• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Ivčo to je pech.Přeju ať to rychle přejde.

Manža si včera stěžoval,že zase předělali jizdní řády.

Tak mě zatim nic neposlali. :unamused: Ale mohli by to stihnout do vánoc,byla bych ráda.

Jinak jsem taky zvědavá jak to bude vypadat.
15. pro 2009 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jinak já to zelený přání si nechala vytisknout v globusu a odpoledne pujdu na poštu tak už to budu posílat.

Tak zejtra ti to přijde.
15. pro 2009 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ježíšek je tu :grinning: Cestou ze školky jsem se stavila v Kauflandu, že tam Verunce koupím velkou plyšovou kočku a odjela jsem s mixérem, rychl.konvicí,ručním šlehačem a topinkovačem...vše tedy v růžové barvě pro verunku :grinning::grinning: Tak jsem to doma hned zkoušela a je to super. Bude mít radost, ona mi tahá ty moje a šňůru mi strká do šuplíků, jako do zásuvky...no teď mě napadá, jestli ona nebude zklamaná, protože to pro ní šňůry do elektriky nemá :confused:
Ještě jsem jí zredukovala ten její adventní kalendář na okně, protože se nám kočička od Mikuláše hezky zakulatila... :angry: :angry:
Dárky jsem pořádně uklidila do výšin a do cestovní tašky, mohla bych to dát za dveře, jako že se stěhuju...nějaký vrůšo pro manžela:grinning::grinning: Ale stejně by mi nevěřil. :grinning:
Ivčo, chtělo by to nějaký taháček na jména, co? Já se už orientuju. Poupě je Lenka a Pitrska je Péťa. Jinak sem nikdo nechodí, aby jsme si ho musely pamatovat. :wink:
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělala takový přání, tedy to okolo jsem si stáhla, nějak nemám fantazii :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3622178&vReferer=
15. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo manžel to vytiskne na dvojstranu, takže na té druhé je povídání...klasika.
15. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mám před sebou TVmini, tak jdu studovat a kroužkovat pohádky:grinning::grinning: a pít kafe a dojíst snídani po verunce. :grinning:
15. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci přesně TV mini je naše jednička a už včera jsem uháněla manžu, ať koupí a budem si zaškrtávat co se nahraje a co zkouknem.Jinak jsem včera prohrábnutím skříní zjistila, že dárky už mám nakoupený.A to sjem ani nevěděla. Tak to už je mám nakoupený 14 dnů.
15. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přání je Luci hezoučký, já udělala tři druhy tak uvidím, komu který pošlu :grinning: Díky za jmennou nápovědu. :slight_smile:

U nás se ted spinká, Tádik byl protivka, usnul ale sám v postýlce, to ho musím pochválit.

Taky mě Leni překvapilo, že změnily jízdní řády, ale 17 naštěstí posunuli jen o 3
min tak to šlo.
15. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to je taky hezký,ale mě by se tam obě holky nevešly.

Tak třeba by ti manža zrovna uvěřil,ale radši to nepokoušej. :grinning: :grinning:

A pohádky ani kroužkovat nemusíš,to je furt dokola nic novýho. :unamused:
15. pro 2009 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,manžel má ve čtvrtek dovču, tedy ještě nevím, co má v plánu, ale já mám v plánu ho poslat s malou ráno do školky a že já uteču do toho Fora se podívat. Nepřidáte se někdo? Dopol, třeba kolem 9h.?
15. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se nic kroužkovat nemusí, tv program už jsme neviděla několik let, no n aco taky, máme jen novu a čt1, tak tam bud něco je a nebo není :grinning:

Dášo, to bylo včera překvápko, co :grinning:
15. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych šla, teda jestli mi záda dovolí, ale já musím s kočíkem, teda jako s kočárkem :grinning: . že bysme se konečně poznaly?
15. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím ještě dokoupit dárk ypro 3 synovce :frowning2:
15. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo a 9 posunuli o 10min,dřív jezdila 7.33 a teď 7.43 takže do školy příjde za 5min 8h.
A to má věčně spoždění.
Zatim mě to teda netankuje,ale po Novym roce bude už jezdit sama tak to bude pro ni honička.

A zpátky to samý jezila 11.54 a teď až 12.08 to bude skoro 20 min čekat na zastávce a to se mi docela nelíbí.
15. pro 2009 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo, se máš, já musím ještě manželovi, i když jsme se domluvili, že to bude jen symbolika, kvůli malý. Já si do dneška pamatuju Vánoce, kdy naši byli před rozvodem, táta si tam rozbaloval dárky a maminka brečela, protože na ní se úplně vyprdnul. A to mě byly 4 roky a pamatuju si to jako dneska. A tak i když si řekneme, že si nic nebudeme kupovat, tak aspoň maličkost ať tam každý má.

Leni, mám ještě další dva, ale posílat budeme poštou ten jeden. http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=505831
15. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na Vánoce chci hlavně vidět Popelku a Lásku nebeskou...no a pak třeba něco s Richardem Gerem, toho miluju krasavce jednoho šedivýho :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Koukám v novém :wink: Já teď nějak vůbec nestíhám nic :sweat_smile:

Ale Verunku sjem viděla a jdu pochválit :dizzy_face: Luci super fotečky :dizzy_face:
15. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to jedno přání http://foto.dama.cz/foto.php?f=703497, snad to půjde otevřít

No tak to je docela blbý s tou 9, no ale tak to bude muset učitelka pochopit, že měl bus zpoždění, ale zpátky je to blbý
15. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska po školce odvezu malou k babi a jedu na plicní na kontrolu. Jsme před 2 rokama měli celá rodina zápal plic, tak si nás zvou každý rok na kontroly. Jsem teď ale ráda, protože jsem měla přes měsíc kašel a docela mě i na plicích bolelo, tak mě aspoň skouknou.
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo: no já si řikala, že toho klučíka co mi otevřel, že jsem někde viděla a pak jsem tě tam zahlídla, to bylo radosti... tak jsme se viděli alespoň takhle.
Luci: já pro manžela mám vláčky, by to jinak nepřežil bez nich...:slight_smile: Já už jsem z něj tak zblblá, že rozeznám i druhy mašin na nádražích. No to máš trauma teda, to je strašný :confused:

Jinak stejně všechny pohádky máme nahraný a za celej den se podíváme na telku jen večer když mimi spí nebo odpolko, když mimi spí :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to takhle každej rok kontrolujou, jo a jak dlouho? AJko jak dloho to ještě budou kontrolovat?
15. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko a s těma vánocema vdětství to je síla. Chudák maminka, je to smutný, když to v :frowning2: dětech zanechává celej život takový vzpomínky
15. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: Richarda taky můžu, je to pro mě nejvíc sexy chlap ještě s Šebrlem :sunglasses:
a ve čtvrtek nemůžu :frowning2: ...tak jindy třeba. No na to že jsme sousedky a ještě jsme se neviděly... :grinning:
15. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi Nikýsek tady u PC dělá společnost a ke hraní si vybral na stole sirky :astonished:
15. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, to nevím, myslím že po dobu 5ti let říkali kdysi...ještě, že jsem nekuřačka, to manžel začal kouřit a tak se tam bojí, loni si polovinu cigaret ubral... :frowning2: :frowning2:

Dášo, tak já vylezu na balkon a ty z okna, ať se vidíme:grinning::grinning: nééé, je tam zima. :grinning: U Šebrleho mi vadí ten knírek, ale jinak taky fešák. a jinak se mi líbí i Dr.Pusenský z Ordinace:grinning:

Sakriš, máme tu novou bezdrátovou myš a já jí mám teď jinde a hlavně ten drát nevidím a tak jsem poslepu čapla, co je v těch místech a sivím se, že to nejde a on to byl mobil :grinning::grinning: ale už mám zakroužkovanou Lásku nebeskou, to si zase pobrečím, to mi tečou slzy snad hend u úvodních titulků. :sweat_smile:
15. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám do toho programu...Srdcová sedma je taky hezkej film.
15. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét ahoj, úplně jsem tě přehlídla, jak si tu píšu sama se sebou:grinning: Díky za pochvalu. :dizzy_face: Jak se máte a jak roste Adámek? Už ti běhá za holkama, co? :grinning:
15. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Markét jak se máš.no teď těch lidí nestíhá nějak moc.

Tak Pusenskýho fááákt nemusim.
Plicní určitě dopadne dobře,a je fajn,že vás hlídaj. :wink:

Tak jsem teď přehazovala na PC ikony,Bára mi to nějak překopala a všechny složky otevřela,tak jsem měla po stranách všechno co vnich mám.

Já do města nééé,ale šla bych kdyby holky nebyly marodi.
15. pro 2009 v 10:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak doktor Pusenský to vůbec nevim o koho jde.Ordinaci jsem viděla jednou, dvakrát, RP bo VKV ani nevim kerej je správnej název jsem veviděla nikdy. Budu se muset podívat na netu jak vypadá
15. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak už to vím. tak ten teda ne e. A Šebrle s knírkem to fakt ulítnul...
15. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek