• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
pit: páč je to na zámku
6. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: a odkud? ten bydlí v Dubí
6. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A hlavně už jsi ustecká.
My to taky měli zadáčo,ale měli jsme platit 1000kč,Protože jsme byli ještě z Řehlovic.
6. led 2010 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prave uz jsme ustecka,ale Libochovicky platej asi jen zamek,ten litr na urade asi ne no nevim,jak to je ,ale ej to palka to je des,premyslim,ze pujdu jinam,chci to na zamku kuli fotkam ktery budou venku ne kuli obradu sakra
6. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten recept na gulášek...
Vepřové maso,sůl,pepř, cibuli,masox,kmín,žampiony,nové koření,grilovací koření,plátek másla,1lžíce plnotučné hořčice,1 lžíce kečupu, 2 stroužky česneku.

Nakrájíme maso, trochu osolíme a opepříme.Orestujeme si cibuli,přidáme maso, kmín a orestujem.Na maso dáme pokrájené oloupané žampiony,špetka nového koření,špetka grilovacího koření,tenký plátek másla,masox,1 lžíce plnotučné hořčice,1 lžíce kečupu.Dáme nalisovaný česnek.Zalijeme vodou a vaříme v papináku asi 20 minut.Zahustíme mouka s vodou.Příloha knedl,rýže,těstoviny

Tak to je okopírované, já dala houby z lesa a místo masoxu jsem dala bujon Natur.
6. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Teplicich,ale presne nevim kde je to mozny,Jeho manzelka je Vranovka a s tou se bavim,jeho znam jako,ze je jeji manzel,a Jara ho zna lip ten na nej chodi koukat na hokej,ja znam spi ji...
6. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm zni dobre neco udelam...
6. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, my taky jeli po obřadu na úřadě do Velkáče do zámecký zahrady...sice dovnitř tě nepustí, ale ze zahrad máš krásný fotky.
6. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru myje nádobí a z kuchyně se ozývá: "potopáááá" :astonished: :confused: :sweat_smile:
6. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo tak pak jedině Trmickej zámek,tam je to taky hezký.

Recept zní dobře teda až na ty houby
6. led 2010 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslite ,ze ty zamky budoui zadaco??to asi ne ne,?
6. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne, za zámky se platí, i Velkáč je myslím kolem 3tis. Tam se vdávala Alenka, tak jedině tu kontaktovat.
6. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: Andera vypadá, že je super,ale tu neznám. Já znám Nováka.
za zámky se platí.
Lu: už si píšu recept...
6. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit-máš to v ip...
6. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme u těch gulášů..znám recet, kde se vše hopdí do jednoho hrnce promíchá a dát do trouby bez míchání během 45 minutovýhjo pečení péct,....
6. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahoď paydo
6. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak ten mám taky, guláš bez míchání. Já ho ještě překryju alobalem a po hodince vyndám hotovej...a je mňamózní.p
6. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me nechutna,ale Smolik ho miluje

JJ ve Velkaci se plati 3 litry hmmmmm asi to budu muset obetovat,ja bych toho asi litovala,ze to nemam na zamku v Libo chodila jsem tam dene,pracovala tam mam tam takovej citovej stah
6. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Velkým Březně se platí 5tis. a pokud tam nebydlíš, tak ještě poplatek, myslím 1tis. Ptala jsem se na to zhruba před rokem.
6. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - no tak hodku se to peče a překrytý alobalem, to je recht..jsem se nemohla moc rozepisovat, rpotože ten náš prdolka mi knoural u pc a chtěl pryč pryč pryč..už jsem ho šoupla dopostýlky a chrupe...asi..
6. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenko- s tou svatbou nevim, my jsme ji měli mimo ÚL..manža je mimoústeckej..ale měli jsme ji tak yna zámku a platili jsme myslim 4000,-
6. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů a děkuji též za recepísek na gulášek...už du opisovat do své kuchařky ,kterou jednou budou vnoučata dědit...salát jeden :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak recept opsán..jen ten papiňák mne trochu zarazil se ho bojim jako bomby...a těch 20 minut je od syčení nebo před syčením toho hrnce? To víte, papiňák je pro mne jak motor auta. A přitom je to tam jednoduchý prastroj, že?
6. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Péťo Pay, já papiňák nemám, zvládnul to normálně hrnec na plotně.:wink:
6. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso jo jo je,je ukecana.....Ted se jim narodil prcek,je krasnouckej a byl normalne fialkovej to sem este nevidela :slight_smile:

papinak taky nemam
6. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že my jsme to se svatbou vyžrali docela dobře. měli jsme ji v Ltm a na zámku v Ploskovicích pak jen fotky, takže obřad zadarmo a ještě k tomu fotk yze zámku :slight_smile:
6. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - my taky Ploskovicovali....fotky ze zámku super suprasimo...Ala bohužel jsme cálovali, ale co..zážitek velikej..
6. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týče paniňáků..dřív, kdo neměl papiŃák jako by nebyl, kamarád d o každé kuchyně a dnes ty jo to už nejni v moc v kurzu si myslim..za to vedou domácí pekárny, fritézy apod a hlavně mikrowavy...NO a pekárnu jsme letos vyježíškovali taky, booože..jak já jsem to nechtěla. Ale tchán se zeptal zda ji máme,než jsem stačila odpověď. Odpovětil tak fajn a je to..dar byl na světě. Další krán do domácnosti. chápu, že někteří na to nedají dopustit, ale já tyhle vymoženosti techniky nemusim..zatim se psychicky připravuju na myčku, ale jen psychicky..
6. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták polívka pro ty dva chlapy dovařena, jedna Gerlachovka vyžehlena, zejtra na mě čeká druhá...
Pay: kde mam ten recept? :confused: jj a zážitek ze svatby velikej :grinning: jen mi bylo trochu těhotno.papiňáku se nebojim, páč v něm vaří i maminka :sunglasses:
6. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sme na tom stejně PETO,MĚ se ptá tchýně jestli chci pekárnu,říkám hlavně to ne to je jedinej krám do baráku,taky to nemám řada,ale moje švagrová ji chtěla ešte ji vybrala tak sem ji taky dostala.a ešte bílou která se mi sem vůbec nehodí.Vidí,že mám vše nerez a koupi bílou to sem byla nasrana.a je v komoře.uvidíme co mi švagrová příště vybere:(
6. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek