• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Tak já chci taky recept na kuře s majonezou.

Byla jsem na poště zase všechno poplatit a teda moc mi toho nezbylo. :angry:
15. led 2010 ve 14:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: já už ho mám...je v plánu někdy v týdnu, tak snad bude šmakovat
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - IP...
15. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem taky měla princeznovský šaty http://foto.dama.cz/foto.php?f=574635 :slight_smile: , jé to už je dávno. Tuhle jsme říkal manželovi, že se rozvedeme, abych se mohl aznova vdávat a mít hezké šaty :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - krasavice...mne je taky líto ,že už na šaty nemám nárok...holt je to jednou za život...ach ach a tak rychle to uteklo.Škoda, že nejsme domorodci - týden oslav..ale asi bez š :unamused: atů jen s listím...tak to nic...
15. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo tak to je dobrý. :grinning: A co ti manža řekl??????
Ty šaty jsou teď úplně někde jinde než před 8 lety
15. led 2010 ve 14:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo díky,to si budu moc udělat akorát pro sebe,manža nene česnek.

Jinak Ivčo slušelo ti to. :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo: no krásná nevěsta....já už jsem to taky navrhovala,ale páč jsme si platili svatbu ze svýho, tak už se mi do toho nehce :grinning:
15. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :slight_smile:
No Leni, my jsem šli jednou kolem nějaký půjčovna šatů a já říkám, že se rozvedem a manžel se jen suše zeptal a proč??? tak říkám kvůli těm šatům :grinning: a on že jsem prdlá :grinning:

No Pay nevím nevím teda týden oslav, to by byli všichni asi mrtvý :grinning:
15. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z a8 let se budou smat i me jaky sem mela saty to j jasny ja kdyz vidim jaky mela svagrova pred 12 lety to je des...

Peto jak se jmenovaly vis???ty moje jsou Jasminy nejsou to oni ty vado,ale bylo by to divny kdyz pani rikala,ze jsou to novy
15. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No kdyby to nebylo tak drahý tak by si to člověk mohl několikrát zopáknout. :wink:

Ták máme taťku doma tak zase pááááá :slight_smile:
15. led 2010 ve 14:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se na vás juknout. Babička plete, Veru kouká na telku a já relaxuju u kafe.

Dnes jsme byli s Veru na alergologii, tak nemá na nic alegrii, to jsem ráda, musíme ještě na plicní na nějaké vyšetření, jestli nemá zúžené dýchací cesty, bo co a hlavně mě tlačí k tomu, abych malý nechala vytrhnout nosní mandle a to já nechci. :unamused: Prý by to možná pomohlo a když ne, tak by se nasadila jiná léčba...mluvila i něco o astmatu. :frowning2:

Péťo Pay, nechystáte se ven? Že by jsme taky vyběhly s veru na chvíli, aby si babička odpočinula? Asi nemám na tebe číslo, že bych ti písla..musím kouknout.
15. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, toho sněhuláka asi propásneme, co? Aby to už nebyl hovňák, co? :grinning::grinning::grinning:
15. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konečně poslala na vytištění ten kalendr a pár scrapů, tak jsme zvědavá, jak to bude vypadat
15. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: no my v neděli asi nic nemáme.a zas má začít sněžit. A zejtra můžem jen dopolko...se domluvíme ještě. Hovňák :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, taky chválím nevěstinku...jste si to hezky užívaly, i Péťa Payda, taky krásná, u nás to byl jeden velký stres, takže já bych to už radši nevracela. :confused: :sweat_smile:
15. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, my jsme ještě ve Všebo, včera jsem byli doma jen na skok pro věci a budeme tu do zítřka a zítra jedeme slavit babičky 70tiny. A na neděli máme v plánu begbinton, nebo jak se to píše.
15. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to stres??nestresuj te me???
ja jen schanim fotografa :unamused:
15. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, stres, protože malá zvracela, pozvracela mi šaty a já asi 20 minut před odjezdem řekla, že nikam nejedu, jak nepojede malá, mamka s ní chtěla zůstat doma. No to bych nepřežila. Pak jsme jeli pozdě, jsme to měli od půl a v půl jsme byli ještě na Kameňáku. Pak mě stresovala ta jedna na úřadě, ať si řeknu, aby mě vedl nějaký chlap a já chtěla mamku, tak mi to vyvracela blbka...no parádička.
15. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, hlásím, že vám upadnul sněhulák č. 2
15. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaa a kdo te nakonec vedl???
No me povede otec to je jasny,uz to ma vyzkouseny na sestre :slight_smile: jen o tom este nevedi,Jary rodice to vi,ale nasi ne chudinky uz jim to musim rict,jenze kdyz je nevidim....

Ted jsem cetla daso zrovna dobrou diskuzy,tam se holky dohadovaly,co a jak kdo ma zaplatit,no hezky se to cetlo do jedny se navazely,ze chce pomoct od rodicu,a vsichni ji to vyvracely,ze to jako nema byt hahahah to bylo neco to cist :slight_smile: Libilo se mi jak nikdo z nich nepocital s prispevkem,jelikoz uz jsou velky holky :grinning:

Myslim,ze kazdej tak trosku mysli na to ,jestli jim rodina prispeje :unamused:
15. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši :fearful: :cry: :cry: béééééé...

Péťo, jasně, a i když s tím nepočítáš, tak když pak dostaneš, o to víc ti to bodne. Protože ta maškaráda fakt stojí plno peněz.
15. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo mamka, nikdo jiný nepřicházel v úvahu. Mě nějaká ženská z úřadu nebude diktovat, kdo mě povede přeci,ne?
15. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jisteeee :slight_smile: tak tak...
15. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: maškaráda :slight_smile: :slight_smile: Bezva jízda to byla.Takovou svatbu jste určitě neviděly:slight_smile:. No my s ničim nepočítali a nic jsme nedostali. Skoro nic.
Péťo a kde je ta diskuze nahoď do IP
15. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyy jooo kde jste???
15. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznate v UL,nejaky kramek s takovejma prkotinkama prave na svatbu,,???ruzny dekorace atd :slight_smile:
15. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul jen v rychlosti..koukala jsem na obejdnávku šatů a mám tam ŠI J128...ale to s jasmínou mi něco říká...Jinak Petul já vše objednávala přes net - kytičk do vlasů, nějakou kravinu do vlasů až sundám závoj, měšec, krabičky, svatební přání..zkrátka vše, aj na závoj jsem si troufla. Kdybys potřebovala s něčím helfnout klidně písni...třeba poradim. Musím k manžovi jak vidí mou ble náladu, chce večer strávit se mnou....a druhak Matulkny nchtěl večeřet kaši, nebot uz byl unavenej, tak se vrtí a já čekám kdy budu muset vyvalit sudy...dudy...kudy? tudy... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Petul vlastně jeden krámek je naproti Vladimíru jsou to napůl květiny a napůl bižu..tam odtud mám vlastně ten skřipec do vlasů resp. tu kravinu až sudnám závoj...
15. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek