• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ahojky.

Nai, ohledně toho květáku, já myslím jestli není už v tech skleničkách od 4 měsíců, já jsem dávala Vítkovi příkrmy už od 4 měsíců a myslím, že i květák tam byl, ale už si to tak nepamatuji.

Konečně už začne ta ordinace, už mi ty večery přišly dlouhý.

A když se tu bavíte o praní, tak to vám musím napsat. Dopoledne dám prát prádlo, pračka pere, jdu zkontrolovat hadici, jestli je ve vaně, vše v pořádku. Volali naši, že jedou nakoupit, tak že se pro nás stavěj, ať se připravíme. Víťa spal. Jdu se oblíkat a na chodbě louže a hned jsem věděla, že je zle. V koupelně voda stála. Akorát jsem to chtěla začít vytírat, když v tom zvonek. Bylo mi jasný, že to je sousedka a už jsem měla staženej zadek. Byla docela hodná, ani mi nenadávala. Hold se někdy stane.
12. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Holky díky,koukám,že je toho vážně dost,jdu to proštudovat. :slight_smile:

Evi tak to se mi ještě nestalo,já jí mám totiž napojenou na přímo a i kdyby se stalo tak pod náma je sklep tak by nikdo nehuboval. :grinning:
Ale naštve to.A to tak rychle proteklo???

Byli jsme u bráchy a ještě jsme neseděli a hned nalejvá tak manža je zase krapet zlískanej,ale aspoň už spí a nebude rušit u ordinace. :grinning: :grinning:

A jdu dožehlit,ještě co jsem sebrala a mám to,ale néé na dlouho :angry:
12. led 2010 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jinak se to vážně načítá jak šnek,ale četla jsem,že na tom pracujou. :wink:
12. led 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hotovo,huráááááá.

A na odkazy juknu zejtra,budu ráda,že dokoukám ordinaci. :wink:
12. led 2010 ve 20:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko,

tak u nás už se straší od šesti od rána, takže už jsme stihla poklidit v kuchyni, vyprat jednu pračku a probrat Tádikovo oblečení, už je nám toho tolik malýho :frowning2: , a ted si dám v klidu snídani.

budu se taky dneska hrabat v těch odkazech, teda jestli Táda dovolí, vaříno mám ze včera, takže klídek.
13. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

No Ivčo já tady toho mám taky ještě dost malýho,ale je mi to líto dát někomu,přeci jenom jsou to nový věci,některý jen jednou vypraný,třeba se to ještě bude hodit. :grinning: :grinning:

Dneska už musim do toho města,hlavně se nechat nejdřív vyfotit,to zase bude děsná fotka. :unamused:

Sába si vymyslela dušenou mrkev,tak jdu na to. :wink:
13. led 2010 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tak ypořád řeším, jestli už to dát pryč a nebo ne?????

tak dušenou mrkev teda nemusím, brrrrrrrrrr

já se vypravím asi zítra, pořád vyčkávám, aby už to bylo přece jen sjízdnější s kočárem
13. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo tak tu máme rádi.mňam mňam :wink:
13. led 2010 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Ivčo: pokud ještě, třeba jen ve skrytu duše, uvažujete o třetím, tak rozhodně pryč nedávat, na to je času dost.
Leni: nechat se fotit, to je jako jít na zkoušku.Stejně děsný :grinning: .
13. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo fakt jen ve skrytu duše. :grinning:
No co už to tu mám 3 roky tak to tu ještě nějakej pátek vydrží,místa stejně nebude o moc víc.

Tak razim do toho města.zatim pa :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Dáši kdybych nevypadala na každý fotce jak ekzot tak by to byl v pohodě. :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak jestli už fakt třetí ne, tak nač to skladovat....
Jinak já si to o sobě na fotkách myslim taky :sunglasses:
13. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si včera postěžovala tomu mýmu, že nemam boty do sněhu a rukavice taky ne, kalhoty a čepice, že by se teda taky šikly.Vyslal mě teda na nákup, aťsi zimní výbavu dokoupim a Nika že pohlídá. Běhala jsem po Foru a nakoupila. Domů jsem přinesla dvojdílný plavky a tričko s krátkym rukávem. :sunglasses: Tak nevim v čem toho sněhuláka budu plácat.
13. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se ze Všebořic. Vegetíme u manželovo mamky, je tu pohodička.

Dáši, kdes nakonec koupila plavky? Já si včera koupila zimní botky a Verunce sněhulky. A zkoušela jsem si v SAMu bundy, tak jedna se mi líbila, ale ne na mě, v druhý jsem prý zase vypadala tuctově :grinning: a na třetí jsem neměla odvahu...takže nic.

Jinak na fotky mám naučenej výraz a tak přiblble se tvářím na všech fotkách :grinning:

Zítra a v pátek má manžílek dovču, tak musíme něco vymyslet a podniknout. Jo a v sobotu jdeme slavit babičky narozky, včera měla 70let.
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: nakonec v Triumphu neměli ani jedny.Takže jsem skočila do adidasu a tam jedny navlíkla na tělo.a provlíkla pokladnou.
Ale teda holky! v kabince před zrcadlem parodie na figuru. To co sem zahlídla....to už teda nejni co to bejvalo :grinning: .Nicméně manžel je chtěl hned vidět, co jsem přivlíkla, prej zajímavý sněhule :grinning: :grinning:.
13. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Výhodou palvek je, že se natáhnou i na ty špeky :grinning: A focení? všude se tvářim jak když mě nadloube. Rukavice...jasně půjdu se podívat do Samu, jestli tam nemaj inteligentnější ceny.Tak snad si tam místo nich nekoupim kraťasy :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, tak fajn. V SAMu zatím mají jen zimní obleky, tedy i tríča, ale to už máš :grinning: Jo plavky jsem si kupovala loni a potřebovala bych k tomu přikoupit ještě prsa, ty neměli no. :unamused:
13. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: prsa si předloni půjčovala švagrová v půjčovně šatů. K plesovejm šatům jí je nabídli...holt to jsou pokroky :grinning:
13. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych titaky Luci prsa půjčila, klidně bych brala menší. no člověk je se vším nespokojený :grinning:
13. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak koukám,že ani nemám co dočítat.

Dáši no tak to je super zimní výbava,kam sní vyrazíš. :grinning: :grinning:

Fotka dopadla jak jsem myslela a pak když jsem šla k tý pani jak vyměnujou řidičáky,tak mi oznámila,že mám ještě 2 roky čas,tak jsem si je nemusela dělat,no ,ale zase pro nějakej případ jsou hotový.

A manža řikal,že si jí nalepí do ložnice,aby aspoň tam snim někdo byl. :sweat_smile:
Já totiž po hodině jeho chrápání se stěhuju na gauč.A on poslední dobou chrápe šíleně to se vážně usnout nedá.
Tak jsme prý jak brácha se ségrou.

No já bych potřebovala jiný a néé tak vysací. :angry: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky ,ze se bavite o kozach haha
Ja taky zadny nemam,vcera a dneska jsme byla na satech,uz jsme si vybrala od St.Patrica jsou nadherny,maji strasne moc krasny saticky,ale ty hezky jsou vetsinou kremovy a ty ja nechci,budu mit bily jsou nadherny no jsme unesena..

a musim mit taky vycpavky a este k tomu mi to musi suzit,jelikoz mam maly kozy prost enikdy mi to nevadilo,ale cim sem starsi,tim vic mi to vadi nevim co s tim :grinning: asi si nasetrim na umely nebo nevim,je to desny,proste nic,moje segra ma asi 5,vsechno dostala ona a ja mam hovinko :grinning: :grinning:

Luciii,az pojedu do mesta uz sem nasla ty papiry tak je koupim ciste bily vid?meli i barevny..
Jo a este sem se te chtela zeptat,myslis,ze kdyby ten podklad byl fialovej,???to by bylo taky hezky ne,?co??
13. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo ty jsi to vzala teda hopem..

Holky co dělám blbě,mě nejde nic stáhnou a když už stáhnu tak se mi to celý sekne až musim vypnou PC,já jsem fakt antitalent. :angry: :frowning2:
13. led 2010 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem ještě našla tohle a tam to jde v poho http://www.digiscrapbook.provsechny.net/ramecky/category/15-scrapbook.html
13. led 2010 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem celkem spokojená,teda byla jsem...za bezdětna.Teď nějak už působí gravitace :grinning: .No nechci to vidět,až přestanu kojit. Manža včera po povinný přehlídce řekl: "mamčo dobrý" jenže chlapi už neviděj, že mam push upku :grinning: :grinning:
Ve vaně zas Nik chviličku stál, než zjistil, že se vlastně nedrží, tak se zas chytil kraje vany.
13. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus...jen ve stručnosti,nebot jsem kantáre po dnešnim dne v novém bytě...

Dáši - jakmile začneme cvičit,sexy těla budou...musí,když plánujeme ža naše kluky dáme dojedné lodě a my dvě se budeme šmrncat na té třetí a lovit chalany...A co se týče prsou..u mě to jako když je mám nafukovací..jsou a za 1,5hodiny nejsou...jsou a za 1,5 hodiny nejsou...holt interval cucání Matulkyna je pravidelný..a když nejsou, mám to jak psí ouška...jojo kde jsou ty čay pevné tělo, nědra dmoucí,..to už ví jen dědeček vševědoucí.....

Fotky na občanku a podobně...když se nesměju, jsem jak udivenž debil, když se směju, vylezou i vrásky a je mi o 20 let víc...mám jednu slušnou photo ještě z dob VŠ a long hair a tu použivám furt, vždy ji nechám z negativu přidělat..ale asi už to na dlouho nepůjde..

Peťul - já taky měla šaty s kolekce ST. Patric..bílý..prsa mi nutili..ale to bychom asi na neřekli ANO a nebo bych cestou na občad mimo ÚL přišla o zuby...bezzubá nevěsta....
13. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tukam to tady po tmě...Matulkyn dnes do pelech o dvě hodky pozdeji, nebot manža v new byt dodělával stěnu...tak je ted Matlafous v proužkatym pýžu jak vězeň a kolem osmý nějakej debil písknul pod oknem a MAtulkyn v hysterii se vzbudil...
Manža si vzal peřinu a přešel vedle do pokoje...jsem se jako zeptala, co dělá, že se jako chystá spát vedle. Už jsem se bála že opovrhuje mýma psína ušima (Matlafousek je totiž nažbrundanej) a on že ne, že je mu zima...máme milion dek, ale neee on rozvrtá celou zastlanou postel ,aby si vzal svou deku...

Ach ta mužská logika...Zítra dopo jde nějaký pán vočíhnout náš byt, měl by zájem o podnájem, tak tady trochu poklidim a nějak se pokusiminteligentně srovnta zapakovaný bedny na stěhování,asi z toho udělám úhledný komínek, či pagodu či pyramidu,,no to bvude vostuda,jak cikání tady jsme..a do toho malý člen rodiny....a vrcholem je že manža začal víc členit odpad, takže za košem máme papíry, plasty a tetrapak, ale vzhledem k málo místa je to tam naházený, jsem totiž líná to rovnat, a pak manža nadává, že jsem ekologický prase a že on je druhý protože se v tom musí hrabat... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Dáši děkuju za sms a info o NIkýskovi....je šikula, kabrňák...tak co mu koupit k 1. narozeninám už brusličky a hokejovou výbavu...už by mohl zašít trénovat a za půl roku nám to střelíte pro Matulkyna...a prosím moc to nezničte a udělejte nám pak gut cenu, jo.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Patrick,je proste nejlepsi,si nemuzu pomoct proste......

Leni musela sem to vzit hopem,nevesty silej,a je toho hodne zabraneho,moje saticky jsou nove,a doufam,ze je budu mit prvniiiii,zatim je nikdo nechtel,rada bych aby se sily podle me..... :slight_smile:

je toho hodne co zarizovat,nevim co driv a do toho este prace,s kterou taky nevim co bude dal,a jestli pujdu delat kadernicic,tak se asi zblaznim to nebudu vedet kam driv co zaridit :grinning:
Ale ja mam schon rada..... :slight_smile:

Davam si sklenku vinka,a cekam na Smolicka,jede teprve s prace :slight_smile:
14. led 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: chacha, ty tvoje komentáře :grinning: :grinning: .No v jedný lodi...aby jsme neměly nakonec velkej ponor.Myslíš, že budem lovit zadáky? :grinning: to šlo za bezdětna, teď už je tam moc velká konkurence.Leda by pomohlo, jak řikáš, cvičení.Jenže všichni mý známý jsou zdechlý a sama chodit nechci.
Nový brusle ještě ne,ale hokejku už máme od porodnice. Tak nám nakonec budete dělat centra? :slight_smile: Za půl roku střelit? vždyť jste už skoro stejně velký a to Nik nejni žádný tintítko.
Péťo: tak když budete Smolíčkovi :slight_smile: co ještě pořídit nějakýho pacholíčka? :wink:
14. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááá tak budu nmejt okna, Nik si přitisknul pusu na sklo u balkonovejch dveří a je přicuclej až do dřepu, už jede dolu a nahoru asi po desátý. Bezva! Děsně ho to baví.
Ráno stál nade mnou v postýlce, prstama brnkal na pusu a do toho vyluzoval zvuky. To se sám naučil včera a dneska ráno předvedl, že to nezapomněl.
14. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek