• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
ty jo dve holky no to je sila hahah
No to urcite,ale myslim,ze se do toho dostanu,nez sem mela jaru a malou tak sem ani enchodila spat a zvladala jsem to?? :grinning: Ale ted uz sem prece jen o 5 let starsi hmmm uvidime
19. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
LEni, tak my máme taky hračky všude :grinning: a pak ještě různé jiné věci :grinning:
19. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no na sociálce mě taky pokaždý dostanou. :angry:

Pit no bejvávalo :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale zvládneš to,za to já jsem na sebe zvědavá za necelej rok
19. led 2010 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když jsem šla do práce po Kubíkovi, tak jsem byla hotová. Vždycky odpoledne jsem si musel ana pár minut zdřímnout amyslela jsem že nic nezvládnu. je to doceal šok :frowning2:
19. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neee nerikejte mi to a to ja budu stavat 4,30 :cry:
19. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo zvládneš to. :wink: Vlastně vy všichni.
19. led 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vam povim az vam tady budu psat a bude to
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo protoze budu mit celo nalepeny na klavesnici a spat :grinning:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vzdyck ypoznate jak sem unavena,nebo ne :grinning:
19. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj poznávací znamení :grinning:
Jo Péťo už ses naučila dělat ty nehty???????Nebo ses na to vyprdla
19. led 2010 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Delam je porad,ale jen na sobe,pokazdy kdyz to nekomu udelam tak to opada nevim kde je chyba malo cviku,tak trenuju porad na sobe :slight_smile:
19. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já myslela,že by si mi je udělala.Tak radši ještě počkám.. :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bych za ne nemohla rucit :grinning: segre opadaly hned,a mamce sice drzeli,ale ne moc dlouho babi ty vydrzeli dlouho,nekd eje chyba a ja na to musim prijit :confounded: :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak asi to málo lepíš a nebo lepidlo stojí za 2 věci
19. led 2010 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj jsem tuuu

Mám na PC čas 14:29 a tady už je příspěvek 14:30, jste nějak v předstihu :grinning:

Tak u zubařky dobrý, jsem si zase hodinku poležela, udělala mi 2 stoličky, ještě teď mám hubu jak po obrně, vyplázla jsem zase plno peněz, ale snad budu mít klid. Pak jsem si skákla do spořky, na oběd s manžílkem a hurá pro malou a teď už relaxuju, začíná mě bolet hlava, tak si jdu udělat něco k pití.

Jo, s malou u doktorky dobrý, dostala kapičky a nějaký sirup, na průduškách to prý nemá a ptala jsem se jí na názor trhání nosní mandle, tak prý když není potřeba a nemá problémy s chrápáním a tak, tak prý mám být neoblomná a nenechávat jí trhat. Tak jsem mooooc ráda za názor naší doktorky.
19. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky co to delj,rikaj,ze je blby lepidlo,musim nekde sehnat lepsi,jedno jiny mam ted zkusim tohle a pak se uvidi :unamused: porad dokolecka vyzkouset gely,pak tipy byly blby ted zase lepidlo jak u blbecku na dvorecku
19. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo oznámko č.1 se přikláním já, se mi tedy víc líbí a kdo ti to dělal? To je hezkýýýý :grinning::grinning::grinning:
19. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jdu žehlit a luxovat a v\třít, to by člověk neřekl, jak se tu práší, bleee.
19. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, mně se líbí to druhý...tak to budeš mít těžký :slight_smile:
19. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, jaký druhý, to víc do fialova? To byla druhý verze, Péťě se to tak víc líbí, ta do šeda byla první, tak jsem asi na ní víc zvyklá.
19. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, zkus tuhle, ta je z Velkáče a pár fotek jsem už viděla a hezký a má tam i fotogalerii http://www.borlova.cz/sekce.php?sekce=48
19. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta ne, to jen pro ostatní :grinning: Z Velkáče je tahle:grinning: http://www.bak.estranky.cz/fotoalbum/reportaz/svatby
19. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda fotky má super :slight_smile:
19. led 2010 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Vy už spíte???

Čekáte na ordinaci co??? :sweat_smile:

tak zas pa,jdu motat ruličky
19. led 2010 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já žehlím a koukám na Ordinaci, kterou jsem si nahrála a běhám utěšovat malou, ta se furt budí jak hrozně kašle a pořád brečí, chuděrka. :frowning2:
19. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sem tady,dala jsem inzeraty nä hadry po maly tak porad nekomu posilam fotky a ceny ,ale me to bavi :grinning: kdyz je na to casek parada
19. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezké středeční ráno. Snad ještě nechrupete? :confused: My máme za sebou prokašlanou noc, to byla zase hrůza. Ta holka si neodpočine, chudinka malá.

Jdu si dát kafčo a pak dožehlím prádlo. :rolling_eyes:
20. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak u nás noc hrůzy.Bára snad byla každou půl hodinu vzhůru a šíleně řvala,vůbec nešla utišit.Nevim co se jí dělo.Teď je v pohodě,akorát jí nastupuje rýma. :angry:

Takže něco rychlého uvařim a zalezem všichni do postele tak doufám,že na chvilku usnou.

Luci tak ať je brzo líp.
20. led 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Leni: tak to zas bylo co? Chuděry děti. Tak ať je to brzy přejde.
My kupodivu klid. Včera mi ale řikal soused, kerej bydlí o 2 patra výš, že Nika v noci slyšel. Tak to už musel bejt supr rachot:slight_smile:
A včera jsme udělali 3 minikrůčky
20. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, taky marodíte, tak si zalehněte, to u nás nehrozí. Veru tu krámuje, kouká na telku, ale aby si chvíli lehla, to ne. :angry:

Dáši, Nikísek je šikulka, sluníčko malý. Až se příště uvidíme, tak už nám poběží naproti :grinning: No snad to tedy nebude za takovou dobu. :grinning:
20. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: no asi jo, páč jsi měla přijít než nastoupíš do práce,ale zatím to nevypadá, že?
No jo, děti neležej, to už by je musela skolit teplota. Maj tolik věcí na práci... :sunglasses:
20. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek