Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
payda
14. led 2010
Peťul jsou v Prtouskovi Královskym...juu. Závoj jsem měla vlastní...
payda
14. led 2010
Snad z nich něco uvidíš, snažila jsem se naít phouta, kde je trocha jako by detail...Tak uvidíš, no... 😉
Tu je nějaké mrtvo...Manža klimbá u telky, matulkyn se vrtí a já vyžehlila hoooru prádla takový jako by Gerlachovský štít, udělala zapečený rohlajzy a i přesto, že jsem taková k.o. Musím být čilá a fungovat - klasika. Manža má totiž rýmičku...
naivuli
14. led 2010
Pay a teče mu jen jedno nebo obě? tádik to měl když byl miminečko, vymíval ajsme mu to opthalem a masírovala kolem nosánku, mám kámoše očního doktora a říkal, že to můžou být ucpaný slzný kanálky a taky byly, pomohlo to, tak třeb ato bude taky tohle
payda
15. led 2010
Ivuš - kápli jsme mu na noc Ophtal..a už to bylo ráno celkem v poho...tak jsem mu kápla ještě jednou a myslim, ze by to melo být v pořádku. Já si totiž myslim, že mu v tom mraze trochu "nastydlo" očíčko...Má to jen u jednoho..Jen nevim jak masírovat kolem nosánku.. :-|
payda
15. led 2010
Jo a jinak dobrý ránko...Mám dnes hned vod rána blbou náladu. Nesnášim totiž když ze mně někdo dělá debila... ]-(
lenka1982autor
15. led 2010
Ahoj

teda Pay takový ranní ptáče.
A kdopak ti co udělal??????

Tak snad očičko bude v pohodě v tomhle počasí je to hnedka.
Manžu zase bolí ucho a taky to vypadá jako když umírá. :-p 😃 😃
payda
15. led 2010
No Matulkyn vstával v půl sedmý s manžou..takže pak když manža odcházel tak jsem začala dělat společnost já...

Mám asi mateřskou depku...jak jsou ty dny stále stejný...tak asi dnešek bude nasranej...ale bude líp...
payda
15. led 2010
A to á byt jako co? JJako kde jste všechny?
lenka1982autor
15. led 2010
Pay jj bude líp. 😉

Já vařim,ale kde jsou ostatní to nevim.
payda
15. led 2010
..někde krafou v kavárně a nebo odklízej sníh..
Já mám oběd od včera..dnes budu jak bufetak - smaženej sýr...mnam mnam... 😃 Co kuchtíš? Zase at slintám..kuchařinko..
lenka1982autor
15. led 2010
Dneska jen řízek a br.kaši.
A na večer jsem naložila játra. 😉

Včera jsem udělala plnej pekáč kotlet na šlehačce tak jsem si myslela,že něco zbude na dnešek a ono nic,u nás se prostě všechno sežere.
payda
15. led 2010
a jak děláš ta kotlety...písni recepis...prosím, at máme změnu...a klasa br kaše s řízkem- ty jooo to zboznuju a taky ...tohle tohle tohle a tamto... 😃 😃 jsem milovník české kuchyně...
lenka1982autor
15. led 2010
Pay máš to v IP 🙂

já mám taky radši českou kuchyni
payda
15. led 2010
Ještě jednou děkuju..jdu obídkovat.Malej strávník už zase padl přežráním....
lenka1982autor
15. led 2010
Nemáš zaco 😉
lenka1982autor
15. led 2010
Zrovna tu koukám jak jim to počasí teda vůbec nevychází.
Jsou 3s nad nulou a oni hlásej -3 až -9

Musela jsem taky občas juknou nahoru,padá ze střech sníh tak aby mi to nepadlo na hlavu.
pitrska
15. led 2010
Cusi holky
Peto nikde nic asi vymazaly
Babi mi dneska odjela,a nemam co dneska na praci bude nuuudo,zotra prijede navsteva,a vubec na ni nemam naladu a to tu bude do nedele,hmmm nechce se mi nic jen pohodovej vikend rodinnej sakra

Mala sla spinkat ja tu mam bordel a nic se mi neeeceeee

j adelala spagety a zitra udelam svickovou s knedlem....
naivuli
15. led 2010
PAy masírovat malíkem podél nosu. Tou masáží by se ty kanálky měly uvolnit, ale už to snad bude dobrý, když se to do rána zlepšilo 😉

Já dneska vařila jen bramboračku a pekla jsme buchtu, omajdu mám ze včera.
lona
15. led 2010
čauky holky, tak jsem byla ve městě koupit zimní výbavu a nic...prostě už jdu asi pozdě. A ty zbytky co maj, tak jsou drahý i po slevě.
Dneska jsem se najedla v jídelně v centru, takže mi odpadlo vaření. Zejtra udělám takový to kuře, jak bylo v TV reklamě jak se dá do sáčku a tak, tak jsem zvědavá jestli to bude jedlý.
Pay: já teda takovýdle stavy vůbec nemám. Mám pořád co na práci. Tak se nenuď a přijď na kafí.
payda
15. led 2010
Petul - nechápu...jsou tam tedy znova, nakonci alba,ju..
payda
15. led 2010
Dáši - já se nenudim,ale nějako to na mne sedlo...Už se to lepší..A co to je za kuře? 🙂
pitrska
15. led 2010
Admini je asi vymazaly,ted jsem je videla krasny ja mam podobnyyyy uplne stejne naraseny jako by trpitivy
lona
15. led 2010
Pay: nějaký v sáčku,teka se nemůžu jít podivat,Niklas spí.Zejtra máme dítko, kerý jí jen 4 jídla takže volim kuře 🙂 tak snad se neotráví 😃
payda
15. led 2010
Petul - tak fajn...tyhle taky měly třpytivou výšivku...třpytit se je vyjmenový slovo nebo ne?
Dáši - jo aha..máte velkou strávnici? Jo a včerejsí sms došla, bylo by to fajn, u ted jen našetřit...
lona
15. led 2010
Pay: jinak bych ráda udělala kuře na kari,ale neznám recept
payda
15. led 2010
Dáši..kouknu na net,ne? Si holka musíš umět poradit.Moje ségra dělá super kuře na majonéze...jsem ho dělala už taky a je to labůžooo...
lona
15. led 2010
Pay: v sáčku jako v pytlíku,abys nemyslela, že máme kuře elegána...velkou ani ne,ale mlsnou, panečku...
lona
15. led 2010
Pay: tak nahoď! našetřit našetřit...právě, spíš jsme došli k závěru, že se na to na 70% vyprdnem
payda
15. led 2010
..jsem ten tvůj příspěvek musela číst desetkrát baych pochopila ten vtip...furt říkám že by sáček byl hezčí než pytlík? Kdy se už pytlíku říká sáček a kdy sáčku zase pytlík...jsem trdlo...a pak když mi to docvaklo, teda mě se tak ulevilo... 😃 😃 😃
payda
15. led 2010
Teda vy ste jak počasí...počkej jdu hledat..