• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Luci nene nic takovýho.

Jen jsem občas někomu něco zakrátila, zašila,ale nic víc
21. led 2010 v 15:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak já měla za to, že jsi. A je tu někdo takový? Možná to byla Martina El, co? Tak to si budu muset poradit sama, potřebuju vyměnit zip a 200,- se mi nikde dávat nechce. Večer to u Ordinace rozeberu. :grinning:
21. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj Martina byla taková akční.

Tak na zip bych si teda netroufla.Dělala jsem jednou u kalhot a stálo to za to :rolling_eyes: :grinning:
21. led 2010 v 16:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky

my byli dnesk acelej den v LItoměřicích, musel ajsem do práce, kvůli jednomu papíru na sociálku a apk jsem byla u našich. PAk mi volá sousedka, že nám doma houká poplach, tak jsem byla nervní co se děje, ale asi to byl planák, nikde nikdo nebyl. Ve škole mě dostal trené juda. On Kubík říkal, že je zlej, mají dva a jeden je prej hodnej a dneska tam byl ten zlej. přišla jsem pro kubu v 16:17, mají tréning do 16:20 a pak se mají jít teprve oblíkat. Tak nejdřív na mě vystartoval, že mám Kula naučit oblíkat, tak se ptám jak jako oblíkat, no prej že šel první a je poslední. No dobrý říkám si. pak tam jedne kluk hledal boty, tak n aněj začel řvát at už se obuje a vypadne. Tak klukovi říkáma jaký máš boty a hledám je s ním a on že černý. tak trenér popadl nějaký černý boty a říká, tak si obuj tyhle eběž už a mamča od jinýho klika říká,a el ty jsou naše. Pak vylezla nějaká paní ze třídy a říká trenérovi tak co, dobrý? a on spustil ,že teda dobrý ne, že tady nebude dělat chůvu, to že se paní ředitelka plete, že nemá čas čekat na rodiče a že musí do práce. A tak mu říkám, že mají trénink do 16:20 a to že ještě není a on že teda ty tři minuty ještě vydrží a to že není moje starost, že si to vyřídí. tak jsemvzala Kubu, řekla naschle a šla jsem. Teda je to tydýt prví kategorie, už je mi jasný, proč ho kuba nemá rád. blbec jeden, tak proč trénuje děti, když je nemá rád???
21. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je překlepů, se omlouvám,ale jsem to chtěla mít rychle napsaný :grinning:
21. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no tak to je síla.

Já bych si na něho stěžovala.
Blbec jeden co si myslí.
21. led 2010 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky...
tedy va ste toho napovídaly...My zvládly venčení a večerní dýchánke u čajů s Kiki MAruškou a dostali jsme krásný vánoční dárky...
Jinak jsem si dala ultimátum..jakmile sleze sníh, beru manžovi vůz a naučím se parkovat a pak si s vámi vyrazím..matulda byl z návštěvy nadšený, konmečně není nuda, tak koukal ,povídal, byl pohodovej...asi mne nemá ráddd :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Luci - ty zipy dám ti radu..v severu vedle schůdů je vietnamský obchod, kde prodává běloška a vzádu je kamrlík a tan je vietnamec co zkracuje, přešívá zahubičku...zkrátil mi gatě za 50,- a zip kolem 100,-...je rychlej a do hodiny je vcajku.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se za překlepy,ale manža koupal matuldu a já řekla že jdu jen pro osušku a využila jsem momentu k tomu abych sem jukla...
21. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako všechny koukáte na Goťáka..? Tak já si zatím tady sama se sebou trocha popovídám....tracha-hrocha.. :wink:
21. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jako všechny koukáte na Goťáka..? Tak já si zatím tady sama se sebou trocha popovídám....trocha-hrocha.. :wink:
21. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, díky za tipa, jdu teď vypárat zip a když bych si nevěděla rady, zkusím toho šikovnýho pána :grinning:

Požírám tu bábovku, jsme pekly s Veru.

Tak dobrou a zítra pááá.
21. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky

Me neni dobre kamoska me vytahla vcera k ni a normalne me priozrala bleeeee,tak mi neni moc fajnove

Dneska jedeme oznamit nasim svatbu tak mi drzte palce jelikoz jim se mi to nerika lehce :unamused: Maji stotisicmilion kecu vzdycky kolem vseho,nez aby rekli jo????tak jen hemzaj,uvidime treba me prekvapi dokonce i tata hahah snad§!!

mla ve skolce pohoda peru,uklizeno uz mam,mycka jede super

tak v utery to by slo

To taky nechaku Ivi...
22. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

To chce něco na spravení chuti. :sweat_smile:

Péťo tak proč ještě nepočkáte,když z toho máš obavy?????času je ještě dosti. :wink:

Já přemýšlím co vařit a nevim :unamused:
22. led 2010 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko...holky kaše zabrala...napucnul se v pět a mlíkem ještě v sedm a normošn knoural až ve tři ráno a pak v 5 hodiny...jsem svěží jako čerstvá jahoda... :grinning: :grinning:
Petul - držim pěsti...dej sikdyžtak panáka na kuráž, i když si myslim, že to už vaši museli čekat,ne?

Lu - bábovka super, já dojídám makovec...Jinak myslim, že je to v Sveru druhý patro hned na kraji u jezdících schodů směr (jako že z nich vystoupíš, koukáš na WC a hned napravo je to).Ted nevim zda je v prvním oatře nejprve obchod pro děti a pak v druhym vietnamcec a nebo naopak...zkrátka to najdeš. Je fakt super. Tak uvidíš.

Leni - tak jsme na tom stejně, ale já trocha hůř, nebot si vařim pro sebe a člověk se má tendenci odfláknout...bych sij ednu flákla...

Ted piju bezkofKav a Matulkyn už poklidil na stole a bere svůj první spánek.

Dnes čekám PPL vezou super deskovku pro synovce knarozkám...jsem se v ní vzhlídla, že je rodinná a hraju ji na pc..ale nic moc...holt realita je realita...

Jo holky, nedívaly jste se minulý týden nebo včera na Primě na pořad mladší pár let? Včera to bylo dokonalý, pani byla fakt po změně kus...
22. led 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay kdyby vařila pro sebe tak to ani neřešim,ale těch krků tu mám víc

Jsem si vzpoměla,že vietnamci šijou i v Bohemce

A na ten pořad jsem ještě neviděla.
22. led 2010 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - rozumim...mne stačilo, když jsem ještě kuchtila manžovi do práce...to byl voříšekk co mu uvařit...aby měl stále nějakou změnu...brrr..ještě že ted má obědy v práci a slíbil, že od února je bude nosit aj mě..tak snad bude problém se stravou vyřešen...

Já to minulý týden viděla náhodou...a byla jsem v šoku, co s paní udělali...pán byl v pohodě..ale u paní byla znát plastika...
22. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko,
dnesk ami dorazil kalendář a pár scrapů, tak jsem ráda, že to konečně můžu tchánovi dát.

Tádik spinká, je denska mrzoutek, tak doufám, že se vyspinká do lepší nálady.

Péto držím palce při oznamování svatby :wink:

Ten pořad neznám, nemáme primu :frowning2:

A co se týče vaření, tak já kdxyž vařím pro sebe, tak si pokaždé uvařím rohlík s něčím, takže já jedine musím vařit pro někoho, jinak to nestojí z anic.
22. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsme taky vzhůru. Bundu jsem včera párala do půlnoci a myslím, že jsem dosti šikovná a zvládnu to sama...to si věřím co? :grinning: Už to mám nastehovaný a snad to pujde.

Pay, ten pořad jsem neviděla, jen ukázku, ale asi na netu to bude, tak se podívám aspoň na závěr.

Péťo, Léňa jde stříhat? A stříhneš i do mě? Trošičku, už mi to zase nedrží, jak by mělo.
A i kdyby měli rodiče řeči, tak s tím stejně už nic neudělají, ne? Tak hlavu vzhůru.

Já budu asi dělat polívku s nokama a mám chuť na nějakou omáčku s rýží.
22. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, já dělala taky ještě narychlo kalendář, ale dvoutýdenní, aby jsme do něj mohli psát a manžel se mě pořád neptal, co nás čeká. Vypadá to krásně. :dizzy_face:
22. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: stříhat sjem nebyla, jen na kafí a drbech. Ještě že máme ty příbuzný, že jsme měly koho pomluvit :grinning: .
Jinak jsem vstala v 8.15. Nik je prostě zlatíčko, spal 12 hodin v kuse a pustim rádio a tam povídaj, že je pátek. Jsem se zděsila, letim k mobilu a čumim, von je vopravdu pátek. Já žila tím, že je čtvrtek. :fearful:
22. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo: to je vůl ten trenér...chudák Kubík na tu hodinu s nim půjde vždycky dopředu s nechutí.
Lu: je dobrý mít doma kalendář. Co já si nezapíšu to nevim. A halvně manžoj tam napíšu výročí svatby a on si toho všimne a pak ten den nedělá překvapenýho :slight_smile:
Péťo: to jsou rodiče takový na tebe? Tak držim palec,ale myslim, že horší jak u nás to nebude :sunglasses:
Jinak s vařením. Já se s jídlem neošidím. Už ne
22. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já do kalendáře taky píšu všechno,narozeniny,svátky křížkuju a i vyročí a veškerý dr a no prostě všechno tak se nemůže stát,že na nikoho zapomenu.

Luci chtěla bych to trochu přistřihnout,tak snad na to bude čas.To víš než se vykecáme. :grinning:
22. led 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak jo. Jestli mě Péťa vezme, tak já si to klidně dovyfoukám a mezitím se můžu naplno věnovat tobě. Ale myslím, že jí tam holky zboří byt :grinning::grinning:
22. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to já si taky myslim.budou 4 no to bude mazec. :grinning: :grinning:

Pak se taky musíme domluvit přesně jak pojedeme,abych jela stejně jak ty a neplašila někde na Vyhlídce,to víš trolej a auto je rozdíl :sweat_smile:
22. led 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidím, třeba si vezmu na úterý auto, to ještě ale nevím. Mám koupenou legitku, tak si tu socku chci užít :grinning::grinning::grinning:
22. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se musíme domluvit,já mám auto furt k dispozici.
22. led 2010 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a že by byla socka něco na užívání,no nevim nevim :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte, jestli v tý pekárně na Střekově maj i chlebíčky?
jé tak to vám příští tejden ten babinec závidim
22. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: socka k užívání je, hlavně v létě...zpocený těla se lepěj na sebe...a na tebe :grinning:
a minulej tejden nás jelo 5 kočárů v jednom trolejáku. Těch klasickejch. To byl pocuc. Já stála skoro nohou venku
22. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dášo to neni nic pro mě,to radši pujdu pěšky. :slight_smile:

A jestli tam maj chlebíčky?? No myslim,že jo,ale já tam jdu tak jednou za rok.
jinak je maji i v Penny.
22. led 2010 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek