• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Luci já dávám tak každou hodinu a půl,to jim neublíží.Akorát ty střeva maji co dělat. :grinning: :grinning:
Jestli bude sněžit tak taky nejedu a trolejbusem bych to stebou nějak zvládla. :grinning:

Péťo odpoledne to pujde.

Teď mě tak napadlo my máme ve čtvrtek vízo.

Luci dobrou chuť :sunglasses:
20. led 2010 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne Rano holky jak se dariii

dneska sla mala uuuplne nejlepe jak mohla super,se smichem krasa...

Nevim zda dneska prijede Lona je to tam peeekne namrzli to je sila.....a ten mraaz bleee mam zmrzly tvare a ruce

Dneska mam jit ke kamosce na vinko tak sem zvedava jak dopadnu :grinning:
21. led 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: jj já přijedu, pokud rozlepim dveře a odmrzne pás v autě
21. led 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Luci ať vám dobře dopadne plicní.

Holky užijte si kavčo.

Péťo tak to je fajn,že šla s úsměvem teď už to bude v pohodě. :wink:
21. led 2010 v 08:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bych prosila,jinak bych se zblaznila ,prectava,ze bude bulet mesic me nicila,jako jiny deti bulej mesic sila,ale ted est eprezit spani,to bude asi taky rvat....
21. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak spát tam nemusí,stačí když bude v klidu ležet.
Ale uvidí,že ostatní děti to taky dělaj tak se k nim přidá.

A ty jí stejně dáváš spát po obědě néé,tak je zvyklá.
21. led 2010 v 08:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj davam,ale vi,ze spinka doma vis..
kdyz jen reknu,ze tam bude spat hned zacne bulet,z enee no uvidime...

V sobotu prijede tchyne,uz vcera volali...
21. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brýýý ránko...koukám, že jste zase toho napovídaly holky jedny...
Nejprve jsem chtěla vše dočítat, tak jsem zvládla 2 strany, na další jsem četla jen dlouhý dostavce a pak jsem se na to vyprdla...Takže zdarec..

Včera jsem celý den opravovala pc..manža den vpřeftím večer ohlásil, že nějako blbne grafika, ta kdybych neměla co dělat, tak at se na to podíváma zkusím to vyčistit....No a je to...

Co se u nás událo? Včera dopo přišel pán - zájem o podnájem, byl nadšenej a tak to vezme. Predtím jsem do amtuldy nacpala kaši aj k sváče, protože knoural knoural...a pak se nacpal a byl ukacanej, že si pán myslel, že je to holčička - nás MAtulkyn a holčička...no nic.
Taky jsme vybrali podlahy do bytu, a včera nám byla zaslána kalkulace- jsem polkla a podívala se na manžu, který řekl, že to čekal..Do MAtuli pokoje manža vybral super lino. jako by z europalet. TAkže prkna s nápisama London EU atd..špica. Ale asi to budeme muset oželit na poodložit jeho pokoj na později.
Jo a urvala jsem tykový ten kuoičkový řetízek u žaluzie a nevim jak se to zpátky nasadí...Matulda na mne koukal jak šplhám po okně a nevěřil svým vočím - Bořek stavitel na nic...

Jo a na noc dávám Novou kaši na Dobrou noc...postupně začínám Matuldu v noci ignorovat, protožeodmítám mít prsa venku po 3/4 hodině a pak po odstavení mít Kokršpaněli místo prsou...trocha erotiky musí bejt.A propooo - Dáši - jáu už kojící podprdu moc nenosim. Mám tady nějaký větší z doby před kojením, ale když se podívám, na své pidi košíčky z doby před těhu..ty jooo, to snad nejni možný. Ted když tam prsa nacpu jsem Bardotka hadr...
21. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a lékárna v Severu - já tomu lékárníkovi říkám Stydlím - trapný, já vim, ale přijde mi takovej plachej, ale milej..takže v Sevru je to lékárna U Stydlína...
21. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: už sem svý vnady nacpala do podprdy z dob za svobodna. Až přestanu kojit uplně tak nevim co tam dám.
A jaktože všechny toho lékárníka znáte a já ne? :fearful: Asi je to tim, že courání po městě nemam ráda a nakupování je pro mě nutnost, jinak si to nedovedu představit.
21. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay ty tvoje historky pokaždý stojej za to. :grinning: :grinning:

Dášo já ho taky neznám takže nejsi sama. :slight_smile:
21. led 2010 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: pokud je to ve starym bytě tak tě to nemusí trápit...
Leni: tak aspoň žes mě v tom nenechala samotnou:grinning:
21. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja si ted objednala fotografku,mela jsem na vyber dve porad sem nevedela a nakonec vemu tu z UL...
stejne jsou to palky za TY fotky hruuuza :slight_smile: myslim,ze to vyjde tak na 4 litry
21. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky moc necourám po městě, ale holt Sever se vždy přede mnou vukázal a tak jsem tam zašla..a co nevidim. Stydlín. Tak co si dnes na něj vymyslím..ahaaa už vím...čaj pro kojící matky. Chuděra tam hledal skákal a nemohl ho najít. PAk ale našel, celý červený...ale našel.
21. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo no je to ranec.
Nás to stálo 3tis a to jsme měli fota jenom z obřadu nic víc. :unamused:

No mě nic nenapadá pro co bych do lékárny jela :dizzy_face:
21. led 2010 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechte hoo je to milaseeek :grinning:

a maji to tam taky levny hlavne sunary tam byly vzdycky nejlepvnejsi,nez vsude jinde

Ja couram porad po meste
21. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - holt takový mám život...tragikomedie.

dáši - no sice ve starym, ale vzhledem k tomu, že se to urvalo ve stádiu nočního zalígrování proti čumilům, tak máme v kuchyně tmu jak v jeskyni. Čelovku jsem odvezla na Dobětice...takže jsem se dnes ráno, po mávání manžovi, pokusila své prstíčky prostrčit skrze ty lišty a nějako zatahat za provázky a už je to lepší. Včera jsem to Manžovi říkala, že jsem urvala to s těma kuličkama a nejdou točit žaluzie a že jsem se to zkusila rozebrat, ale že jsem tonepochopila. Mnža na mne zůstal udiveně koukat a řekl, že z mého vyjadřování nic pochopil. Ale že se na to podívá..a co je k večeři?
21. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Pay :grinning::grinning: Ty ho trápíš ňoumíčka roztomilýho :grinning:

Podprsenky, jo? Nechápu, co jsem si myslela, že mi zůstane. Musela jsem si nakoupit nový, i když jsem měla výbavu z Triumphu, ale to bych si tedy musela nakoupit ještě ponožky, aby mi ty podprdy byly. :confounded: Protože Kolíne Kolíne, stojíš v pěkné rovině :grinning::grinning::grinning:
21. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, jakou sis nakonec vybrala? Tu z Velkáče? Ta to měla levnější viď? Je i na Mimibazaru, tak se podívej na to její hodnocení, lidi jsou spokojený.

Péťo Pay, máte už plastovky? Tam nahoře se to dá sundat, celá ta lišta, tak pak to nasadíš, pokud si ten řetízek neroztrhla někde uprostřed, tak to pak jedině svázat kuličky k sobě:grinning:
21. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela z Velkace tu od tebe a jedu Prazandu,taky delala hezky,ale cenove to vyjde asi na stejno..to je jedno s touhle se muzu hlavne domluvit i osobne kdyz je tady kousek..tak ji mam objednanou supeeer co dal,porad jen nejaky prachy :frowning2: :grinning: zitra zase na urad polozit prachy nic nemam a uz me to stalo plno penez
21. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning::grinning: A do června to ještě doma 3x zrušíš :grinning: Ale ty jsi héérečka, ty si to focení užiješ, já mám natrénovanej jen jeden úsměv a to by byla pak škoda peněz za fotografku. Nám fotil kde kdo z rodiny a vždycky se nějaká povedená fotka objevila :slight_smile:
21. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tu hledám nějakou inspiraci na nové pletení a nemůžu nic hezkého najít
21. led 2010 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslíš z papíru? Já na to teď nemám energii. Udělej si nějaký meziobdobový věneček :slight_smile:
21. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jj.
Věneček budu dělat,ale myslela jsem něco jinýho,ale všude je to to samý,asi budu muset vymyslet něco sama. :dizzy_face:
Jinak taky nemám na to moc energie,ale objednávek už mám dost a ještě jsem nic nezačala. :frowning2:
21. led 2010 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě tuhle volal manžel, že mi sehnal zlatý stránky v práci, prý jich je asi 40ks, tak mám materiálu habaděj. Ale ty ruce, jak vypadají. Normálně mi na levém ukazováku naskákaly takový asi buď kuří oka, nebo bradavičky, nebo co to je. A různě se přemisťují...mám to od Vánoc, jak jsem pletla ty ruličky, prý ta tiskařská barva je pěkný svinstvo. :frowning2:
21. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u mě je to OK.
Tys toho taky napletla víc jak jáá.
Možná by to chtělo doktorský rukavice.
21. led 2010 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V tom bych neměla asi cit, nevím, nezkoušela jsem to. Jinak natírám v rukavicích, ale to motání...

Už jsi okoukla ty zajíce a slepice? Myslím, že je mám u sebe na MMB.
21. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty rukavice se přicucnou na ty prsty tak je to v pohodě.
Používala jsem je teda jenom při motání toho čb papíru,jsem měla pokaždý úplně černý ruce a ten žlutej nebarví.
A pak samozřejmě na barvení.

No a ještě jsem zjistila,že jsem postříkala zeď na balkoně a nevim jak to sundat dolu.Ono totiž na růžový barvě to jde dost vidět.

Ještě jsem to nezkoukla,ale čeká mě to.
21. led 2010 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - jo máme plastový,ale nějak jsem nepochopila jak to sundat...

Matulda už zase spí...ufff.Už uklidil celý stůl a oslintal vše co se dalo...

Petul - si to focení užijete..ty prachy za to stojej, i když pokud se to srovná s vyvoláváním fotek normoš ve photu je ta cena zcela jinde...ale stojí to za to...my jsme platili podobnou cenu..

K obědu špagetuju...
21. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek