• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Luci se tu směju jak blbá:grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vyndala to a uz to zase jenom lezi,hahah az bude spat tak to dam zpet a schvam,az proto prijedes tak si to hned odneses do auta hahah at to nevidi,ted je jeji totiz vsecko,nikoho jinyho to neni,a rika o sobe,ze je klka¨va ona to vi ahaha
6. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, to jsou děti, nutně to potřebují a pak to stejně leží v krabici ani si na to nevzpomenou. Léňa přijede na kafe? Že bych přijela taky? Čaj a cukr si přivezu, já vím, jakou mám spotřebu:grinning:
6. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fajn.

Tak stromeček je uklizenej ještě ty serepetičky a je po vánocích. :slight_smile:
Akorát ten šílenej bordel co tu je,vůbec nevim kdo ho bude uklízet. :dizzy_face:
6. led 2010 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci pojedu v pátek na tu 9h,tak pojeď...Pit nás určitě nevyhodí :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, zrovna jsme se včera byvili, že stromeček je tu hezká dekorace, tak si ho tu ještě necháme chvíli. A když už jsem se motala s těma věnečkama a zvonečkama, tak je taky škoda to uklízet, ne? :grinning:
6. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci. se taky chechtám :grinning: Já nešílim že si ho jednou nějaká odvede...teda máme 96% naději :grinning: minulej tejden jsem mu při přebalování povídala: "Doufám, že se častěji zastavíte. A ne jenom na Vánoce, taky někdy na oběd se s rodinou zastavte".Prostě už jsem magor.
Péťo: jj, cukr ať si Lu přinese, nám zblajzli celou cukřenku. Teda jen její obsah. Sklo jim asi nechutnalo :grinning:
6. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo hoďte zase nějakýho tipa na obídek. Kuře na paprice bylo výborný, ale už jsem ho včera dojedla...
6. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: já ho budu dělat zejtra, jsi mě minule navnadila. Na víkend bude znojemská. To je tip od Paydy.
6. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je znojemska nahodte

Jj urcite prijedte obeeeee budu rada aspon dame cajicky....Me to nevadi,my nesladime takze setrime,a kdyz si nekdo da tak me to neboli hahah

Daso ty se boj malej je krasnej,a bude to farjer.......

Ja sem jednou na sebe zvedava jaka budu tchyne,to zeme bude mit zetak radost hahah
6. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci taky mi je to líto uklízet,ale už je to v krabici.
Přemýšlela jsem z toho sundat vánoční a dám tam něco jinýho,aby to mohlo být celeročně venku. :wink:

Dělala jsem rozlítaný ptáčky a knedlík.Já jen doufám,že bude ještě na zítra.
6. led 2010 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heleee, sousedkooo, nám podstrčíte poloprázdnou cukřenku, to jen pro vysvětlení :grinning::grinning::grinning:
6. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dělala nedávno výbornej guláš, zkusím najít recept...
6. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to tolik sladíš???

Pit neboj já nesladim. :wink:
6. led 2010 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tři do kafe a dvě do čaje...to není tak moc ne? :wink:
6. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: řeknu paydě, ať ti nahodí supr recept
Lu: no jo, sem z vás chtěla udělat cukrožrouty a nevyšlo to, tak příště :grinning: :grinning: Recept určo nahoď.
No já nevim jaká budu tchýně ale řekla bych, že v poho. Satorie nejsem.... Tak vy, co máte holky, nedáme to s dětma dohromady? :grinning: na svatbě bysme zapařily... :grinning:
6. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bude Hokejista???jestli jo tak beru :grinning: nebo klidne fotbalista
6. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no tak to neni moc..Co z tebe dělaj??
Manža má 4 do kafe a 5 do čaje. :sweat_smile: On si sladí i za mě. :dizzy_face:

No Dášo uvidíme za pár let.. :wink:
6. led 2010 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, ale určitě jste se některá vdávala v roce 2009 a zařizovala vše v Ústí nad Labem. Budu se za 3 měsíce vdávat a mám jen zamluvený termín. Pořád koukám na net a spíš bych radši dala na doporučení někoho z vás. Potřebuju fotografa, restauraci pro 30-35lidí, květiny, dort, líčení, účes - prostě vše, co se svatbou souvísí. Byla bych ráda, kdyby jste mi někoho doporučili a pokud možno připsaly i cenu za službu. Můžete psát i na maila: alena.dvorakova-ul@seznam. cz
Díky moc.
6. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A můžete mi někdo říct, kolik vás vyšla svatba se vším a kolik jste měli lidí na hostině?
6. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: hokejista bude, bude hrát na pravym křídle jako strejda :slight_smile:.
Leni: tak jsem myslela, že to domluvíme už dneska :slight_smile: :slight_smile: 5 do čaje? to už se ani nemůže rozpustit...nedělá si čaj rovnou do cukřenky? :fearful:
6. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Alčo,tak předem gratuluju. :wink: :wink:
Já ti toho moc nepovim už je to dlouho co já se vdávala a ceny jsou už někde jinde a taky hlavně jsme to měli u našich na zahradě. :wink: A většinu věci jsme měli domácích,jako dorta,koláčky,učes,fotografa,kameramana,no prostě co šlo.
Ale někdo ti určitě poradí.
6. led 2010 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela kamosku a t asi do kafe davala osum kostek,nebo osum lzicek, hnus nejkvetsi,chodila ke me trikrat dene,ta mela spotrebu......

Daso strejda je hokejista???jakej? :slight_smile:

Alo ja jsem este svobodna,svatbu bych uz mela taky zacit resit,ale ja ji budu mit v rodnem meste,takze to by ti bylo prd platny,a hlavne musim pockat az co prace aby si nebral chudou nevestu :grinning:
6. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ále ten nejni strejda, jen ho známe, něco jako kámoš, jenže teka hraje na Slovači,takže ho nevidíme. Předtím hrál za Slovan 2 roky
6. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha aha,my tam taky jednoho zname

Holky kolik vas stal obrad??jako v Libo na zamku chteji 3,400 :rolling_eyes: sileny
6. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo obřad jsem měli zadarmo.
6. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: kerýho?. obřad stál 0 peněz
6. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád hledám ten gulášek a nemůžu ho najít, jdu se kouknout, jestli jsem si ho nenapsala...asi ale ne. :unamused:
6. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo???to j esila jak to??a u nas za to chtej 3400 desny proste
6. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kloboucka
6. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek