• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
my byli bobovat včera, dneska to asi nestihnem
11. led 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžete mi někdo doporučit kosmetičku z Ústí, která dělá svatební líčení?díky
11. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko..u nás noc hrůza...klube druhej zub, takže chudinka plakal jak blázen a já byla každou chvíli auf a snažila jsem Maťulíka uklidnit-marně. Nakonec zabral NUrofen, že jsme oba nachvilku zabrali...Takže jsem jak po koťatech.

Odpo zkusíme vyrazit ven ljá se zcela fyzicky odrovnat a Maťulkyn vyvětrat....

Tedyy - díky za tip. Myslím, že už o tomto mluvila a radila mi Lucka - Boa.Jo a jinak ten byt jsme kupovali...

Jinak jsme včera celé odpo byli na bytě....no hrůza stále, ale manža navečer nakoupil barvy na vymalování, zjistíme frimu na nové podlahy a snad se to trochu hne. Jinak jsme zjistili, že v kuchyni sice měli plovoučku, ale u zdí ji nemají zakončenou, tak že když se po ní jde, tak se ty díly rozjíždějí pod nohama..tak asi vážně chtěli plovoucípodlahu se vším všudy, Jak jsme zjistili dále, tak ji mají položenou na koberci, co měli v kuchyni - takže další zfušovaná práce.Jako by naoko. A jak nám mažův táta sdělil, prý kdybychom chtěli ji udělat pořádně a vyndat ten koberec, tak stejně se už ty díly nedají použít, protože tím, jak se po nich chodilo, se ohli různě zprohýbat...tradadada Máme veselo. Vrcholem bylo, když jsem vyklízela skříňku pod dřezem, tam bylo spopusta květináčů a pixel, který zakrývaly to, že spodní část dřezu kape - takže do slova Po nás potopa...tradadadada.
11. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Álo - nevim s líčením. Ale na kosmetiku chodík na Střekov na NOvosedlický náměstí ke jesličkám, kde je salon Beauty..MOnča-Fim se tam nechala líčit. Myslím,že ta holčina - Petra - jezdí i k nevěstě dom. Jinak mne líčila kámoška...Nekosmetička.
11. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu vymrzlá, ale jsem :slight_smile:

Veru dneska nešla do školky, šla s dědou na zahradu ježdíkovat, já si byla na ouřadě ověřit listinu a pro výpis trestů.

A teď jdu umýt chodbu a poklidit to tu a odpol si jedu pro malou k babičce a pak půjdeme bobovat. Zítra taky nejde do školky, až ve středu, to jí povezu busem, autem si netroufnu, sice jsem koukala, že protáhli parkoviště, ale ten sníh mají auta pod kolama...jo u nás jsou protažený i chodníky, tak se šlape lépe.
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, to je tedy síla. To tam ta ženská jako bydlela??? Ale tak zase všechno špatný je pro něco dobrý a vy si to uděláte úplně nově a podle svýho. Sice asi investice navíc, ale budete to mít pak hezký. :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nás jedině drží při optimismu...jen jsme mysleli,že některých inevestic budeme ušetřeni. Paní říkala, víte, můj manžel je kutil, tohle vše udělal sám...no vypadalo to naprvní pohled moc pěkně...při vybydlení bytu nejen, že je vše fŕový, ale ještě že to byli prasata....Včera jsem drhla záchod.Manža:"Na to se ted vyprdni a běž kdyžtak luxovat bordel podél zdí!" I oponovala jsem:"Ty si na ten záchod sedat nemusíš!" Pousmál se dál strhával tapety a vše popisoval vděčnému divákovi v autosedačce....
11. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no to je fakt, já se taky tenkrát vrhla první na záchod, protože to byl humus, tady tedy žila stará důchodkyně, takže ta už asi byla ráda, že vůbec kouká, natož aby uklízela.
11. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď jsem koukala v ústeckým deníku na fotky z maturitních plesů...ty holky jsou jak nevěsty, to jsou tak krásný šaty. Za nás to bylo úplně na tělo, já měla sametový a dneska jsou to princeznovský šaty. Krása.
11. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - taky závidim, co se ted nosí..Já přesně měla stříbrný sametový - rovný na ramínka.Ted bych si to jinak užívala. A aj nástupy jsou úplně vo něčem jinym.My tam pochodovali na hudbu a dělali různý obrazce.A dnes jsou to super předtančení, formace....no bych si to jinak užívala. A někdy bych se i na ten gympl vrátila :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, nojo je jiná doby, ty holky si maturáky užívaj víc, páč je víc možností a tak. A jiná móda - princeznovská mi taky vyhovuje. To já měla šaty děsný - ještě z tanečních. Ale stejně jsem na maturáku měla ortézu a sotva se dopajdala s berlema na nástup, takže mi to bylo celkem fuk. Rodiče na maturák nešli.Máma ze zdravotních důvodů a táta byl rád, že na takovoudle akci nemusel. Takže maturák :unamused:
11. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
předloni jsem byla na mat. plese mý švagrový.Všechny holky krásný, supr předtančení...jak píše Lucka no :sunglasses:
11. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: tak to je hnus teda. u nás na chatě byl taky luxusní záchod.Luboš ho bral v pracovních rukavicích a odnášel na hromadu odpadu ke svozu, ještě že to bylo jen pár metrů. A prej to byl pocuc :grinning: Ale uděláte si to jak vy potřebujute a pořádně. Tak to alespoň trošilinku vyváží ta negativa.
11. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ak pak dej vědět, jak jste se vyjezdily na sněhu.
jé, tak jste mě navnadily...bych šla na ples. Nikýsek už spinká celou noc od Vánoc a tak už je možný to zrealizovat. Začla plesová sezona, tak taky začnu doma hustit, že bysme někam mohli zajít. A koukám že trpím samomluvou, tak mlčim, už mlčim
11. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, já tu jsem, ale čumím po dortech. Někdo umí tak krásný, chtěla bych verunce k narozkám nějaký hezký, sama si netroufnu na něco z marcipánu, já svedla jen to, co mám v albech, ale taky měly úspěch.

Už volal děda, že jsou doma a dlabou, tak za chvíli vyrazím za nima.
11. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky vyrazila trsat...někam mezi lidi, vyblbnout se a zkulturnit..Dáši mne napadlo, že třeba jednou bude moct manža sehnat víc lístků na maturát, a tak by mohl tvůj manža zavzpomínat na léta v Lovo, co? A my dvě se vyblbnem...

Až se Matúlík vychrupe, zkusím jít zaposilovat s kočárkem do sněhu...
11. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: jj, já vymetám všechno, šak mě znáš... jsem napsala manjelovi smsku, jestli vezme Nika ven, že se mi špatně tlačí kočár...tak uvidim, jinak bych šla taky posilovat ruce jako ty. A co vůbec barvy do místností? už jste se poprali? :grinning:
11. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem tady dědu, tak pochoval, poklábosili jsme, vzal klíče od bytu a jak se tam dělat elektriku, protože , ot jsem viděla poprvní v životě, holky oni měli na jedný straě u stropu zásuvku a od ní tahli do prostředka místnosti kabelyk lustru...mají to takhle ve všech místnostech...tak prý se to takhle dřív dělalo, ale nevim nevim, čuměla jsem na to jako puk. Kdyby to takhle zůstalo, si by se divila každá návštěva, že Luci.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši..tys byla v neděli v Baumaxu a šmírovala jsi, co?
11. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: pohádali ste se? :fearful: v neděli sem mrzla hodinu a půl venku.Sem myslela, že budem dělat sněhuláka + jeho slečnu,ale prdky. Z tohodle to vůbec nešlo. A nešmírovala, do Baumaxu chodim jen když musim :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehádali, ale shoda nebyla...TAkže jsem měli taaakovýýýhle seznam co koupit, ale hodku jsme strávili u kolotoče s odstíny barev, Matulkyn na nás koukal z vozejku a cucal svůj kartáček....Takže nakonec jsme nic nevybrali, pokouili seznam a manža tam jel večer sám s papírkem, kde byly napsaány místnosti a jejich barva. Ještě pokoupil nějako spešl houbu na dělání čehosi na stěně v ložnici...můj nápad..
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych Luboše nenechala jet koupit barvu samotnýho. bůhví co by přinesl :slight_smile:.Jsi odvážná :sunglasses:
11. led 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme na barvách domluveni...on barvy, já kuchtění obědo večeře a kaše pro Maťulkyna...
11. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my říkejte Rambo - ježdění ve sněhu je Relí Paříž Darak - Matulka prodloužil svou půlhodinovku spaní na 1,5 hodiny..takže jsem se smejkala jak divá. Chodníky neodklizený, silnice jak by sme...Krásně to drncalo...Já přišla zplavená..

A kde jako jste? Doufám, že jste si nezaložily vlastní diskuzi pro NePaydavky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak jsme teda dneska pěkně promrzli,je to tam nějaký vlezlý.

Pay to je lepší jak posilovna,co???? :sweat_smile:

Jdu konečně žehlit,už skoro nemáme co nosit a net stejně jde jak šnek. :angry:
11. led 2010 v 18:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEni - je lepší, ale někdy je to aj o nervy...člověk projede jednu závějku, jak je vráži tak se zasekne o další...
Já peru Matlafouska věci tak mne žehlení čeká v následujících dnech, asi to sfounu aj s našema...teda až je vyperu... :grinning: :grinning:
Dnes v TV Vyprávěj...se těšim jak na Mrazíka když jsem byla malá..
MAtulda už chrupe..klasa servaný mědvědi z kolotoče, deka přes hlavu, tělo nepřikrytý... :angry:
11. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo,když jsem stála na červenou tak taky tam bojovala jedna s kočárkem,chtěla přejít přes silnici a kdyby tam neměla asi maminku tak tam s tim kočárem snad bojuje ještě teď.

Jinak 3/4 jsou vyžehlený a samozřejmě plnej sušák a plná pračka.Tak zejtra budu muset pokračovat. :angry: :angry:
11. led 2010 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký ránko,

Leni mě taky čeká žehlení a jak píšeš, včera jsem žehlila o sto šest a to je plnej koš na prádlo i sušák, ach jo, připadám se ž ejen žehlím, uklízím a vařím :frowning2:

no my byli včera ve městě se šátkem a myslím, že z kočárkem nebyla šance. ne jenom že by člověk posiloval,a le ty hromady mezi silnicema a chodníkem se prostě nedají zvládnout. :frowning2:
12. led 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Ivčo já tak nedělám nic jinýho,občas si připadám jak služka. :angry: :angry:

A máme tady jeden vadný Nurofen,je to jenom tahle šarže http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-08-01-2010
My máme naštěstí jinej.

Jinak Bára už je od 5h vzhůru,myslela jsem,že jí ráno přetrhnu.

Já bych taky potřebovala do města,musim si nechat vyměnit řidičák,ale asi to nechám na zítra.
12. led 2010 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko..my dnes chrupali do půl devátý..zato noc byla eňo ňůňo..buď zase popolejzaly zubiska nebo špatně zvládal průběžné lehčí probuzení nebo se Maťulkynovi něco zdálo...Asi pití nemohlo se vždycky odtáhnul.Takže ještě že ráno spal dlouho a já mohla dospávat sním. Zat o taťka v šest vstával jak po flámu...

Ivuš - já včera taky cestou bnaprochajdě přemýšlela nad tím, jak je v zákoně s tím odmetáním sněhu..lidi opřed domkama haldy sněhu a lidi se v tom brodili a brodili...
12. led 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek