• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Jako se uvidíme nevím kdy. Příští týden je poslední, pak už začnu do práce. Tak to jedině odpoledne, než začneš chodit ty do práce. A ještě jsem slíbila Dáše návštěvu (cukr zase sebou, já vím :grinning: )

Kdo mě chce ještě vidět vezmu si můj diář a podívám se, kdy mám ještě volno, kam bych vás nacpala :grinning::grinning::grinning:
20. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: sem to řikala to mu mýmu, tak se namíchnul, jak jsou vychcaný a že by jim dal... :angry: .když an to nebudeš stačit, tak to ho pučim :-a
20. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako tu klečím na kolenou, Veru mi sebrala židli, asi abych tu nedřepěla a taky něco dělala. :sweat_smile: :grinning: Jsem tu jak na hanbě :D
20. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: máš štěstí, že jsem se nadlábla :grinning: .dělala jsem Paydin recept: kuře na majonéze
20. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: :grinning: :grinning: to je hrozný ta závislost, co? chudák dítě :grinning: :grinning: . Koupila sem celý balení v Makru.Na kafe můžeš přijít :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se necítím být závislá, jen když už je to tu zaplý, tak proč to nechávat běžet jen tak, že? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: hm, to je fakt :grinning: :grinning:
hele, mam pěknej mail se zubařem, nejni to ten tvuj? :sunglasses: dej mi mail, ti to pošlu...sem nahodila monitor :grinning:
20. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: neutracela...z nuly neutratíš :slight_smile: Tak pak dej vědět, jak to dopadne. Ten muj pak píše vejš a vejš. A pak to dopadne v 99% v jeho prospěch. Poprvý narazil teď u Marksu. Tam to nejde. A do soudu kvůli litru se nám nechce. Navíc ty šaty od nich nosit jdou.Ale už tam nejdu, ať si trhnolu.
20. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele dneska má svátek Ilona takže i Lona :grinning:
20. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: ráno už mi psal kámoš k svátku prej má svátek Sebastian i Lona... :grinning:
20. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co myslíte? Už jsou ty puzzle složený??? Ani omylem, už jsem jí řekla asi 50x, ať to začne skládat, vždycky si najde jinou zábavu, kde co novýho vykrámovat. Holky, co máte miminka...nekupujte jim NIC, pak to budete muset všechno uklízet!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: Správně! tak si koupim něco pro sebe.Jdu si prohlídnout katalog Avonu :grinning:
20. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme vzhůru,teda kdyby nás nevzbudil manža tak by jsme ještě pokračovaly dál.

Luci mě si taky přidej do seznamu. :grinning: :grinning:

Příští týden by jsme mohly vyrazit k tý Péťe,abych se nechala ostříhat a trochu pokecat.

Ale můžu ráno od 8h do 11h a nebo kolem 13h

Tak Péťo řekni kdy,jestli teda mě pozveš :grinning: :grinning:
20. led 2010 v 15:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam pozvu??zitra??jasne klidne prijedte ju?
20. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO??tak ja mu pak hodim cislo,at to za me vyridi :grinning: :grinning: to by bylo super
20. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska sem byla si nechat opravit prstynek nasadit kaminek ,ty jo a on za to chtel 250 kc??neni to moc,?sem koukala jak puk a rikam si pro sebe si se pos...l nee??to si strc nekam to je sileny :grinning: to si tam raci neco nalepim... :grinning:
20. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak vás zdravím zase po dlouhé době.

Holky, tak ať je dětem brzy dobře. To je hnus. Já jsem z kašle vždycky vyřízená a co teprve ty děti. :frowning2:

Pit, no to se asi pos..l, to bych si tam taky radši něco nalepila. :wink:
20. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, Nik je šikulka. Tak teď už to půjde rychle. Vím o čem mluvím... :wink:
20. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, já zítra nemůžu, až příští týden. Malá marodí a jdu s ní zítra na plicní.
20. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lesnenko Kameňačko :slight_smile:
20. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme si byly v Globusu pro večeři.

Péťo zítra nééé až příští týden.

Ahoj Evi,jak je???že se tu taky ukážeš. :slight_smile:
20. led 2010 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jeli by jsme spolu????

Akorát ve čtvrtek nemůžu,tak by jsme se nějak domluvily. :slight_smile:
20. led 2010 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pojedeme klidně, jestli tedy nebude náledí a nasněženo:grinning: to pak jedu trolejbusem:grinning: Ve čtvrtek příští týden taky nemůžu, tedy odpoledne, dopol jo.
20. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám večeři na balkoně...tu číničku, mňam mňam a ještě jednou za vás mňam :grinning::grinning::grinning:
20. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni, jak často můžu dávat tu cibuli , nebo tu šťávu z cibule? Zatím jsem dala jen jednu lžičku.
20. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to víš, net mám jen u našich.
20. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím Luci, že tam asi omezení není, ale nevím. Já to nepiju a s dáváním to dětem nemám zkušenosti.
20. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa zase někdy. Jdu na břišní tance a pak domu. :slight_smile:
20. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja ,muzu pristi tyden odpoledne...

brisni tance?,hmmm a pomaha to?na bricho
20. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi že jo, někdo jí cibuli celou, jako třeba Marfuša, že? :grinning: :grinning: Tak prý třeba po lžičkách každou hodinku jsem se dočetla :slight_smile:
20. led 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek