Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
payda
14. led 2010
Peťul...v kolik že jsi to ještě koníkovala? My už měli druhé kojení za sebou.... 😃 😃 😃

Jinak dobré ráno...sem zkoukla živě tiskovku Topolánek x Fischer a mateřskou zvyšovat nechtějí....Haity pomůžou,
payda
14. led 2010
,,mi to matula odentroval a ani jsem to nedopsala.... 😃 😃
lona
14. led 2010
pay: asi tim chtěl říct, že už ses vykecala dost 😃
naivuli
14. led 2010
Ahojky, denska je ti zase živo po ránu 😃
No to víš Pay, pro svět musíme být hezký, tam pomůžeme všude a kdykoliv i kdyby to mělo zrujnovat stát, ale NAŠE LIDI JE NAZAJÍMAJÍ 😞

Leni, mě to jde stahovat normálně??? Tak nevím co děláš špatně, vždyck ypočkej až se to odpočítá a pak znovu klikni
payda
14. led 2010
Nejspíš...a nebo chtěl taky napsat své postřehy, ale přetukl se.... 😃 😃
naivuli
14. led 2010
já měla taky Tádu na klíně a nejdnou slyším jak pravidelně oddychuje a byl tuhoš 😃 😃
payda
14. led 2010
Ivuš - to je krásný..to je mi stalo jednou..ted teda už leží vpostýlce, ale jeho tukání do klávesnice je čím dál tím lepší, cílenejěší, asi bude po mě klavírista,....
lenka1982autor
14. led 2010
Ahojky

No Pay ty zase váliš. 😃 😃 😃

Ivčo fakt nevim,to čekám až se to odpočítá a pak klikám znova,ale prostě mi to nejde. 😞

Já si asi počkám zase až ty něco stáhneš a pak mi to pošleš,žejo viď???? 🙂 Prosím,prosím x-)
payda
14. led 2010
Leni - co vy to tady pořád řešíte?
lenka1982autor
14. led 2010
A nebo mě tak napdlo jestli to neni pomalym připojením,že mi to nejde.

Pay kity,na úpravu fotek.
payda
14. led 2010
Jo aha tak to slyšim prvně...
boadella
14. led 2010
Ahoj holky, opět se hlásím ze Všebo. Za chvíli jdu pro malou do školky.

Péťo, papíry bílý a až dorazím domů, zkusím podklad fialový, nebo otočit ty barvičky, jo? A pak tito pošlu, jak se ti to bude líbit.
payda
14. led 2010
A co jako ty kikiny dělají...??
payda
14. led 2010
Lů a že nezajdeš do království krabic beden a malého prostoru...
payda
14. led 2010
Na přání Dášeňky, která mne sleduje okem bystrým,měním svou identitu na Koníkovi...pohlaví zůstává, přezdvka taky, jen phoutou měním...
payda
14. led 2010
..tak a je to...
payda
14. led 2010
Ale je to blbý, že jak jsem byla černobílá, tak jsem se hned lépe orientovala v diskuzi ted jsem jedna z koníků...
lona
14. led 2010
si jí změň na černobílou...
a ještě že mě máš 🙂
a zdravotní pojišťovna taky nezměněna? 😎
payda
14. led 2010
Ne pojištovna zatím sídlí na stejném místě...a kartička ojištěnce v mých dokladech taky...
lenka1982autor
14. led 2010
Tak se jdu k vám naobědvat.

Péťo hezký hezký.
lenka1982autor
14. led 2010
No a koukám,že vy už tu zase nejste.

Tak jdu něco poklidit a jedem zase na rehabko a pak ještě bobovat,než ten sníh opadne.
lona
14. led 2010
aha Leni, já jsem byla ve vaně, tak příště musíš říct, já se vysprchuju pozdějc 🙂.
payda
14. led 2010
Teda Leni - jsi teda obědvala samotinká, co? A chutnalo chutnalo?
Dáši- my se koupeme večer..bo někdy během dne, ale to jen pokud čekám pánskou návštěvu 😃 😃 😃

Holčiny, MAtulkovi začalo slzet levý očko a trochu když se probudí má i očko zahnisaný ale jen trochu, jak kdyby to byly ospalky v tekutém stavu...zatím to přetírám vždy sterilní gázou namočenou vodou a po jistotu tu má kdyžtak ophtalmoseptonex, že bych kápla...mám plašit s mudrou nebo počkat...
lona
14. led 2010
Pay: to je asi zánět spojivek.My jeli na pohotovost byl už pátek večer a už to měl ošklivý
lona
14. led 2010
pay: jí tam jen brnkni a zeptej se jí, jestli se tam máš stavit a nebo jen kapat
teddysek
14. led 2010
Pay: myslím, že bys raději měla vyrazit k Mudr. My to měli taky a zachrání to jen Kanamycin a ten ti napíše jen ona. Myslím dopadnete. Ale raději běž.
payda
14. led 2010
Ona už tam dnes nejni..uvidíme přes noc a kdyžtak vyrazíme ráno...
lona
14. led 2010
pay já myslim, že to bude jak u nás. v 5 už na očičko neuvidí a provětráte pohotovost. maj snad od sedmi kdyby něco. já mám výbornou doktorku tak když se mi něco nezdá, tak zvednu foun a konzultuju,ale stejně mi většinou řekne, když se mi něco nezdá, tak ať pro jistotu přijdu
payda
14. led 2010
No to já jí taky volám, ale kdy už dnes odpo nejni..tak jedině můžu volat z okna...
pitrska
14. led 2010
Pay uka fotku ze svatby,,???ty saty vypadaji krasne

Začni psát odpověď...

Odešli