• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Jj Jak pise Dasa.....chaoeto???
6. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAy to máš pravdu, že je to jak na rodinnou komedii, no jsem zvědavá jak to s botou dopadne, jo a to ještě nechal ve škole hodinky, takže ty už asi taky neuvidíme, :confounded:

JInak s tím spaním, v noci to u nás jde, to s Kubou bylo horší, ten chtěl celou noc pít,a le přes den je to fakt síla. Ho nakojím, on usne , ne po každém kojení, to bych chtěla moc, tak ho přikriju, odejdu a jen si třeba napustím vodu, že umeju nádobí, tak je vzhůru.

No Dášo, se bojím, že já tu základku budu muset absolvovat podruhé určitě. Když píšeme, tak to j eteda síla.

Leni se máš, to já když jsem ejdnou nechal aKubika napsat si úkol samotnýho, tak se to nedalo ale absolutně přečíst :angry:
6. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo dobrý no pochopila jsem. :grinning:
Pit tak mi napiš přesnou adresu a tel do IP a kdy teda můžu pro to zajed?? Nejlíp by se to hodilo rovnou cestou ze školy,to by bylo něco kolm půl 9h.neni to brzo????? Jo a co budu teda dlužná. :slight_smile:
6. led 2010 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: no asi jo :grinning: Génia mít nebudeme, i když manžel říkal že mínus a mínus dává plus :grinning: :grinning:
No vidiš, Kubík to přečetl a ty ne, jestli on nebude jednou dělat u nějakejch šifrovacích kódů :grinning:
6. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu takyyyy...byla jsem dneska na pohovoru...ale víc ani muk, nechci to zakřiknout. :wink:

Ještě jsem se cestou ze školky stavovala v Tescu a koupila si tam rifle za 255,- i s páskem a jsou mi dokonce i dlouhýýýý, tak jsem neváhala ani minutu a hned na záchodcích jsem si je převlíkla, páč jsem ty starý ráno při škrábání auta umazala. :unamused:

A opět perlička naší Verunky: Jedeme si tak ráno do školky a Veru mi říká: "maminko a jak se do toho bříška to miminko dostane?" Nevím, jak jí tozrovna napadlo, asi se jí toho honí v hlavince hodně. A já říkám, že to roste z vajíčka a semínka a ona: "Ale já tam nechci mít to miminko v bříšku" a já že tedy nemusí, že to je na ní až bude velká a ona: "Já mám v bříšku už hodně sladkostí, tak by se mi tam stejně nevešlo" :grinning::grinning::grinning: No není to roztomilý?

A dneska ve školce mají policajty na přednášku, tak prý jim řekne, že jezdíme pomalu a pouštíme lidi přes přechod. :grinning:

A jinak ráno jsem lezla do auta normálně, jen jsem nemohla zabouchnout dveře, musela jsem počkat, až to rozmrzne, ale jinak dobrý. :grinning:
6. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni na 9 pohoda,to by sme mely byt uz vzhuru,je jedno kdy jak chces......

Holky jak to je mam jit do prace,a daji mi jiny misto,coz nechci,a kdybych chtela budu mit ty same penize,??nebo mi je muzou skrouhnout??
6. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo můžou ti nabídnout jinou práci, ale měla by snad být stejně hodnocená, ne míň. A pokud odmítneš práci, tak s tebou rozvazou prac. poměr.
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit:jj jak píše Lucka
6. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - MÁME RPVNÍ ZUB.A já ho našla, tralalalalala. Já tady dělala Halooo a jupí jou a Matulda na mne koukal jak z jara, a dál si cucal starej mobil po tatkovi...

Ivuš - jojo, známe. Usnul, šla jsemže alespon umyju nádobí, jen jsem vzala první kousek do ruky by auf a najehorší to bylo, když jsem byla na záchodě...děsný. Ale přejde to,jednou musí. My naštětí v noci spaní ucházející..tuk tuk tuk.. až na to buzení po dvou hodinách, ale začala jsem ho sytit v poledne a aj k véče kaší, at se zaplácne a snad to bude lepší, žrout jeden...

Peťul - že bych jednou taky zašla na stříhy stříhy? Hračky nepotřebujeme... :grinning: :grinning: :grinning:

Lů - tak držim palečky, aby to vyšlo. A kde jsi pracovala před mateřskou? Díky za zažitek s Veru... :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týče učení s dětmi, už ted se těším na matematické žertovné příklady o autě, co vyjelo z bodu A a 15 minut za ním vyjelo auto z bodu B, za jak dlouho se setkají? si to kreslim do dneška..šipky jedny... :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no tak to je dobrý. :grinning: :grinning:
A budem držet pěsti,aby ti to vyšlo.

Pit tak co třeba v pátek,aby ti to tam dlouho nestrašilo??
Nezapomen mi napsat tu adresu. :wink:

Pay gratuluju k zoubečku,tak budou šaty????? :wink:
6. led 2010 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: no raději bych autíčko, ale to by ten zoubek tatkovi secafra prodražil, když si vezmeme kolik zoubků nás ještě čeká.... :grinning: nebo teda alespon tílečko
6. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, musí to vyjít!!! :slight_smile: Dělala jsem v Triumphu ve spodním prádle...jako modelka :grinning::grinning: Kecám :grinning:

Pádím pro malou do školky.
6. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a taky gratuluju k prvnímu zoubečku, už jem to tu psala, ale ještě připomínám...zubní kartáčky v Dm, jsou 3, dva gumový na prořezávání a jeden se štětinkama...výborná věc, dítko si samo do toho kouše a ulevuje dásničkám. :slight_smile:
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: gratulace. nezapomeň, že auto nejni na ramínko.Tílko by šlo :slight_smile: :grinning:
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: Ty jo zoubky no to ti to hezky zacne ted

pay jj klidne prijd

Holky ja nechci jinou praciii,me je s toho uplne spatne :pensive: zase budu rvat :cry:
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni klidoooo v patek dame kavicku :slight_smile:
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťukl klídek...jak by řekl Viky Cabadaj:Proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... :grinning: :grinning: Neplakat neplakat. Co myslíš, že začne? Kousání či řádění?

Tílko byl fór...abych mýho puritána popíchla...as to vidm na sukni na léto, dlouho plizovanou až podkotníky-aby puritán zase neměl narážky :grinning: :grinning: :grinning: ne kecám..ale sukně by se na léto hodila, hezky na gumu v pase-člověk může jíst a hubnout, jíst a hubnout jíst a hubnout...

Luci - dobrej fór..i když proč ne?
6. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: neboj třeba to bude dobrý. Na řvaní je dycky dost času. to vomrkneš a třeba to bude gut
6. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: prosimtě, jsi hubená.Užs v porodnici byla jak žížala. Tak ze sebe nedělej :sunglasses:
6. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: ing. Králík je puritán jo? tak přijď k nám...Luboš ti bude sukničku obdivovat.
6. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem Nikovi udělala jeho první kafíčko. Dělám mu čajík...., do jeho hrnečku hodím lžičku kafe, lžičku cukru, zaleju mu to vodou, přidávám mlíko...a čumim. Muj hrneček je prázdnej a v Nikovo je kafíčko
6. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - nejde o postavu, ale o puritánství....Jojo, je puritán, ale já ho ingonuruju,mu taky nehanim triko v kalhotech, že?
6. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - no ty jsi šikovná...a dalas mu k tomu alespon tu tvojí bábovku?
6. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: teka nevim, co máš na mysli s tim trikem...čék u tebe nikdy neví, kdy je to o sexu :grinning: .Mojí bábovku k tomu nemá, tu udělám až přijdete
6. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu, Veru byla s dědou na lyžích, ale už voalli, že chce domů, tak mám po klídku, tak si třeba budou ještě hrát v pokojíčku. :sweat_smile: Jo dala jsem k sobě fotku tý naší lyžařky:grinning:
6. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto jakej puritan?

Leni,tak jsem zabalila naky ty hracky a mala je zase vybalila,prej jsou jeji a miminku je neda :grinning:
6. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jé Verunce to tam sluší... pozor na ní, už má taťka nachystanou brokovnici na nápadníky?
Pit: no asi jako ten tvuj s tim včerejšim tričkem :grinning: .Ale u Paydy se mi to nezdá...se na to ing. Králíka musim zeptat až ho potkám
6. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci sluší jí to tam,to je stejně kus ženský.

Pit no to je dobrý a nechceš jí ještě nechat??????
6. led 2010 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je doma a děda jel taky domů, asi se urazil, že s ním malá nechce být venku. :unamused:

Dáši no jo, to on šílí, jen když si pomyslí, že Veru jednou bude mít nějakýho kluka.

Jo, včera mu dávala pusu na dobrou noc a ke konci ho oblízla, asi to vidí u nás :confused: :sweat_smile: :grinning: a tak jí tatínek říká, hele, tohle si nech pro svýho kluka a Veru se začala tak smát, a "prej pro mýho kluka" :grinning:
6. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek