• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
holky vy jedete nestihacka...
Leni nepockame chci to rict uz ostatnim a nechtela jsme aby nasi to vedeli posledni vis??

Luco Lena se jde strihat???ja nic takovyho necetla,ale jestli chces tak ostriham to je jasny...ty to mas ted hlavne Gratis
Holky dora zprava pani mi ted volala s T-mobile,a poslechla si hovor co mi paaan volal,a presvedcoval,ze to mam zadaco,rikala,ez se omlouva a tim padem ja mam vseee strhnute a platim jen co jsme provolala coz je asi 260kc no super a to mi to chtela strhnout na 500to uuurcite fakt jak se rika Lina huba holi nestesti..jsem rada,1100,je fakt moc,este,hze se to monitoruje......
22. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši- s tím trollejem..jsi byla jak královna koloběžka první co...jednou nohou stijíš a jednou běžíš... :grinning: :grinning:
cestování mhd je sranda zvlášt když je volný jedno místo a důchodci odmítají si sednout a pak se klátěj v nacpanym buse...

teda holky vy budete krasavice, jestlůi vás petula ostříhá...

vařim si dušenou zeleninu s hranolama....zdravá kombinacione...
22. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul tak to je super...tak to si u mne stoupli v ceně ty t-mobiláci...že to nejsou vydřiduši...by mě zajímalo co udělají tomu operátorovi, co ti to nabídnul... :wink:
22. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dášo, myslim, že tam ty chlebíčky mají....akle musíš utíkat či se klouzat... :grinning:
22. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky na nej ted myslim chudak,asi dostane vylagos a bude to muset calnout ze sveho,jo jo kdybych se ho kluka neptala(OOOpravdu je vse zadarmooooo)hmm je mi to lito no,ale nebudu platit za neco co bylo zadarmo..
22. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nastavili mi nakou sluzbu ze kdyz pujdu na net,ze mi to upozorni,jenze ja nechci zadnou net sluzbu uz na to prdim,uz se toho bojim a pani rikala,ze se nedivi po tomhle,kdyz mi prijde 1100 za internet to mam preplatne skoro na rok doma za net
22. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo chlebíčky tamm ají, ale jdi tam tak v šest ráno, pak páč už tam nemívají ani rohlík natoš chleíček

Péto ty jsi šikula s tím t-mobilem. no jak píšeš, důležité je nemít línou hubu a na to oni spoléhají, páč většina se neozve.
22. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasavice poradte mi..když mám na krabici muffinů v prášku napsáno přidat 63dg másla a 84dg mlíka, jak to mámodhadnout, když nemám váhu...Mám jen odměrku na tekutiny...tradadadada..Payda peče z prášku - takový amarouny... :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo jj já to psala......
Jenom trochu sestříhat,nic extra.

Jinak fakt super zpráva,ještě,že to monitorovaný je,jinak by tě o to zkrouhly.
22. led 2010 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay to bude tak 3/4 l asi bych jela podle hustoty.
22. led 2010 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - no asi mi nic jinýho nezbude...ale to jsou míry co? :grinning:
22. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme si daly svačinku a už abych šla pomalu vařit oběd. Člověk jak má jíst pravidelně, tak tu hubu nezavře :grinning:

Péťo Pay, máslo je 250g, tak si to odhadneš po 50g+13g :grinning: A mlíko, nooo, to asi nebude ani 100ml, ne? Tohle já vůbec nevím a to bych měla, když jsem se to kdysi učila :grinning: Ještě že mi Ježíšek nadělil digitální váhu.
22. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, to jdou dkg, tak to bude víc tedy než jsem psala...to je nějak hodně másla ne?
22. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím T-mobilem super. Mě taky psali, jak jsem si tuhle stěžovala na tu telefonistku, co mi v půli hovoru vytípla mobil a odepsali mi, že to už vyřešili a že jsou rádi, že jsem se ozvala, že jim záleží na spokojenosti zákazníků...a nedávno mi volali z vyřizování reklamací, ale to jsem se omluvila, protože jsem nastupovala zrovna do troleje a nechtěla jsem mluvit.
22. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak jo??tak v utery???? :slight_smile: Luco teez??

je tak to teda nevim jak bys to mela odmerit ,ale to maslo je jednoduch?jestli peces tak na tuku byva vzdy odmereni 50,50,50,50,50 tak ten zbytek nak odhadnes,ale mliko to je blby mliko na gramy sem nevidela...ja bych dala 84ml ne??
22. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodne jo?? neni ne,?je to dobre ne,?ty voe vy mi davate ted sem zmatena....
22. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - jsem debžo..jsem se rozmýšlela jak onapsat zda v gramech či dekách a tak jsem udělala kompromis... :wink: :wink: jasně že to má být v gramech...Já jsem o digitální váhu psala, ale asi ježíšek uznal, že je to blbost...tak at to budou žrát vošklivý návštěvníci....

Ivuš -přesně mám s tou pekárnou stejnou zkušenost...ráno plno, odpo paběrování....
22. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc ti ho vytipla??
22. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no gramy jako ml...si myslim,. NO uvidíme co z toh vznikne...jsem líná totiž patlat koláč či něco..tak sahám po železných rychlo zásobách,...Matulkyn zase chrupe...
22. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teď jste mě stima mírama taky zblbly.

Tak se tam dávaj teda 2másla plus kousek
A litr mléka má 100dkg takže to bude 3/4 litru jak jsem psala

To nemohly napsat na ml????paka

Péťo jj v úterý to platí,ještě se domluvim přesně z Lůcou jak dorazíme.
22. led 2010 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky koníkam áte šnekové rychlosti...strašně pomalu se to načítá...
22. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, tak to jo, to by pak byly 2 másla a něco a skoro litr mlíka.

Péťo Pit, uvidím podle malý, jak na tom bude, jak jsem psala, aby vás nenakazila. Ale už je spíš jen vychraptělá, než by kašlala. Uvidíme, ale počítám s úterkem po 14h.

Vytípla ho protože jsem asi pro ní nebyla k mání. Pořád chtěla, jestli mám 5 čísel v síti, na který volám a já jí furt říkala, že sice jo, ale že si voláme a píšeme přes net a že mě má manžel zadarmo a že já provolám maximálně 200 měsíčně a to to byly třeba ještě jízdenky přes mobil. Tak mi to v půli věty vytípla, tak jsem se nasr.la a hned psala na T-mobile, co to je za jednání...
22. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak v gramech je to úplně něco jinýho.
22. led 2010 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vyndat ten šicí stroj, ať je vidět, že jsem tu něco dělala za ten den :grinning:
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to soráč s tim zmatením...i když..alespon jsme se všechny probraly...
22. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Péťo, máš na svědomí naše mozky...hezky si je zavařila a kdoví, jestli budou pro dnešek ještě k použití...už mají vybráno :grinning::grinning:
22. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay no dobrý. :grinning: :grinning:
To bys pak dělala i pro sousedy :wink:
22. led 2010 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale,že to člověku dojde až po co??? :sweat_smile: :grinning:
Jde vidět jak řádně to čteme :grinning:
22. led 2010 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
...někdy jsou ty operátoři vážně divný..Mě onendojc přescědčovali ze spořky, abych si připlatila nějakoui kartu, ke který je pojištění zadarmo...a že za tu kartu je měsíčně 500,- poplatek...tak jsem mu řekla k čemu mi to je...a on že nemusim přemýšlet když cestuju do zahraničí nad tím zda jsem či nejsem pojištěná..tak já, že mi to zaměstnavatel proplácí a tak nejsem škodná..a on zase nějaký kecy ...tak jsem mu řekla rovnou..Podívejte se, počítejte se mnou, když cestuju do zaharničí, tak stejně mne pojištění vyjde maximálně na 250,- když k tomu přičtu i úraz při sportech, takže mi neříkejte že je to výhodný...už jsem fakt byla nasr...á protože mne furt do něčeho nutil.Tak se pak omluvil a bylo to...Takový ty jejich strategie zahnání do kouta mne vždy vytočí jak červotoče ze dřeva...
22. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mliko ma 100gramu???
ja myslela 1000gramu kdyz je to kilo ne,?litr je kilo,?? heeej holky moje td sem,ale :grinning:

tak v utery jasne
No tak to je jasny,to bych se asi taky nasrala s timhle tim me otravujou taky porad 5 cisel 5 cisel dve sim karty no des..asi neco jako ten net
22. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek