• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Péťo no tak to je super,určitě to pujde.

Dito my nééé,Bára je na všechno laksní,takže by jí to ani nebavilo,počkám až nastoupí do školky.I když Sába tam taky nechtěla chodit.No uvidíme.

Tak mám všechno hotový a už tu můžu zase být než manža dorazí :slight_smile:
18. led 2010 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A vy tu zase nejste. :unamused:
18. led 2010 ve 14:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my sice mluvime hezky,ale este neumi ani poradne cesky a uz abych ji zatezovala aglictinou to asi neeeeee,moje nervy :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo: jsme ti řikala, že na slzy je ještě brzy...no vidiš a půjde to i bez nich.
18. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bylo to stesti proste.......inak bych mazala tam kam nechci bleeea este by mi skrouhly prachy
18. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska prvnííí:slight_smile:

Vstávaly jsme do školky, ale Veru má takový šílený kašel, že se oblíkáme a jedeme k doktorce, aby nám na to něco předepsala a já pak letím na 9h k zubařce. Jen nevím, kam malou dám, musím zavolat babi, jestli ovšem už nestepuje před Globusem a nebouchá vozíkem do dveří, aby už otevřeli:grinning::grinning:
19. led 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik haha tak to jo to jezdi nakupovat tak brzo jo??
mi ji privez??ti pohlidam
19. led 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko...
včera jsem nějako stíhala alesponm sledovat konverzaci, ale Matulka má opět své "milé" dny takže mne nenechal ani reagovat...takže jsem byla takový šmíráček. Jestli nám rostou zuby horní nebo popolejzam dolní..hrůůůza. Od dvou hodin v noci se po 3/4 hodinách budil a knoural no knoural spíš řval..takže zase ho přenést k nám do postele, tam pil jako by před 3/4 hodinou ani nejedl...Manža večřer nakoupil kaše, abychom doplnili zásoby a ještě jsem objevila kaši na dobrou noc,....hmmm, ani jkdyb yji sněd tuny, tak to nezabere....Takže v šest vstával pan Knourálek s manžou a v půl somý do zalomil a spal až do ted...a ted na mne hází úsměvy a bouchá do nafouklého sáčku...

Jinak Lů - kartáčky jsme sehanali a je to bomba...malej si sřídá dvy první druhy a nejlepší jsou ty zvuky kdy kouše do mokrý gumy...jak to vrže..kam se hrabou hračky za x stovek korun...

Petul - a jako jaký dvě práce ti různý nabízeli...vždy stříhy stříhy se dělá pořád stejně ne? :grinning: :grinning:

Dáši -teda ty Nikýska pěkně trénujete..aby z něj nakonec nebyl baleták..A to chce sám tapat nebo ho trénujete?

Leni - co dnes vaříš? :grinning: :grinning: Já jak jsme sama, tak jsem to včera zkrouhl na harnolky a voljeskym vokem a dnes ke zbytku hranolek mám naložený maso a udělám ho s nivou.

A o víkendu jsme vymalovali tři cimry...a dnes odpo jdeme vybírat podlahy a rovnou protočíme aj naše očka až nám řeknou ceny. A taky včera tady unás byla pan zámečník a přemístil nám bezpečnostní zámek donového bytu..aby baba už k nám nemohla. Bych ji kopla do ucha. Normálěn nám tam vlezla a nechala odmontovat plynoměr, i přesto, že jí manža upozornil že tam na smluvenou dobu jedu abych ji otevřela, tak jsem se tam s kočárkem dotahala, samo že MAtula jet v narvaný pětce odmiítal už od Hypernovy..takže jsem zpocená vystoupila z busu, prorvala se sněhem do bytu a jdu udělat čůry čůry na záchod a koukám, plynoměry v čudu. Tak volám manžovi, že už tam byla a jako že jsem nasraná na ní. Tak ji manža volal jako co to má být a ona, že plnaři jí volali, že přijedou dřív.A tak že si odemkla a šla tam...No my nasraný oba, že nám tam leze. A ještě že tvrdila ,že nám dala všechny klíče...no nic..lidi jsou různá havěť, že? Paťul - Pitr - ty bys mohla vyprávět..jak jinak šlape Net??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Tak Sába je též doma. :unamused:

Jinak Luci užij si zubaře. :sweat_smile: A to máš tak aktivní babičku???

Pay dělám buchtičky se šodo. :wink:

Jinak baba co si to vůbec dovoluje už v tom bytě nemá co dělat i když si teda nechala klíče to je drzost.Udělali jste dobře z výměnou zámku.
Co je to dneska za lidi. :angry:

A že by Máťovi rostly další zoubky???
19. led 2010 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto nejak nechapu?,

ty voe to je babice to je deees....to se mi zda snad hahahah

Holyk ja to mam strasne malinky pismenka nevim co s tim zasejc jee sakraa,uplne miniaturniii a prehodit to nejde,jelikoz se prehazuje jen seznam
19. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo máčkni CTRL a hýbej k tomu kolečkem na myši
19. led 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkyyyy LeniiIIIiiiiiii dikyyy to neznam asi sem to tak udelala a ani o tom nevim hmmm to sou veci

holky rychle do albicka mrknete mam tam oznamka a reknete mi jaky se vam libi nez to vymazou :slight_smile:
19. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinac prace Lucky jo,sikulka
19. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tééda Lůca je šikovná. :slight_smile:

Péťo mě se teda líběj všechny,ale asi to první a nebo třetí :wink:
19. led 2010 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedno je vers a jedno oznamko
19. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mě bylo divný,že jedno máš psaný z datumem a jedno ne.
Tak mě se teda líbí to tmavý
19. led 2010 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - já bych se přikláněla k tomu druhýmu...je to čitelnější...a oznámko je super....Jinak Lů - šikulka šikulka šikulka...
A s tou prací.-Já myslela, že se vracíš do kadeřnictví...a tak jsem nechápala,jaký dva posty mohou nabízet...

A babice je pěkná jepice.l..
19. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja striham jen doma vis a po lidech,to je muj privydelek,jooo kez bych mela 100 litru a mohla si to s fleku zaridit nevahala bych takhle musim do prace a neco vydelat a nasetrit,odstupny nedostanu tak mazu do prace...

mysleno tak,ze sem mela dostat praci jako operator a to nesnasiiim to bychnesla takhle mam to svoje a pohodu,zapisuju vyrobu a kontroluju vyrobky(line Leader)ale po cesklu takovej partak asi 8 lidi :sunglasses:
19. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO ahaaa...tak to máš dobrý. Chápu, že operátor asi nejni nic moc...a co jako kontrolujete?

Už se mi zapéká masíčko v troubě a hranole jsou od včerejška na dovče v iglů - lednici..
Matulkyn bude brokolicovat, at je hzdravej.
Já nevim, jestli to sou zuby či ne, ale jsem dosti utahaná..asi najedeme na taktoku, nechat ho vyplakat, protože oon stále chrupe a pláče...takže asi blbý sny či co... :frowning2: :frowning2:
19. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me dneska mala taky bulela v nociasi nakej sen poard volala nechciiii ,nechciii,asi se ji zdalo jak dostava na prdel hahah

Holky poradte mi nakyho fotografa??tady okoli nevim schanim nekoho na svatbu,a to je sama Praha

Vyrabi se tam soucastky do aut takze ruzny tyhle ty veci pasy,packy,volanty,radia atd :slight_smile:
19. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, tak jsem odložila kojící podprdu a nandala si na sebe tu,co jsem si koupila v 6. měs. těhu. Je to push upka,takže drží co samo nedrží, jenže nějak do ní nemam co dát. objemy jsou fuč :grinning:
Pay: jé, tak už se Vám to rýsuje, co? Baba jedna, to by jí Luboš zpucoval za todle. Ale vy jste taky střeva, jsem vám řikala, ať si vyměníte zámky, to se dělá jako první.
Tak to byla noc co? to bych byla celej den jak mrtvola a odpolko vyhnala manžu, ať jde větrat on, že si potřebuju oddychnout.
A na kdy vidíte to stěhovando? Fakt do konce měsíce?
19. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: když bude malá zdravá, tak pohlídám dycky
19. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Luci :wink:
19. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: teď nad tim přemešlim, ty ho vlastně nemůžeš vyhnat s Máťou ven, když maká na bytě... :confused:
19. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde se flakate,ja prisla ted s malou ze skolky a sla spinkat,ak zase klid haha pohoda este si ji musim uzit za par mi to zacina,to sem zvedava zda bude cas na net
19. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo času asi moc nebude.Budeš ráda,že ze začátku se zvládneš postarat o rodinu.
A kdy nastupuješ????

Holky uklízej,teda dělaj,že uklízej,ale přibylo zase pár hraček a už se tu nedá chodit,maji je všude.
19. led 2010 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Mas vyrazovat??nebo to mas vsechno nove,?,

nastup 22,2 na odpoledniii prosiim peken,tyden mi bude hlidat babicka,takze ja budu tyden s jarou ,ale pak uz budemem mit proti smeny... :slight_smile:

s toho mam strach,ze to nebudu zvladat
19. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

m ybyli na sociálce kvůli rodičáku, jsem tam čekala hodinu a pak mi řekla, že nemám vyplněnej nějakej papír z práce, takže pa. jsem teda nas.., pořád si něcovymejšlej, to je hrůza

Pay, baba je nějaká divná ne? to jako kdyb yjste tam už bydleli a nebyli doma, tak si tam jako vleze? no to je teda můra.

JInak my měli zase super den včera, Tádik měl šílený záchvaty pláče. Brečel když jsme mu chtěla dát najíst, když se chovat... prostě když zrovn aneusnul tak brečel. jsem vůbec nevěděla co se děje, ale hlavně nechtěl jíst, když jsme se přiblížila k posteli kde ho kojím, tak vždycky hroznej zádchvat. pak jsem ho nakojila u KUbíka v pokojíčku a tam se nechal, tak vůbec nevím, co se dělo. V noci byl v pohodě a dokonce spal až do půl osmý, to jsem se už šla podívat jestli dejchá, páč to u něj není zvykem a on už byl vzhůru a vysmátej v postýlce, no zlatíčko. Asi si vynahrazoval ten včerejšek, ale manža někde četl, že včera měl být nejdepresivnější den roku, tak možná měl taky nějakou depresičku.

Byla jsem se podívat ve Foru nahoře v tom Dráčikovi, ještě jsme tam nikdy nebyla páč s kočárem se tam nějak nedá, to nedomysleli a překvapilo mě to množství hraček, co tam mají, ale teda docela drahý mi to připadalo :frowning2:

Pit, tak to je super, že máš tvojí práci :wink:
19. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no práce na směny, to ti teda Pit nezávidím
19. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to bych měla ještě stihnout přijed co???
A nechala bych se i ostříhat.

No ten začátek bude asi těžkej,než si zvykneš na jinej kolotoč.

Péťo dost jsme toho vytřídily před vánocema a samozřejmě dost novýho přibylo.A teď furt vařej takže nádobí je všude
19. led 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek