• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Tedy tak to jsem zvědavá na ten lahodnej salát, ty brambory jsou pěkně moučnatý :angry:
23. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja je mela zase nedovareny
23. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Áááááááááá koukám,že se daří :sweat_smile:

U nás zatim vše OK :wink:
23. pro 2009 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu na vanocku :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, já jdu do večerky asi pro brambory :angry: :angry: :angry: To je děsný.
23. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Přeju Vám všem krásný vávoční svátky a hlavně dětem hodnýho ježíška s plným pytlem dárků.

Monča a Táda
23. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni děkujem a tobě tééééžžž krásné a pohodové vánoce.

No já jdu pro hrášek,otevřela jsem ho a on byl úplně rozvařenej,takže to byla spíš kaše. :angry:
Už to začíná. :sweat_smile:
23. pro 2009 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje nevim zda se este ukazu,ale asi jo,ale pro jistotu
Vsem krasne a Kouzelneeeeeee vanoce,plne pohodickyyy papapappaapapapapaa
23. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,preji vsem krasne vanoce,hlavne pohodu a hodne darecku,ahoj Lenka a Kacka :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak těsto na vánočku už je skoro vykynuté, jen jsem tam nestihla dát mandle, tak je zahnětu při dělání válečků :grinning: Salát už se chladí na balkoně, brambory se nakonec umoudřily a moučnatý byly jen ty dvě první. Veru dostane jen samotnej brambůrek a prasátkovej řízeček, salát jí nechutnal.

Holky, také Vám všem přejeme s Verunkou krásný Štědrý den, hezky si ho užijte v klidu a bez stresu u pohádek a s cukrovím na klíně...já se na to už těším. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky nevím, jak se tu ještě budu objevovat a proto všem přeju krásný Vánoce, rozzářený očička dětiček a aby každej dárek našel svýho adrersáta.
Luci: aby se ten salát nechladil stejně jak ty piva :grinning:
23. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Taky přejeme pohodový Štědrý den a svátky pohody a klidu.
Ať jsou dětičky spokojený. :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky přejeme všem krásný štědrý den a celé svátky strávené v pohodě a klidu. Eva a Vítek. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejme vám s klukama klidné vánoce, hódně lásky a těm prckům pro které jsou první, ať na ně mají ty nejlrásnější vzpomínky. :slight_smile:
Uvažuji o tom, že dám Samíkovi pod stromeček jen 2 dárky, aby si to opravdu vychutnal. Ostatní budu přidávat v průběhu dalších dní. Daník na svoje první vánoce rozbalil pouze 1 dárek a ostatní šli stranou. Tak tomu bych se letos chtěla u Samíka vyhnout.
Vyražte zítra na procházku ať vám pěkně na to cukrovíčko vytráví. :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků. Martina s rodinou :slight_smile:
23. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užijte si všichni krásné chvíle vánoční... :dizzy_face:
24. pro 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem právě skončila s balením dárků a zdobením stromečku...uuuuffff. A to vám ještě napíšu příhodu, co se stalo. Stromek už ozdobený na svém místě, já roztahaný dárky po obýváku, manžel u PC, balím, balím a najednou za mnou: "jééééé..." Já se tak lekla, otočím se a tam Verunka...tak jsem jí čapla a nesu jí do postele a ona, že tam byl stromeček se zvonečkem...tak manžel hned oblboval, že se jí určitě o tom zdálo, já jsem taky přesvědčovala, že žehlím a že jsem tam nic neviděla...no parádička. Tak jsem jí šla uspat, vůbec nemohla zabrat, můra jedna zvědavá...celá po mamince. :grinning: Tak už opravdu dobrou noc a krásný Štědrý den. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 02:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak snad pochopila,že to byl sen.

Evi ještě vše nej k svátku :wink:
24. pro 2009 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ústí

přejeme všem klidné a pohodové vánoce, dětem at se splní jejich přáníčka a dostanou hodně dárečků
24. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahóóóóój

Tak jsme všechno přežili ve zdraví :grinning:
A všechny povinné návštěvy mááááme za sebou. :wink:

A jak jste dopadli vy?????? Co dětičky byli spokojený??????
26. pro 2009 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

u nás taky v pohodě, Kubík dostal autodráhu, tak byl spokojenej. My šli po rozbalování dárků k sousedům a skejsli jsem tam až do jedný do rána :grinning: , no manžel až do tří :grinning: a já ráno nebyla schopná vstát, páč Táda chtěl za noc asi 10x kojit. Ale už jsem to snad dospala.
27. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám, že po Vánocích pusto prázdno...sice nechodíme, jak jsem si myslela,ale zato spinkáme celou noc od 20.00 do 7 8. A to je mnohem lepší :sunglasses: . Tak jsem spo roce vyspala...krása. inak Vánoce v klidu a pohodě, ostaně jsou to svátky klidu a míru :grinning:. Salát sněden, kapr po smrti...cukrovíčka ještě jedna miska, uklizený byt vzal za své, návštěvy odbyty...teď ještě vymyslet toho Silvestra
27. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Přejeme Nikovi vše nej nej k prvnímu ročku. :wink: :wink:

Byli jsme dneska ještě u našich na obídku,abych nemusela vařit. :sweat_smile:

A zítra už jde manža zase do práce. :unamused:

No a na Silvestra hodíme holky k našim, pozvem známý a budem pařit u nás doma. :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: sice brzy, ale to se taky počítá...díky za přání. :slight_smile: Já dneska dělala kachnu.manžel teda ještě dojídal salát. Na zejtra má ještě manžel volno. Taky to byla teď samá návštěva a tak si chce zejtra odpočinout. Na Silvestra hlídání nemáme. Sice tchýně slibovala, ale Jeskyňky taky slibovaly...hlídání není, tak buď někdo přijde k nám bo my k někomu hodně odvážnýmu :slight_smile: :slight_smile:
27. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé Dášo já jsem se přehlídla,já myslela,že je tam rok a ono teprv 11měsíců. :grinning: :grinning: no blbec.
27. pro 2009 v 17:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženy...normálně jak je manža doma, tak mám v Pc útrum.
My opět letos Vánoce cestovací: v sobotu 19.12 odjezd k maži tátovi, pak jeho maminka, v pondělí návrat a v úterý dnes zase zpět slvit Vánoce s tchýní. Takže ve středu dopoledne vše u tchýně zbalit a šup do ˇUL, kde pobrat dárky k moj mamce, kde jsme trávili Vánoce. Přespat a zůstat na oběd. POobědě rychle domu, balit další dárky. Další den na oběd k naší babí s dědou, dnes návštěvu u mýho táty a je to za náma. Ale pět jsem letos neměla z Vánoc nic...a to jsme myslela, že narozením pindi vše skončí a prdlajs...Ale dnes byla poslední návštěva a začínáme balit věci na stěhování...Vzhledem k hektickému předvánočnímu shonu dodatečně přejeme krásný povánoční čas, velikou radost z dárečků a rychlé trávení.

Matlafousek měl Vánoce na několikrát...a stejně měl největší úspěch balicí papír.
27. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a konečně Ježíšek přinesl chůvičky a rovnou aj s kamerkou..takže Matlafousek je pod dohledem...Takže aj Silvestr můžeme slavit jak se patří...

Holky já už jsem tak přežraná, přetláskaná a nafouklá...Normálně jsem se už včera večer těšila na ráno, až si dám k sídani klasa chleba s pomazánovym máslem...to sladký už nemůžu ano vidět.A plněné ořechy se letos opět povedly..ach ach ach.. :grinning:
27. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo..tak hlídání selhalo?

Luci- to s tou Verunkou je supr, jsem se musela vysmát....chudáčci dětičky, jak z nich děláme někdy hlupáčky. Ale pak ten stromeček musela vidět ráno, ne? Nebo jste to ukryli?

Ivuš - s tim kojenim na Vánoce. Asi chtěl tadík slavit s vámi, ne? Někdo šampus, někdo mlíko... :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír. U nás to proběhlo normálka.
Na Štědrý den Vítka stromek nezaujal a ani zabalené dárky. Dělal, že to jeho vůbec není, tak jsem si to co jsem pracně zabalila, protože v domění, že ho bude zajímat papír, normálně rozerve vše co najde,zase pěkně rozbalila. Pak vzal dárečky namilost a hrál si s nima.
Za to dneska byl ze stromku vyprdlej. No co byste tomu řekli. :grinning:
27. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lesněnko - to je vtipný s těma dárkama. Zasmála jsem se nad tvou hláškou "..zase pěkně rozbalila"... :grinning: Hlavní je, že dárky obdržel. Uvidíme, co udělá za rok....co to třeba celý rok s ním trénovat?? :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek