevim zda se este ukazu,ale asi jo,ale pro jistotu
Vsem krasne a Kouzelneeeeeee vanoce,plne pohodickyyy papapappaapapapapaa
poupe
23. pro 2009
ahojky,preji vsem krasne vanoce,hlavne pohodu a hodne darecku,ahoj Lenka a Kacka 🙂
boadella
23. pro 2009
Tak těsto na vánočku už je skoro vykynuté, jen jsem tam nestihla dát mandle, tak je zahnětu při dělání válečků 😃 Salát už se chladí na balkoně, brambory se nakonec umoudřily a moučnatý byly jen ty dvě první. Veru dostane jen samotnej brambůrek a prasátkovej řízeček, salát jí nechutnal.

Holky, také Vám všem přejeme s Verunkou krásný Štědrý den, hezky si ho užijte v klidu a bez stresu u pohádek a s cukrovím na klíně...já se na to už těším. 🙂 x-) x-)
lona
23. pro 2009
já taky nevím, jak se tu ještě budu objevovat a proto všem přeju krásný Vánoce, rozzářený očička dětiček a aby každej dárek našel svýho adrersáta.
Luci: aby se ten salát nechladil stejně jak ty piva 😃
lenka1982autor
23. pro 2009
Ahojky

Taky přejeme pohodový Štědrý den a svátky pohody a klidu.
Ať jsou dětičky spokojený. 😉 🙂 😉 🙂 x-)
lesnenka
23. pro 2009
My taky přejeme všem krásný štědrý den a celé svátky strávené v pohodě a klidu. Eva a Vítek. 🙂
teddysek
23. pro 2009
Přejme vám s klukama klidné vánoce, hódně lásky a těm prckům pro které jsou první, ať na ně mají ty nejlrásnější vzpomínky. 🙂
Uvažuji o tom, že dám Samíkovi pod stromeček jen 2 dárky, aby si to opravdu vychutnal. Ostatní budu přidávat v průběhu dalších dní. Daník na svoje první vánoce rozbalil pouze 1 dárek a ostatní šli stranou. Tak tomu bych se letos chtěla u Samíka vyhnout.
Vyražte zítra na procházku ať vám pěkně na to cukrovíčko vytráví. x-)
eleonora
23. pro 2009
Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků. Martina s rodinou 🙂
barielka
23. pro 2009
Užijte si všichni krásné chvíle vánoční... x-)
boadella
24. pro 2009
Holky, tak jsem právě skončila s balením dárků a zdobením stromečku...uuuuffff. A to vám ještě napíšu příhodu, co se stalo. Stromek už ozdobený na svém místě, já roztahaný dárky po obýváku, manžel u PC, balím, balím a najednou za mnou: "jééééé..." Já se tak lekla, otočím se a tam Verunka...tak jsem jí čapla a nesu jí do postele a ona, že tam byl stromeček se zvonečkem...tak manžel hned oblboval, že se jí určitě o tom zdálo, já jsem taky přesvědčovala, že žehlím a že jsem tam nic neviděla...no parádička. Tak jsem jí šla uspat, vůbec nemohla zabrat, můra jedna zvědavá...celá po mamince. 😃 Tak už opravdu dobrou noc a krásný Štědrý den. x-) x-) x-)
lenka1982autor
24. pro 2009
Luci tak snad pochopila,že to byl sen.

Evi ještě vše nej k svátku 😉
naivuli
24. pro 2009
Ahojky ústí

přejeme všem klidné a pohodové vánoce, dětem at se splní jejich přáníčka a dostanou hodně dárečků
lenka1982autor
26. pro 2009
Ahóóóóój

Tak jsme všechno přežili ve zdraví 😃
A všechny povinné návštěvy mááááme za sebou. 😉

A jak jste dopadli vy?????? Co dětičky byli spokojený??????
naivuli
27. pro 2009
Ahojky

u nás taky v pohodě, Kubík dostal autodráhu, tak byl spokojenej. My šli po rozbalování dárků k sousedům a skejsli jsem tam až do jedný do rána 😃 , no manžel až do tří 😃 a já ráno nebyla schopná vstát, páč Táda chtěl za noc asi 10x kojit. Ale už jsem to snad dospala.
lona
27. pro 2009
ahoj holky, koukám, že po Vánocích pusto prázdno...sice nechodíme, jak jsem si myslela,ale zato spinkáme celou noc od 20.00 do 7 8. A to je mnohem lepší 😎 . Tak jsem spo roce vyspala...krása. inak Vánoce v klidu a pohodě, ostaně jsou to svátky klidu a míru 😃. Salát sněden, kapr po smrti...cukrovíčka ještě jedna miska, uklizený byt vzal za své, návštěvy odbyty...teď ještě vymyslet toho Silvestra
lenka1982autor
27. pro 2009
Ahojky

Přejeme Nikovi vše nej nej k prvnímu ročku. 😉 😉

Byli jsme dneska ještě u našich na obídku,abych nemusela vařit. :-N

A zítra už jde manža zase do práce. :-|

No a na Silvestra hodíme holky k našim, pozvem známý a budem pařit u nás doma. 🙂
lona
27. pro 2009
Leni: sice brzy, ale to se taky počítá...díky za přání. 🙂 Já dneska dělala kachnu.manžel teda ještě dojídal salát. Na zejtra má ještě manžel volno. Taky to byla teď samá návštěva a tak si chce zejtra odpočinout. Na Silvestra hlídání nemáme. Sice tchýně slibovala, ale Jeskyňky taky slibovaly...hlídání není, tak buď někdo přijde k nám bo my k někomu hodně odvážnýmu 🙂 🙂
lenka1982autor
27. pro 2009
Jéé Dášo já jsem se přehlídla,já myslela,že je tam rok a ono teprv 11měsíců. 😃 😃 no blbec.
payda
27. pro 2009
Čus ženy...normálně jak je manža doma, tak mám v Pc útrum.
My opět letos Vánoce cestovací: v sobotu 19.12 odjezd k maži tátovi, pak jeho maminka, v pondělí návrat a v úterý dnes zase zpět slvit Vánoce s tchýní. Takže ve středu dopoledne vše u tchýně zbalit a šup do ˇUL, kde pobrat dárky k moj mamce, kde jsme trávili Vánoce. Přespat a zůstat na oběd. POobědě rychle domu, balit další dárky. Další den na oběd k naší babí s dědou, dnes návštěvu u mýho táty a je to za náma. Ale pět jsem letos neměla z Vánoc nic...a to jsme myslela, že narozením pindi vše skončí a prdlajs...Ale dnes byla poslední návštěva a začínáme balit věci na stěhování...Vzhledem k hektickému předvánočnímu shonu dodatečně přejeme krásný povánoční čas, velikou radost z dárečků a rychlé trávení.

Matlafousek měl Vánoce na několikrát...a stejně měl největší úspěch balicí papír.
payda
27. pro 2009
Jo a konečně Ježíšek přinesl chůvičky a rovnou aj s kamerkou..takže Matlafousek je pod dohledem...Takže aj Silvestr můžeme slavit jak se patří...

Holky já už jsem tak přežraná, přetláskaná a nafouklá...Normálně jsem se už včera večer těšila na ráno, až si dám k sídani klasa chleba s pomazánovym máslem...to sladký už nemůžu ano vidět.A plněné ořechy se letos opět povedly..ach ach ach.. 😃
payda
27. pro 2009
Dášo..tak hlídání selhalo?

Luci- to s tou Verunkou je supr, jsem se musela vysmát....chudáčci dětičky, jak z nich děláme někdy hlupáčky. Ale pak ten stromeček musela vidět ráno, ne? Nebo jste to ukryli?

Ivuš - s tim kojenim na Vánoce. Asi chtěl tadík slavit s vámi, ne? Někdo šampus, někdo mlíko... x-)
lesnenka
27. pro 2009
Dobrý večír. U nás to proběhlo normálka.
Na Štědrý den Vítka stromek nezaujal a ani zabalené dárky. Dělal, že to jeho vůbec není, tak jsem si to co jsem pracně zabalila, protože v domění, že ho bude zajímat papír, normálně rozerve vše co najde,zase pěkně rozbalila. Pak vzal dárečky namilost a hrál si s nima.
Za to dneska byl ze stromku vyprdlej. No co byste tomu řekli. 😃
payda
28. pro 2009
Lesněnko - to je vtipný s těma dárkama. Zasmála jsem se nad tvou hláškou "..zase pěkně rozbalila"... 😃 Hlavní je, že dárky obdržel. Uvidíme, co udělá za rok....co to třeba celý rok s ním trénovat?? 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli