Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
lenka1982autor
15. pro 2009
Ivčo to je pech.Přeju ať to rychle přejde.

Manža si včera stěžoval,že zase předělali jizdní řády.

Tak mě zatim nic neposlali. :-| Ale mohli by to stihnout do vánoc,byla bych ráda.

Jinak jsem taky zvědavá jak to bude vypadat.
lenka1982autor
15. pro 2009
A jinak já to zelený přání si nechala vytisknout v globusu a odpoledne pujdu na poštu tak už to budu posílat.

Tak zejtra ti to přijde.
boadella
15. pro 2009
Ahoj holky, Ježíšek je tu 😃 Cestou ze školky jsem se stavila v Kauflandu, že tam Verunce koupím velkou plyšovou kočku a odjela jsem s mixérem, rychl.konvicí,ručním šlehačem a topinkovačem...vše tedy v růžové barvě pro verunku 😃😃 Tak jsem to doma hned zkoušela a je to super. Bude mít radost, ona mi tahá ty moje a šňůru mi strká do šuplíků, jako do zásuvky...no teď mě napadá, jestli ona nebude zklamaná, protože to pro ní šňůry do elektriky nemá =-)
Ještě jsem jí zredukovala ten její adventní kalendář na okně, protože se nám kočička od Mikuláše hezky zakulatila... ]-( ]-(
Dárky jsem pořádně uklidila do výšin a do cestovní tašky, mohla bych to dát za dveře, jako že se stěhuju...nějaký vrůšo pro manžela😃😃 Ale stejně by mi nevěřil. 😃
Ivčo, chtělo by to nějaký taháček na jména, co? Já se už orientuju. Poupě je Lenka a Pitrska je Péťa. Jinak sem nikdo nechodí, aby jsme si ho musely pamatovat. 😉
boadella
15. pro 2009
Já dělala takový přání, tedy to okolo jsem si stáhla, nějak nemám fantazii 🙂 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
boadella
15. pro 2009
Jo manžel to vytiskne na dvojstranu, takže na té druhé je povídání...klasika.
boadella
15. pro 2009
A mám před sebou TVmini, tak jdu studovat a kroužkovat pohádky😃😃 a pít kafe a dojíst snídani po verunce. 😃
lona
15. pro 2009
Luci přesně TV mini je naše jednička a už včera jsem uháněla manžu, ať koupí a budem si zaškrtávat co se nahraje a co zkouknem.Jinak jsem včera prohrábnutím skříní zjistila, že dárky už mám nakoupený.A to sjem ani nevěděla. Tak to už je mám nakoupený 14 dnů.
naivuli
15. pro 2009
přání je Luci hezoučký, já udělala tři druhy tak uvidím, komu který pošlu 😃 Díky za jmennou nápovědu. 🙂

U nás se ted spinká, Tádik byl protivka, usnul ale sám v postýlce, to ho musím pochválit.

Taky mě Leni překvapilo, že změnily jízdní řády, ale 17 naštěstí posunuli jen o 3
min tak to šlo.
lenka1982autor
15. pro 2009
Luci to je taky hezký,ale mě by se tam obě holky nevešly.

Tak třeba by ti manža zrovna uvěřil,ale radši to nepokoušej. 😃 😃

A pohádky ani kroužkovat nemusíš,to je furt dokola nic novýho. :-|
boadella
15. pro 2009
Holky,manžel má ve čtvrtek dovču, tedy ještě nevím, co má v plánu, ale já mám v plánu ho poslat s malou ráno do školky a že já uteču do toho Fora se podívat. Nepřidáte se někdo? Dopol, třeba kolem 9h.?
naivuli
15. pro 2009
tak u nás se nic kroužkovat nemusí, tv program už jsme neviděla několik let, no n aco taky, máme jen novu a čt1, tak tam bud něco je a nebo není 😃

Dášo, to bylo včera překvápko, co 😃
naivuli
15. pro 2009
no já bych šla, teda jestli mi záda dovolí, ale já musím s kočíkem, teda jako s kočárkem 😃 . že bysme se konečně poznaly?
naivuli
15. pro 2009
já musím ještě dokoupit dárk ypro 3 synovce 😞
lenka1982autor
15. pro 2009
Ivčo a 9 posunuli o 10min,dřív jezdila 7.33 a teď 7.43 takže do školy příjde za 5min 8h.
A to má věčně spoždění.
Zatim mě to teda netankuje,ale po Novym roce bude už jezdit sama tak to bude pro ni honička.

A zpátky to samý jezila 11.54 a teď až 12.08 to bude skoro 20 min čekat na zastávce a to se mi docela nelíbí.
boadella
15. pro 2009
Dášo, se máš, já musím ještě manželovi, i když jsme se domluvili, že to bude jen symbolika, kvůli malý. Já si do dneška pamatuju Vánoce, kdy naši byli před rozvodem, táta si tam rozbaloval dárky a maminka brečela, protože na ní se úplně vyprdnul. A to mě byly 4 roky a pamatuju si to jako dneska. A tak i když si řekneme, že si nic nebudeme kupovat, tak aspoň maličkost ať tam každý má.

Leni, mám ještě další dva, ale posílat budeme poštou ten jeden. http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
boadella
15. pro 2009
Jo a na Vánoce chci hlavně vidět Popelku a Lásku nebeskou...no a pak třeba něco s Richardem Gerem, toho miluju krasavce jednoho šedivýho x-)
makak21
15. pro 2009
Ahojky holky 🙂 Koukám v novém 😉 Já teď nějak vůbec nestíhám nic :-N

Ale Verunku sjem viděla a jdu pochválit x-) Luci super fotečky x-)
naivuli
15. pro 2009
tady je to jedno přání http://foto.dama.cz/foto.php?f=703497, snad to půjde otevřít

No tak to je docela blbý s tou 9, no ale tak to bude muset učitelka pochopit, že měl bus zpoždění, ale zpátky je to blbý
boadella
15. pro 2009
Dneska po školce odvezu malou k babi a jedu na plicní na kontrolu. Jsme před 2 rokama měli celá rodina zápal plic, tak si nás zvou každý rok na kontroly. Jsem teď ale ráda, protože jsem měla přes měsíc kašel a docela mě i na plicích bolelo, tak mě aspoň skouknou.
lona
15. pro 2009
Ivčo: no já si řikala, že toho klučíka co mi otevřel, že jsem někde viděla a pak jsem tě tam zahlídla, to bylo radosti... tak jsme se viděli alespoň takhle.
Luci: já pro manžela mám vláčky, by to jinak nepřežil bez nich...🙂 Já už jsem z něj tak zblblá, že rozeznám i druhy mašin na nádražích. No to máš trauma teda, to je strašný =-)

Jinak stejně všechny pohádky máme nahraný a za celej den se podíváme na telku jen večer když mimi spí nebo odpolko, když mimi spí 🙂
naivuli
15. pro 2009
to takhle každej rok kontrolujou, jo a jak dlouho? AJko jak dloho to ještě budou kontrolovat?
naivuli
15. pro 2009
Lucko a s těma vánocema vdětství to je síla. Chudák maminka, je to smutný, když to v 😞 dětech zanechává celej život takový vzpomínky
lona
15. pro 2009
Luci: Richarda taky můžu, je to pro mě nejvíc sexy chlap ještě s Šebrlem 😎
a ve čtvrtek nemůžu 😞 ...tak jindy třeba. No na to že jsme sousedky a ještě jsme se neviděly... 😃
lona
15. pro 2009
tak mi Nikýsek tady u PC dělá společnost a ke hraní si vybral na stole sirky :-o
boadella
15. pro 2009
Ivčo, to nevím, myslím že po dobu 5ti let říkali kdysi...ještě, že jsem nekuřačka, to manžel začal kouřit a tak se tam bojí, loni si polovinu cigaret ubral... 😞 😞

Dášo, tak já vylezu na balkon a ty z okna, ať se vidíme😃😃 nééé, je tam zima. 😃 U Šebrleho mi vadí ten knírek, ale jinak taky fešák. a jinak se mi líbí i Dr.Pusenský z Ordinace😃

Sakriš, máme tu novou bezdrátovou myš a já jí mám teď jinde a hlavně ten drát nevidím a tak jsem poslepu čapla, co je v těch místech a sivím se, že to nejde a on to byl mobil 😃😃 ale už mám zakroužkovanou Lásku nebeskou, to si zase pobrečím, to mi tečou slzy snad hend u úvodních titulků. :-N
boadella
15. pro 2009
Koukám do toho programu...Srdcová sedma je taky hezkej film.
boadella
15. pro 2009
Markét ahoj, úplně jsem tě přehlídla, jak si tu píšu sama se sebou😃 Díky za pochvalu. x-) Jak se máte a jak roste Adámek? Už ti běhá za holkama, co? 😃
lenka1982autor
15. pro 2009
Ahoj Markét jak se máš.no teď těch lidí nestíhá nějak moc.

Tak Pusenskýho fááákt nemusim.
Plicní určitě dopadne dobře,a je fajn,že vás hlídaj. 😉

Tak jsem teď přehazovala na PC ikony,Bára mi to nějak překopala a všechny složky otevřela,tak jsem měla po stranách všechno co vnich mám.

Já do města nééé,ale šla bych kdyby holky nebyly marodi.
lona
15. pro 2009
Luci, tak doktor Pusenský to vůbec nevim o koho jde.Ordinaci jsem viděla jednou, dvakrát, RP bo VKV ani nevim kerej je správnej název jsem veviděla nikdy. Budu se muset podívat na netu jak vypadá
lona
15. pro 2009
aha, tak už to vím. tak ten teda ne e. A Šebrle s knírkem to fakt ulítnul...

Začni psát odpověď...

Odešli