• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
To já vytřu zítra...večer budu žehlit-3 pračky, achachach....To vytírání je potřeba jak sůl, tchýně nám dala jako stromeček smrk-ty jehlice jsou všude-padá jak blázen-to je slyšet aj v noci.
A co se týče úklidu-až se budem stěhovat, to budou mít naši spoluobčané žně - druhý Vánoce...
5. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: no já doufám, že to bude něco jako u nás. Manžílek je takovej kramář, takže doma schovává krámy a teď se namíchnul a všecko prej vyhází, tak to ho chci vidět. kdyby záleželo na mně...já vyhodim všechno i program na TV na tejden dopředu
5. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to potreba je to desny,jenze rodice porad neco kupujou a to jsou novy veci a kraviny,tak je mi to i lito,ale uz na to kaslu pujde vsechno,oblecky chce schovavat moje segra ktera ani dite neplanuje a schovavat to dalsich par let bych se musela zblaznit vsechno poleti,este,ze v obyvaku nemame stenu toby byla narvana kramama nevim na co to porad skladujeme.to s emuze hodit tohle taky to jo,a pak si uvedomim,ze jsme tu pet let a nikdy jsme to nepouzila no deees
5. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je to taky vždycky líto vyhodit,ale pak si řeknu to samý, je to krám, vyhodim to, akorát to zabírá místo, stejně je to uložený ve skříni. Co nevemu rok na sebe, tak to taky vyhazuju. To nemá cenu to tam sušit. Tak ty věci dej tvý ségře, ať si to skladuje, když to chtěla.My právě stěnu máme a to bys nevěřila kolik se tam vejde věcí! Doufám že všechno poletí.
5. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segre jsme dala ty nejmensi a stezuje si,ze to nema kam dat proto na ni kaslu a rozdavam to, prodavam proste davam pryc,ja na to jako mam mit misto asi nebo nevim co,o mejch hadrech ani nemluvim,kamaradkam po me veci nejsou,nemam to komu taky davat,nektery veci vemu jednou a pak to leti,jelikoz si v krame moc tricka nezkousim tak pak prijdu domu a jen to hodim do skrine kdyz zjistim,ze je to kratky nebo ,ze mi nesedne,stejne to delam,a neponaucim se jdu a nevyzkousim,takovejch tu mam plno :unamused:
5. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma ze školky, dneska to bylo busem, ráno jel tatínek autem, ale to bylo čóro, malá s ním nechtěla jet, tak když už byla oblečená, začala se svlíkat, že nikam nejde...tak dostala po ránu céres od tatínka. Stejně nakonec šla. A já si přispala a pak jsem jela do města, koupila si vestu a šup do školky. No cestování busem docela dobrý, ale praktikovat to každý den, nic moc. :unamused:

Jdu to tu poklidit, je to tu jak po výbuchu a pak se naobědvám a čekám mamku.
5. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou vestu uka :slight_smile: mala este nespi to je sileny to spani kazdej den premlouvani
5. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svetr na zip Péťo, žádnou modernu.:wink:
5. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si vcera koupila dziny,mela sem takovou radöst smolik cumel jak vrah rek jen hmmm,tricko mi rek ,ze nikam si ho brat nebudu,ze mam kozy ven,ze jenom doma tak me potesil,a ja mela takovou radost :grinning: a on me setre
5. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si zkoušela ještě kalhoty, manžestráky, seděly mi hezky, ale byla jsem jak Havel, měla jsem krátký nohavice. :angry: Nevím, kam půjdu nakoupit, buď je to drahý jak prase a nebo je to jak kus hadru.
5. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsme taky zpět.

Péťo a co máš za hračky,známá by si třeba něco vzala má 2letou holčinu,tak písni seznam s cenama do IP.Díky
A oblečení nevim komu.

Manža je taky strašnej vetešník,my máme snad všechno.Plnej sklep a 2 garáže.
Minule taky řekl,že to trochu roztřídí a vyhodil akorát tašku starejch hadrů do kterejch si v garáži utírá ruce. :grinning: :grinning:

Jdu si udělat capučo,ještě jsem dneska neměla. :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,my mame taky po maly hadru a hracek,no hold cekame chlapecka :grinning: budu to muset rozprodat,protoze holcicku nikdo v okoli neceka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci ja to mam s oblecenim jednoduchy,1 kalhoty,2 tuniky a po porodu se do niceho nevejdu :grinning:
5. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: jé tak takový triko by se manžílkoj líbilo a nic by neřekl. Možná obligátně a potřebuješ to? Nebo podobný kecy...ale to řekne málkody. Já vim, že když je to růžový, tak mi odkejve všecko. Takže mám půlku skříně růžový hadry. A Džíny taky potřebuju, akorát jsem jedny dodrbala. Mam ale dlouhý nohy a tak jsem zvědavá kde nějaký seženu. Páč za džíny nedám 2000. Správně se na ségru vyprdni, buď si to veme nebo to letí, nejste úschovna.
5. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak to je supr vetešník....to doma nemám až takhle,ale schovává si starý mobily. Prej to jednou bude mít cenu. Řikám, že jednou jo, až bude mít Nik vnoučata...tak mi na to řekne no vidiš. Naštěstí na to nemáme prostory. Zato tchán. švára co bydlí u nich povídal, že takovou sbírku autorádií ještě neviděl. Pak otevřel takovou truhličku a v ní milion hodinek. Odhaduju asi 35 kousků.Někerý jen ciferníky, někde chyběj ručičky, někerý uplně netknutý, ještě přelepený tou folií, prostě případ...
5. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No manžovi se prostě hodí všechno z práce furt něco tahá.
Řikal,že až budem mít konečně ten barák tak plno věcí nebudem muset kupovat,ale než se budem někam stěhovat tak nám bude kamion malej.

Leni co nějaká fotečka Peťuli?????
5. led 2010 ve 14:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, nešla jsi včera s Nikem kolem parku tak mezi 15-16h? My tam lyžovaly a myslím, žes to byla ty, ale asi ses za nás lyžařky, tedy jen Veru, styděla, tak si pádila rychle pryč. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já taky nemám moc hadrů, spíš jen na doma a dvoje rifle, ale je čas pohovorů a tam musím nějak vypadat, že? To mi asi tepláky a vytahaný triko neprojde. :confounded:
5. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mam vytreno a za chvilku prijede Jara

No vcera mi furt rikal,at ho sundam,ze uz ze me nemuze :grinning: :grinning: ze jestli si hi nesundam tak zavre nekam malou a me zavre do loznice :grinning: :grinning: :grinning:

Daso ja mam zase kratky nohy haha ja je zase valim vsude :grinning:
5. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci třeba zrovna jóóó. :sweat_smile:

Já mám hadru docela dost,ale jsou mi na nic když je neobleču. :frowning2:
5. led 2010 ve 14:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to mi mamka taky včera psala, že když bych šla na uklizečku, tak bych měla šmrncovní vohoz:grinning: Tedy ty tepláky. :grinning:

Péťo, no jo, tak to říkal schválně aby si to tričko nenosila, aby ses náhodou nelíbila i nějakýmu jinýmu. :wink: :grinning:
5. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dyt,ze mi prej bude kazdej koukat na kozy hahah,jenze ja stejne zadny nemam takze coo..

Leni hracky sem dala k popelnici a uz tam neni ani kosik :slight_smile: ale podivam se neco urcite najdu ji to dam,to prodavat nebudu
5. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nejakou z ultrazvuku mam,ale dam fotku az se narodi,to utece :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci :grinning: :grinning:

Péťo to je škoda,ona je sama a kdyby to bylo za pusinku tak by si to vzala.
Mohlas něco vydělat. :wink:

Leni to jo už je to za pár.
5. led 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak hračky jsem taky chtěla zredukovat, ale Veru všechno prý potřebuje... :confounded:
5. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kočky,
leni: jsi mne navnadila. Už jsem si postavila na kafčo. Tady všichni včetně psa chrupkaj. Tatka nám marodí a Daník trucuje. Prej vybarvovat obrázek nebude. Tak se šel natáhnout taky.
Samík má 8 měsíců a 8 kg. :dizzy_face: Jen jsem zapoměla na kontrolu kyčlí, tak tam v pátek juknem.
Dneska mi přišli kšandičky na tričko pro Samíka. Tak jsem zvědavá na ten zázrak. Měli by místo body držet v rozkroku.
Nechali jsme pro mého taťku udělat k vánocům polštář s fotkou kterou mám v profilu. Krásně vyšli. Jsem s fotolabem moc spokojená. I na hrníčku vychází fotky moc hezky. :wink:
Nechala jsem seřídit Daníkovi lyže. Pokud vydrží sníh tak ho v sobotu svezu na Telnici. Ještě nikdy nestál. Chci ho dát do lyžařské školy. Už se nemůže dočkat.
Tak se mějte.
5. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: sem si myslela, že jster to vy, jen mi Verča přišla nějaká dlouhá. Já byla tak zmrzlá jak ho...včera byla kosa, už jsem pádila dom, nemohla jsem ani dojít. Před barákem už jsem běžela...
5. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy...tak jsme zpět zkyčlí, sice nebyl takový nával, ale byl...opět jadýrka ještě nevyvinutý, takže ha 2 měsíce znova stát frontu...

Co se týče vetešnictví: na to jsem expert aj manžílek, nejvíc na knížky a odborný texty ještě z našich studií na VŠ. Takže máme spousty skrip, přednášek a oběma je nám to líto vyhodit. resp. já mám přednášky-manža se učil ode mne...takže jen já mám bordel. Ale proč to vyhazovat, člověk jednou bude potřebovat něco dohledart a jak bude rád, že něco najde. Nejhorší ale je, že manža dělá airsoft, takže nad skříniv pokoji nad mou hlavou v noci obdivuju neprůstřelnou vestu, pušku, helmu, a když bych zaštourala mohla bych se oblíct do nejrůznejšího typu maskáčů-kdyby to alespon bylo moderní. Manža když přijede ze střílení, jak on říká z akce, a někde nás vyzvedává, tak to vypada jako by přijela do baráku URNA...lidi čuměj a já říkám, ať alespon nejde tak u mě, že je to trapný...

A co se týče hadříků na mě, má taktiku-cenu sniž na polovinu a když tak to new ani neukazuj, střič do skříně a kdyby něco, tak že to neni nový jen že se to tak nenosilo.Teda to byla moje la taktik dřív, kdy jsme měli oba vysoký kapesný, a mě bylo trapný to, že utrácím za hadry..jo ted už je to jiná..potřebuješ to nutně? Ne? TAk vidíš....

Nehorší ale holky bylo, když tehdá jsme s manžou začali spolu chodit a já ho zatahla tehdááá na strašidelnej zámek do Domova. Tak jsme vystáli šatnu , já sundala kabát , svetr a byla jsem jen v super modern tílku za x stovek a džínách. No zkrátka, moderní holka, za kterou by se i důchodce otočil. A tak jsem si řekla, ať kluk čučí jakou má krásnou holku. No manža mne sjel pohledem a řekl.:Co to máš na sobě?Nechceš se jako oblíknout!"...NO já byla rudá, zůstala jsem v tílku a manža měl celou dobu tendenci mi ramínka soukat a krejt ramena...No, puritán hadr a to je do dneška...ale jakmile jde kolem holčina s mini a s tílkem, slintá..ale co, já chci taky aby po mě někdo slintal...teda kromě Matlafouska a psa...

Tedyyy: tak s tou vádou já nevim, my máme 9kg a je nám 5,5 měsíce. dnes na kyčlích nám řekli, že asi příště už nepůjde MAtzlda prosvitít :grinning:
5. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů-mě ta vaše Verunka přijde strašně fajn, že se s ní nenudíte..a ty vaše zažítky mne vždypobaví. Do dnes nás s Dášou rozesměje ta hláška:Spolupracuj trochu, jo?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lesněnko - no je trochu obříkovitej..holt dlouhám po tátovi. Ségra má klučíka rok a půl a jsou na tom s Matuldou skoro nastejno.
5. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, Veru to měla taky s těma kyčličkama, ale to nic není, aspoň budete pod kontrolou. :wink:

Jo jo, sranda s Veru to je tedy, zrovna mi mamka vyprávěla, když u ní Veru spala, že jí večer kontrolovala, jako Veru babičku a říká: "Babičko spíš, nebo koukáš do blba?" :sweat_smile: A ty jsi ze Všebo? Jsem tam každý den, když vozím Veru do školky, tak by jsme mohly někdy na dopolední procházku.

Už je ukňouraná, to je příšerný, tak jí jdu vykoupat a pomaže do pelechu.

Jo a dneska lezl zadníma dveřma manžel ráno prý do auta :grinning: Tak zítra je zase řada na mě. Tak ne, že tam budete všechny čekat v zástupech, stačí, že to merčí policejní kamera:grinning::grinning:
5. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Dáši, to jsem si všimla, že skoro utíkáš, proto jsem myslela, že před námi, jinak já byla taky šíleně zmrzlá, ještě ráno mě brněly prsty. Ale jinak mám zimu ráda, když je sníh. :wink:
5. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek