• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Dáši, ještě příští týden, pokud bude Veru zdravá, jako že to tedy nevypadá, tak jen ve čtvrtek jdu na vstupní, jinak nic zatím nemám. Ale hlavně, aby Verunka byla v pohodě. Mluvila jsem s paní učitelkou ze školky a říkala, že měla kašel tak dlouho, že brala troje antibiotika a ani jedny jí nezabraly. Tak co to je za hnuskašel, když na to nic nepomáhá. Leda ještě zkusit babský recept, nějakou tu cibuli s medem, bo co.
20. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,

posílám dětičkám trošku energie, at je jim brzy lépe, chuděrkám.

Dášo ty už nekojíž, že jsi odložila podprsenku? No já jí taky asi brzy odložím, protože jestli to takhle půjde dát, tak to bych nevydržela. včera mě TAdeáš tak hryznul, že mi tekla až krev a v noci nanovo. bolelo to jak čert. Pořád si říkám, že bych nechtěla na flašku, přece jen u toho prsa i občas usne, hlavně v noci,a le jestli to takhle bude pokračovat, tak nevím nevím. tO KuBA VŮBEC NEDĚLAL. Taky mě občas kousnul,a le tolik, brrr
20. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši,Nik je šikula. :wink:

Luci cibuli s cukrem už jsme nasadily a ještě pijou průduškovej a heřmánkovej čaj.
Med moc néé ten při kašli ve většim množství dáví.A na noc vůbec ne.
20. led 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, te´d jsem si dala s veru lžičku tý cibulový šťávičky...to bude odééér :grinning::grinning: S tím medem bych taky řekla, že to spíš dráždí, ale v lékárně mi tuhle řekla, že to jsou "keci", že naopak med léčí. Kupovala jsem totiž jitrocelový sirup s medem. :unamused: Tak si pak vyber. Taky tu má Veru průduškový čaj.

Ježkovy voči, kdybyste to tu viděly...Veru roházela opět všechny puzzle, že to bude skládat, ale hezky dohromady...čeká mě zase převtělit se do Popelky, protože pochybuju, že to kdy složí sama. :angry:
20. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi u flasky taky usnou :slight_smile: me teda usnula vzdycky
20. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ok, tak příští tejden. Zrovna dneska mam dobrou buchtu.Tvarohovou. Jinak všude slyšim med a cibul, že to je to pravý. Tak to vyzkoušejte páč já na kašle trpim...Taky když jsem měla kašel ale šílenej, tak mi zabral erdomed, ale ten je jen na předpis. No a od tý doby co mam kámošku čarodějni, tak na kašle trpim do tý doby dokud jí neřeknu ať s tim něco udělá. Což vydržim tak 2 tejdny, pak už mě to štve, tak jí lanařim k nám, teď už jen zvedám telefon...
Ivčo: Odbourávám večerní kojení.Takže už mi zbejvá jen to ranní. Takže ještě jo, ale už to na dlouho nebude. Ten mi taky dával, děsně mě hryzal, tahal...jsem u toho i křikla.
Jsem viděla kojící podprdu za 200 bo kolik to bylo. V látkách v Hrnčířský. Maj výprodej všeho.Ale už měli poloprázdný regály. Ale sehnala jsem tam látku na povlečení pro Nika. 60 Kč/m.
20. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no po tom odér je,holky prděly kudy chodily. :grinning: :grinning:
Med doporučujou,ale v malym množství.A v tom sirupu ho moc néééníííí
20. led 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a jitrocelovej sirup se ani na noc dávat nesmí.Lekárník pokaždý řiká tak max.do 16h
20. led 2010 v 11:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sirup jí teď nedávám, dávám to, co mi napsala doktorka. A teď tu leží a před chvílí brečela na záchodě, že jí bolí bříško a má zase srajděru...ach jo. Hraje si s poníkem, ten říká, že ho bolí bříško a že má ucpaný nos, tak si tu notujou:grinning::grinning:
20. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lékárník, to mi připomnělo...chodíte do lékárny v Severu? Tam je lékárník, ten je táááák roztomilej, hotovej plyšáček na spinkání...tedy na mazlení :grinning::grinning:
20. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: že bych teda zrovna něco potřebovala, abych ho šla omrknout? :sunglasses: :grinning:
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tam já nechodim,lekárnu máme za rohem tak se neplahočim až do města.

Luci kdyby si to přečetl manža. :grinning: :grinning:
Jinak je to roztomilý,když marodí jedna tak pak musej i paneny a všechno ostatní marodit.

Tak jedem do školy pro úkoly těch zase bude. :angry:
20. led 2010 v 11:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco jak rikas,ja ho mam tak radaaaaa,ja bych s nim sla nejraci nekam na kafe,je tak milej uplne jak mluvi ja se na nej vzdycky musim smat jak slunicko je k sezraniiii :slight_smile:

daso on neni hezkej,ale to jeho chovani je neuveritelny,jsou tam dva sou si strasne podobyn asi brachove oba stejny takovy truhlici az je to krasny taky tam strasne rada chodim....se vsim poradi pomuze,u vseho ti rekne ceny super
20. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: jé tak to asi změnim lékárnu....já takový měkkoty mam děsně ráda. Třeba Hartla, nejni krásnej,ale vždycky hraje takovýho truhlu hodnýho, že, jak řikáš, je k sežrání.
A na doma jsem si vybrala největšího prudila z celýho UL :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, přesně, jak píšete, roztomilej, úplně na pomazlení, brejličky, patku, výraz úplnýho svatouška...

Leni, včera tohle zrovna prohlásil i manža, že by si ho vzal domů místo medvídka na spaní :grinning::grinning:
20. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ty tam posíláš manžela? to je škoda ne? za takovej zážitek bych tam chodila sama :grinning: .
Sakra, jenže co bych v lékárně zrovna potřebovala? Dyk jsme zdravý ťuk ťuk...leda dětskej čaj :grinning:
20. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, ale prdlajs, ten tvůj je taky miloučkej :wink: Tedy na nás a zatím :grinning::grinning:
20. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, my tam byli spolu, víš? Tak jsem se rozplývali oba dva:grinning::grinning:
20. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: Miloučkej je, ale umí děsně prudit. Už si ho chtěla pučit kolegyně na vyřízení reklamace. Jinak na druhou stranu je taky měkota
20. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, takovej zážitek a já chodim naproti Barborce... :fearful: a mam si nechat napsat recept nebo je u volnýho prodeje? :grinning:
20. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam to asi nemají rozdělený, takže si stoupni k němu a vyčkej si frontu, má tam vždycky narváno, on je takovej pomalejší mi přijde, hrozně roztomile nervozní a umí se i červenat. :grinning:
20. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak úkolů máme habaděj.

Luci no tak to je bomba teda. :grinning: :grinning:

Tak asi tam taky zavítám. :sweat_smile:
20. led 2010 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: jestli Lucka nejni příbuzná bo něco, že jí platí za přetahávání klientů od konkurence :grinning:
No tak tam asi půjdu pro dětskej čaj :grinning: .
20. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi, no to nejsem. To bych si ho nastěhovala domů :grinning:

Tak Veru se nadlábla brkaší a já si jdu udělat kuřecí čínu, si jí naložím a dám večír, až bude klídek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: bych nevydržela, chodit kolem lednice, kdybych věděla, že je tam čína...pořád bych jí totiž slyšela, jak na mě volá: Dej si mě! :grinning:
20. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis ciny to nemuze videt Smolik je ujetej cina a hranolky hahah

musim jed vybrat holky taky vam porad mizej prachy s penezenek??ja porad jen vybiram,za chvilklu budu zebrak to neni mozny kolik utratim,protom nic nemam,a nekupuju blbosti dees

Daso,posli tvyho prudila ke me,ja neznam vetsiho nez jsem ja?,myslim,ze by utek a byl by rad ,ze ma tebe... :grinning: :grinning:
Smolik utika ke kamaradum :grinning:

Jj Luco presne paticka,brejlicky,milej usmev jeeee,ja ho chci domuuuu
20. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Lůco děláš chutě

Tak jsem doklidila a jdu tu zvěř nahnat do postele,už mi padá hlava :wink:
20. led 2010 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak čína je na balkoně a volá na Dášu: "Cejtíš mě? Nech ci zajít chuť" :grinning::grinning::grinning:

Péťo, taky mi mizí peníze, ale já je utrácím za zuby :grinning: Včera mi doktorka doporučila mezizubní nit, jsem to nikdy nepoužívala, protože jsem myslela, že už jí nevyndám, když se mi tam šprajcne, ale ono to funguje:grinning: Tak jsem jak Julia Roberts v Prety Woman, jen tedy mi tu chybí Richard Gere, aby mě načapal v koupelně :grinning::grinning:
20. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: tak jste mě tak navnadily s tim lékárníkem, že jsem fakt rozhodnutá tam jít :slight_smile:.
Myslíš, že jsi větší prudil než on? Tak to vás seznámim. Budete dělat reklamační komando! Ten už vyprudil bonusů a dárků jako omluvu...
Von je rád že mě má, já jsem měkota.A flegmouš.
Prachy mizej, vybírá manžel 1 x za měsíc jednorázově. prej tam furt nebude chodit :slight_smile:.Jinak v krámě platim kartou,takže to ani vidět není jak moc utrácím. Jen na výpise. Ke kterýmu stejně nemám přístup :grinning:
20. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdybych nemela pristup tak to bych utracela hahahah takhle to vidim a je mi vzdycky spatne

Luco mam vejtlem :grinning:
hele kdy se uvidime taky jako??? :grinning: :grinning:
Jo vcera sem prekecala smolika a jeli sme do jungel,sice tam sedel jak trubicka,ale dobry

Daso ja kdyz to rozjedu mam tmu a nevidim si do huby,ted mam reseni prave s tema kokousema s T-mobile pani me chtela oblbnout a ,ze mi to strhne na 500 to urcite mam asi jitrnici na cele,ty sou vychcany...
20. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek