• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
No ja hlavne potrebuju sehnat takovou tu pruhlednou serpu na moje auto,udelat takovou tu velkou maslicku,s kytickama nevim kde se to kupuje,a na stoly neco sezenu nekde v krame,to si nak poradim...svicky a takovy blbosti koupim vsude zavij nevim,asi ani nechci,kdyz by se mi libil zavoj tak jedine dlooouhe
15. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak Péťo já měla tu bižuterku všechnu pučenou od tamtud kde mi pujčovaly šaty..Měli toho plno a i vlastně věci na auto.
A na stůl jsem nic neřešila protože to bylo na zahradě a to by byli vyhozený peníze.

Jinak s penězma nám hodně pomohly naši.Většinu platili oni.
No já jediná dcera a táta to i tak chtěl,tak jsme vlastně platily jen prstýnky a půjčení šatů a kytky.
15. led 2010 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak na netu toho seženeš mraky a i na beremese
15. led 2010 ve 20:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
J avim koukam,je toho moooc a me to nebavi na to koukat hahahah

No nasi nam taky zaplatej urcite hostinu,my to mame jednodussi,segra uz se vdavala,a vim co dali ji tak snad to bude i u me a Jary segra je taky uz vdana,takze vime,ze by nas snad neosidili kdyz dostali i sourozenci......Nakonec to byli oni co to chteli...

Pay ja mam saty jasminy
15. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli berou stejnym metrem tak určitě neošiděj. :slight_smile:
15. led 2010 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tomhle si myslim,ze ne................Ikdyz ten metr nevim no rikaj to ja to vidim jinak :grinning: :grinning: ale to je jedno
15. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu, u nás noc hrůzy. Táda s epořád budil a v pět už měl vyspáno, myslím, že denska budu orat hubou v zemi, jsem úplně mrtvá :frowning2:

A co by si chtěla z abižu Péto? možná bych ti mohla něco udělat. KOukni ke mě na stránky, jeslti by se ti něco podobného nelíbilo? http://www.tvorbicka.wz.cz/
16. led 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: chuděro. Tak si odpolko lehni s malym.
Tak jsem zjistila proč jsou novomanželé zasypáváni rýží. Prej je rejže u některejch národů symbolem plodnosti.
16. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme domáááá. Jen mě šimrá v krku a pořád kýchám a malá rýmuje a má srajděru. :confounded:

Jdu vybalit věci, jsme odjeli s jednou taškou a přivezli jsme jich asi 7 :grinning::grinning:

Dáši, jo s tou rýží jsem to taky slyšela, my jsme jí neměli a tak po svatbě už žádné dítko nebylo a nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé my taky neměli na svatbě rýži

Luci ty už nechceš další dítě?
16. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Ivi: my měli rejže panečku, měla jsem jí i v podprdě.A než jsem šla spát i v drdolu se našla
16. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, ne už radši ne, bych to taky nemusela už přežít :grinning: Ale to říkám teď, třeba jednou budu prát... :grinning::grinning::grinning:

Tak jsem odstrojila stromeček a uklidila věnečky a zvonečky a všechno pltený a je to tu takový smutný. :unamused:
Leni, co vyrobíme teď? Na slepice a zajíce je ještě brzy.
16. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej...večír už lezu do pelechu, nebot od devíto do sedmi jsme dělali na bytě a zítra nanovo..takže jsem vás jen prolítla a zjistila co new...

Peťul - já to bílou látku koupila v látkách...jukni do mého alby dám to photo, zda je to to... :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - juklajsem na tvý stránky...tyy brdo..ty jsi šikulka asi bych tě využila na něco na výzdobu matulky pokojíčku...Je to náš králíček a mrkve ani králíčky moc na obrázkách nevidíme... :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré sněhové ráno

Ivčo ty jsi fakt šikula.

Luci taky jsem přemýšlela co,ale nějak nevim a ještě jsem se nevrhla ani na ty košíky. :unamused:

A ty myslíš,že slepici a zajíce jako zvládnu jo???hahaha
17. led 2010 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Luci jsi teda pěkně krkavá takhle Verunku šidit o sourozence. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
A jak si se vůbec rozhodla stou dovčou??? a pustí tě z práce????
17. led 2010 v 08:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

dneska jsem se potkali s Lenkou v Penny, chudák, vyhnali jí pro chleba :grinning:

No Paydi, určitě mě využij, ale řekni včas, už dělám jeden opvrázek Dáše asi 3 měsíce :grinning: , ale to se změní, nebojte holky :wink:

Já si Luci tak ypo porodu říkala, že další dítě jedině adoptuju. A vidíš mám dvě,a to jsem před porodem druhého chtěla tři a ted říkám, že už ani náhodou, ale přesto ještě věcičky nevyhazuju, pořád to vě mě hlodá.
17. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou neděli všem :slight_smile:

Já jsem ještě v pyžamu, to je ostuda, co? Chtěla jsem jít do krámku pro chleba, ale tatínek se obětoval, ale musel dokoukat MASH, takže teprve teď budu snídat. :sweat_smile:

Leni, asi jsem krkavec, já byla do 16ti sama a i když mám ségru, tak je mezi námi takový rozdíl, že si nejsme tak blízké, jak bych chtěla. Ale třeba to ještě přijde, až trošku dospěje. Ivčo, taky mám věcičky některý schovaný, ale spíš už s tím nepočítám. A to jsem ještě na porodním sále prohlásila, že druhý určitě jo. Ale chtělo to zatnout zuby a mít hned za sebou, teď už jsem na to líná. :sweat_smile:

Leni, dovča padla, odvolala jsem to, když mám nastoupit do práce. Teď jen doufám, že to klapne a 1.2. nastoupím. Jak nemám podepsanou smlouvu, tak ničemu nevěřím.

Jo Leni, slípku a zajíce zvládneš na 100%. :wink: Stačí si jen spočítat ruličky na uši a ocas a hlavu a křídla...:wink:
17. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co ještě...napadl sníh, Veru tu nudlákuje a prý jí bolí v krčíku a zítra má jít do školky. Minulý týden byla jen 2x. :unamused:

Jo, psala jsem, že jsme byly na tý alergologii? Posílají nás na impulsní oscilometrii, to je nějaký test dýchání pro malý děti, kde zjistí, jestli nemá třeba astma. A nutí nás do trhání těch nosních mandlí a to já nechci. :angry: Prý když je vytrhnou, tak se zjistí, jestli ty její kašílky byly z těch mandlí a když ne, tak nasadí jinou léčbu...tak jako pokusničit na svém dítěti nechci. Stačí, že jí brali krev, chudinka ani necekla, ale teď tam má modřinu jak krá.a :frowning2:
17. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jj třeba budou ještě hodiny tikat. :slight_smile: A když néé tak co,jedno máš a přeci jenom na dnešní dobu je to až až.

Jinak neboj ty mandle nic neni,Sába to taky zvládla úplně v pohodě,jenom já to nezvládala.
Do nemocnice je to na 3 dny a ty tam můžeš sní být i přes noc tak by to bylo lepší.
To já tam nemohla být a víš jak mě bylo když jsem večer odjížděla to si neumí nikdo představit,celou noc jsem nespala a jenom řvala,ale máme to za sebou.
Manža taky řikal v žádnym případě nepujde,ale nakonec jsme šli,protože už nos vůbec nepoužívala a dýchala jenom pusou a zatěžovala plíce a to neni dobrý.

Já jen přeju,aby to astma nebylo a rozhodla jsi se správně.

Jinak si musim namotat ruličky a taky bych měla začít,aby v případě,že by to někdo chtěl tak abych to stíhala. :slight_smile:
17. led 2010 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinka Ivčo haha ty jsi taky byla pro rohlíky :grinning: :grinning:

A věci taky stále schovávám.v pátek jsem řikala,že už bych jako šla do práce a manža mi oznámil,že jako nepujdu a,že chce toho kluka.:::::BLÁZEN::::: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no právě že Veru dýchá nosíkem úplně v pohodě a to jí kolikrát musím koukat na hrudík, jestli vůbec dýchá. Takže právě že s nosem a dýcháním nosem a chrápáním vůbec nemáme problém. A prý kolem puberty ta nosní mandle zakrní a zmenšuje se a do té doby zachytává nečistoty, který dýchá nosem, přeci jen tam nenarostla jen z trucu, že krk jí má taky, tak jí bude mít i nos. :unamused:
17. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Leni, hodiny mi tikaly v 27, to přišlo ze dne na den a já byla posedlá tím, mít miminko. Teď bych řekla, že v budíku už došla baterka :grinning::grinning:
17. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co uši????Ty taky máte v poho nééé.
No tak to asi bych taky váhala,když s timhle problémy nejsou,ale zase na druhou stranu to dr. neřiká jen tak viď.

Tak dodej baterky a třeba to přijde hned. :grinning: :grinning: Néé my tě do toho nenutíme,to je tvoje věc. :slight_smile:

Tak jdu mejt nádobí po obědě,nikdo se k tomu nehlásí. :angry:
17. led 2010 ve 12:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uši taky v pohodě, tedy občas dělá, že neslyší. :grinning: Mě přijde, že to dělají nějak automaticky, aby vyloučili případné další zdravotní problémy. Jako prevence spíš. Za pár let je budou trhat po porodu stejně, jako dávají očkování. :confounded:
17. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my zase řešímě mandli kvůli uším, ale mc se mi do toho nechce, navím není žádná jistota, že to 100% pomůže :frowning2: , kdyby člověk tak věděl, co je správný :frowning2:

No jo, já byl apro rohlíky Leni, ale já musela se psem :grinning: JO a pozdravuj Álu, já to bohužel nestíhám a vyčin jí za mě, že se zase neozvala a to jsme jí to vzkazovala i po mamce. Ach jo, to je potvora :unamused:
17. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jak na zajíce je brzy? švagrová začla ve středu vyšívat Velikonoční ubrus.Tchýně jí povídala, že to nestihne, že si vybrala moc těždej vzor,ale prej už má půlku vyšitou. Psala mi to v pátek večer. Nechápu za svobodna v pátek večer jsem rozhodně neseděla u vyšívání...
pAY: TAK KOUKÁM, ŽE SE TO u vás už rozjelo, jen tak dál, už se zvu na kolaudaci :slight_smile:
Nai: já den po porodu prohlásila, že jdu do druhýho. Manžela jsem skoro celý těhu přemlouvala, že ještě jedno a pak prohlásil, že jo. Tak Snad to za pár let klapne.
17. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, až ségra pobere trochu rozumu, tak to bude dobrý, uvidíš.
Mandle už taky nemám. Bylo mi tak 5 let. Nijak moc si to nepamatuju,ale pár okamžiků z nemocnice jo. Ale u dítka by se mi taky do trhání nechtělo.
Jinak třeba ještě po jednom mimi zatoužíš. Já taky nebyla nikdy na děti. A pak to přišlo ve 30. Hrc, frc...a ještě jedno slovo co se tam hodí ... a už to bylo. :grinning: A jakej je to teďka Cipísek. A miluju ho, jako každá máma.
17. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo jj vyřídim.

My razíme za chvilku ven,tak je jdu oblíknout,to je snima na dlouho než je do všeho nabalim.
Pokaždý Báře řikám...nechceš čůrat,mami nechci a jen jí do všeho oblíknu tak huláká,že už potřebuje.To už se stalo několikrát.

Luci tak to znám taky,že neslyšej teda nechtěj slyšet. :grinning: :grinning:
A to dělá i manža néé jenom děti. :grinning: :grinning:

tak pápá
17. led 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak si dejte kopec i za nás. My jsme dneska doma, zítra jde do školky, tak ať nemá teplotu, stačí ta rýma. :rolling_eyes:
17. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek