• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Peťul jsou v Prtouskovi Královskym...juu. Závoj jsem měla vlastní...
14. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad z nich něco uvidíš, snažila jsem se naít phouta, kde je trocha jako by detail...Tak uvidíš, no... :wink:
Tu je nějaké mrtvo...Manža klimbá u telky, matulkyn se vrtí a já vyžehlila hoooru prádla takový jako by Gerlachovský štít, udělala zapečený rohlajzy a i přesto, že jsem taková k.o. Musím být čilá a fungovat - klasika. Manža má totiž rýmičku...
14. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay a teče mu jen jedno nebo obě? tádik to měl když byl miminečko, vymíval ajsme mu to opthalem a masírovala kolem nosánku, mám kámoše očního doktora a říkal, že to můžou být ucpaný slzný kanálky a taky byly, pomohlo to, tak třeb ato bude taky tohle
14. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - kápli jsme mu na noc Ophtal..a už to bylo ráno celkem v poho...tak jsem mu kápla ještě jednou a myslim, ze by to melo být v pořádku. Já si totiž myslim, že mu v tom mraze trochu "nastydlo" očíčko...Má to jen u jednoho..Jen nevim jak masírovat kolem nosánku.. :unamused:
15. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak dobrý ránko...Mám dnes hned vod rána blbou náladu. Nesnášim totiž když ze mně někdo dělá debila... :angry:
15. led 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

teda Pay takový ranní ptáče.
A kdopak ti co udělal??????

Tak snad očičko bude v pohodě v tomhle počasí je to hnedka.
Manžu zase bolí ucho a taky to vypadá jako když umírá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Matulkyn vstával v půl sedmý s manžou..takže pak když manža odcházel tak jsem začala dělat společnost já...

Mám asi mateřskou depku...jak jsou ty dny stále stejný...tak asi dnešek bude nasranej...ale bude líp...
15. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to á byt jako co? JJako kde jste všechny?
15. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay jj bude líp. :wink:

Já vařim,ale kde jsou ostatní to nevim.
15. led 2010 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
..někde krafou v kavárně a nebo odklízej sníh..
Já mám oběd od včera..dnes budu jak bufetak - smaženej sýr...mnam mnam... :grinning: Co kuchtíš? Zase at slintám..kuchařinko..
15. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jen řízek a br.kaši.
A na večer jsem naložila játra. :wink:

Včera jsem udělala plnej pekáč kotlet na šlehačce tak jsem si myslela,že něco zbude na dnešek a ono nic,u nás se prostě všechno sežere.
15. led 2010 v 10:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak děláš ta kotlety...písni recepis...prosím, at máme změnu...a klasa br kaše s řízkem- ty jooo to zboznuju a taky ...tohle tohle tohle a tamto... :grinning: :grinning: jsem milovník české kuchyně...
15. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay máš to v IP :slight_smile:

já mám taky radši českou kuchyni
15. led 2010 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jednou děkuju..jdu obídkovat.Malej strávník už zase padl přežráním....
15. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nemáš zaco :wink:
15. led 2010 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zrovna tu koukám jak jim to počasí teda vůbec nevychází.
Jsou 3s nad nulou a oni hlásej -3 až -9

Musela jsem taky občas juknou nahoru,padá ze střech sníh tak aby mi to nepadlo na hlavu.
15. led 2010 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusi holky
Peto nikde nic asi vymazaly
Babi mi dneska odjela,a nemam co dneska na praci bude nuuudo,zotra prijede navsteva,a vubec na ni nemam naladu a to tu bude do nedele,hmmm nechce se mi nic jen pohodovej vikend rodinnej sakra

Mala sla spinkat ja tu mam bordel a nic se mi neeeceeee

j adelala spagety a zitra udelam svickovou s knedlem....
15. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAy masírovat malíkem podél nosu. Tou masáží by se ty kanálky měly uvolnit, ale už to snad bude dobrý, když se to do rána zlepšilo :wink:

Já dneska vařila jen bramboračku a pekla jsme buchtu, omajdu mám ze včera.
15. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, tak jsem byla ve městě koupit zimní výbavu a nic...prostě už jdu asi pozdě. A ty zbytky co maj, tak jsou drahý i po slevě.
Dneska jsem se najedla v jídelně v centru, takže mi odpadlo vaření. Zejtra udělám takový to kuře, jak bylo v TV reklamě jak se dá do sáčku a tak, tak jsem zvědavá jestli to bude jedlý.
Pay: já teda takovýdle stavy vůbec nemám. Mám pořád co na práci. Tak se nenuď a přijď na kafí.
15. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - nechápu...jsou tam tedy znova, nakonci alba,ju..
15. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - já se nenudim,ale nějako to na mne sedlo...Už se to lepší..A co to je za kuře? :slight_smile:
15. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Admini je asi vymazaly,ted jsem je videla krasny ja mam podobnyyyy uplne stejne naraseny jako by trpitivy
15. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: nějaký v sáčku,teka se nemůžu jít podivat,Niklas spí.Zejtra máme dítko, kerý jí jen 4 jídla takže volim kuře :slight_smile: tak snad se neotráví :grinning:
15. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - tak fajn...tyhle taky měly třpytivou výšivku...třpytit se je vyjmenový slovo nebo ne?
Dáši - jo aha..máte velkou strávnici? Jo a včerejsí sms došla, bylo by to fajn, u ted jen našetřit...
15. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: jinak bych ráda udělala kuře na kari,ale neznám recept
15. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši..kouknu na net,ne? Si holka musíš umět poradit.Moje ségra dělá super kuře na majonéze...jsem ho dělala už taky a je to labůžooo...
15. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: v sáčku jako v pytlíku,abys nemyslela, že máme kuře elegána...velkou ani ne,ale mlsnou, panečku...
15. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: tak nahoď! našetřit našetřit...právě, spíš jsme došli k závěru, že se na to na 70% vyprdnem
15. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jsem ten tvůj příspěvek musela číst desetkrát baych pochopila ten vtip...furt říkám že by sáček byl hezčí než pytlík? Kdy se už pytlíku říká sáček a kdy sáčku zase pytlík...jsem trdlo...a pak když mi to docvaklo, teda mě se tak ulevilo... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy ste jak počasí...počkej jdu hledat..
15. led 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek