Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
boadella
15. pro 2009
Mě se líbil Pusenský už když hrál v a teď zase nevím ten seriál, bylo to na jedničce, bylo to o studentech a jedna holka (hraje prdlou Alenku ve VKV) s ním potom chodila. A tady hraje takovýho morouse, ale je to pořádný chlap. x-)
boadella
15. pro 2009
Jéé, mě tu lítají sýkorky, bych jim nasypala strouhanku, ale měla bych po...nej balkon :-S
lona
15. pro 2009
Luci já když jsou hodně tuhý mrazy, tak se smiluju
boadella
15. pro 2009
A co se jim kupuje? Špek? Nebo co to je to bílý tuhý? 😃😃 Kus bůčku jim dám na šňůry😃
boadella
15. pro 2009
Nejedete dneska na autogramiádu Superstar do Olympie? 😃 😃 😃 Tam by se to dneska nakupovalo😃
lona
15. pro 2009
co doma mám.Loni dostaly směs pro činčily 🙂
lona
15. pro 2009
koukám, že je to tu jak na chatu 😃
naivuli
15. pro 2009
to u nás mají ptáčkové drobečky a kupuju jim takovu tu kuličku v sítce
boadella
15. pro 2009
Takže nějaký zrní...to nemáme, ale strouhanku bych jim mohla nasypat, včera mi ale asi naklovaly cukroví...musela jsem ho přebalit. ]-(
boadella
15. pro 2009
Tak já letím do Skorotic...tedy jedu, tryskáč nemáme 😃 a pak na to plicní .Zatím pá
lenka1982autor
15. pro 2009
Luci nebo ovesný vločky,slunečnici.
Já nedávám nic,protože sousedka nad náma tam má snad všechno kr..ka,kdo ten balkon má mejt,je to celý zes... a mám to i na světílkách. ]-(
lona
15. pro 2009
tak co máte dneska v plánu? u nás, když přijde taťka v inteligentní dobu, tak půjdem vybrat stromeček
pitrska
15. pro 2009
Cusik holky ,no ja mam dneska strihani,a jestli to stihnu tak pojedu ke kamosce se konecne podivat na mimi..

Leni tak zelva u nas nepros¨la,ja chtela naky zviratko, 😞
lenka1982autor
15. pro 2009
Pit to neva 😉

Byla jsem zaplatit složenky a mám zase prd. ]-(

Bára chudák chraptí,není jí pořádně rozumnět co řiká.
pitrska
15. pro 2009
Jee Leni o placeni mi ani nemluv 8-( 8-(
naivuli
15. pro 2009
Se jdeš nechatostříhat Péťo nebo stříháš?

jo složenky, to je prevít, to úplně nesnáším 😞
pitrska
15. pro 2009
Ne ne ja striham... 😉
to nesnasi asi nikdo ha
fim
15. pro 2009
Holky, nemáte prosím někdo číslo na Kláru?????!!!!!!! Nutně s ní musím mluvit!!!!! Díky moc. 😉
de7
15. pro 2009
Ahojky,Lono,dívko mám,tak ještě jednou moc děkuji.Na výměnu dívko jsi nechtěla,tak jsem Ti aspoň poslala něco sladkého 🙂 .
naivuli
15. pro 2009
Jé ty stříháš? bych potřebovala ostříhat :-p
lona
15. pro 2009
nai: já napatlat barvu. ale páč nemam teka hlídání, tak to budu muset nechat až po svátcích, páč u kadeřnice bude plno, každá přece chce bejt na Vánoce krásná.
De: to jsem ráda, že jste se našli 🙂 Díky asi mi to zblajzne manžel, je děsně na sladký 😃
lenka1982autor
15. pro 2009
Mončo tak já nemám.bohužel.
boadella
15. pro 2009
Ahoj holky, jsem zase tadyyyy
Tak na plicním dobrý, dokonce mě i vyřadili z evidence, protože jsem nekuřačka a mám to v pořádku. No a jedu pro malou, chci zaparkovat v Churchilovce a normálně na mě mává policajt, tak jsem mu chtěla taky zamávat, ale pak mě napadlo, že ho neznám a že mě asi staví...jistě...silniční kontrola...moje první, tak si dovedete představit, jak jsem se klepala. Dostala jsem pokáráno, ale vše jsem vyřídila manželovi...no co taky já chudák ženská s technickým stavem vozidla nadělám, že? 😃
A teď čekám na mamku.

Já budu "krásná" zítra, jdu totiž k Pétě na melírek a ostříhat. 😉 Jsem pravidelná zákaznice. 😃
boadella
15. pro 2009
Taky jsem měla ve školce pohovor s paní ředitelkou a paní učitelkou, až se mi chtělo brečet. Ptaly se mě, jestli budeme malou chtít dát do školky sem k nám. A prý že o ní nechtějí přijít, protože jí mají moc rády a že malá je zlatá atd atd atd...tak mám takový pocit, že sice půjdeme sem k zápisu, ale naše paní ředitelka si zavolá sem do školky a Verunku mi nějakým způsobem sem nevezmou a tak bude muset pořád chodit do Skoro😃
pitrska
15. pro 2009
jj nai striham,jen prijd 😉

Luco takze nepujdes k vam??
boadella
15. pro 2009
Péťo, já ti nevím. Ještě je čas na prodiskutování pro a proti, moc se mi nechce, to víš, když je spokojenost na obou stranách...

Holkyyy, já jdu na pívo, tak přeju hezký večer. x-)
lona
15. pro 2009
pit: a budeš mít čas i na jednu Lonu? 😉
lona
15. pro 2009
jak už sjem tu jednou psala recept na rchlé rumové pralinky, tak mám vylepšenou verzi: Suroviny:

2 kg dutých čokoládových figurek, 1 litr kvalitního rumu

Postup:
Vezměte dutou čokoládovou figurku a ukousněte jí hlavu.
Do takto vzniklého otvoru nalejte rum a ihned konzumujte.
A PAK ŽE VÁNOČNÍ CUKROVÍ ZABERE SPOUSTU ČASU !!

Tak Vám držím pěsti, aby se letošní cukroví povedlo...

Dovoluji si recept zjednodušit a zlevnit, a to tak, že napeču
rumové pralinky bez čokolády, čili hrknu si rumu přímo z flašky.

Když zvolím správné dávkování, tak budu mít pocit, že je na
vánoce i uklizeno, že jsou lidé kolem milí a konečně si užiji
svátky pohody a klidu .
pitrska
15. pro 2009
Ty jo na pííívo cssss

Lona urcite 😉 vzdycky se cas najde 🙂
pitrska
15. pro 2009
Tenhle recept jsme uz nekde slysela 😃
tak neco podobneho jsem udelala pred loni s rumem,a coca colou,bohuzel jsem to rozdejchavala celej druhy den a Silvestra jsem travila na dzusu,takze rum fakt ne 😃

Začni psát odpověď...

Odešli