• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Ahojky

Já jsem úplně vyřízená.
Bára včera usnula v půl 7 a ve 22h se vzbudila z horečkou 38.7,tak jsem jí hned nasadila obklady tak za chvilku jsme to srazily na 38,ale čumákovala až do 12h a ráno už byla v 6h vzhůru,a teplota je 37,8 tak uvidíme jak se to bude dál vyvíjet a kdyžtak zejtra zajedem k dr. :unamused:

Luci jak sis užila pivčo???

Recept dobrej,ale já teda rum nééé.Já si dám radši šáňo a vínko,jinak nic a teď mi teda zachutnala ta citronová Becherovka :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já rum jen v míchanejch nápojích, samotnej velmi výjimečně.Třeba na vodě.Ale ani tam se to nesmí přehánět :grinning: .
16. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: chuděro :frowning2: . já vstávala na kojení ve 4.20 a od tý doby čumákuju, nějak mi nešlo zabrat.A to jsem šla spát kolem 12.
16. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.

Leni, akorát včera jsem si říkala, nevím proč, že si taky pěkně užíváš - v poslední době ty mandle, ucho, teploty a tak. Pořád něco. Tak se drž, ať je brzy líp! Hlavně na Ježucha u stromečku, ať nepadáte na ústa. :wink:

Luci, včera jsem dělala konečně pořádek v pletení a časopisech a koukla jsem ti tam na ty kalendáře. Tak až se dokopu, tak ti to oskenuju a pošlu. :sunglasses: Neručím za délku časového odstupu. Jsem na to děsná. Kor teď. :sweat_smile:

Já rum nepozřu kvůli smradu. Vlastně ho ani moc nepoužívám. S kolou jsem ho pila jen jako mladá, ale je to bolehlav, tak teď už vůbec, navíc kolu nemusím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Piju jako Léňa vínko a šáňo. Ale když jsme na tom s chutěma stejně, třeba by mi ta citronová becherovka taky chutnala. Doteď jsem o ní neslyšela. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni díky.
V poslední době je toho moc. :wink: Ale věřim,že bude zase líp. :wink:

Moni určitě by ti chutnala ta je mňamózní,jako,že já toho moc nevypiju,ale tohle mi fakt chutná. :slight_smile:

lona koukám,že to nemáš jednoduchý,mě jak něco vzbudí tak pak mám taky problémy usnout.

Jinak kde jste kdo???????
16. pro 2009 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Moni už máš kalendář???
Já na něj netrpělivě čekám,ale přijde až po Novym roce :unamused:
16. pro 2009 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já piju tlamolepy, koktejly a vínko.Šampus je jednička. Poslední rok a půl piju jen vodu a mlíko.
Leni: No už se budí jen jedenkrát za noc, což je úspěch, ale zrovinka mi dneska nešlo zabrat. Kolikrát se ale vzbudím mlasknutím, to když Nik odpadne od prsu, jako že už má dost.
16. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, konečně dneska dorazil. Bohužel jsem objednala jen jeden a zbytek až tohle pondělí. Tak teď trnu, jestli přijdou včas. A moc tomu teda nedávám.
Bohužel s jejich službama nejsem moc spokojená - co se týče komunikace, tak mají tak 4 za snahu. Ale tím to končí. Když to konečně dorazí, tak je teda nádhernej, to je pravda. Ale myslela bych, že to bude rychlejší. :pensive:
Já spím v noci jak špalek, ale jedinej Toník může kníknout a jsem vzhůru. To je normálka. Ale jak vím, že mu nic necyhbí a že si vymejšlí, tak spím dál jak dřevo a může se stavět třeba na hlavu. :sunglasses: Kdyby šlo si ho vzít do postele, tak to udělám. Ale on by tam jen trojčil a na to teda ve 3 ráno nemám sílu. :rolling_eyes:
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Moni mě psaly,že maji 12.2 dny do objednávku,protože toho maji moc.
Takže mi to buď přijde mezi svátkama a nebo až po Novym roce.
Příští rok si to už pošlu dřív.
A hlavně jsem zvědavá jak to bude vypadá,ale když řikáš,že je to hezký tak se na to těšim ještě víc. :slight_smile:

Taky bych neměla sílu si ve 3h hrát. :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lona taky se dočkáš,všichni jsme si tim prošli,ale já nečekala dlouho,když obě holky byli po 4nedělích na umělim.
16. pro 2009 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik
No to ja uz vubec ne,ja kojila mesic a pul :unamused:
16. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky japato?
16. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No lona nešlo to. :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: no jo no, to se někdy přihodí. :frowning2:
16. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemela jsme mliko,a mala rvala hlady :wink:
16. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla mlíko snad pro celou porodnici,taky Nik pěkně kynul, babička mu řikala Macku :grinning:
16. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Leni doufám, že Sabče bude brzy líp, že si ty horečky nebudete "užívat" jako Kubík.
Mě dorazil kalendář dneska a je fakt super. Já si teda nemůžu stěžovat, objednával ajsem 2 kalendáře, 1 fotku A4 a pak ještě asi 150 malých fotek a zakázla byla hotová ještě za mín dnů než tam udávali. Takže tam u nich asi budu tisknout i další fotky.

Jinak dneska jsem byla ve městě, nechala jsem ještě udělat 2 hrnečky pro babí a dědu s fotkou kluků, pak Kubíkovi potisknout tričko a jedny puzzle, bude to hotový v pátek, tak už se těším. Dokoupila jsem dárky pro synovce, teda ještě pro jednoho mi chybí, ale jinak už to mám hotový. Jo a koupila jsem Kubíkovi knihu - první čtení s názvem" Kuba nechec číst", tak doufám, že se mu bude chtít jí číst.

U nás dneska spaní dobrý, Tádik vychrupovat do půl osmý. Záda pořád bolí, takže jsem byla vzhůru každý otočení, ale aspon že ten malej spal tak dlouho.

Leni já jsem taky myslela, že nebudu kojit, asi po týdnu co jsme byli dom z porodnice jsem najednou neměla skoro žádný mlíko. Jsem to ořvala a nemohla pochopit co se děje, když u Kubíka jsem mohl akojit celý ústí. Jsem dvy dny nedělala nic jinýho než pila pila pila a kojila... pořád dokola, už se mi z toho pití dělala špatně, ale nakonec to bylo k něčemu dobrý, jsem se zase rozkojila, takže jsme uěmlý mlíko přestali dávat a super.

Péto a odkud jsi, že bych přišla s tou mojí hlavou :wink:
16. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem teda napsala román, tak doufám, že si to někdo přečte :grinning:
16. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja byla rda,ze nemusim kojit,mela jsme ji cely den u prsa hruza des a kdyz nebyla tak bulela hlady,takze zazitky desny...

Z Vyhlidky :wink:
16. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo já taky dělala co šlo,ale nic nepomohlo.Ještě v porodnici zkoušely co odstříkám a já neměla z obou prsu ani decku.Takže už Sábu v porodce přikrmovaly.
A když jsem kojila tak jsem jí měla půl hodiny u prsa a za půl hoďky tam byla znova,protože měla hlad.
A hlavně ty šílený bolesti co jsem měla,jak byla furt u toho prsa tak jsem je měla popraskaný no tfuj to tak bolelo,takže prostě nezbývalo nic jinýho než přejít na umělý.

Koukala jsem na Print tak už to včera bylo připravný k tisku,že by to ještě stihly,,,jéé ja bych byla ráda.
16. pro 2009 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dneska slaměná vdova. manžel je na vánočním večírku. Snad přijde po svých :grinning:
16. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem doma, krásná od Péti :grinning: Venku je šílená zima...brrrr.

Já kojila rok a půl a kdyby jsme neměli zápal plic a já musela přestat, tak bych snad kojila ještě teď. Vlastně když jsem nahá, tak se na mě Veru sápe i teď a chce si cucnout. :grinning:

Zítra bych chtěla do toho Fora se podívat, ale manžel má dovču a nevím, jak si to představuje. Dneska jí měl taky, sám o tom nevěděl, tak ho poslali z práce zase domů a mě totálně naboural můj plán. :angry:

Jdu obstarat malou a sebe a zalehnu k telce...už se těším na peřinu. :dizzy_face:
16. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo, manžel se taky se mnou minul mezi dveřma a šel pařit. :sweat_smile:
16. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: já taky budu za pár dnů krásná od Péti :wink:
Jé vy se doma střídáte co? My se moc nestřídáme, i když minulej tejden sjem měla 2 vánoční večírky za sebou
16. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No střídáme...já skoro vůbec nechodím, ale když jdu, tak se vracím o půlnoci. A v sobotu jdu zase, ale je fakt, že v osm už zívám. :grinning:
16. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, vrůčo na Kameňáku. Vedle ve vchodě se dobývají policajti do bytu, že tam prý leží nějaká paní na zemi...sem slyšela lidi, jak se baví...
16. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo mate tam grotesku,?fi ha budete v novinach
16. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobývají se tam přes balkon a asi ho má paní zasklenej, protože se tam nemůžou dostat. Sakriš a tam je zima, tak nechci mrznout.

Dášooooo, okoukni situaci z okna. :grinning:
16. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak holky ať pánové příjdou včas a po svých. :grinning:

Luci dej vědět jak to dopadlo.Mě se vždycky líbí jak najednou se objeví strašně moc lidí a jeden řiká to a druhej to.
16. pro 2009 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo a těch pejskařů, co se tu vylouplo :grinning:
16. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek