• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
paydo: no tchýně slibovala, tak nás navnadila...a nic.Ještě podotkla, že tendle rok ne, že je Nik ještě malej,ale bla bla. Já myslim, že pohlídá kdykoli, jen ne na Silvestra. Jsou taková pospolitá rodina a tak musej bejt spolu. Přitom na sobě furt něco viděj, tchýně nemá ráda slavit Silvestra, prej toho má plný zuby a ejhle, za se bude slavit pospolitě. Takže máme peška. Tvoje sestra nám taky dala košem, takže udělám jednohubky, chlebíčky, zasednem k tv a tímto završíme rok 09. :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: jé to jste šikovný, jen tak dál. Asi se maminka na mateřský nudí a tak se Tádík rozhodl, že ti to nějak zpestří,abys měla co dělat :sunglasses: .Jinak já do města asi půjdu, jsem donucena. Nik visel na zácloně a upadnul a tak vzal záclonu s sebou. Urval 6 háčků. Doufám, že je seženu, jinak to u nás bude na dlouho jak u nepřizpůsobivých. :angry:
29. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci máš recht s tím Silvestrem. Náš tatka hraje, takže my jsem sami doma, max půjdem k sousedům, ale já taky nejsem na ty oslavy zrovna na konkrétní den. Zrovna přece nemusím mít náladu, takže taky neslavíme :wink:
29. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem shnilá, to je hrůza. Nechce se mi ani koukat. Ale musíme ven, když je tak hezky. Naložila jsem na večer jatýrka na cibulce, tak si dáme k večeři. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se koukám na net, stahuju mp3 a Nik byl nějakej hodnej tak hodím okem po místnosti a on se živí cukrovím. A jak mu to chutnalo panečku :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem vyslala manžu do lékárny,no nechal tam pěknej balík tak snad to bude mít nějakej účinek.

Jinak je to dobrý se celej den válet a nic nedělat,ještě,že holky si už z 90% poraděj sami.
29. pro 2009 v 16:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si udělaly procházku od nás dolů na Střekov na poštu a pak chvíli na nábřeží a přes most do města až k babičce. Veru je unavená, tváře jak Marfuša má ještě teď. :grinning: My dospěláci jsme si udělali ty jatýrka, tak máme plný břuchy a asi to zalomím, nic v telce nedávají...
29. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěkný povánoční den. Tak nám zase napadl sníh a mlha by se dala krájet. Samoušek má zase rýmu jak trám.:frowning2: Honíme vysavač luxujeme mímo. Jinak žádná hrůza.
S radostí vítáme návštěvy a těšíme se na zítřek na Silvestra. Jedeme slavit s kamarády do Jirkova. Napekla jsem slané šneky z listového těsta, ještě nějaký salátek a hurá ven.
Mějte se tu moc krásně. Máme přidané vánoční fotečky v Samíkovu albíčku.
30. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky
Mončo hezký fotečky,koukám,že dárek nezaujal jen Daníka co??? :grinning: :grinning:
Užijte si pěknej silvestr.
Já čekám až zavolá mamča v kolik si přijedou pro holky a pak bude vegáč. :zipper_mouth: :grinning:
30. pro 2009 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si užívej klidu. Vláčky jsou opravdu hitem, jen já musím dávat pozor kam šlapu. :wink:
30. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás je největší hit Tancování s Míšou,to tu hraje stále dokola. :slight_smile: Už ty písničky znám taky, :sweat_smile:
30. pro 2009 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezké zasněžené dopoledne. Tedy ono to už asi zase taje, myslela jsem, že půjdeme s Veru na boby, ale když jsem koukla z okna, tak tam bylo víc psů, než sněhu, takže by se vozila spíš po hovnech. :angry: Ať žijou pejskaři. :angry: :angry:

Čekáme na mamku, přijde na cukroví a přiveze Verunce ještě nějakou kuchyňku, ale ne dárek, jen známá vyklízela pokojík.

Verunka si kreslí na kabelku, tak se zabavila na chvíli. Jinak od rána prodáváme, ještě že má ty natištěný peníze :grinning::grinning:
30. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brýýý odpoledne...tak mne konečně nachvilku pustil manžílek k pc a dělá pimprdlata Matladfouskovi...zachvilku razim do Tesca a tatka venčit...PO sněhu ani vidu ani slechu..Ale ještě něco málo zůstává...

Vetu..s těma pejskařema tě chápu, jsem na ty spí hovna úplně alergická ..teda ani ne na psi ale na jejich páníčky..že jsou líny jak vši. A člověkl jen pořád kličkuje či myje boty či kolečka...je a ještě boby, to bych padla smrady.

Leni - to jsou ty písničky, jak jsou ny tu Míšu upoutávky v televizi? Jak tam tancují děti a předtancováváí paní paní paní...
30. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Péťo jj to je ono.

Holky už jsou pryč tak čekám na manžu až dorazí,tak si zase dám průduškovej čaj a půjdu pokračovat ve spaní.No to teda zejtra bude veselo. :angry:

No pejskařům bych tam něco vymáchala.
30. pro 2009 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO teda co se děje..Naříkejte mi, že už mažete jednohubky, chlebíčky a sypete chipsy do misek? A nebo že byste lepile škrabošky na zítřejší mejdan??? :grinning: :grinning: :grinning:

Podařilo se mi manřu vystrnadit a prd...
30. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo :grinning: Já žehlím, aby mi to tu na Nový rok nestrašilo. A jinak to tu okupuje manžílek.
30. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem včera sehnala háčky na záclony. Nejdříve jsem byla neúspěšná,ale pak jsem skákla do nejlepších domácek ve městě a tam byly 4 druhy panečku...to je výběr. Takže jsme zas jak u lidí. :grinning:
Jak jste mluvili o těch pejskařích...vy máte většinou kolečka do města,ale já mam pěkně se vzorkem, takže pokaždý si domu přitáhnu nějakej "voňavej poklad". Bezva!
Paydo: máš už ten novej kočárek? a dík za bryndák
30. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: přijď i k nám, mám tu koš prádla. Ale udělám to až zejtra,už sem líná.Teď jsme doklohnila polívku.
30. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, tak to si koukej hezky vyžehlit jo? Já už to mám za sebou a pro letošek stačilo. :grinning:
30. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v tom případě žehlení zdar.

Dáši - nezabudni..já mám taky kolečka se vzorkem :grinning: Jo a kočárek už máme a aj new autosedačku. Jsme to vzali při jednom. Takže na jaře vyrazíme. I když při pohledu na Matlafouse, který ihned poprobuzení v kočárku chce ven a pozorovat svět, a ani posazení na něj nefunguje, si myslím, že jsme měli koupit rovnou kolečkový brusle. :grinning: :grinning: S autosedačkou je to horší. Matlásek se nám už do vajíčka nevejde resp. má ramena jak RAmbo a v zimníchoblečení funguje jen posazení šikmo. A ta autosedačka je až od 9 měsíců resp. až prtouskové sami sedí... :cry:
30. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - ale na druhou stranu se vyhneš tý pověře, že na Nový rok nemá viset prádlo na šnůře.Sice nevim proč, ale říká se to. Takže my než zítra odcváláme fuč musim též vše sundat včetně žínky na mytí MAtuldy...
30. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a stím klochněním...já taky vařial. Zítra na oběd, který vezeme k manžově babičce, aby nemusela vařit. Nicméně si stejně myslím, že to bylo vše zbytečný, že určo do sebe lumpla všechny prášky na povzbuzení a z poléhavající babičky se stala kuchařka v závodní jídelně....a to mne teda naštve.
30. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké Silvestrovské dopoledne. Tak holky letos tady naposledy, zítra už bude příští rok. :slight_smile: Musím říct za sebe, že tenhle rok děsně utekl. Ale fakt příšerně rychle, až mi z toho jde mráz po zádech.

Tak ať je ten příští rok pro všechny ještě lepší, než ten co končí. Ať jsme všichni zdraví a spokojení, ať nám dětičky dělají radostičky a těm, kdo se rozhodnou pro další miminko, nebo už ho mají v bříšku, přeji hodně štěstíčka. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Luci máš recht,ono všechno nějak moc letí.

Taky přeju všechno nej nej v Novém roce,ať se všechno daří a jsme na tom aspoň o trochu líp než letos. :wink: :wink:

Co nějaké předsevzetí??????Já žádný stejně nic nevydržim.

Manža musel ještě do práce.. :unamused:

Tak udělám pár chlebíčků než přijede a dá si místo oběda. :sweat_smile:

A prádla mi ho tu trochu zbyde.Holt jak na nový tak po celý.Stejně by to prádlo tady bylo i kdybych ho vyžehila. :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi zachvilku vyrážíme pryč slavit. Manža jel ještě něco pokoupit a Matulda bere svoj dopolední odpočinek.

Přeji vám krásnou oslavu konce roku a veselý a šťastný vstup do nového roku. Ať jste zdravé jako řípy, máte radost z prťousků a ať se vám vydaří vše po čem toužíte.
Schválně, kdo bude jako první zahájí diskuzi roku 2010 :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

přidávám se k přání všeho nejlepšího v Novém roce. Hlavně ať jsme všichni dzraví a na sebe hodní :slight_smile: . Myslím, že ten příští rok nebude lepší než tenhle, ale at je nám alespon tak dobře, jako bylo ted.

A všem kdo budete slavit, tak hodně krásných zážitků a poroz na rachejtle, at nepřijdete k úrazu.
31. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jdu poprat do Noveho roku vse nejlepsi a hodne zdravi(mala ma anginu :frowning2: )
31. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny Novy rok vsem... :slight_smile:
31. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do nového roku všem přeji 12 měsíců bez nemocí, 53 týdnů optimismu, 8760 hodin splněných přáním 525 600 minut pohody a 31 536 00 vteřin lásky!:slight_smile:))
31. pro 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno všem v Novém roce 2010 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek