• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Péťo ahoj, tak budete jezdit jak my se smontovanym úchytem? My teda neměli smontovanej úchyt,ale stěrač. Asi 2 roky. Jeli jsme na vodu a nějak se to utrhlo. Tak to kámoš provizorně přichytil drátkem. A pak jsme s tim provizorně jezdili asi 2 roky. Možná i dýl.
4. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau Péťo, to je dost, že se tu taky ukážeš, jak je a jak bylo? Pařanko jedna. :grinning:
4. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi tchýně dneska dala košem...prej přijde jindy...
koukám, že téma auto je na dlouhý povídání :grinning:
4. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
No Vanoce super,same navstevy pohodicka doma,pak sme jeli este jednou tchyni,tam sme zaparili hahaha a na Silvestra prijeli domu,a byli sme doma sami,pohoda super,fakt se to povedlo skoda,ze to tak uteklo hrrr..
4. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré poledne. Tak a je po vánocích, dodatečně přejeme všem jen to nejlepší v roce 2010. :slight_smile:

To nám krásně nasněžilo.Hned jsme toho využili a včera jsme byli bobovat.

Co tu píšete o škodovkách, tak já to ještě zažívám. Mám stařičkýho favorita.

Luci, je to jen na tobě. Já vím, že já bych sama nejela, ale je to šance a ta se má využít. Já mám i strach z létání, takže i proto. Já prostě musím mít vždycky někoho sebou. Jsem hrozně nesamostatnej člověk.
4. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted uz nikam,ale nepojedeme jelikoz jezdime porad nekam a uz me to zacina stvat,k nam se nikdo nikdy nechysta a my mame jezdit porad..Taze budeme doma a sem zvedava komu budeme chybet ikdyz si myslim,ze nikomu :unamused: Zdrazujou benzin,takze se na to muzu vykaslat nas to stoji docela dost penez ty navstevy a k nam nikdo neprijede protoze sme pry daleko....
4. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Pit k nám to maji taky všichni daleko(přes celý město) :grinning:
My jezdíme furt a oni nééé a když už přijedou tak většinou neohlášeně,takže se mi to většinou nehodí a nebo nejsme doma.
4. led 2010 ve 13:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, nekřič nebo se k vám nakýblujem celá rodina :grinning:
4. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to je jako u nás, bydlíme daleko a už k nám nejezdí přímák ze Všebo, ale i když jezdil, tak tu nikdo nebyl. Ale co aspoň máme klid. :grinning:

Jo Péťo a my taky :grinning: Je fakt, že vy jezdíte kus cesty, ale zase na druhou stranu vypadnete z Ústí. Kdo tohle má? A jezdíte třeba na barák? Nebo do paneláku?
4. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, co jste vařily? Já musím něco popojíst a nemám chuť na nic. Nějakou rychlovku, poraďte.
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: dneska rychlovku: těstoviny. Přišla jsem v 11.45 od doktorky
Leni: Tchýně bydlí ve stejný čtvrti a skoro k nám nechodí. Je blízko a zároveň daleko. Když něco potřebuju, zajdu já k ní, Prostě ideální stav. Máma bydlí v jinym okrese, takže tam jezdíme jen my.
4. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
No to nehrozi ,ze by ¨jezdili,ja za chvilku mazu do prace takze me neuvidej,a malou taky ne,Jaru neuvidim a jedinej vikend bude nas takze smula....

Jezdime do panelaku oboum dvou,ted se tata zblaznil na stary kolena bude stavet se oddela :unamused:

Luco ja delam kure na paprice,a polivku
4. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci já dělala špagety s mletou.
4. led 2010 ve 13:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm, to bych mohla kuře na paprice, ale asi nemám smetanu...musím kouknout, co tu vlastně mám. O víkendu jsme si udělali smažený hermelín, mńam, to jsem si naplácla břuch.
4. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už se to vaří, už to bublá, smetanu mám, tak ještě skáknu pro knédl, nebo ten koupí tatínek cestou z práce, ať taky něco dělá. :grinning: A pak půjdeme asi za barák na lyže, tedy veru, já bych si moc nezasvištěla. :grinning:
4. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: zlatá socka, když se něco pokazí všichnmi to nechávají na řidiči, ten běhá kolej busu a my jsme v teplíčku a pozorujeme, jak si poradí...popř. je to adrenalin, když to klouže a cbus se smejká, to já jsem vždyckya zboznovala...

Petul- a jak to mohl manža urvat, já myslela, že je to tam přišroubavaný... :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám zase problém s tím našim klučíkem, to je hrozný, vždycky když se venku probudí v kočárku okamžitě chce ven a napít resp. nakojit...snad ho to přejde. Zkoušela jsem dneska mu dát lahvičku s čajem venku, se zakřenil a řev přišel dřív než, kdybych mu nic nedala... :confounded: :confounded:
4. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tyyy voeeee...já odpovídám na stránku 23 a koukám ted, že už prokecaná strana 24...takže jak icjtal opdpovídám úplně na něcp jinčího... :sunglasses:

a co se týče cestování-na manžovu stranu se taky můžu krajc vajs..když chtěj vidět Matuldu, tak zavolaj at prijedeme..takže mrazy nemrazy, obliba autosedačky naobliba, zkrátka přijedte a hotovo..takže respekt toho, že máme malé díťátko nikoho nebere..a vrcholem je, když nám řeknou přijdte na večerní posezení, tak na sedmou - to bych je kopla ještě víc - protože matulda chodí po šestý chrup chrup. A co oni na to? Se to jednou nezblázní - takže se neštvu už doma, manža naštěstí už pochopil, že Matulda potřebuje svůj rytmus a že se na dospěláky hází v tomto případě bobek...manža pochopil, ostatní ne. Teeeda to jsem se zase rozohnila..brrrr. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,zdravim po delsi dobe,mala mela anginu,5 dni horecky,vzdy klesly,ale zase stouply a furt dokola.V lete mela tu spalu,tak ji poradne nezabiraly antibiotika,nekdo z rodiny je bacilonosic :unamused: premyslela jsem co na imunitu,davala jsem ji martanky,ale ty asi nezabiraj,premyslim nad imunoglukan,
Jinak Paydo co odstrikat mliko a dat mu z lahve,ja to mela horsi,Kacka z lahve netahala,takze takhle v zime na prochazce nebo na nakupu 2-3h a sup domu,u nas tchyne taky je bezohledna,kdyz k nam prijedou na navstevu 1-2 za rok,tak taky vecer :angry: nechapu a pritel aby mel klid,tak souhlasi.Jinak taky chteji abys me tam jezdili my,
4. led 2010 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Poupě - když z tý lahvičky on moc taky tahat neumí...Spíš mu do ní dávám čaj, aby si s lahvičkou hrál a když dobře stiskne aby mu z toho něco káplo. S tím kojením je to na draka, knourá už po hodině - je už velikej a má 9 kg..takže mu to kojení moc asi nepomáhá zahnat hlad. Zkouším dávat na noc kaši, ale to už je tak unavenej, že sní dvě ližičky a řev. Dnesk ajim měl k obědu, slupnul celých 150ml...Ted zase knourá, protože přes den spí po půlhodinách a pak hodinu a plůl straší ale s knouráním, protože je nevyspalej...bych ho dneska nejraději vypla, kdyby byl na baterky...šmudla jeden.JEstli to jsou zuby nevim... :fearful: :fearful:
4. led 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Pay muj tata,my to mame asi nak vestaveny nebo co a prilepeny hahaha nemame to prisroubovany,sem mu rikala at uz necvici :grinning: zekon
4. led 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj

Pay můžou to být zoubky.A nebo chce více pozornosti.

Byli jsme autem na technický,zjistila jsem totiž,že už jezdíme 4 dny bez technický,tý vado to by bylo drahý.
Stálo nás to teda na víc 400kč,ale prošli jsme :wink:

Leni koukám,že jste si docela užily co???Hlavně,že už je snad OK.
4. led 2010 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko...koukám, že jsem dneska první, kdo se mohl utrhnout.
MAtulda má svoje první chrupáni a tak mám chvilku klidku...
Dneska nás čekají kyčle...tak jsem zvědavá na jak dlouho tam zkejsneme.... :angry: :angry:
5. led 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
pay: tak ať vám to dobře dopadne...a snad tam nebude tolik lidí v čekárně...
5. led 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky

Pay tam je to pokaždý na dlouho. :unamused:

Musim vařit a jinak mě teda vůbec nic nebaví.
Odpolko zajedem do polikliniky pro rentgen a ještě na soc.a tam se mi teda vůbec nechce mezi ty černoušky. :sunglasses:
5. led 2010 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni byla jsem tam vcera 3 minuty stacilo mi to,nikdo jinej tam neni proste desny
5. led 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já jen doufám,že víc jak 3min tam nebudu.
Já mám tak blbou ženskou a hlavně má na všechno spoustu času.
5. led 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dovytřela kuchyň a koupelnu. Byla to dřina, páč Nik mi celou dobu visel na zádech nebo si máchal ruce po ramena v kyblíku se saponátem. Bezva! Příště s nim za budu vytírat. :sunglasses:
5. led 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam taky pomalu vsecko jen nemam vytreno to tak nesnasim,jinak vse hotove,dneska sem delala poradek vyhodila vse co nepouzivam uz mam dost skladovani mam toho plny zuby,holky,ale tech veci po malyyy jeeee hruza vubec nevim co s tim,nemate nekdo nakou znamou co nema moc penizek prodam za pakatel at se toho zbavim uz nevim kam to skladovat
5. led 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Pit: se zeptám kámošky...jinak velkej úklid jsme dělali v dětskym, to lítalo. A ve sklepě. o víkendu se vrhnem na ložnici a pak na obejvák.Se nám uleví.to za budem jen lítat k popelnici
5. led 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.

Pay, to máš teda doma chlapáka, Vítek měl 9 kg v roce. Ať vám vyš. dobře dopadne.
5. led 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek