• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Péťo, nebuď měkoň, zkouší, tohle udělala Veru v úterý ráno, když jí ta´tka vezl do školky a tak jí vzal do kuchyně, dostala vylágoš a stejně šla...
8. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, ježdík, to je taková ta lopata na sníh auuuuuu pomoooooc, dítě mě chce vysááááát
8. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nechala jsem ji bejt,ale prisla ,ze neco postavila byla jsem hnusna,ale pak jsem sla a hrajeme si spolu,smoulinka,me ji bylo lito jak sla brecet kdyz jsem ji ,rekla,ze me to nezajima,ze je na me taky hnusna hahahah
8. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha tak zase sranda tady
a u nás story pokračuje...šla jsem vyvenčit dítě a zapomněla si mobil...no řekla jsem si neva, jdu jen na půl hoďky, 45 minut...jdu zpátky dom,už jsem před barákem a že vlezu do auta a vezmu zbytek nákupu, když taťka přijde až pozdě. Jsem u auta a čumim, nezavřený dveře, tak je prdelí přibouchnu, pípákem zavřu auto a nic. tak co teď pořád pípákem zavírám auto, nejde zamknout...začíná chumelenice a už jsem byla supr vymrzlá, dítě zmrzlý taky. Tak že obejdu každý dveře, každý otevřu, zavřu dvoje z nich odlepim silou.poslední u řidiče chci zavřít a nic, ani to neklaplo.bTak do toho bušim, chce se mi do toho kopnout. Navíc stojim z kopce,takže nejdou ani přivřít. A toho mobila mam doma...Takže letim ke vchodu, zvonim na sousedky kámošky,ani jedna nejni doma. Vidim sotva lezoucí důchodkyni z vedlejšího vchodu.Volám na ní, ať stojí u auta a hlídá, tak prej jo, dá psy dom a hned jde. Samozřejmě než se dopajdala, tak to byla celá věčnost. Než přišla, v autě supr nasněženo. Letim dom, volám to tomu mýmu, že jsem asi urvala cosi u zamykání, tak z toho byl celej odvázanej, že prej co se mi ještě dneska přihodí. Rychle přijel, to byl fofr a prej že s tim něco udělá a jede na plavčo.Tak jsem ho po opravení dveří nalákala domu, že mu ohřeju polívku a pak že půjde. Prej jo.polívku zdlábnul a chtěl si vzít ještě chleba, když viděl jak je hezky upečenej, jenže se říznul, prý kvůli mně, bla bla, tak jsem mu to pofoukala, zalepila a sedí namíchlej doma, páč s timdle na plavčo nemůže. Sem měla mokrou linku, tak prej se říznul, že mam mokrou linku.
Ale teď mi řekl že mě stejně miluje i když mám mokrou linku... :grinning:
8. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši :grinning::grinning: jsi akční hrdinka :grinning: To ten můj přišel, zahrál jednu partičku šachů a šel na pívo...ale já si dělám smažáka a hranolky, tak si to vynahradím žrádlem:grinning:
8. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hje? tak to asi přijdem na návštěvu :grinning: .no jo, dnešní den blbec je můj! kdo je na řadě zejtra? :confused:
8. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo :grinning: :grinning:
Už buď doma a nic nedělej. :slight_smile:

Já si dala k večeři mrkev :grinning:
8. led 2010 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď nás tak napadlo,jestli si nebudem muset hledat nový bydlení až ten sníh všechen roztaje. :frowning2:
8. led 2010 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nestraš, vždyť tam máte už ty protipovodňový tamty, ne?
8. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, bych vás klidně pozvala, ale dojím a pak to zalomím.
8. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dojím jako jídlo, ne z vemena :grinning::grinning:
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a Leni hm, tak v tom případě utřu mokou linku :grinning: a jdu si udělat chleba. :grinning:
už jsem si vyndala zakysanou smetanu,ale zblejsknul to Nik a celou mi jí zblajznul. Hladovec a to měl před tím blumy. Měla jsem přesně 0 lžiček.
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: škoda, tak jsem to zkusila no
8. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo ježdík, tak to znám, já četla ježek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No Dášo, teda kam se hrabe naše rodinná komedie na tu tvou, teda ty bys mohla točit bakaláře :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

To nám toho teda nasněžilo co?? :wink:

Měli jsme jed k našim na obídek,ale musel by řídit někdo jinej a ten neni.Já za ten volant nesednu.

Tak musim něco vymyslet sama.

Maža musel do práce,maji nějakou havárku tak jsem zvědavá v kolik dorazí. :unamused:

A odpolko půjdem na boby. :slight_smile: :slight_smile:

Tak hezkou sobotu :dizzy_face:
9. led 2010 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím, že se nic podobného tomu včerejšímu dni nestalo.
Ale je fakt, že jsme ještě z domova nevytrčila nos. To až večer. Jdu na hokej. Jak tak o tom přemejšlim, tak to bude určitě propadák :grinning:
Nai: no jo, včerejšek se povedl :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko..dočítám včerejší večerní konverzation....se divíte, že máme ještě přístupný pc,že? Taky aby ne, paní P včera večer v osm psala:"Paeee Kral, vtomhle hroznym pocasi stehujeme,Klice zitra."..Přesně takto s překlepy to naspala...Takže večer byl u nás zajímavý, ale museli jsme se tomu smát. Dáši, jsiměla pravdu-kvůli sněhu se stěhovat nebudeme. :grinning: :grinning: :grinning:

Dáši - krásný odpoledne jste měli. Krásný den Blbec, že??? Já myslim, že dneska bude den blbec u nás, pokud paní P nezmizne... Jinak jsem se musela opět smát, ještě to jdu poreferovat manžovi, včera jsem mu četla story s klíčema, tak dělal s Matuldou kosmonauta a dělal, že vnímá..pak udělal haha hihi a bylo vymalováno a já se tady jak blbka klátila smíchy...Jsem přemejšlela, že si to zkopčim - to tvou story, a připdám ke svým příběhům naší rodinky a pak to jednou na starý kolena vydám knižně.

Lucí: smažáček - hmmm pěkná dietka. Bych si taky dala, ale jsem lenoch líná..

Leni - my ještě boby nemáme...sem tam bobky s plíně. Ani sáňky nemáme...holt už musíme začít tyto věci kupovat, jako by pro MAtuldu abych mohla blbnout jáááá.... :wink: :wink:
9. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes nestalo... mi vypadlo
Paydo: sem to prostě cejtila, že to tak bude.Asi začnu Taře fušovat do řemesla :grinning:
9. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo já už bych tý pani asi něco už řekla.

Tak jsem si dala rozcvičku,byla jsem odhrabat sních a,že toho bylo.
9. led 2010 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: a to ing. Králík neumí zaprudit? Chceš pučit Luboše? :grinning: a když nestěhujete jde na Chomutov?
Leni jakto? jste v baráku bo máte službu?
9. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dášo tady je totiž barák důchodců a my mezi nima. :grinning:
Manža je v práci takže jsem to musela udělat já.
9. led 2010 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni:aha, no spaluje to hodně kalorií, tak že bych taky byla aktivní? :grinning: u nás je za to placená sousedka
9. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt,ale po akci jsem si udělala capučo a dala jsem si tvar.buchtu. :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: no přece nenecháš svý tělo strádat, ne? :grinning:
9. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky tak jsem nasraná jak blázen....takže paní jsme ráno volali a že si máme na dvanáctou zajet pro klíče.TAk jsme naskládali knihy do přepravek, že je tam odvzeme abychom měli víc prostoru. Přijedeme tam, zvoníme a nikdo neotevírá. Tak manža volá a nikdo to nebere. ZAvolá za 10 minut zovu a ona, že klíče jsou u sousedky a bla bla bla. TAk jsme konečn ěmli klíče a vejdeme dovnitř a chtělo se nám plakat. Holky bordel, všeude prach, špína, hnusný zašlapaný koberce s prachem, žrádlem pro kočky, brčkama a pod. V kuchyni nám nechal ahrnce, starý talíře, špína v šuplíkách,poličky s kořenkama, zkrátka jsem se toho štítila.V pokoju nechali rozbitou televizi, závěsy, poličky, strhaný nanpůl ratanový rohože na zdi, v ložnici nechali rozmlácenej sekrtář a hnus koberec. Lustry odstříhali jak to šlo, takže čoujhaj ze zdi kabely pod proudem. No zažraná stoletá špína všude. Jako to je navrch huj, uvnitř fuj.Prasata, dobytci. NA balkoně tam jako kdyby bydleli dodnes. NO zkrátka hnus. Tak jsem si jako naivně myslel a že když někomu předávám byt, tak tam zametu, a odvezu bordel ne? Takže odpo nástup znova se smetákama, kyblíma, saponátama a rukavicema. Manža s rodinou tam alespon ty starý koberce smotal a dal do jedný cimry až se madam uráčí, tak si to hezky odveze - prase jedno. Matulka byl jak v Jiříkově vidění. No ted se tomu směju a připravuju kýble a vše potřebné. Takže stěhování v nedohlednu. Nejprve vyklidit, vymalovat, vyházet a pak to dávat nějako dorichtigu...
Takže opět vybalim Matulkyna kufříček a budeme si v našem pidi bytečku lůebedit, a jak jsme ted šťastný, že máme čisto... :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. TAk my jsme zase u našich, krásně vyvenčený, vybobovaný, Vítek spí, tak jsem zvědavá v kolik půjde spát večer, ale co, ať si ho babička užije.

Tak jsem se snažila alespoň něco dočíst, ale koukám, že s množstvím sněhu se zvyšuje i množství příspěvků. :wink:

Teda Pay, to máte fakt smůlu. Živě si pamatuju jak vypadal byt, když jsem se tam stěhovala a myslela jsem si, že to je hnus (hlavně kuchyň), ale co tu píšeš ty je fakt síla.
9. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Tak Vítek má Nutrilon a na něm se píše, že roční dítě má vypít min. 500ml ve 2 až 3 dávkách za den. Když přes den vypije Víťa 200ml, tak už skáču radostí. Tak u nás asi tak. :unamused:
9. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se sem po delší době dostanu a tady nikdo, asi sněhulákujete. :slight_smile:

Pay, já začala jogurty dávat asi kolem 9 měs, lae myslím si, že kámošce říkala doktorka, že už od 6měs. může začít. Nevím. Já jsem se mojí neptala. :wink:
9. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Les - já jsem na přijmu, ale to naše pimprdle je přetažený tak jsme jak na péro...Manža pulíruje byt. Děkuji za info o jogurtech. Prostě čim dýl ho naučíme, tím více ušetříme...Hezky se to rýmuje a je to pravda...

A ještě mne napadlo - když má Maťulkyn ten jeden zub pizizub,jak se to dělá s jeho čištěním, Asi elektriký kartáček ještě nekupovat, že?? :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, já jsem to vyřešila tak, že mám normální dětský kartáček a čistím mu zoubky sama, ale musím přiznat, že ne moc často, docela na to dlabu.Jinak má Víťa taky svůj kartáček a ten čas od času okusuje, myslím si, že si tím i ulevuje, když se mu prořezává zoubek.

Jo a máme novinu, za těch pár dnů, co jsem tu nebyla Víteček začal chodit. :slight_smile:
9. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek