• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
No ten mlaďoch...co měl ve dvaceti první milion...kluk nejni blbej... :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsou šíleně upřímný :grinning:

Hele já hci taky nějekýho,kterýmu bych jenom dala číslo účtu :wink:
8. led 2010 ve 14:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim
8. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado i nejvic blba Hanychova vydelava Lokvaku tri pr...e,to mi reknete
8. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáte co na práci, nebo co? Vám spí dětičky, co? Já tu namaluju jednu vysmátou maminku s odstátýma ušima a už nestíhám dočítat, jen jsem postřehla, že Leni nemá prsa jako barbína, to je pech Leni, měla bys s tím něco dělat:grinning:
pay: jen nějak nechápu ty tvý plínky pro dospělí a kňourání...
Nemame Luco nemame,mala spi hahahahahhah
8. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: aha to nejni kafe ale kave :slight_smile: alsi káva, že?
Leni: mno, tak to už se těšim, až nik začne mluvit. Teď dopil mlíko 150 sunar a bylo to málo...řval jak kdybych mu dala jen cucnout...snad mu nebudu dělat 200 ml? :fearful: mu stačí to coo jsem mu namíchala.
8. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni pit, pado :grinning: :grinning: :grinning:
jako kámoška jí naštval manžel a tak nadávala: Mě namíchnul! já mu dám! teda nedám.... a pak stejně dám :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nendete ven? asi ne co?
8. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Končim,mám manžu doma.pa
8. led 2010 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
á nik teď objevil prázdnej hrníček od mlíka, zjistil, že v něm nic není a tak zas brečíme.... :confused:
8. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: pa, já nemam, přinde v 8 večír,ale taky jdu.vyvenčit mimi
8. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kecaliknky, to je síla
jsme hrála s kUbíkem 2 htry dámy a za tu dnu celá stránka, no je to možný :grinning:

koukám, že se tady vyhrávaj miliony, no taky byxch si dal říct
8. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, já jsem dneska vyřízenej člověk, takže jsem ráda, že koukám. Ale jestli se uskuteční ta kalamita, tak sraz u klepadla, jo? :grinning::grinning::grinning:
8. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: jj, si dáme vědět. tak já jdu mládě vyvětrat a protáhnout se ven. na chvilku
8. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že se nestydíte, jen se zůčastním, tak všechny zmizíte :frowning2:

tak jsem konečně dodělala ten kalendář, no taky aby ne v půlce ledna :grinning: , tak se můžete juknout kdo bude chtít http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=556689&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
8. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja hop mam taky doma cuus a prijede babi
8. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - jdu juknout na tvé dílo..Holt očekáváme manžu, tak ze sebe dělám sexy kočku, Maťulku češu a dávám fiží a dělám hrnec čaje, aby viděl jako má ženu hospodyňku.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak zkouknuto - vede u mne listopad..Krásný přírodní barvy - to beru...
8. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ještě samy samičky...Veru svačinkuje, tedy te´d zkoušela jezdit na ježdíkovi v obýváku po koberci...nějak to nejede...a já stále popíjím kafe.
8. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo moc hezký, mě se líbí srpenec. :dizzy_face:
8. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů -rodiná idylka...Tak vyběhnui na balgón a přinese lopatku sněhu, ne?
8. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se ted tak vytocila,mala udelala scenu jak blazen,ze chce jed s jarou pro babi,tak sem ho premluvila at ji veme,nakonec ji obliknu a ona,zacne delat druhou scenu,ze nejede,uplne hysterak,tak sem ji zmalovala prdel a poslala do pokoje,dela ze me blazna,to je takovej zmetek,si dela ze me normalne srandu,ale este ty hysterie u toho jak si mysly,ze si vsechno vyrve :angry:
8. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, ale asi to budu muset nechat vyvolat celý :grinning: . Já ted vypila hnec čaje, jsem nějaká namrzlá a asi si udělám další. budu mít v břiše rybník :grinning:

Na jakým ježkovi Veru jezdí?

Matulda se má, že bude mít fiží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Péto, to znám, Kuba tohle taky dělal
8. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je překlepůů..
Lů tak ještě jednou: Tak vyběhnu na balgón a přinesu lopatku sněhu, ne?...tak to má být... :grinning:
8. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ted je mi ji lito a nevim zda mam za ni jit,hezky si hraje s kostkama to nikdy nedela,vi moc dobre...Hysterka
8. led 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, chápu, cos myslela...zatím ale na balkoně nic moc není a před barák se mi nechce. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru teď luxuje, rozdrobila piškoty a samozřejmě celou mističku s tou piškotovou strouhankou vysypala na zem, tak luxuje co se dá a má zábavu a já budu mít vyluxováno:grinning: Jen jí musím hlídat, hraje si, že ta hadice je chobotnice a motá si jí kolem krku a teď mi dělá cucfleky na břiše... :astonished: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teď řev, že si vyluxovala modrou fickuuuu (fixu), ale už zase luxuje dál, ficku jsme vyndaly. :sunglasses:
8. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek