Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
payda
8. led 2010
No ten mlaďoch...co měl ve dvaceti první milion...kluk nejni blbej... 😃 😃
lenka1982autor
8. led 2010
Jsou šíleně upřímný 😃

Hele já hci taky nějekýho,kterýmu bych jenom dala číslo účtu 😉
pitrska
8. led 2010
Nevim
pitrska
8. led 2010
Ty vado i nejvic blba Hanychova vydelava Lokvaku tri pr...e,to mi reknete
boadella
8. led 2010
Nemáte co na práci, nebo co? Vám spí dětičky, co? Já tu namaluju jednu vysmátou maminku s odstátýma ušima a už nestíhám dočítat, jen jsem postřehla, že Leni nemá prsa jako barbína, to je pech Leni, měla bys s tím něco dělat😃
lona
8. led 2010
pay: jen nějak nechápu ty tvý plínky pro dospělí a kňourání...
pitrska
8. led 2010
Nemame Luco nemame,mala spi hahahahahhah
lona
8. led 2010
pay: aha to nejni kafe ale kave 🙂 alsi káva, že?
Leni: mno, tak to už se těšim, až nik začne mluvit. Teď dopil mlíko 150 sunar a bylo to málo...řval jak kdybych mu dala jen cucnout...snad mu nebudu dělat 200 ml? 😕 mu stačí to coo jsem mu namíchala.
lona
8. led 2010
leni pit, pado 😃 😃 😃
jako kámoška jí naštval manžel a tak nadávala: Mě namíchnul! já mu dám! teda nedám.... a pak stejně dám 😃 😃 😃
lona
8. led 2010
Luci nendete ven? asi ne co?
lenka1982autor
8. led 2010
Končim,mám manžu doma.pa
lona
8. led 2010
á nik teď objevil prázdnej hrníček od mlíka, zjistil, že v něm nic není a tak zas brečíme.... =-)
lona
8. led 2010
leni: pa, já nemam, přinde v 8 večír,ale taky jdu.vyvenčit mimi
naivuli
8. led 2010
teda kecaliknky, to je síla
jsme hrála s kUbíkem 2 htry dámy a za tu dnu celá stránka, no je to možný 😃

koukám, že se tady vyhrávaj miliony, no taky byxch si dal říct
boadella
8. led 2010
Dáši, já jsem dneska vyřízenej člověk, takže jsem ráda, že koukám. Ale jestli se uskuteční ta kalamita, tak sraz u klepadla, jo? 😃😃😃
lona
8. led 2010
luci: jj, si dáme vědět. tak já jdu mládě vyvětrat a protáhnout se ven. na chvilku
naivuli
8. led 2010
no že se nestydíte, jen se zůčastním, tak všechny zmizíte 😞

tak jsem konečně dodělala ten kalendář, no taky aby ne v půlce ledna 😃 , tak se můžete juknout kdo bude chtít http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
pitrska
8. led 2010
ja hop mam taky doma cuus a prijede babi
payda
8. led 2010
Ivuš - jdu juknout na tvé dílo..Holt očekáváme manžu, tak ze sebe dělám sexy kočku, Maťulku češu a dávám fiží a dělám hrnec čaje, aby viděl jako má ženu hospodyňku.... 😃 😃 😃
payda
8. led 2010
Jak zkouknuto - vede u mne listopad..Krásný přírodní barvy - to beru...
boadella
8. led 2010
My jsme ještě samy samičky...Veru svačinkuje, tedy te´d zkoušela jezdit na ježdíkovi v obýváku po koberci...nějak to nejede...a já stále popíjím kafe.
boadella
8. led 2010
Ivčo moc hezký, mě se líbí srpenec. x-)
payda
8. led 2010
Lů -rodiná idylka...Tak vyběhnui na balgón a přinese lopatku sněhu, ne?
pitrska
8. led 2010
Tak ja se ted tak vytocila,mala udelala scenu jak blazen,ze chce jed s jarou pro babi,tak sem ho premluvila at ji veme,nakonec ji obliknu a ona,zacne delat druhou scenu,ze nejede,uplne hysterak,tak sem ji zmalovala prdel a poslala do pokoje,dela ze me blazna,to je takovej zmetek,si dela ze me normalne srandu,ale este ty hysterie u toho jak si mysly,ze si vsechno vyrve ]-(
naivuli
8. led 2010
Díky holky, ale asi to budu muset nechat vyvolat celý 😃 . Já ted vypila hnec čaje, jsem nějaká namrzlá a asi si udělám další. budu mít v břiše rybník 😃

Na jakým ježkovi Veru jezdí?

Matulda se má, že bude mít fiží 😃 😃 😃 😃
naivuli
8. led 2010
Jo Péto, to znám, Kuba tohle taky dělal
payda
8. led 2010
teda to je překlepůů..
Lů tak ještě jednou: Tak vyběhnu na balgón a přinesu lopatku sněhu, ne?...tak to má být... 😃
pitrska
8. led 2010
No a ted je mi ji lito a nevim zda mam za ni jit,hezky si hraje s kostkama to nikdy nedela,vi moc dobre...Hysterka
boadella
8. led 2010
Péťo Pay, chápu, cos myslela...zatím ale na balkoně nic moc není a před barák se mi nechce. =-) :-p

Veru teď luxuje, rozdrobila piškoty a samozřejmě celou mističku s tou piškotovou strouhankou vysypala na zem, tak luxuje co se dá a má zábavu a já budu mít vyluxováno😃 Jen jí musím hlídat, hraje si, že ta hadice je chobotnice a motá si jí kolem krku a teď mi dělá cucfleky na břiše... :-o 😃 😃
boadella
8. led 2010
Jo a teď řev, že si vyluxovala modrou fickuuuu (fixu), ale už zase luxuje dál, ficku jsme vyndaly. 😎

Začni psát odpověď...

Odešli