• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Tak já jsem neušetřila, protože já jsem kojit nemohla, tak u nás za jídlo peníze lítali už od narození.
9. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, to jsou trable se stěhováním a to jste ten byt koupili, nebo jdete do pronájmu? Paní se asi nechtělo do sněhu:grinning:

S tím zoubkem jsem tu psala o těch kartíčcích a když má jen jeden samotinkej, tak mu tam vždycky při koupání zajeď žinkou a otři ho.

Jogurtíky Veru miluje a nejradši má obyč bílý. Pozor pak na tvarohy, ty by takový prťata ještě neměli, už nevím proč, jestli to něco zatěžuje asi...neumí to ještě s(z)trávit... :confused: :rolling_eyes:
9. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My byli na sněhu, hodím nějaký foto...přišli jsme jak sněhuláci, tedy Veru, já byla mokrá, páč manžílek mě vyválel ve sněhu...ukazoval Verunce, jak se dělá sněhulák:grinning::grinning:
9. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

No teda Péťo to je teda brutus,já bych to asi nevydržela a pani si teda pěkně podala.
A myslim,že si pro to haraburdí co tam nechali asi nepřijedou a bude to na vás to uklidit.Když už tohleto dokázali to přeci pro ně musí být hanba.

A kup malinkej měkkej kartáček a čisti.A nebo mu ho dej ať ho žužlá.A při dozoru,aby si ho nestčil až někam.

Evi tak gratuluju k chození.šikulka. :slight_smile:
9. led 2010 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě s tím bordelem v bytě, jo? Tedy tady to byl taky humáč, když jsme sem šli, špinavý dveře, kliky, zdi...blééé. Já kdybych měla někomu předat byt, tak ho určitě zhruba i umyju, protože by mi pak byla hanba, kdyby měl o mě říct, že jsem špína... :angry: Ale holt někomu je to putna, hlavně, že se toho zbaví.
9. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dávám fotky

Jéé Luci koukám,žes taky dala jdu juknout.

Luci přesně já bych ho taky dala tak nějak do pucu,aby se mohli hned nastěhovat a néé ještě tam měsíc uklízet.
9. led 2010 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Luci a kde je fotka sněhuláka. :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, krásný fotečky. Já foťák vždycky zapomenu, tak doufám, že sníh neroztaje dřív, než Víťu vyfotím. Zrovna dneska by se hodil. Víťa se z bobů nakláněl tak dlouho až přepadl ksichtíkem rovnou do sněhu. To pak bylo řevu, ale zjevně mu to nestačilo. Nakláněl se pořád.
9. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, sněhulák je tam někde za Veru, nevidíš? celej ze sněhu :grinning::grinning::grinning: A to jsi fotila šikno, nebo to byl někde takovej kopec? Tady je malinkej v parku, ale pro tyhle prcky to stačí. Pak jsme dvakrát sjely s Veru Dáše pod oknama takovej prudkej pidi kopec, ale to jsem se docela bála :grinning:
9. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi tak Bára se taky jednou překlopila a ječela a pak už nechtěla jezdit a chtěla jít domu.

Že ty děti padaj rovnou na ksichtík :slight_smile:
9. led 2010 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci toho jsem si nevšimla. :sweat_smile:

Jinak je to kopec,podél stezky k labi :wink:
9. led 2010 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my chodíme taky tam. prckům to stačí a mě taky, když ho táhnu nahoru. :slight_smile:
9. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, kam? DOlů k Labi, nebo tady do parku? Kde bydlíš?
9. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
MYslela jsem do parku. My bydlíme u školky. V tom druhém vysokém věžáku vchod u parkoviště.

Tak Víťa je vzhůru a žádá si mě. To jsem zvědavá kdy půjde spát.
A to jsem slíbila bráchovi, že mu udělám vosí hnízda. Stěžoval si, že z nich o vánocích nic neměl.
9. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? My bydleli ve 14, vy jste tedy 12? Tak to se třeba i známe podle vidění, co? V tom vchodu co ty bydlí kamarádka, ve 12 patře. :slight_smile:
9. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co dává zubní víla???

Ještě chvilku a zub bude venku. :wink:
9. led 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mince Leni, mince :grinning:
9. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zoubečková víla...zubní je lékař:grinning::grinning:
9. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fááákt???

U nás se řikalo zubní.

Ono je to jedno jestli zubní nebo zoubečková stejně prachy přinese. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak koukám, že pernej den jsi včera měla ty! tak kdo si to vybere dneska? Chuděry...No vono dycky nákup nemovitosti je vopruz, ale vyhodit starý krámy a zamíst mohla, to je fakt...No teď tam, budete tejden, 14 dnů makat a pak konečně dojde na zrychlenej přesun... a ty klíče necchala u sousedů proto, že věděla že je čuně a styděla se za to, tak to udělala takhle, abyste to neviděli. To je úroveň teda. A čekej, že se pro ty krámy zastaví. A navíc, nemá klíče ne? Jestli jo, tak si udělejte nový.Tak nemá co dělat. Je to přece vaše. Co by tam měla co courat.
les: gratulujeme k prvním krůčkům. Nám se teda vůbec nechce. Kolem nábytku obejde celej obývák,ale pustit se nechce. I když včera se pustil na 5 vteřin,ale pak zjistil, že se nedrží a tak se zas chtěl držet. Jo a dík za návod k mlíku.
10. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jináč včera den bez nehod a katastrof, dokonce jsme to Chomoutům nandali 6 ti gólama. Zanadávali si na rozhodčího a zas nás tam do konce sezony neuviděj :slight_smile:.
Manžoj jsem říkala, že Vítek už byl na bobech, tak s Nikem možná půjde,ale nevím jak to bude dělat, když nechodí, to ho na nich poveze? Bude se naklánět a bude mu vypadávat...no uvidíme. Si poradí. Dnes mám volno, vaříno na dnešek mám. Včera u nás byla babička tak si dítko užila prej byl moc hodnej. Tak to jsem ráda, že to přežili oba bez úhony.
10. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.

Dášo, já jsem se taky bála, že ho někde ztratím, ale úplně v pohodě, první den seděl v bobech jak zařezanej. Teď je pravda, že se naklání, ale dobrý. Vypadl jen jednou. Horší je, že ten sníh jí.
My jsme to řešili, tak že jeden stál nahoře a druhej pod kopečkem chytal. Vítek z bobů vůbec nelezl. Líbilo se mu to. Všude byl sníh, tak jsem ho všude táhla. Vítek toho taky ještě moc nenachodí, kort nabalenej v kombinéze. Tak přeju hodně zdaru při bobování. :wink:

Luci, jo, jo bydlíme ve 12. Možná se známe, možná neznáme, podle fotek nevím, ale to jsem si myslela i u Dáši. :wink:

Leni, tak u kamarádek nosí zoubková víla nějaké drobnosti, třeba sponky, gumičky, za mémo mládí k nám žádná taková víla nechodila, tak nevím.
10. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsme to byli zkusit s bobováním. A za 5 minut jsme byli doma. Nikovi se to na bobech moc líbilo,ale tu kombinézu má větší a tak se mi zdá, že v ní neumí sedět. Nebo spíš sedí jak zařezanej a špatně přenáší váhu. už jsem se byla podívat v Tescu jestli nemaj menší kombinézu, když tam maj teď ty slevy,ale neměli ani jednu. Zato jsem tam viděla džíny pro děti od 4 do 12 ti let a měli je fakt za hubičku. Jenže je nebude 3 roky skladovat doma. měli je kolem 40 Kč, pokud si pamatuju, tak pokud máte někdo větší dítě, tak si tam jsjeďte. jsem si na to vzpomněla až teď...ale byly takový uplně obyčejný...
10. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký poledne

Pay, to máte pecha, držím palečky, at už je s bytem jen lépé a za pár dní se podaří vám přesunout. My už máme zoubky 3, sice ten první, který vyrost nahoře je pořád jen taková minineviditelná špičička,a le dole už jsou vyklubyný oba dva. dneska v noci mě pěkně žral, opičák jeden.

Včera jsme byli taky na sněhu, jsme vzala Tádu do šátku, páč u nás jsou chodníky absolutně neprohrnutý a s kočárem se nedá, tak koukal jak z jara co mu to padá do obličeje :grinning: , ale pak radši vytuhnul a spinkal

U nás nosí zoubková víla 20,- :grinning:
10. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
daso ja mam oteplovacky,ale cerveny,s laclem treba by ti stacily jen na jezdeni
10. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Leni: u nás nosí Zoubková víla dáreček. Tentokrát to byli policejní pouta. Myslím, že jde o nějakou drobnost, tu by měli dítka najít ráno pod polštářem, pokud tam mají schovaný první nebo druhý zoubek. Víla se na zoubek podívá, myslím, že by si ho měla i vzít a nechat místo něj dáreček. My jsme ten první propásli a Dan měl strach, že o zoubek přijde, tak se víla jen podívala a pod polštářem ho nechala.

Pay: my používáme sadu kartáčků. Začíná to takovou spirálkou s gumovými zoubky, pokračuje štětinkami z gumy a končí pidi kartáčkem s klasickými štětinkami. Tyto sady dělá např. DM Drogerie. Jsou dobré taky na prořezávání. Řekla bych, že lepší než kousátka.
Ten bordel ti nezávidím. :frowning2: Koupili jste, nebo jdete do pronájmu?

My dneska byli na Telnici. Chtěla jsem dát Dana do lyžařské školy, ale bojkotoval to. Nakonec jezdil na lyžích vedle po cestě a já počítala hodiny do odjezdu autobusu. Taťka hlídal Samíka a pěkně si s kočárekm máknul. Pokud zítra nenamrzne a ta břečka neztuhne, půjdem do MŠ v šátku.
10. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

jak se máte při pondělku?

u nás noc divoká, ale ted jsem v pohodě, hlásím, že už jsme se opět přetočili z bříška na záda. Jsem položila tádika na podložku na zem a on se hned otáčí na bříško, jdu si udělat čaj a najednou koukám a mladej je na zemi, takže budeme asi pomalinku válet sudy :slight_smile:

Co máte dneska v plánu? my se ani pořádně nedostanem ven, páč si borci u nás vůbec neprohrnujou chodníky, takže až odpoledne na angličtinu a to chodíme stejně v šátku.
11. led 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: no chtěla jsem jít odpolko ven,ale při tomdle stavu to chce hodně silný ruce a boty a mačkama :slight_smile: ale vyvětrat se musíme. A odpolko přijde kámoška. Vařit nemusím, ještě mám zbytek od včera. Jen Nikovi něco uklohnit. Ale pro změnu tu mám koš prádla a další 2 várky na vyprání. Tak jdu na to
11. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak my za chvilku jedem k Novotnýmu tam zase budu trčet aspoň hodinu.

Odpolko jsem domluvená ze známou,že půjdem bobovat.Holky jsou ve svym živlu.

Ivčo ty chodníky nejsou nikde protažený,v tom se tak blbě chodí natož v tom jezdit kočárem.

A k obědu bude nějaká rychlovka. :wink:
11. led 2010 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: u Novotnýho jsem byla vždycky 10 minut...
11. led 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek