• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
No jsme zpět.
Vy máte teda humor. :sweat_smile:

Luci no nevěděla jsem,že je v krásnáku Billa,ale kde byl plus to vim.

Kdyžtak na mě počkej před vchodem a mávej na malý modrý obouchaný auto. :grinning:
7. led 2010 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem rekla Jarovi kdybych nahodou spachala sebevrazdu,tak at me nedava hlavne na hrbitov ani za nic chci na louku

ja tu nemam nikoho Z konika tak co se rozcilujete......
Kralikarny jsou vsude diky za ne,kde by sme my chudy co nemame na barak bydleli
7. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - ted jsem zkoukla fotky vaší Verunky..ta je krásná...boží je fotka v kadibutce a ta jak kouše čoko vopici na dortu ucho.. :grinning:
Leni, ta Billa je jak byl Plus, teď je tam Jysk. Tak jo, tak já mám kdyžtak větší tmavě modrý obouchaný auto :grinning::grinning:
Tak my uz mame stanoveny datum ty jo,obvolavam to od rana :slight_smile:
Cožeee? Petul datum? a bude veselo...hurrrrááááá
7. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lepsi obouchany nez nic,ja bych bez auta uz ani ranu,ted prisel Smolik s tim,ze chce novy,ale to si bude muset este pockat,prvni koupelna a pak bude auto :slight_smile:
7. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takovej panelák, když je na dobrym místě...lepší než barák...nemusime topit a je možno šmírovat, kdo se hádá, proč se hádá, kde se zrovna rozmnožujou či kdo se zasekl ve vejtahu... :sweat_smile:
Péťo, takže budeš pak bydlet u nás a u Dáši na balkoně, jo? A dvakrát do roka tě oprášíme saponátama :grinning:

Péťo Pay, to jsme zkoušeli s tchánem, bydlí na Doběticích, my vidíme ale jen ty vršky a ještě si musíme stoupnout na židli :grinning:
MAtuldu očkování asi odrovnalo, spí od 13 hod...jeho půlhodinovky jsou asi odpíchnutý...
7. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala taky este chrni az se vbudi vytahnu ji na chilicku ven,ma rymu,ale chvilicka n¨snad nevadi co myslite???
7. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde se rozmnožujou...tak to bych ani nemusela, hlavně pak když ty sousedy potkáš a ono se to sotva hýbá :grinning::grinning:
7. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - taky bych brala vůůůůzzz...tim našim se bojim parkovat..teda co to kecám já neumim parkovat s žádnym, ale výmluva dobrá...Sice kombit gut, ale pro mne nepraktickej. Ještě zvádat našich a dědovu fábii v kombiku, ale to naše fáro zvládne jen otěcko..a to už přišel s tim, že v jeho arbiet by chtěli matulku vidět, tak mi tu nechá auto a at prijdu...jsem začla mít auau v břiše a už ted při představě že tam mám dojet přemýšlím, jak nastoupit s kočárem do vlaku...

lů - my jsme v nějakym druhym patře..takže bych musela na střechu asi,...a neeebo, si budeme přát holuby,,,ne jako z nosu, ale poštovní.. :sunglasses:
7. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nemusim...při představě pozadí -holé pr..e souseda je mi šoufl...ale je to lidský... :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mama taky kombika,me se nelibej,a parkovat neumim ani s kolem :slight_smile:
7. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jste kecalky, tak to teda absolutěn nestíhám. Jen jsem to prolítla a musím říci že pekárna je super věc. dělám v tom absolutně věškerý kynutý těsto, chlebíky, housky.... no super, třeba jí taky časem přijdete na kloub.

Jinak botu máme zpět, hodinky taky, tak jsem ráda. Dneska jsem byli s t8dikem venku,je tam pěkná zima, ale krásně, tak uvidíme co nám přinese zítřek.

Dodělávám kalendář,ještě mi chybí 2 měsíce a už mi jde hlava kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste sikulky

Jo jo treba na ni prijdu,ale proc neni treba nerez abych ji mohla mit venku ja jsem na tohle totiz hrozna jak mi neco neladi tak sem bezmocna :slight_smile: :slight_smile: mam misto na lince mohla tam krasne bejt kdybyb byla v nerezu,je bila ma smulu bude ve spajzu :grinning: :grinning:

Mala este chrni,ale ja to mam horsi,me porad oporuje a nechce chodit ven nelibi se ji zima
7. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai jak delas housky?????
7. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
me prijde ,ze se to vubec nevyplati totiz eletrika atd,kdyz rohlik stoji 90h
7. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peto bude veselo hahahahah ty jo,me jebne co s tim ted,vubec nevim kde zacit :wink:
7. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo kde? U nás stojí rohlík 2,50 taky mám pekárnu, ale moc v ní nedělám, mě chutná spíš Impekáckej chleba a klasickej rohlík.
7. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo kalendář nechci zae rok vidět, pak budu šílet v prosinci:grinning: A to jsem si řekla, že budu každý měsíc dělat jeden, abych pak v prosinci byla vysmátá:grinning:
7. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Globus,albert,tesco tam maji porad za tuhle cenu ne???ale jezdete tam kazdej den co??ja to moc nekupuju,u nas se ji malo pecivo

Inpeko pekarnu uplne nesnasim,ale zajdu tam
7. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zblajzli kašičku a čekáme na taťku a pak půjdem ven. Všici
7. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: třeba to bude jak u nás. Po Hexavakcíně se uplně proměnil a je z něj anděl.Skoro :sunglasses:
7. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: no kecalky...dyk to máme v názvu... :sunglasses:
7. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ji premlouvam at jdeme ven ty vad to je des
7. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
péto dělám různý. je to fakt, že stojí rohlík 0,90 ale udělám si sýrový, salámový, celozrný..... jaký chci.

luci no už toho mám taky dost, dělám ho od základu a zaplat pán bůh, že už jen titulní stranu. taky si tchán mohl vzít ten stolní, když ten je hotovej :angry:
7. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že chlapy máme doma...a je tu mrtvo.
U nás prtousek už chrupe, tatk adojídá poslední chleby ve vajíčku a ještě Matulku předtím vyčábnul...Protože jsme večeřeli u bitvy u Zborova..šla jsem poslední sousta dožvejkat semkinc...
Jak jsem koukala, stejně večer v telce prd....Kromě na Nova Cinema Příští správný věc, to miněco říká..nejni to ten filmek s paní MAdonou?

Ivuš - to snad bude nějaký veledílo, ne? Já bych měa zase dát vyvolat fotky MAtulky, co máme od září doted...což o to dát to na flashku je docela rychlý, aj to vyvolání - někoho zaúkoluju, ale pak je lepit do alba a popisovat...no to bude pošušňáníčko.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak jsem pořídily ty kamna,doteď jsem je študovala,protože jsme měli plynový a teď jsme koupily elektrický.
A manža si hned na zejtra objednal kuře s bramborem a jako zákusek buchty.

A holky Sábě se hýbe zub už bude brzy bezzubá. :slight_smile:

My koukáme na Tsunami,ale asi spíše pujdu spát. :dizzy_face:
7. led 2010 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek