• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ahoj všem, i já vás vítám v Novém roce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Vařím čočku, aby byly korunky a jdeme lyžovat za barák :slight_smile:
1. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doufám, že jste vykročily tou správnou nohou.
Luci: čočku nevařím, je tu polívka a milion chlebíčků a jednohubek. Tak asi budem letos chudí :grinning:
Nik je v postýlce, asi už chrní, jdu ho přikrejt a relaxovat. Jsem toho zas tak moc nenaspala
1. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj všem. :slight_smile: Dneska je hezký datum 02.01.2010 :slight_smile: My jsme sami doma, Verunka je od včera u babičky, tedy tady je ticho, možná tu ještě bude do zítra (to ticho). Teď mi píše na icq, že prý se jí nebude stýskat...tedy tlumočí to moje ségra. :grinning:

Tak užívejte manžílků, v pondělí už zase začne běžný chod. My do školky, to jsem na to zvědavá, hlavně jak dojedu, když má mrznout. :confounded:

2. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vánoce jsou za náma. Docela jsem si odfoukla. Těch návštěv bylo snad milion. :rolling_eyes: Dneska jsem s radostí vařila čočkovou polívku a brkaši s vinnou klobásou. Nic moc tučnýho, tuhýho a tak. :wink:

Všem přejeme dodatečně krásný rok 2010. :dizzy_face:
2. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Tak Luci u nás je to už naopak,holky dorazily dneska.

Jinak jsme si silvestra vyloženě užili.Odpoledne jsem udělala pár chlebíčků a popíjeli k tomu průduškovej čaj. :slight_smile: ,večer jsem pro jistotu nařídila budík,kdyby jsme náhodou usnuly no a ještě,že jsem ho nařídila jinak by jsme prospali příchod Novýho roku. :grinning: :grinning: Připili jsme si skleničkou coly a šli jsme zase spát. :grinning: A v pátek jsme nevylezli s pelechu a pomohlo to,trošku ještě pokašláváme,ale jinak už je to OK.Ale jinak to bylo super. :wink: :wink:
Program byl stejně šílený. :unamused:

No a dneska jsme si dojeli k našim na ptáčky a pro holky a už tu máme zase veselo. :wink:
A jsem ráda,že jsem doma v tomhle počasí jízda autem fakt nic moc.

Jo a Luci já si v globusu koupila lístky na bus.

Moni těch návštěv u nás taky byla spousta a ještě víc jsme jich zvládli,ale je na 1 a 2 svátek. :slight_smile:
2. led 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my si závěr roku příjemně užili. Na faře v Jirkově bylo eňo ňůňo :dizzy_face: Spousta dobrůtek, teplý krb, vysmátý tahací harmonikář, který hrál snad vše co nás napadlo. Pili jsme co teklo a všichni byli příjemně naladěni. Samík koloval v náručí budoucích rodičů a Dan organizoval psiska. Večer jsme byli s přátely a Dan koukal na pohádky, my povídali a Samouš spinkal v kočárku na chodbě. Tady žádný sníh ještě 31. dopoledne, tam rozbředlýho po kotníky. A já v botaskách. Aby mi nebylo horko. Měla jsem pocit, že jsem toho vypila snad víc než na vlastní svatbě :grinning:, ale nic mi nebylo. Samovi se po kapkách do nosu ulevilo a začal používat nožky. Už ve stoje péruje.
Takhle fajn jsme si užili naposled před pár lety, když byl Dan ještě prťavej.

A dnes vykoukl na svět Jeníček našich dobrých známých. :dizzy_face:

Všem přejeme pevné zdraví, hódně lásky a Božího požehnání.
2. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné bílé ráno

Tak nám to zase začalo.

Tak cestu autem jsem nakonec zvládla i když jsem jela jak pos...ná,ale dojela jsem. :grinning: :grinning:

Včera jsme byli z holkama bobovat a jestli bude ještě o víkendu sních tak pojedem na Telnici,aby se trochu vyřádili na kopcích.Na stezce to nebylo nic pro ně,jenom si užily koulování :wink:
4. led 2010 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji vám krásné zasněžené ráno, já pohodičkuju u kafíčka, Leni, dokonce jsem dojela i autem, silnice byly v pohodě. Jen jsem ráno lezla zadníma dveřma do auta, protože mi přimrzly dveře. :rolling_eyes:

Holky, potřebuju radu, nebo tak něco. Včera mi volala teta, že no bla bla bla, zkrátka mi nabídla letenku i s pobytem v dubnu do Egypta. Na mě jen si našetřit na výměnu a zařídit pas. No ale to znamená, že bych tu musela nechat manžela s Verunkou :confused: :confused: No už vidím, jak by se odstěhoval na týden k tchýni a ta by vodila malou do školky a ze školky. :grinning: Co by jste dělaly vy? Jely by jste? Zase letecky k moři se jen tak nedostanu.
4. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak nám to zase začalo. Teda u nás se nic nemění, snad jen to, že manžel zas bude víc pryč.
Akorát snídám perníkovou chlaoupku, Nik si dává piškoty. Už je fit, měli jsme předevčírem teplotu. První. A já z toho nespala.
Dneska odpoledne přijde babička, podívat se na dítko. Tak mám na odpoledne o zábavu postaráno.
4. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci,to je dost těžký,ale asi po dlouhym váhání bych jela.Přeci jenom je to jen týden a manža to s Verunkou určitě zvládnou.A Verunka už je dost velká holka a v tu dobu do školky nemusí,aby toho tchýně neměla hodně. :wink:
A nebo si manža vezme dovču a udělaj z bytu kulničku na dříví. :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď si píšu s tchýní, prý pohlídá, uvaří, nechá přespat...prý i manžela mi pohlídá. :grinning: Když já jsem hroznej závislák, ale třeba si na ně ani nevzpomenu, co? :grinning::grinning:
4. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: nám se zas za jízdy dveře u spolujezdce otvíraj. Už se mi takhle otevřely se třema lidma.
No máme zážitky. Takhle jsme přimrzali, když jsme měli škodovku, to byly zážitky panečku.Tydle nový auta už jsou trapný, nebejt otvíracích dveří, člověk se ani nezasměje...přijde se k autu, pípne, auto se otevře, zapne větrák, auto se roztopí jedna báseň, ne až v Chabařovicích, jak tomu kolikrát u Schade bylo, dokonce i zadní okýnko topí. Prostě žádná zábava :sunglasses:
No k tomu tvýmu...je to asi na delší povídání...nevíme spoustu detailů,ale rozhodně se neboj Verunku nechat tejden doma.Je to šikulka a babička a manžel se postaraj. Pokud jde o todle
4. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš,jakou máš tchýni. :slight_smile:

Určitě se ti tam bude líbit a pak se ti třeba nebude chtít domu. :grinning: :grinning:
Taky si potřebuješ odpočinout,tak toho využij.
4. led 2010 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo no taky si vzpomínám na škodovku,když už se dveře otevřeli tak pak nešli zavřít.My tam měli pavouka,abych je nemusela za jízdy držet. :grinning: :grinning:
Topilo to po 30km a jinak celou cestu bylo vidět jen místem které jsem furt otírala. :grinning:
4. led 2010 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: dokud nepřestalo mrznout, lezli jsme dveřma pro spolujezdce, rozmrazovat zámky...a pokud fakt byl mráz, nosili jsme domu baterku z auta, abysme to ráno vůbec nakopli. Koukali jsme vyškrábanym okýnkem nad volantem až do těch chabařovic...a koukám, že nám to oproti vám super topilo :slight_smile: :slight_smile:. No a v létě, jak se vařilo panečku.... :grinning:
4. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning::grinning: No tak to my škodovku nemáme, ale tenhle křáp je tedy to samý v bledě modrým. :grinning: Neodemkly se mi ani jedny přední dveře, jen zadní a ty u Veru byly přimrzlý, tak jsem opatrně odloupla ty za řidičem a hezky jsme tam nalezly, nastartovala jsem auto a škrábala, pak zase nalezla zadníma dopředu:grinning: Ale topilo to docela brzy, ani rukavice jsem tentokrát nepotřebovala. :grinning:
4. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo no tak nám to zase nevařilo asi proto to netopilo. :grinning:
Jinak nám to většinou startovalo,ale jak jsem měla ráno někam jed tak to ani neškytlo.
Jéé to byli doby.
:grinning: :grinning:

Luci to by chtělo po ráno kameru :slight_smile:
4. led 2010 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak škodovku jsme měli ještě nedávno, jak píšete, škyt škyt a baterka vybitá :grinning: To je sranda, ne ty dnešní auta, všude to pípá a jen se strčí klíč do startování, div to neuvaří kafe...:grinning:

Leni, no parkoviště bylo docela plný, ale ty jen očistili přední okýnka a jeli :grinning: No co, hlavně, že si dokážu poradit. :wink:
4. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus...brý ráno všem , kromě Dášenky...stou jsme si již přáli...
Tak tatka je v práci a tak máme s MAtudlou pc sami pro sebe, teda moc na vysedávání to nejní, protože Matulda chce brnkat do klávesnice...ale aleposn jsem s nekym ve spojení...

Luci - já být tebou bych toho využila. Odpočineš si, nakoupíš Verunce nějaké dárečky a týden není zas až tak dlouhá doba. I když tě chápu...Ale Verunka je už opravdu slečna a pokud je babička prima a Veru ji bere, a máš v babi důvěru, jela bych.Asi by bylo něco jinýho, kdybyste odjeli oba s tatkou...

A co se týše škodovek, máme s manžou tolik zážitků, že taky můžeme psátpříručky či deníky. Např. jsme už ke konci pořád jen vařili..jezdili jxme v chladiči pak už na deštovku či vodu z labe..destilka se už nevyplatila. jak píše Dáša, dnešní auta jsou supr, ale zase ta moderna moc nedovolí moc samoopravovat, nikam se člověk pořádně nedostane...
4. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyk řikám, že ty dnešní auta jsou naprd :grinning: . U škodovky jsem si uměla regulovat otáčky motoru bo co to bylo - se tahalo u motoru za jakousi pružinu...a z rodiny jsem jen já uměla nastarovat všude. Jsem s tim jezdila nejvíc, tak jsem to auto znala. Táta si dělal papíry až po mně.
4. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši :grinning: myslíš sytič? Tak ten máme taky, to je dobrá věc, nechcípne ti to na první křižovatce, když to je ještě studený. :grinning:

Ahoj Péťo, no o důvěře bych moc nemluvila, ale babi udělá pro Verunku první poslední, takže abych počítala s tím, že mi z Veru udělá kouličku. :grinning:
4. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nevim, asi ne...sytič byl ale taky gut...ještě se tahalo něčim u motoru. Schade už nemáme 10 let tak mi to nějak vymizelo z paměti
4. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na ten náš šrot - jak ho nazvala kámoška společně s tim jejich autem ale stejně nedám dopustit...ještě mě nikdy nikde nenechal, nastartuje dycky, na to až rozmrzne pás si 3 minuty počkám...a spolujezdci jsou vždycky připoutaný :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt když něco nešlo tak manža vzal šroubovák a klíč a šel to opravit a za chvilku to zase šlo. :grinning:
Teda na tom našem autě toho taky spoustu udělá,zatim teda nebylo nic z čim by si neporadil. :slight_smile:

A u našich na autě táta nevymění ani olej.všechno jde přes servis.
4. led 2010 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem uknichnila zelnacku, upekla pernik a Matlafousek usnul, takze mam chvilku pro sebe..Do nádobí se mi nechce, možná ještě zapolevuju pernika...A vyrazíme se vyvenčit, dokud nechumeli..

Co se týče aut-tak nás leots vypeklo v mrazech. Máme totiž auto na kartu, takže jak byly ty šílený mrazy, tak startování selhalo. Jo, kdybychom měli klasa klíček, tak donucením motoru k otáčkám bychom klidně nastartovali, ale holt karta udělala cvak a nic, pak jsme znova udělali cvak a nic..tak maža vyndal baterku, donesl ji do tepla a my byli nuceni zůstat ještě jednu noc u tchýně....No jeslti nás nekdo sledoval z okna, jak nanášíme věci do auta, kurtujeme Matlafouska do autosedačky loučíme se a máváme, a jsme řipraveni na cestu jak Expedice Adam 89, a pak zase jak trapáci vše vynášíme...no tak se museli sousedi smát... :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: chachá, koukám, že vy nemusíte mít ani škodovku... :grinning: Jste si tamtu mohli rovnou nechat
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma ze školky, no tak do auta jsem se už dostala a pro změnu mi to za jízdy začalo chcípat, takže jedu padesátkou a zhasne mi motor, parádička...krám jeden, zlatá socka, ta aspoň dojede, kam má, sice někdy se zpožděním, ale dojede...
4. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky co tu resite auta jo??hahah tak tohle cist chlap haha¨
Muj tat ami utrhl v mrazu uchyt od dveri,sem myslela,ze se po.....,mrazy jak blazen a on za to zarval a je urvana no,desny.......

Holky ja odedneska zase prestala kourit uz po druhy vydrzela jsme to rok,a pak zase zacala ted zacinam znova a je to siiiilenyyyyyyyy aaaaaaaaaaaaaa asi budu kricet chci cigaro hahahahah,ale musim vydrzet :grinning:

Dneska jsem mela litacku jako blazen,do mesta do kramu,do skolky,a ted zase do mesta musim odevzdat papir,a vsechno s malou,ale byla zlata,nechala me si vybrat kalhoty i tricko juu tak mam Vanocni darecek :grinning:

Ted varim nestihla jsme to tak to vse dohaniiim
4. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: :grinning: asi mu byla zima. No ve většině případů socka dojede :sunglasses: .
4. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No koukám,že je jedno jestli auto je nový nebo starý. :sweat_smile:

Pit tak šťastné nekouření. :wink:

Já taky musim do města a hlavně jsem teď zjistila,že jsem měla být ráno u Novotnýho a nebyla a nemůžu se tam ani dovolat. :unamused:
4. led 2010 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek