• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
pit: tak jí prodej...
jinak dobrej vtip:
Co musí v životě udělat muž?:
zasadit strom, postavit dům a zplodit syna.

Co musí v životě udělat žena?:
zalévat strom, uklízet dům a starat se o ty dva pitomce.
6. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj ten uz jsme slysela

Daso ,to by bylo blby :unamused: Ale mohla se me zeptat ze???nebo mi spis ty dva taci dat,nez tohle kupovat,ja to este ted nechapu,proc se me pta,kdyz mi to koupi hmhmhmm

To je asi neco ,kdyz koupi Jarovi tilko,kdyz vi,ze je nesnasi :grinning: :grinning: ale on to nosi svara tak co my musime taky :sweat_smile: :rolling_eyes:
6. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak já bez papiňáku ani ránu,vše v něm šup šup.

A pekárnu bych taky nechtěla,jsou to pro mě vyhozený prachy.Stejně mi ten chleba z toho nechutná.
V tom jsou naši IN,ty musejí mít všechno co snad vyroběj.
6. led 2010 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší bylo, že se nás tchán ptal co bychom jako pod stromeček..Manže říká,že penízky, protože ty budou potřeba na zařízení bytu. Těch našich 5 švestek co máme se tam ztratí..No a on, že je to blbý a tak nám raději koupil tenhle krám. Knedlíky stejně dělám rúčo a kynou na topení, marmošky dělá tradičně a jedině v hrnc y achleba si koupim levnější....
Pit - jsme tedy na tom stejně...Nejradji bych to prodala, ale je to blbý..a tak nám bude krabice zabírat místo...
6. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbý to je, ale je to blbý i od nich, když jste řekly, že to nehcete. Stejně to bude jen zabírat místo, tak to časem tak jako tak prodáte. Tak nač to protahovat :sunglasses: ...hlasuju pro prodej :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

Jéé dneska nemusim vařit,ale za to zase musim žehlit tu horu prádla. :unamused:

Holky tak budete mít pro děti věno. :sweat_smile: :sweat_smile:
7. led 2010 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej ránko..tak matulda dává svůjprvní ranní dýchánek (teda zatím diskutuje v pelechu a natahuje si k otmu zase jeho hvězdičku) a pak razíme znovu se pokusit na očkování, snad tam nebude fůůra lidí a dětiček.

Pekárna jako věno? mmmmm...tak nad tím zauvažuji. JEn aby pak budoucí snacha o mě neřekla, že jsem tchýně co se zbavuje starejch věcí tím, že je strká mladejm. Moje paní tchýně nám taky vše strká, že už to nepotřebuje. Dřív mi to bylo blbý říct NE, abychjao nebyla zlá snacha, ale dnes už je to jiná..prostě starý krámy ne a ne a ne..Když zjistili že kupujeme velikej byt už nmám strkali starou ložnici po babičce, že je z kvalitního dřeva,. a je na půdě a je jim to líto vyhodit....booože. Ještě, že pak někdo prohlásil, ať se nezakrámujeme starejma krámama...ufff, ložnice čeká na manžovu sestru...

Já mám ještěod včera bram knééédl a špenátek...a aj uzené masíčkom ělo zbýt, ikdyž nevim...včera večer ještě manža lovil v lednici, že ho honí mlsná...a znáte to.
7. led 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay to byl vtip. :grinning:
7. led 2010 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stejně za několik let už to bude krám. :wink:
7. led 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO právě. že to bude krám...nedávno jsem zkoukla na Barrandově myslim,filmeček starý český Čekání na Patrika, tam byl zase v kurzu šunkovar.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky No pay,my snad mame stejnou rodinu
Ja kdyz se stehovala vsechny kramy co nechteli soupali me???ja sem nic nerikala,ale babicka kramy,nasi kramy no sileny,vsechno uz je stejne v kosi,pouzivam jeden servis taliru,jelikoz je bilej,a ja mam bilou rada,ale ty kytky a ruzny hnusny stary veci deeees to same s nabytkem,kdyz sem este nic nemela sup,hned to privezt nejlepe ke me :pensive: :pensive:

Tchyne se svagrovou,ty kdyz me poznaly,tak mi zase davali onoseny hadry jako kdyz si myslely,ze nemam na tricko a na podprsenku,to sem teda zirala,co mi jednou tchyne nabidla za podprdu,to bych se stydela nekomu dat,kdyz davam veci tak v nakem stavu,ale tohle byl des,Ja mam narvany skrine hadrama,a oni mi davaj ojety totalne ojety hadry hahahah :grinning: :grinning: Ale kdyz to pak videly uz mi nic nedaly :grinning: Asi jim to doslo,ted mi tchyne dava jen jidlo,to se hodiii to beru ha

No ja k pekarne dostala este chleby tak sem je upekla,me ten chleba chutna,ale vyjde draho,a knedliky sem zadelavala,ale proste jen,proto,ze jií mam je to zbytecna vec no,my ji kupovaly mamce a ta ji nemuze vynachvalit,ale me ne proste,stejne ji to jednou musim vpalit,ze nevim na co mi to kupovala :cry: :angry:
7. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to my máme výhodu,rodiče daji peníze a my si koupíme co potřebujem.
Taky to tak,ale bylo dřív,když jsme jeden rok dostali hrnec na rýži,ten jsem ještě nepoužila.To už je fakt vymoženost.A tak jsme to řekli a už dávaj jen peníze. :wink:
7. led 2010 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - tak to je přesný..naštěstí tchýně mi hadry nenutí. Ale jakmile jsme měli tenhle podnájem, už sem na první návštěvu navezli - starý ručníky, cejchy, štětku na záchod, starej servis, co vyhazovali někde z hospody (ještě se zbytky jídel), zašlý skleničky na poháry, a pra skleničky od horčič..hrůůůza. Jo a peřiny a polštáře s flekama - na to jsem já alergická - bůhví kdo na tom spal...Manža je alergik na peří a přivezli nám vše péřový - jako kdyby maminka navědal čím syn trpí. Nonic a zase naše rodina zachraňovala půjčením prošívaných dek a tak...No naštěstí už taky dávaj jen jídlo - ale vidina vatšího bytu zasde možná vše rozvíří...

Leni - hrnec na rýži? Co to jako je? Tam je malej číňan co se točí a promíchává při vaření rýži, ne?
7. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nasi nam davaj taky jen penize,ty uz darky nekupujou je to lepsi,ale tchyne nevim,jenom kupuje pi...,proste me ted tak nasrala,ze si nemuzu pomoct,ono toho bylo vic takze mam zase dost.....

Hrnec na ryzi neznam...

Kde budete bydlet?
7. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay tady ten http://www.alza.cz/kenwood-rc417-d148954.htm?kampan=zbozi.cz
Prostě je to blbost,jak má vypadat
7. led 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NA Dobětíko....No moje tchýně chce bachom měli por stromečkem dárečky...tak blbbosti...zlatý peníze. Nebo kdyby se alespon zeptala, co potřebujeme...
7. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No presne Pay,ona taky chce darecky,jak uiz jsme psala,budu mit to co chce Svagrova :angry: :angry: porad dostavam to co svagrova,ona si neodpusti nam dat darek stejnej i k narozeninam,ja kdyz mam narozeniny tak ho koupi i ji,asi aby zase nebrecela,ale naopak to neni :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul...já mám taky to co švagrová...teda třebas svetříček v jiný barvě...epesní svetříček..
7. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jako ja,ted sme dostaly tilka,ale zeleny uz nemely tak mam ruzovy :slight_smile:
Hele tohle me nak nevadi,ale kdyz sio vybere neco tak at to da ji,a ne me,ona ma rada kyce ja je nesnasim,a co oni si davaj za darky,to me hlava nebere,ruzny ptakoviny keramiku,obrazky sileny mama byt narvanej kramama a stejne si to kupujou plna stena kycu des,este,ze me to nedavaj,vedi,ze mam alergii na tyhle veci,ja to vzdycky reknu kdyz to dostanou,ze se mi to nelibi,ze je to kyc...Ale oni se tomu smejou este,ze tak :grinning:
7. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vám ráno psala, ale pak jsem tu měla návštěvu a tak jsem nedopsala. Jen jsem chtěla ohledně těch darů nedarů...já zase miluju pyžama od babi. Silonový, o 3 čísla větší a se slonem... :rolling_eyes: A nebo kraťásky a tričko s kr.rukávem, i když celá rodina ví, že nosím i v létě tlustý ponožky na spaní. Nejradši bych si pořídila overal, aby mi netáhlo na záda, ani na nohy a oni mi koupí kraťasy...ale zase se říká darovanýmu koni na zuby nekoukej, takže se tvářím radostně a už vymýšlím, kde to budu skladovat, aby to nezabíralo místo ve skříni. :grinning:
7. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, započítává se mateřská do odpracovaných let?
7. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim,ze urcite
No tak na Pizama byla expert nase mamka,vzdycky koupila to v naky akci a byl to des,takze slo k babicce a nebo sme ji ho tam nechaly hahah se vzdycky smala jak se na to tvarime ,ona vi,ze se nem nebude libit,ale co kdyby hahah
7. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci počítá,ale jenom 2 roky a nebo dokonce jen rok,ale nejsem si 100% jistá
7. led 2010 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jedem na cvíčo a pak něco pokoupit,dneska to bude bez taťky tak to nebude tak drahý. :wink:

Luci co teda ten zítřek,jedeš taky???????
7. led 2010 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jestli můžu, tak přijedu. V kolik? Jedeš autem? Já jo, že by jsme se sešly někde třeba u Billy a pak bych tě navedla?
7. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad nebude nějaká kalamita, hlásí to sněžení. :confused:
7. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedu autem.A prosimtě a kde u Billy???

A kdyžtak jsem si to našla ne netu tak nebude problém tam trefit.

A jestli bude kalamita tak nikam nejedu.
7. led 2010 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na 9h u Péti
7. led 2010 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak jo, tak se sejdeme u Péťi, když trefíš. :wink: Billa je dole v KRBř, jak byl Plus dřív.
7. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vas cekam
7. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek