• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
No Péťo já bych teda do Aska pro nábytek nikdy nejela.

Tak jsem konečně dopekla ty buchty,který už byli 2x překynutý
8. led 2010 ve 13:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni -ale kam jako..s tim našim érem nevim nevim...nikdo krom mne z rodiny nekojí, takže jsme jako kosí bratři... :grinning: :grinning: A v Ikeee se mi zdá nábytek takovej fórovej...
8. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: mě znáš ne? já mam furt něco... :grinning:
mlíčko z krabice pít bude je tak roz...rozpapanej, že když mu dám bahno tak to ani nepozná.Už měl 2 x sunar a jak bumbal panečku...
Nojo, my furt něco s manjelem máme a pak vrkáme... v pyžamu no, voba. Asi nevstávaj se slepicema a to jsme na ně zvonila po devátý.
No barvy...barvy určitě. Já to pořád řešim jestli se hoděj dle feng shui bo ne,ale obejvák máme stejně děsnej...až budete malovat, tak přijďte i k nám. Obejvák už potřebuje.
8. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay" seženete, dyžtak natřete...ale bacha na milion poliček, sloužej jako pracholapky
8. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyřídim manžoj...hlavně aby se nenabažil tý vaší modrý...to bych umrzla...Bo unás probnem tu hnědou a uvidíme...Na feng šuj šujuju..prostě knouknu a vidim..já preferuju pastelový nasytý barvy, ale manža sytě zelenou, sytě voranžovou..to bude boj...
8. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
POličky jen do kníígy...a natřít..to by bylo jako výběr barev na stěny. Tchýňa říká, kupte něco je vydrží a bude moderní stále a aby tam, bylo něco co vás odliší..A dala například koženku, kterou má v obývákový stěně jako by vitřní zadní stěna v poličkách. Prý na to tenkrát stála frontu a přivezly jen 2 kusy...Tak jsem to shlídla, myslela svý, a koukala dál do nábytků...
8. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto ja miluju Ikeu,ja jedine tam,ale kde maji hezky veci,je Kika,asko taky nemusim....

a proc neee hneda loznice je pekna,?

leni no jo no je to sila ty cigara ja prestala na rok,a ted zacinam znova neni to jednoduchy,ale ted musim vydrzet je to drahy jako svina
8. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo..Kik je taky gut,ale tadyv UL nejni, co?
8. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: modrý? a kde máme modou? jen koberec v obejváku ale na stěně nikde.na stěnu ve vobjváku asi přijde žlutá bo hnědovoranžová,ael to až bude nik větší = asi tak nikdy,páč Luboš je na všecko děsně rychlej
8. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, holky, zrovna včera večer jsme snili o tom, jak až jednou budou peníze, jak se sbalíme na 3 měsíce a přijdeme do úplně jinýho hezkýho bytečku...a pak jsme spadli zase na zem a šli jsme spát :grinning: Jo jo, představa by byla, ale jako miliony na konto mi nechodí...zatím. :sunglasses: :grinning:
8. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jsme na tom stejně,taky kolikrát sníme kdyby jsme vyhráli nějakej ten milionek.
Ale zase když to třeba někdy přijde tak už máme představu kde co a jak :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty voe...a ted dočetla stránku.jsem zase mimo..Takže Lů čůrá na rohy, Peťula má absťák a Lenka kouří..tajně na záchodě =o)

My fakt zase chrupem...ty voe, že jeho půlhodinovky byla ta tam...?
Takže vy sjte v Mekáči a né aby se řeklo, Paydo vem maťuldu a pojďte na hambáče to neee..to raději kafíčko, co? A s Nikem...Já jsem měla kafůůů ráno bez kofeinu,jak říkám BEZKOFKAV, Manža vždy čučí než mu to dojde...ted piju druhe půllitr bio šťávy....abych jako měl apitnej režim v cajku...

A co to bylo s tou pohodičkou?

Jo a Luci - co je to za práci, zda to nejni tajný, ať vim, kam zajít ke kámošce? Nejni to vylepování plakátů i Hypošky že ne?
8. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - s tou miskou a knouráním Nikýska...neprodávají plínky pro dospělý?
8. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky ja snim,ze vyhraju 28 mega,ale aspon kdybych v¨sazela,sakra,ja to furt nechavam na ¨tchanovi,ten sazi uz 30 let a nic :unamused: tak jednou to snad musi prijit hahah
Ale me by ted stacilo tak mega,vedela bych co s nim :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši-tak to se asi vodrží modrá z koberce na stěnu... :grinning: :grinning:

A co se týče bytu - já snila jen o větším.A prooopooo, takže na kameňáku jsou byty super,jo..teda teda, včera jste tvrdili něco inčího...a heleme se koukejme se, už to leze ven... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My miliony taky nemáme...už ne... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můjmanža je totiž mafián,víme? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to lepeni a ja ji budu chodit michat lepidlo brogadne....

Holky mam abstak jako blazen,normalne jak nakej fetak,to je neuveritelna chut tohle to dat mi nekdo krabicku tak si nekam zalezu a vyhulim ji celou a je mi jedno kolik by stala :grinning: ty rana sou nejhorsi
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz ne jo??a kam ste je dali???
Ja chci byt taky bohata,cela ze zlata :grinning: jenze penize nikdy nebudou,Topolanek si me asi neveme,kdyz ma jinou kukurici,takze mam smulu nikdo jinej prachy nema,Mares jedine,ale ten by me nechtel,kdyz nedelam v bordelu :grinning:
8. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo to je dobrý no,já si radši jednu dám. :confused: :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mas....ti je zavidim :sweat_smile:
8. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul - brigádička dobrá...alespon budeme vědět z první ruky, co kdy kde...Tak ci kup ty žvejky co vypadjaí jako cigaretky a chod s nima...ne dělám si prdel, vím že přestat kouřit nejni prdel...teda záleží co přestat kouřit,že? :grinning:
8. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo :grinning: :grinning:

Normálně co mi teď řekla Sába.

Hrajou si s Barbínama a slíkaj je.Sába řiká::.Mami ta má,ale divný prsa co?? ale má stejně hezčí než ty.
No já jsem fakt na odpis když už to pozná to dítě. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tim co mas na mysly ne!!!to by mi dal :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: no my jsme se sešly s Pit v Tescu náhodou.Jsem čuměla, páč měla kafovat s holkama u nich doma. Na kafíčko nedošlo, jsem mazala dom, abych to všechno stihla. A s pohodičkou tady bylo, že je tu najednou taková pohoda...teda ne najednou,ale už delší dobu. Lze tu probrat od rozvrklanejch , sousedovo trenek, očůrávání hypermarketu po papání miminek a tak.
Jsem ti řikala, že po Hexavakci se změní ne? :slight_smile:
BezkofkaF :slight_smile: je dobrý
8. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
...penízky se rozkutálely..to víš úplatky doktore úplatky... :grinning: :grinning: :grinning: Já bych jako manžu brala jen toho svýho..ale takový sponzor jen prot že mám krásný voči se hodil, ale kdo...mareš by nás hned vyměnil, možná ten mladej ze Dne D na ČT1..toho bych brala hnedkinc a možná kdybych neměla to moje zlato, tak aj za manžu...fešáček žádnej chudáček...
Hahahahhahahahahahhmam vejtlem to si delas kozy ty sou hnusne uprimny ty deti :grinning:
Dášeňko.pozor na hrubky BezkoFkaV..taaaaakkk :grinning:
8. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Jakeeej,?nevim uka??ze bych se na nej podivala Pockej jen si namaluju ocka... :grinning:
8. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek