• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Luci-jojo jsem ve Všebo, ale dnes mi manža sdělil že možná o víkendu budeme balit kufry a stěovat se.Teda tojsi mi řekla brzo, perník jsme už snědli..teda dva okoraný kousky jsou ještě stranou na ranní snídani-kdo po ránu nechroupá jako by nebyl... :grinning: :grinning: Super story...

My jsme taky knourali, a tak jsem ho šoupla do postýlky ještě na předspací relax a on usnul, super, ale půlhodka je už pryč a on stále chrupe chrupe...už vidím jak lupe kaši v deset večer a kouká s náma na trilery...
5. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam se budete stěhovat? Určitě jen o vchod vedle, co? :grinning: Tak do víkendu bych to ještě i stihla. :grinning: Ale zítra nemůžu. A mimísek ti spinká třeba venku? Když by jsme šly s Veru ze školky abys tu naši "klacici" jak ji kdosi kdysi nazval :grinning::grinning::grinning: viděla live. :slight_smile:
5. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: v kolik ráno jedete? že bych to okoukla :slight_smile:
Pay: tak jsem se zasmála, to je sranda.Koukám, že je to všude stejný bo podobný. Zrovna včera jsem vyhodila starý sešity ze školy. už jsem si nechala jen mý nejoblíbenější předměty a šly i ty.
Jinak k oblíkání...já můžu i v tričku s výstřihjem i v tílku, akorát vždycky slyšim mamčo ty máš kozy :grinning: .Nojo,ale to skončí přestanu kojit a má ptákách :slight_smile: nebo spíš po ko...
5. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, to máte ještě stažený žaluzky...naštěstí :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: prej jestli půjde králík na Chmutof se ptá ten muj...a kdy do hospy
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: dneska jsem si přivstala v půl pátý.Do půl šestý řev, nešlo nám s nudlí usnout, pak jsme odsávali, kapali a tak měli sousedi nad náma budíček. Slyšeli jsme je šoupat židlema. Dobře jim tak, nám Nika odpolko taky buděj.
5. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: manža zdraví a doufá, že vás zas brzo uvidí. A klacice to je nářez :grinning: Nojo 6 piv + frťánek.... Prej za střízliva by ho to nenapadlo :grinning:
5. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, taky zdravíme a to musím napsat do deníčku, to jen tak někdo nevymyslí :grinning: Domluvíme a dáme vědět,jo?
5. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co plysaky???chtela by taky??? :slight_smile:

Daso uz se kamoska ozvala??ze bych mela vecer co delat davaji prdku bleeee
5. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, teď volal její manžel, že je v nemocnici, tak až se vrátí... prdku dávaj, něco si pustíme.
5. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nemame co :unamused:
5. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem,

nějak v tom novém roce nestíhám. Tchán si vymyslele, že by chtěl kalendář na stěnu (sice nevím proč, mají tam Kubíkovu fotku zahrabanou v bordelu a vždycky dostávají kalendář s neteří, ale budiž), tak se tady s ním mořím. Navíc Tádik jí každou hodinu a spí 3 x 5 minut a to nekecám, takže odpoledne už je jetej, protivnej, páč je hrozně unavenej, tak musíme courat venku. Pak začala škola a s naším mladým dělat úkoly to je o nervy, včera jsem psaly 5 řádků hodinu. On ubulenej, já vyřvaná a to se pořád snažím najet n ametodu "respektovat a být respektován", ale v momentě. kdy začne se mnou diskutovat vjede do mě takovej vztek, že pak už jen ječím a ječím. A cch jo.
Včera jsem šli ze školy v každý botě jiný, nějakej chytrák, to fakt nechápu si vzal jednu naší botu, tak jsem byla vytočená už tam. pak nám kvůli tomu ujel autobus, tak jsem čekali 15 minut na další no fakt prima den. Tak doufám, že ten dnešní bude lepší.

Uvařím drštkovou polívku a snad už pak nebudu drštkovat já :grinning:
6. led 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

No Ivčo to vám ten rok moc dobře nezačal.

Já teda ze Sábou problém nemám.úkoly už píše v 13h aby pak měla klid a píše si je sama jen občas nakouknu aby tam nepsala blbosti,ale jinak je to v pohodě.

Pit něco povyber a ona bude určitě spokojená. :wink:

Včera jsme jeli pro kamna měli je v akci no a samozřejmě je neměli a ani nikde na skladě je nemaj,mě tak naštvali. :angry:
6. led 2010 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Ivi, tak to je pech...někdy se holt zadaří :unamused: .No jestli Nik bude po mně, tak úkoly budem taky psát hodinu, páč to nějak namastí a já se pak zcvoknu. Už se těším :grinning: Doufám, že nebudu znovu absolvovat základku, že mu to trochu půjde samo :confounded:
6. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak to jste klikaři :grinning: to znám. Něco koupíme a pak to maj za měsíc v akci. viz .gril, stůl a židle, boty...
6. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo to je normálka,ale měla jsem takovou radost když jsem je viděla o 4tis. levnější a ono nic. :unamused:

A do školy ,áte ještě spoustu času.
Já se taky těšim až půjde Bára,protože ta je úplnej flegmouš,to bude dílo,tak jsem ráda,že je Sába v poho. :wink:
6. led 2010 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko...tak dneska nás manža ráno nevzbudil tak s MAtuldou jsme spali až do půl osmý, ale od pěti mi kopak do kolen, nebot opět dospával u nás v pelechu...

Ivuš-jsem se nasmála tvýmu dni blbexc..jsem asi škodolibá, ale jak jsi to napsala, námět na rodinnou komedii hadr. a stim spaním prťousků - vítej v klubu. My to takhle máme od šesti neděl, i když jsou to půlhodinovky, ale hrrůůůza. Nejlepší je, jak všude píšou že mrně spí 1,5-2 hodiny v kuse...hahaha. Ať přijdou k nám.

Lů - no s tim psaním venku to jde. Když usne, tak spí tak půl hodky a pak kouky kouky a knoury knoury, chci ven...Ale klidně se můžeme srazit a alespon mini popovídáníčko může být.Aspon Matulda pozná aj jiné veliiiké kamarádky.

A včera večer v Telce-katastróóóóóófe, zase po dlouhý době jsem musela číst...teda spíše jsem zjistovala jak jsem blbá, nebot jsem sahla po angličtině..říkám si, je klid, manža mne nepotřebuje, matuda nacpanej kaší už taky chrupe,, i využiji chvilku k sebevzdělávání. No, když jsem měla prolbém přeložit blábol o Stratforku a Shakespearovi, tak jsem sklouzla ke strarým dobrým nemocem a návštěvě u lékaře. čuměla jsem na to jak tele na nový vrata a jak idiot jsem si po lámání hlavy nad anglickým překladem odkrala anglický předklad...debile,ty blbe...No a tak jsem to zaklapla a jak závislák na TV se snažila najít alespon jeden program, který by mne vysvobodil. Jim Jam jsem odmítla. PAk přišel manža, viděl na stole zavřenou angličtinu a řekl:"Teda ty seš dobrá, že ještě zvládáš anglinu a že se ti hlavně chce!" :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnes mne čeká odstrojování vánočního stromku....se teda těšim. odstrojovat smrk je za trest,,, :angry: :angry: :angry:
6. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky
Leni ja neco vyberu,ale kdy si to predame ????Ted este bude mit jedny Vanoce prijede Babicka z Moravy tak dostane dalsi darky,skoda,ze jsme tam to vyhodila sakra,by me nenapadlo,ze by chtel nekdo hracky....
6. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay :grinning: :grinning: :grinning:

Nás to čeká taky,počkám na Sábu až příjde ze školy sama to dělat nebudu. :wink:
6. led 2010 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jo,?my ho este chvilku nechame
6. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Pit ona je sama takže je ráda,že zaplatí nájem atd.
Tak řekni kdy si mám pro to přijed,ale Vyhlídka je pro mě španělská vesnice.Takže nějakej bod,kterej dobře najdu. :sweat_smile:
6. led 2010 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pit no na 3 krále se to sundavá.
Jen si ho ještě nech,manži macecha má stromek ještě v květnu a světílka na oknech celoročně. :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: v květnu? to už tam má jen klacky ne? :slight_smile: to je nějaká strašně rychlá paní :grinning:
6. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pdstrjuju kvůli stěhování, prý nám paní dá vp átek klíče a na sobotumáme už objednaný auto...bohužel nevim jak se stěhuje stromeček.A druhak i kdybch to věděla, myslím, že stěhovat smrk do nového by bylo pro sousedy - nové sousedy-zajímavé:" Podívejte se na ty chudáky, nemají peníze na stromeček a astěhují holé větve: No krize je krize!" :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - manžova babička má tay světýlka celoročně ale ona je má v bytě kolem vitríny a pouze na Vánoce je zapíná...no a pak ještě přidá světýlka poobrazech a když tamjdu v noci na záchod ve vánoční čas, jsem jak v pekle, vude to bliká a bliká a blikaaaa. A pak je nejhorčí, když rzupne jedna žárovička a v tom řetězu žároviček musí manža hledat, která je rozbitá...to je fakt nadšenej a já se potutelně a škodolibě směju, babička má druhý infarkt... :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coze??celorocne??hahah to je dobry
6. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja nevim a cestu do krasnaku znas??
6. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo oni maji umělej,

Pit já vim kde je i Výhlídka,ale když mi řekneš číslo baráku nebo ulici tak budu mimo.
6. led 2010 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: to najdeš, já to taky našla, i když jsme se musela ptát jednoho týpka. Pojedeš autem, obkroužíš půlku Vyhlídky, v polovině cesty vjedeš do síliště a pak pojedeš pořád jakoby zpátky dolu a najdeš to. Po levý straně.
6. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek