• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Leni. zrovna včera jsem prudila na toho mýho. Řekla jsem mu, že mam děti 2. tak mi to odsouhlasil.Byl s dcérou plavat. Večer hodím okem, baťoh neuklizenej...začnu prudit, že to neuklidil, tak se sebral, vyndal mokrý ručníky a sednul si. hodím okem podruhý, batoh na stejnym místě a ptám se a co plavky?Mokrý plavky samozřejmě ještě v batohu...
17. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Dáši, to mám taky dvě děti, holčičku a chlapečka a ta holčička je někdy rozumnější, než ten chlapeček, ten si nedá a nedá říct a naplácat se mu bojím :grinning::grinning::grinning:
17. led 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ták musim taťku pochválit...po čtyřech letech nasadil na panty dveře. Měli jsme je tady opřený bez měsíce 4 roky. A dneska se do toho dal. To je rychlík panečku... :grinning: :grinning: .A takhle je to tady se vším :sunglasses:
17. led 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: tak jsme přišli z venku a šel by dneska perfektně sněhulák, škoda že nudláte.
17. led 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my už jsme taky doma.

Udělala jsem hrnce čaje a už se ohříváme.

Tak snad Luci,bude Verunka v pohodě a nic se nerozjede.
A kopec si holky za vás daly několikrát :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2010 v 17:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dášo tak to je už Pendolíno :grinning: :grinning:
Manža když má něco udělat a furt se do toho nemá tak hučim tak dlouho až se zvedne a jde na to.A teď už mě zná a jde na to radši hned.
17. led 2010 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: já můžu hučet jak párovka,ale ten vagonek ne a ne roztlačit...
17. led 2010 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak třeba takový ty blbince v kuchyni, obracečka a všechno visící. Jeden čudlik se uvolnil a tak mi to z něj furt padá. Už jsem nadávala před Vánocema a nic. Já vim, že si můžu vzít lepidlo a přilepit to, jenže to už pak budu dělat uplně všechno...Asi čeká až se fakt namíchnu a pak to půjde přilepit.
17. led 2010 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Dášo to nedělej,my už toho snad děláme dost ne :angry:
17. led 2010 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsme stáli 2 x asi 10 vteřin a udělali 2 x jeden pidikrok
17. led 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak u nás si dělám radší všechno sama. když budu prudit, tak pak se to otočí stejně proti mě, atkže si vezmu vrtačku a přivrtám, kladívko a zatluču......, prostě udělej si sám.

Dášo, to jste šikulky, zachviličku už budetet běhat o sto šest. :wink:
17. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
a už mi to tu zase leze jako šnek, vám taky? už to bylo lepší,a le zase se to ěnjak táhne, mě to točí :confounded: :angry:
17. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
můžete mi někdo doporučit dobrou dětskou zubařku/zubaře tady v Ústí? A v jakém věku jste šli poprvé s děckama k zubaři? My máme skoro 9měsíců a 5 zoubků. Díky.
17. led 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ráno,

teda já bych spala až bych brečela. dnešní noc byla šílená. Tádik byl v pohodě, ale já nemohla spát. Už se vám někdy stalo, že jste byly tak unavené, žejste z toho nemohly usnout? Já kolem půl devátý už ani nemohla udržet oči tak jsem si šla lehnout. jenže mě vzbudil břicha bol, tak jsem šla n azáchod, pak jsme si vzala renie a šla si lehnout. pořád jsme přemýšlela, co chudák Tádik bude dělat, když ode mne ten břichabol chytne. V půlnoci chtěl kojit, ale to přišel do postele manža a byl konec. On hrozně chrápe. mě začal abolet hlava a ne a ne usnout. tak jsem vlezla ke Kubíikovi do postele, jenže ten se zase mele, tak jsem se vrátila a ne a ne usnout. polštář na hlavě a nic. kolem druhý když už jsem měla pocit, že zaberu, jsem si vzpomněla, že jsem si večer dala prádlo k sušáku, že ho pověsím a při večerním shonu s dětma jsme n aněj zapomněla. tak jsem ho šla pověsit a byla jsem zase probuzená a ne usnout. pak jsem vytuhla ani nevím jak, ale když chtěl Tádik ve čtyři jíst tak jsem myslela, že ho ani nezvednu z postýlky, jak jsem byla vyřízená. no a od šesti už tu zase strašíme :angry: , uf, doufám, že přes den usne a já půjdu hned s ním

Aleno, já myslím, že už snad dětský zubaři ani nejsou a jestli jsou, tak určitě neberou, ale některej dospělej bere i děti svých pacientů. si mi ted připoměnla, že musím nás objednat.

Leni tak jaká byla bobovačka? Co Ála, jak se má?
18. led 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Cusik holky tak mala ve skoolce ja doma bordel,ale sedim pohodaa a sem pekne rozcilena....
Treba mi poradite volal mi s t-mobile trikrat at si encham udelat internet zadarmo,ze je vseeee zadarmo nic neni spoplatneno,a ted mi prisla faktura 1100 :astonished: Volam tam a pani,ze mi to muze zmensit na 500 :astonished: si dela prdel,no tak sem ji rekla,z ene,ze to chci dat k reklamaci,ze me to nezajima,koleka mi tvrdi,ze je to zadarmo,ze to maji nahrany at si to teda pusti,ze me na to nikdo neupozornil,koukam jen na facebook,a maily a prej,z email je placenej,no jsem nasrana,internet mam doma a kdyz si ho dam na telefon zadarmo,tak ho chci mit zadarmo a ne,ze si tam zase neco vymyslej :angry: :angry:

Co myslite,ze mam delat???zatim vyckam na vyrizeni reklamace,ale myslim,ze si najdou duvod,abych to zaplatila mam nervyyyy :angry:
18. led 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky

Ivčo to se mi taky několikrát stalo,byla jsem tak unavená,že to prostě nešlo spát.Tak jsem po nocích uklízela a vařila.

Jinak bobovačka byla super,všechny děti byly totál promočený a Sába to samozřejmě odnesla takže má rýmu a kašle takže jsme doma.Dneska jí nadopuju vitamínama a čajíkama,aby zejtra mohla zase do školy.Snad to bude možný.

Ála tě taky pozdravuje a omlouvá se,řikala,že si toho vždycky naplánujou tolik,že to ani za ty 2 dny co tu jsou tak nestíhaj a možná zase v pátek přijede,tak když bude mít čas tak se ozvem a vyrazíme ven.

Alčo zkus svého zubaře,jenom dětský zubař neni,jinak já chodim k nám na Střekov,ale ta bohužel nepřijímá.A já z holkama začala chodit cca od 1,5 protože jsme toho zubaře nemohli dlouho sehnat.
18. led 2010 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Péťo tak to je šílený.
Určitě reklamace a pak odvolání.

Nesnášim ty lidi co furt volaj a otravujou.
18. led 2010 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja Leni taky ne a odmitla jsem to dvakrat a na potreti sem teda souhlasila kdyz mi tvrdi,ze je to zadarmo tak jo a ted mi rikaji,ze jsme neco stahovala co je za penize v tom pripade mi nemaji rikat,ze je to zadarmo a upozornit na to co je za prachy sem rekla,ze proste zaplatim jen co sem provolala a at si pusti zaznam,to je jediny na co me upozornovali at me neserou,ja jen abych nemela nejake tahanice,alr tohle je prehnany
18. led 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Když tě teda na to neupozornily tak ti to měli poslat aspoň domu co se platí a co ne.Tak by to měli dělat a předejít případným nesrovnalostem.
To jsou takový šmejdi.
18. led 2010 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás při pondělku. My dneska cestovaly do školky busem a docela dobrý. Jen si asi pořídím legitku, protože za chvíli budu bez kreditu. Si kupuju přes mobil, tam je na 40min a mě to hezky vychází, cesta tam trvá 33min, tak to bych musela leda hodinovou, nebo jet pár minut na černo a to jsem vždycky pos...á až za ušima a připadám si, že to na mě všichni vidí:grinning::grinning:

Péťo, jsou to svině. Manžel má taky paušál a má tam qipa a taky za to platí. Tak pak nechápu, proč nabízí internet zadarmo, když plno věcí zadarmo vlastně není. Měli by dát nějaký seznam, co vlastně je a není spoplatněno.:-/

K zubařce chodí malá tam, kam já. Takže leda ke svýmu. Já jdu zítra, bude mi dělat dva zuby, ale já jí řeknu o jiném, co mě trápí, tak budu mít opíchanou napíchanou pusu...ale zase se hodinku zrelaxuju:grinning:

Za hodinku čekám PPL, tak snad přijede na čas. Přiveze mi pro malou kufříčky, takový krásný růžový, asi jí je zabavím. :grinning::grinning::grinning:

Jo a když jsem takhle šla ze Skorotic do Všebo na trolej, tak jsem četla, že na Kohoutě je nové mateřské centrum. Je to v těch nových bytovkách. Nějaké cvičení snad a herna, mají i webovky, ale to jsem si nečetla až tak důkladně. Ale tady je snad jen Péťa ze Všebo a ta už taky jen přežívá poslední dny, co? :slight_smile:
18. led 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No to sou svine,hlavne sem nasrana na to,jak se este ptam,rikam,noo jen aby hahah a smeju se,ze temto vubvec neverim vecem zadarmo a on neee mesic zadarmo,hele maji to nahrany tak at si to pustej ja nic platit nebudu mam toho dost jak jsou vychcany,me rekl zadarmo este semnou po telefonu laskuje ty voe gebi se a pak tohle,??tak to je konec :frowning2: :angry: ja myslela ,ze me jebne kdyz vidim 1100 :astonished: sem v zivote nemela tolik provolano mam 400 a zbytek je nakej internet ,kterej mam doma za 200 desny proste
18. led 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci to centrum už je tam dýl.Teda taky nevim jak se jmenuje,ale vim o něm.
To zase bude určitě věkově pro nás nevýhodný. :unamused:
18. led 2010 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Péto denska ti nikdo nedá noc zadarmo, vždycky je v tom nějakej háček. Mě taky pořád někdo volá a blabla, tak je vždyck yodkážu do patřičných míst a nazdar.
18. led 2010 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé vy jste takhle Leni hned nemocný? tak honem honem papat vitamínky, at je Sába zase v pořádku
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, my to tenkrát četli v těch jejich podmínkách, že třeba ICQ je placený a tak. Ale Facebook? To je divný ne? I když oni to berou jako druh komunikace, že si tam můžeš chatovat, víš?
18. led 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No Ivčo nevim jak je to možný,přitom chodíme každý den ven
A na sněhu jsme od tý doby co napadl,ale jestli byla včera víc mokrá nebo nevim.
18. led 2010 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No facebook placenej neni,ale prej mozna mail je placenej hele mam nervy na en abych platila za mail ty voe kde sem a pak mi reknou,ze kdyz si ho enchmam dal bude to stat kilo rusim a uz od nich nic nechci sem u nich 4 roky a tentokrat si me nedoberou asi s nima zrusim letos smlouvu nasrali me...Bud mi to skrtnou a zaplatim jen pausal co mam normalne nebo nazdar a odejdu od nich jsou to oni co me porad otravujou se smlouvou atd
18. led 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Co se to děje,jednou koník jde a pak zase nejde.
18. led 2010 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kde ste holkyyyy

mala ve skolce uzasna vubec nebulela juuuu

Jo jinak holky asi sem vam to nerikala,ale vracim se do praaaceee dali mi tu mojiii jezis jsme stastna,jen doufam,ze to budu zvladat bude toho na nas ted hodne,ale co se da delat,jsme rada,ze ji mam......Zatim
18. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny,
zase sem lezu s dotazem.
Tady pod parkem na Severní Terase se otevřela solná jeskyně a v ní je možnost angličtiny pro děti. Bere sice až od tří let, ale já jsem se tam jaksi vnutila. Jenže není o to takový zájem, jsem stále jediná. Nechcete dávat některá své dítko na angličtinu? Kdyby ano, dejte mi vědět třeba do IP, domluvily bychom se nějak. Já bych všechno zjistila, co a jak.
Díky.
Jo a ještě jsem chtěla napsat,že se vždycky rozesměji nad příspěvky Paydy, prostě ta má super styl :grinning: :grinning: i když obsah někdy tak veselý není.
Jo a Peťul- budete chodit s Maťulou plavat? My jdeme na 1.hodinu 26.1. jsem zvědavá jak bude Ondra reagovat. Terka to tenkrát měla strašně ráda. Teď chodíme plavat na 25.ZŠ a tam u bazénu jen řve a řve, takže to nejspíš vzdáme.
alena.ul- my chodíme k paní Dvořákový, je to rodinná zubařka manželovi(y to prostě nevím) rodiny. A byli jsme když jí byl rok. Chodíme podle toho zubníhokalendáře, který máme vložený ve zdravotním a očkovacím průkazu :slight_smile: ale nevím jestli paní doktorka ještě bere.
18. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek