• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Jinak Krásné ráno všem...To jevenku nádherně bílo, co? Jen aby to vydrželo.
K snídani klasa cukroví a sladký čaj...funim funim a už to jim ze setrvačnosti. Jdu sladké zneutralizovat taveným sýrem - samotným... :dizzy_face:
28. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Péťo pravý vánoce z Matlafouskem budou až to bude pořádně vnímat.A byla to u vás spíše honička než odpočinek co???,

Evo no to je taky dobrý :grinning:

Bára zase když jsme každý večer přijížděli domu tak řikala budem tam mít dárečky byl tam ježíšek viď????.
Ona by chtěla dárky každej den.
A Sába řikala,že se jí to líbí,ale nebylo toho tolik jako v loni. :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo já si dala chleba se sýrem a docela jsem si pochutnala. :wink:
28. pro 2009 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný ránko,

teda Paydi, to by mě zabilo takovýhle cestovní vánoce. Mě stačí že jeden svátek vánoční jedeme k jedněm rodičům a ke švagrový a druhý svátek k druhým, a mám toho dost. Letos jsem prohlašovala, že nikam nejedu, dám kopyta na stůl a bude klid, ale neprošlo to. :frowning2:

Já taky snídala chleba, teda veku se sýrem, koupila jsem si v německu kozí, byl dobroučkej, ale to jen proto, že už došla vánočka. no manža chce další, letos už čtcrtou, tak nevím nevím, jestli se do ní ještě pustím.

Dnesak bych potřebovala do města, ale jsem nějaká líná, no uvidíme, ráno jsem byla se psem a nějak mi to stačilo :grinning:
Leni Sába je borec :grinning: :grinning: a fakt toho nebylo tolik jako v loni?

Evčo, počkej příští rok, jak bude Vítek trhat papír, to si užijete, neboj :wink:
28. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lono, tak to se máš, že už se vyspíš celou noc, to je Nikísek zlatíčko :slight_smile:

Tádik asi za chvíli poleze :grinning: leží na břišků a zvedá prdelku hrozně vysoko, chtěl by se pohnout, ale vrchní část tělíčku mu to nedovolí, reje nosem v zemi :grinning: , tak jsem zvědavá, kdy na to přijde a popoleze dopředu. NO máme přecejen ještě čas
28. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no bylo toho mažná trochu míň,ale jen proto,že tam měli vloni velkou čtyrkolku a taky letos jsem většinu dárků psala pro obě,oni se pak hádaj,že to je tý a to zase tý.Teď to maji společný a nehádaj se. :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A,že by za chvilku Tadík lezl,to pak už budeš mít veselo.. :wink:
28. pro 2009 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jen radši at ještě chvilku počká :grinning: , stačí že se pořád otáčí na bříško a pak se zlobí :grinning:
28. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jaký měly úspěch kalendáře? u nás obrovský
28. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po Vánocích. Jsem ráda, že dneska nikam nemusím a taky nikam nejdu. Budu v přírodním stavu a v teplákách až do večera. :grinning:

Tak u nás na Štedrý večer byla babička (tchýně). Bývala by byla doma sama, tak jsem pro ní vyslala taťku a Veru a bylo to fajn. Docela jsem se toho bála, ale mamce se u nás moc líbilo, připadla jsem si tu jak v muzeu, všechno si tu fotila a dokumentovala. :grinning: Pochválila mi salát a skvostně naklepaný řízky, po večeři šli všichni s košem a já pak dělala Ježíška na balkoně s prskavkama...tedy jestli se Dáša koukala z okna, tak se asi nasmála. :grinning: Malá byla nadšená, sice dárky lítaly na jednu stranu a papíry na druhou, ale pak se ke všemu vrátila a hezky si hrála se vším. Jen byla zklamaná, že nedostala poníka, ale toho dostala druhý den u babičky, tak vše co měla doma šlo stranou a v kurzu byl poník. Teď všechno spí v posteli a Veru si modeluje.

My tedy byli 25 u mojí babi, tam je to jak u Homolků...každej se hádá s každým...vám to trvá, kdy bude jídlo, já chci dárky, dejte to i k sousedům, když se to sem nevejde, nepruď, buď ticho...no to je vždycky něco.

26 jsme jeli do Všebo k tchýni, kde se měla sejít celá rodina, já se toho děsila, protože to je tam pak jak na Matějský, plno lidí a člověk se ztrácí...ale nakonec to byl manžel, kterej zavelel jedem domů, protože toho měl i tak dost, i když se nedostavila švagrová s rodinou. I tak tam bylo přelidníno (11 lidí,dětí)

A včera jsme jeli k mojí mamce, tam dobrý do tý doby, než si Veru strčila nohu pod houpací křeslo a zhoupla se. Takže řev, vypadá to, že jí sleze nehtík u palce. No uvidíme. Tak to měla mamka skaženou náladu...:frowning2:

A jinak cukroví moc nejím, jak jsem už psala, tím, že jsem vytáhla poslední plech jsem ztratila chuť.

Dáši, my taky budeme asi doma na Silvestra, já tedy tohle povinný veselení nemám ráda. Mám ráda pohodičku, stejně bych někde od 22h jen zívala. :grinning: Možná jen koupíme nějaký ohňostroj a půjdeme to odpálit třeba v deset, ale to je ještě za dlouho.

A Veru je vychraptělá a kašle a vůbec se nelepší. :unamused:
28. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda to je román, jdu hodit pár fotek.:slight_smile:
28. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím zíváním jsme na tom Luci stejně :grinning:
28. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pár foteček jsem přidala. Jinak musím nejdřív pochválit Verunku, protože všechny dárečky rozdala sama, hezky si přečetla, co tam je a správně přidělila.

A taky jsem na ní naštvaná, protože nevím kdy, ale ustříhla tý panence kus šatiček...vepředu měla takový jako brindáček a jestli myslela, že to je cedulka, tak to prostě šmikla. :angry: :angry: :angry: Tak teď furt chodí, že jí to je líto.
28. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci moc hezký fotečky.

Taky jsem nějaký přidala.

Sába taky četla a rozdávala a Bára pak všem rozbalovala to jí asi bavilo nejvíc. :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni holky jsou úžasný. Veru je zblejskla a hned jééé, to jsou ty holčičky. :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdy půjdem vyvětrat kočárky???? Asi až po Novym roce co??
Máme skoro ten samej akorát modrožlutej.
28. pro 2009 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, Verča je opravdu veliká holčička. ale co mě teda šokovalo, ona ve svých 3 letech čte? teda to mi normálně spadla čelist
28. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, no budou jí v únoru 4 a zná písmenka a tak když to čte po písmenkách, tak si to pak i domyslí :slight_smile: VERUNKA, MAMINKA, TATÍNEK, to jí problém nedělá a s babičkou a dědečkem jsem jí pomohla:grinning: U babičky, kde byly dárky třeba pro Mirečka a Tomáška, tak to dávala mě a tatínkovi, ale pak když četla dál, tak viděla, že to není maminka ani tatínek. :grinning: A doma, když měla napsáno jen Veru, tak z toho taky byla vyjukaná, že to asi není pro ní, když tam není napsáno Verunka :grinning:
28. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, asi až po novém roce a právě jsme doklidily pokojík a já naivně, že ten malej kočárek už uklidíme do sklepa, tak řev, že ho taky potřebuje a vlastně jsme krom asi tří papírků nic nevyhodily, protože potřebuje nutně všechno a se vším si prý hraje. :rolling_eyes:
28. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jde vám ICQ, nebo QIP? Mě to hlásí nějakou chybu rezervace, nebo co. :confounded:
28. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi to jde. Jdu se něčeho najíst,od rána nejím,malá z toho přežírání má srajděru a tak je dneska jen na rohlíku a čaji a já nejím, aby mi to nezáviděla. Nedobrovolně dietím. :rolling_eyes:
28. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je ale stejně šikovná když zná písmenka. to se bude ve škole nudit :grinning:
28. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Luci to je jak u nás,musim třídit když holky nejsou doma.jinak nevyhoděj ani ten papírek. :grinning:

Dali jsme si odpoledne trochu spánku a já vstala a nemůžu ani polknout jak mě škrábe v krku,tfuj to je hnus a manža je od včera taky na paralenu. :unamused:

Tak to vypadá,že budem trávit silvestra v posteli. :frowning2:

Jo a co QIP?????????
28. pro 2009 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno Ústí,

tak co máte dneska v plánu mamči? MY se konečně vypravímeš do města, páč včera se mi nechtělo, tak jsme byli na procházce jen po nábřeží, ale králík už potřebuje seno, takže musíme. Tádik byl densk av noci hodnej, spal až do půl třetí, kdy chtěl poprvé papat, tak doufám, že mu to vydrží :slight_smile:
29. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás jedna novinka. byla to teda náhoda, ale povedlo se :slight_smile: Tádik se otočil na bříško a ještě dřív, než stihnul vyndat ručičku, tak se překulil spátky na záda :slight_smile: to bylo radosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak Ivčo gratuluju k náhodnému přetočení. :wink:

My dneska nic dělat nebudem,jsem ráda,že dejchám,všechno mě bolí a jsem úplně vyřízená. :frowning2: Takže čajík a postýlka to jistí. :slight_smile:
Ještě,že mám od včerejška rajskou tak jim to jenom ohřeju.
29. pro 2009 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Leni, tak at je ti brzy líp, venku je stejně šílená zima, ted jsem byla se psem a jsem celá namrzlá.
29. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my dneska musíme ven, protože mám něco dole na poště. Tak si uděláme procházku. Do města se mi nechce, protože bych akorát utrácela...tak to vezmeme jen dolů, do krámu a zase nahoru.

A taky tu mám něco málo (zatím) na žehlení, tak to vyžehlím, ať to tu nestraší.

A včera jsme se tak předběžně domlouvali na Silvestra, tak prý ho budeme trávit v pohodlí domova, já u telky a manžel u PC bude hrát šachy. :grinning: Udělám pár chlebíčků, otevřu si nějaký čůčo a zachumlám se do deky a budu odpočívat. Tak jsem ráda.
29. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vy zase marodíte a celá rodina? No tak ať se vám brzy uleví, čajík pelíšek, to pomůže. :wink:
29. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no jen já a manža tak snad to zase nechytěj holky,ještě,že zejtra jedou k našim.
29. pro 2009 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek