• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
AHojky všem, tak u nás se jako spalo, ale já měla divný sny, takový strašidelný a pořád dokola...fuj. Ráno se Veru vzbudila ve čtvrt na osm, ale do půl devátý jsem jí ještě ukecala. Zítra už vstáváme vrzy ráno a jde do školky.

Teď peru a mám tu taky plný sušák prádla, tak to musím zlikvidovat. ještě máme i stromeček, na ten vždycky večer už nějak nemám sílu. Ale možná dneska při Ordinaci (hurááá, už zase začnou seriály :grinning::grinning: ) tak ho odstrojím. Ještě, že Veru neumí číst, jí vykládám, jak ho odnesou skřítkové pomocníčci Ježíškovi na příští rok :grinning:
12. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nám tu Luci stromeček taky jsešte straší. nějak se do ně j taky nemůžu dokopat. ted se přemlouvám, abych zapla tu žehličku, ale nějak je ten nechtíč silnější než já. :confounded:
12. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo dneska je ordinace no konečně.

Jdu dodělat rizoto a musim ještě vytřít a pak zase do školy to je furt dokola,potřebovala bych nějakou změnu.

Luci,aby si pak nepamatovala jak byl nastrojenej a příští rok ti neřekla,že je to jinak než v loni. :sweat_smile:
12. led 2010 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kdy bude sabča jezdit ze školy sama? mají tam na zastávce taky policajta?
12. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo policajt je tam jenom ráno.

A asi ještě néé,protože jak změnili ty autobusy tak by musela skoro 20min čekat na zastávce a to já jí tam nenechám.To pro ni radši zajedu,to pro mě neni takovej problém.
12. led 2010 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je blbý 20minut, to je moc. to my tam máme policajta i chvíli odpoledne, ale asi jen do jedný, takže to se pak nebojim kubu pustit, ale dneska má judo, tak to pro něj taky jedu.

no než jsem zapla žehličku, tak se malej vzbudil a je po žehlení :grinning:
12. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no je to moc dlouho a hlavně jezdí od nás sama,většina dětí je ze zhora takže jezděj trolejbusem na druhou stranu a nebo jsou v družině.

No Tadík věděl,kdy se má vzbudit co?? :slight_smile:
12. led 2010 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, je tokluk šikovnej, přece je mu jasný, ajk mamnika nesnáší žehlení :grinning:
12. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - to je jako u nás. Jen co malej zabere a já ve připravim k žehlení či k vaření a nejlépe když peču a mám ruce od těsta. Tak se Matlafousek vzbudí a je vymalováno...

Já taky od rána aperu..koupelna je jjako Starý bělidlo...Dsnad to do večera uschne,jinak se mi budou včer plácat manžovo dřžíny, a Maťulkyna plína o hlavu...

Ted jsem do něj nacpala květák - větší úspěch než mrkev a slupl 100ml kaše a je spokojenej, jen ležení na bříšku ho nebaví..už ocumlal vše co měl kolem přebalovákua po většinu sházel na zem...bordel tu nmáme jak v tanku...Někdy si říkám, že kdyby přišla sociálka, co by si asi pomysleli....
12. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay ty u ž dáváš Matyáškovi zeleninku? jsem se tuhle divila, kámoška taky dávala malýmu květák, že je to nenadýmá? když kojící ho nesmí. si nepamatuju, jestli jsem Kubikovi taky dávala květák????

jo jo stím těstem to znám, úplně to vidím, když jsem pekla perníky :grinning:
12. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já taky dávala květák brzy. hned po mrkvi. Nikovi to nic nedělalo. Jen smaženej, když jsem snědla, tak to neměl moc rád,ale to byl ještě úplně malinkej
12. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dodělala koupelnu. To byla fuška. a Měla jsem i pomocníka, takže nám práce nešla pěkně od ruky :grinning:
12. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme se ted přebalili, namasírovali a půjdem dát nějakej gáblík. zatím se mi dopere pračka a začne to nanovo :grinning:
12. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - já se řídila podle katalogu od HAmi první lžička...taky jsem se zarazila nad květákem, pak jsem ale zjistila, že ho můžeme a tak to zbodnul rychleji než mrkev...Ale prdí pěkně, Jihlavajka =o)
12. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee to měl být vtip v tý poslední větě a já tam udělám překlep...to je trapný...
12. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vtip? jedn mam taky. a vtipný to bylo, chytrý se dovtípěj...
S PRŮBĚHEM MANŽELSTVÍ NEJSEM SPOKOJENA. ODPŮRCE JEN ZABÍRÁ MÍSTO V POSTELI NĚKOMU, KDO BY SI TO VÍCE ZASLOUŽIL.
12. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, ha ha ha :grinning::grinning::grinning:

Já tu dřepím, tvořím a tady takovej bordel, Veru si tu dělá co chce... :sweat_smile:
12. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a co tvoříš???

My byli z holkama zase venku a cestou jsme se stavily pro dortíka tak počkáme na manžu a dáme si ke kávě. :grinning:

No a u nás se holky hádaj,protože Sába chce pustit medvídka Pú a Bára Labyrint.A do toho maji ještě puštěný Karaoke takže na sebe hulákaj do mikrofonů,to je na palici.
12. led 2010 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, hraju si ve photoshopu...teď se jdu konečně najíst.

Venku vysvituje sluníčko, doufám, že mi neroztajou sněhuláci na balkoně :frowning2:
12. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky hoďte mi nějakej odkaz na ty kity. :wink:

Luci neboj určitě vydržej. :wink:
12. led 2010 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
vtipy jsou dobrý oba i s překlepem :grinning:

Leni je toho spousta, koukni se třeba sem http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3 , tady najdeš hodně zajímavýho, a nebo třeba tady http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=3
12. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda taky vám jde ta diskuze tak pomalu? mě se to naporvé vůbec nenačte, takže musím nadvakrát a trvá to tejden, to mi dřív nedělalo :frowning2:
12. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, od včera se mi to tu jede taky pomalu...člověk si stačí vyprat a uvařit, než se načte stránka:grinning:

Leni, já stahuju třeba i od týhle paní... http://kubivet.blogspot.com/ nebo tahle je má už hotový, jen tam dáš fotku http://scrapouilleries.blogspot.com/2009/10/une-quick-page-en-freebie-pour-vous_08.html je jich tam mraky.
12. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my od včerejška stojíme, sice jen na chvilku cca 5 vteřin, za to 5 x za sebou.Ve vaně měl plný ruce a tak se neměl čím držet. V jedné ruce želva v druhé špunt...
Jsme po posháněli parníky, méďu v kruhu, želvičky,ale jednoznačně je nejlepší hračkou špunt, ten nedá z ruku.
12. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hračkou dne je pro dnešek víčko od přesnídávky. Ve 3 dodlabal, ale víčko ještě nedal z ruky.Dokonce se s nim přesunul přes 2 místnosti. A já blbec mu sháněla mluvícího pejska. škoda peněz :grinning:
12. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ivčo díky, už to mám uložený na příští kalendářový tvoření :grinning::grinning:
12. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dobrý odkazy Luci díky :wink:
12. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ikeagoddess.blogspot.com/search?updated-max=2009-11-14T01%3A04%3A00%2B01%3A00&max-results=5

Tady jsou náhledy na stránky a odkazy na ně...někde jsou freebie a někde ne, chce to proklikat.
12. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek