• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
A ten rohlík za 0.90 maji i v Penny
7. led 2010 ve 20:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Péťo, já zítra dorazím o trošku později, ale dorazím, jo?
7. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik Holky,tak to mame krasnej snizek venku co??a prej to tak bude cely vikos :slight_smile:
Me prijede dneska babicka,odpoledne,a musim nakoupit,zitra upecu asi kuratko tak sem nucena sakra,ale nechce se mi.....
8. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

No Péťo je krásně,ale mrzí mě ta náštěva :unamused:

Kuře už se peče,zkoušim novou troubu a už jsem si zadělala na buchty,aby měl manža ke kávě než přijde z práce. :wink:

A taky mě čeká to žehlení ještě jsem na to nešáhla a samo se to asi nevyžehlí. :angry:
8. led 2010 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se uvidime jindy no,ja se nemuzu dovolat Luce,potrebuju vedet kdy prijede chtela jsem sjed nakoupit,alwe nebere mi to :angry: ¨potvora
8. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jo,ale kdybych já nebyla taková posera.
Tak už to zkus. teď mi psala,že taky nedorazí.
8. led 2010 v 08:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj psala,tak pojedu do kramu,vy poseroutkove hahahah sem zvedava na sebe,ja se teda nebojim,ale nikdy nevis no
8. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak bacha,pak dej vědět jak si dojela. :sweat_smile:
8. led 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Premlouvam sousedku at mi hlida malou at ji neberu ssebou urcite to bude protahly
8. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ještě neni,stačí když kouknu na Vaňovskou stranu,auta jedou jak posr....
8. led 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo??no to je sila :unamused:
8. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co je???? bojim bojim????? :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko...my noc úplně suprová...a ranní bílý pozdrav mi přidal na náladě. Náladu mi sebraly následující věci: Lůca s Lenkou neochutnají kafíčko u Peťuly, snaýím se připravit věci na zítřejší plánované stěhování - zatím je zbalen je Maťula do ostatního se mi nechce, rostou mi zuby moudrosti a ještě doufám, že nám dnes budou předány klíče od nového bytu. Jsem natěšená, tak snad jsem to zbalením kufříčku pro nejmladšího člena nezakřikla....
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo nedá se nic dělat,ono to vyjde jindy a třeba se i přidáš. :wink:

A přeju aby vám konečně byli předány klíče a mohli uzkutečnit stěhování. :wink:
8. led 2010 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni-taky doufám, snad to na potřetí vyjde...vzhledem k obdržení domácí pekárny se sem už nevejdeme... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak do třetice všeho dobrého :wink:
8. led 2010 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad uvidíme s čim přijede manža z práce...jestli mu paní zavolala..a my to budeme moct jet vočíhnout. Holky držte dnes palce - dávám ek obědu lžičky mrkve - fuuujjj...teda...mnam mnam (matka příkladem :grinning: :grinning: )
Holky a kdy se dětem pak dává třeba jogurt či něco mléčného...vim že ne teď, ale kdy to máme čekat?
8. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz sme doma,potkala jsme Dasu s Prckem je kraaasnej.....

Mam nakoupeno este uvarit,to se mi nechce ,mala sla chrnet

Peto tak stastny bydleni,a jak je velikej??
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky spíme....už přes hodinu.
Petul - byt je klasa 3+1, ale oproti stávajícímu 1+1 je to palác...
8. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme si dali procházku do školy.
Je tam hezky a ani néé moc zima tak mě holky přemlouvaj,aby jsme šli odpolko bobovat.

Uvidim jestli si ukliděj ten mumraj.
8. led 2010 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Me volal Smolik,ze mam jed urychlene domu,ze za hodinu prijde kalamita :grinning: tak aby ste se odpoledne nestratily ve snehu
8. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky. den blbec si na dnešek zabírám já! :sunglasses: Minulej tejden jsem tomu mýmu povídala, ať furt nedává svoje a jiný klíče na muj věšák tzn. na dolní u dveří. Odjekval mi to a něco u toho blábolil. Dneska jedu na nákup, páč v tv strašej, že celá republika zapadne sněhem, tak si udělat nějaký zásoby, vyndám dítko na chodbu, vezmu klíče od auta, od bytu, zabouchnu a ejhle! z klíčů od bytu se vyklubaly klíče od sklepů, kočárkárny a ještě jakejsi jinej.Ty od bytu visely na mym věšáku,ale pod těma ze sklepa. Tak už sem se namíchla.Volám toho mýho a už jsem nadechlá, že ho sprdnu a zvedne to majitel firmy kde manža dělá. Tak jsem zkrotla, blábolila něco o tom, že jsem si spletla číslo a jestli mi Luboše zavolá.Prej jo. Luboš vyděšenej co se děje, že volám na pevnou - mam novej mobil a ještě jsme se úplně nezkamarádili, tak jsem se v tom spěchu přehmátla. Tak jsem to na manžu vychrlila, dostala jsem sprdunk, že nejsem malej harant a že snad poznám svoje klíče na to jsem na něj začla ječet na chodbě, že jsem ho upozorňovala, že se todle stane, páč na muj háček, kam si cca 20 let dávám svý klíče navěsil ňáký železo vod jinejch zámků...no sranda. Tak že se stavim u něj v práci pro jeho klíče.
Sjedu dolů a čumim, s klíčema od bytu byly doma ještě ty od vchodu.Oběhla jsem 4 partaje, nikde nikdo, tak jsem zkusila sousedku. Tu jsem vytáhla v pyžamu, nejdřív teda jejího manžela v trenkách. Tak na sebe hodila župan a šla mi otevřít. Dovleču se s miminem k autu a to totálka zasněžený, parkovaný v kopci,takže při odjezdu jsem si zahrabala. Od 30.12 se s nim nikam nejelo. Na střeše po odvalení hromady sněhu byl i led. Škrábando grando...sednu za volant a zmrzlý okýnko i uvnitř.To už jsem se na to vyprdla, páč jsem začla škrábat a po palubce se začal rozletovat odlítající zmrazky.tak jsem si vyškrábla okýnko - jak zas starých časů u automobilu škoda 120. U soudu jsem rozmrzla. Tam stál muj manžel, nechápu, měla jsem ho vyzvednout někde jinde...ale naštěstí čumim i okolo ne jen na silnici a tak jsem ho viděla. Klíče předány, zavrkali jsme a to je pro dnešní dopoledne vše. Čekám na to, co přinese odpolední vycházka :grinning:
8. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: a co jak mladýmu jela mrvička? myslíš že vám to dneska předá? spíš se vymluví, že padá sníh...to jste od ní ještě jako výmluvu neslyšeli ne? Jinak jogurt jogurt...dáváme asi od 10. měs...bílej
Péťo , vy jste fofrnice, tak rychle doma. Vy taky máte takovou okatou holčinu, připravte se na nápadníky bušící na okna.
8. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíte kolik dávek mlíka dávat až bude odstavenej? pořád to řešim...
8. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pit to je dobrý :grinning:

Dášo no asi bych ve vzteku vraždila,ale určitě to bude OK a třeba se ponaučí.
Ještě,že si se trefila na klíče od auta a taky,že vůbec byl někdo v baráku doma. :wink:
8. led 2010 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo my jeli od 120ml až po plnou
8. led 2010 ve 12:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolikrát denně?
8. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem to nějak rychle vycvakla.

Stejně nejdřív budeš muset zkusit kolik mu bude stačit,abys pak nedělala zbytečně hodně
8. led 2010 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: mno zachránila mě sousedka důchodkyně...jinak nikde nikdo...alespoň jsem si prohlédla sousedovo trenky :slight_smile: no kdybych neměla klíč od auta, tak by manža musel přijet dom.A sousedi by slyšeli supr dohadování na chodbě
8. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma, chtěla jsem ještě k babi, ale začalo se to nějak sypat z nebe, tak jsem jela jen na poštu a hurá domů do tepla.

Péťo, ještě jednou se omlouvám, že jsem nedorazila, z tý práce jsem se vyhrabala až po půl 11, tak jsem jela jen na Hypernovu čůrat a rovnou pro malou.

Jo a dostala jsem papíry a studijní materiál a od 1.2. nastupuju do práce, tak tedy ještě se neraduju úplně na plno, to až podepíšu smlouvu, ale už i ve školce to mám domluvený, že Veru tam bude spinkat. Teď ještě to papírování...
8. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek