• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Bára mi teď řiká...Mami já mám v nose díru,no jasně,že jí tam máš.No ona si nacpala do jedný dirky papíry,ale úplně to naštosovala,ještě,že má trochu rýmu,že se to dalo vysmrkat.Koza jedna,,To má asi po mě já si tam strkala korálky. :grinning: :grinning:

Tak oběd hotov a jdu uklízet. :slight_smile:
22. led 2010 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No..paní sousedka drží linii a druhý sousedi nevím jak jsou na tom se stravou...i když, kdybychom je naštvali a hned zvedli kotvy do new bytu tak by to šlo...zauvažuji..
22. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo no 100dkg je 1000g
:grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty voe...nechme toho vážení měření...hergot no jasně 1000g je litr...do prčic...
22. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a co že to máte k papů...s tim nosem - super :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám změnu...k tý zelenině dám čínský nudla,,,bych se asi z hranolama dusila jak husa šiškama... :dizzy_face:
22. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Udělala jsem smažáka a br.kaši :slight_smile:

Už fakt jdu pááá
22. led 2010 v 11:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado tak nops husty to ybch se bala na tohle zkoumani direk na tele se fatk tesim....

uz nevazim prdim na vas :grinning:
22. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz uz jsi u toho new bytu kup si i new vahu
22. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a new mixér a new stůl, a new židle a new nábytek a new talíře...booože a ještě new váhu... :grinning:
22. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jukněte..http://www.fotula.cz/fotografie-na-platne/
22. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pajo se neda svitit

http://www.e-prsteny.cz/view.php?f=foto/83/1240862550 holky co jim rikate?,
na bily zlato si kazdej stezuje ja ho mam teda taky zasnubni a uz ho mam taky spatnej,po 3 letech,a zlato fakt nechci jedien pul na pul,ale co takhle titan??libi???
22. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty fotky zajimavy to sou veci uz dneska
22. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se musim zabalit a odjezd smer Libochovice..a pro dcerku do skolky
22. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky! já jsem na staně 53, furt čekám na odpověď, mačkám F5, F5, nikdo nepřispívá, tak zasednu k obědu a čumim, že už je nakecaná další stránka! sem blbá!
22. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak pay: na netu jsou chytrý stránky na převod jednotek a tak to tam zadej a vyplivne ti to výsledek. Tydle stránky kdo dělal nevim nevim...nejni to moc chytrý. doufám, že mě za to vyškrtnou :grinning:
22. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: tak to čumim, že se k tý reklamaci psotavili čelem
Ivi: hm, tak to asi managment tý pekárny moc dobrej není, když to maj jen v 6 ráno, ať se dou bodnout!
22. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo..mě se zdálo divný, kde že to jsi..už už jsem uvažovala, že jsi běžela pro chlebíčky...
Petul - my taky máme půl na půl prstýnky...sem příznivce bílýho zlata ale je fakt, že tomoc nevydrží,.,.a snubák užje taky ošoupanej.. :frowning2: .
22. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je jo??ja ho mam taky uz osklivej zasnubni
a kdyz ctu na beremku tak kazdej si na nej stezuje,a me trochu i zezloutnul,no asi pujdu do kovu nebo nevim,libilo by se mi to oboji no,nevim,ale asi aby nam to vydrzelo tak zvolim kov....
22. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
daso meli to nahrany a vedeli presne ,co jsem rikala a on to vse odkejval,ale bohuzel proste jsem mela spatny informace tak asi proto jinak bych to musela zalnout no...
22. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay. chlebíčky až zejtra...poběžim v 6 ráno, Iva mě postrašila :slight_smile:.
Pit: já nedám na zlato dopustit. Snubák nesundávám nikdy a to už ho mam 4 roky. Je trochu odřenej, jenže to je tím, že s ním vše dělám a všude ho tahám. Ale vzor je krásnej, ten tvuj jako myslim
22. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zlato jo,ale to ja nikdy nenosila,tak ho asi ani nechci,jedine bily a zluty dohromady,ale to bily na to si stezujou a ja zasnubak mam taky uz osklivej,tak nevim......jestli Titan nebo nevim no Smolik ten urcite nebude chtit zlato
22. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit:hm, tak to byla klika, že to nezapřeli, toho si u nich cenim.
22. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul -přesně..taky homám nažloutlej....ale snubáky máme pruhy žlutý a bílý a jsou tam jako by vrypy..takže to nejni vidět, když se to odře..a je fakt že ted s nim dělám vše aj se koupu..manža ho sundavá na vše..je víc pečlovej jak já..a to je chlap...no teda toje přeci jasný... :grinning:
22. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
si myslim, že asi záleží kdo reklamaci vyřizuje, zda nějakem podstivka, com u jde o zákazníky či nějakej blb...
22. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik stoji ziva hudba,??nevim kolik mam investovat
22. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no záleží co očekáváte...my chtěli hudbu taneční a ne disco ala plesy...a dali jsme přes 10 tisíc..ale pokud ti stačej jen klávesi tak kolem 3-5 tisíc...
22. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: vy máte svatbu brzy, tak to bysme stihli přijet na čumendu před odpolko spaním
22. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cóóó to to tolik stojí????

A já mám zlato,ale za těch 8let jsem ho ještě nesundala tak je taky docela obroušenej.
22. led 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy, tak už mám ušitoooo...bundička je jako nová.Tedy jediný, co je na tom noýyho je ten zip:grinning: Ale drží to, jde to zapnout a z dááálky to nikdo nepozná. Je to jak od hodně šikmookýho vietnamce :grinning: Ale snaha se cení a ušetřila jsem. :slight_smile: Verunka je dneska vzorná, ani jí neslyším. To bude tím, že vedle udělal děsnej bordel a udělala si bunkr pod postelí. Má tam polštář, lampičku a jen tak tam leží a ani nedutá :grinning: A já jdu udělat konečeně něco k jídlu. :sweat_smile:
22. led 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek