• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
My přijdeme jindáááá.... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme za sebou očkování a začínáme v příkrmy...jo a byli jsme u doktorky jediní...jupíííí...
7. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to našla a asi se započítává celá doba, co jsme doma na mateřské http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/186332-na-co-maji-narok-matky-jak-je-to-se-socialnim-pojistenim.html
7. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - co chce švagrová se koupí tobě....nejsou ty rodiny nějako v příbuzenském propojení? Co kýč to perla...
7. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, ale u mě to taky tak funguje, že kupuju lidem to, co bych si přála já :grinning: Takže lidi dostávají poukázky do krámů, na masáže, oblečení, kosmetiku, elektroniku a já pyžamo se slonem :grinning:
7. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je krásně, co? Ale já jsem tááák utahaná, to vstávání mě zničí. Ještě, že chodí ven se školkou.
7. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj to jsou hezky darky,ale kdyz nekdoi dostava to co dostava ten druhej a chce to ten druhej to se mi zda trosku divny.....jako kdyby moje mama chtela Kolo a ja ho koupim i tchyni i presto,ze vi,ze ho nechce to je na hlavu ne?
7. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to je tééma...ale Lů, jsme na tom stejně, taky pak už dávám dárky, co bych chtěla já...a manža říká,nedávej to co se líbí tobě, ale to by si přál ten druhý...hlavn ěže jeho strana se tím řídí, žeee??? My jsme vymrzli prochadjou od mudry a tak se mi ven nechce, ale asi vyrazíme..třeba se trocha vopálim..jak jsem v létě v těhu se nemsažila jsem jak mrtvola...
7. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nevime taky co delat jako odpoledne,auto nemame tata na fotbale,mala este nespi a ven nevim kam,prijedte nekdo na kavu
7. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - já bych přiuchala, ale malej kafe ještě nepije...on nejni jako NIkolka od Dáši... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho taky nepiju :grinning: ja jen takhle lakam :grinning:

Holky maji nemocne deti,druha jede k mamine tak sme dneska na ocet
7. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My přijedeme zítra, tedy já, to by ses mě nabažila dneska a zítra bys na mě neměla už náladu. :grinning:

My hrajeme krtečkový člobrdo a vyhrála jsem :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: Nik pije, to je fakt... :grinning:
7. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: když uděláš i nikoj, tak já přijedu :grinning:
7. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda asi nepřijedu.nemam nabitej mobil nejde mi nabít
tak nic...
7. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem četla Betynku a je tam super popis jedný hry pro děti..Make ´n break...neznáte?
7. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne štve že tady ve Všebo už nejni Maruška...se venčim sama...Snad dobětice budou lepší...
7. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: sme vám řikali, ať vemete Kameňák
7. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NA doběticích je Tedyyysek a Péťa..pak do KrBr je blízko a na severní terase mám Lebedku...A na kameňáku smrdí Setuza..taaaak a je to...
7. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, braňme se!!! Nesmrdí tu nic, tedy občas smývám z oken paní Nováčkovou, nebo pana Outratu, ale to je jen poprašek. :grinning::grinning:
7. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - čůrám smíchy....
7. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne já jsem taky střekovanda, ale nic jinčího mne nenapadlo...tak dobře..na kameňáku jsou malý byty...
7. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem objednala Verunce krásný kufříčky, tedy pokud ještě budou. CHtěla bych jí udělat holčičí pokojíček, růžovej. Všechno postupně, představu mám, tak ještě tu práci, abych to mohla za co realizovat. :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: a na Kameňáku je Dagmara a Lůca.a byty tak velký jak koupíš
7. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a až zdechnu, tak to budu mít blízko :sunglasses:
7. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pche, ty krcálky na DOběticích...jeden musí vyjít z bytu, aby druhý vešel z jedný místnosti do druhý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A je to tam králíkárna. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, co blízko, mají tě rozprášit na paloučku, nebo pod oknama, to vyjde nastejno, stejně tě tam vítr potom odfouká :grinning::grinning: Fůůůůj, černej humor.
7. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: krcálky pro Králíky :grinning: :grinning: . viď Paydo
7. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ušetřime za převoz. manža jen hodí přes plot :grinning:
7. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale zase na druhou stranu..není nad to zopáknout si morzeovku a Lů můžeme klaábosit jako skautky... :wink:
7. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek