• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Jo ale jednu jehlu jsem ohnula, druhou zlomila, než jsem přišla na to, že v tom balení jsou i silnější :grinning: Zpřetrhalo se mi pár nití, ale zvládla jem to. :grinning:
22. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky žlutý zlato, já moc to bílý nemusím, vypadá to jak stříbro a to abych nosila i cenovku, aby každý věděl, že to je zlatý. Nosím ho taky denně, vše s ním dělám a vypadá pořád hezky. Manža tam má už pár sekanců, ale taky ho nesundá z ruky a dělal se strojem a hrabe se v tiskárnách a PC a tak.
22. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci hlavně,žes to zvládla a snaha se cení.

Jo a prosimtě nezkoušela si mořidlo v pytlíku??já si ho byla koupit,někteří na to nedaj dopusti.
22. led 2010 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: ale tak na lidi se můžu vyprdnout, co nosim,ale žlutý zlato mám radši než bílý. Jejda, ty máš teda hodný dítko :slight_smile:
22. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nezkoušela. Ale to myslím většinou v tom barví ty ruličky než začnou plést. Tak to vyzkoušej a dej vědět. Já koupila třeba i od Druchemy mořidlo a to je takový vodový, takže jsem měla ty ruličky jakoby rozmáčený. To co mám já, na dřevo, to se vpije, je jakoby mastný trošinku.
22. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péto já mám snubák z bílýho zlata a vypadá pořád skoro stejně jako když jsme ho kupovali, alokár už není kulatej :grinning: , ale to je vidět jen když ho sundám z prstu.

No Dášo, když pekárn azačínlaa, tak to bylo fain, měli toho spoustu a dobrý. Postupem času, asi vydělalali a už se jen tak držej, takže když jsem tam šla třeba ve tři z práce , tak už nic neměli, poslední dobou už jsem tam moc nechodila, páč to bylo čím dál horším, tuhle už nic neměli v deset, no šílený, takže tam už nelezu

Luci a není to jedno jeslti si lidi myslí, že máš stříbro i když je to zlato? vždyt jednak co je komu do toho a navíc to je přece každýho věc, co nosí
22. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ted to blbě vyznělo, myslela jsem jako že lidi at si říkáj, že máš třeb astříbro a a ty máš zlato, jako že je to tvoje věc co nosíš, takhle jsem to myslelala, aby sisi to nevyložila nějak špatně :wink:
22. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co děláte? Já mám manžílka v hospodě na pokru, Verunka už chrupe, ta si dneska nabančila. Má sedřený zádíčka a loketík. Šla trouba pozádu a spadla do takové skříňky, která je pod postel, tak nemá "strop a malá z toho vyndala šuplíky...myslela jsem, že má rozseklou hlavu, jak ječela.

Teď si asi pustím nějaký film, v telce zase nic, až pak Kraus a Sex ve městě.

Ivčo jasně, pochopila jsem. :wink: Já to zase myslela tak, že jsme chtěli, aby bylo vidět, že je to snubák a ne nějaký stříbrný prstýnek. No prostě tak nějak :grinning: Já třeba mám v uších stříbro, protože se mi líbí víc, ale prstýnek mám jen jeden snubák žlutej. :slight_smile:

Holky, já zase žeru. Chleba s nivou už mám v sobě a te´d dlabu housku s plátkovým sýrem a mám tu ještě zbytek rumovýho salámu z Vánoc. A ta bábovka tu je ze včera :grinning: Musím to natlačit do sebe, než přijde hladový manžílek z hospody :grinning:
22. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tak teď psal, že odvolal u pinglice pivo a jede domů, prý už nemá chuť...tak to já jdu rychle jíst :grinning::grinning:
22. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
Tak já jsem čekala až mě sem manža konečně pustí,měl dneska nějakou výdrž.

Luci taky jsem si dala housku s pl.sýrem a cherry rajčátka,mňam,mňam.
No ještě,že si Verunka neudělala něco víc.

Bára taky spí a Sába kouká na Madagaskar a já dělám ruličky,musim jich udělat spoustu,abych pak mohla nerušeně plíct.
22. led 2010 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2010 ve 21:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno

My frčíme k našim na obídek a kávičku. :slight_smile: :slight_smile:

Tak hezkou sobotu :wink:
23. led 2010 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cusiiik holky tak u nasich v pohode,nasi to nak neprekvapilo,tak sem rada.....

Mamka se uz angazovala a kde co sezeneme,?sem rada,kdyz mam podporu tak se mejte my pojedeme do fora....
23. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Leni, supeeer. To je vůl, Kde je Pů :grinning::grinning:

My jsme zase osiřely...taky vaši manžílci jsou tak děsně otrávený, když dítě je marodný a nemůžeme ven? Jsem ho radši poslala pryč, abych nemusela koukat na ten znuděnej obličej. :rolling_eyes:

Péťo, tak dobrý, no po tolika letech a se skoro tříletou Torinkou už to asi i čekali, ne? Tak mamča bude pomáhat s přípravama. :slight_smile:
23. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus...manža odjel na ples a tak jsem osiřela...klasika.

Petul - gratulace k úspěchu při oznamování té vaší velké události....určitě ti psadl kámen ze srdce a hnedka se bude připravoavt mnohem lépe, co?

Lů - můj manža je taky nadšenec pokru. bohužel tady v Úl nenarazil na příznivce, má partičku pouze ve Slanym, odkud pochází, ty brdo kdyby to šlo on by se rád přidal...se mnou ho to moc nebaví, protože ve dvou je to nuda...

Leni . my jakmáme pouze jeden pc, nebot manža si svůj odvezl, když pracoval v Praze a ještě si ho nedovezl,a plánuje jeho návrat až do velkého bytu..tak taky zabýrí ten můj...a to je votřes. Přes týden je to v poho, teda jen večer zasedne...ale přes víkedn se nechytám...

Zítra přijede tchýně , sšvagrová a spol k nám kukando na byt...tak jsem zvědavá co řeknou... :angry: :angry:
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Tak jsem dala péct koláče,snad budou dobrý,zkoušim nový recept.

Péťo tak to je super co a to si měla obavy. :wink: Oni asi čekali kdy se k tomu rozhoupete tak byli připravený. :slight_smile:

Luci u nás to je taky tak,ale manža má ve sklepě svoji trucovnu tak se tam zašívá a je mu tam dobře. :sweat_smile:

Pay no manža sem moc nechodí,ale když jde tak to stojí za to.
23. led 2010 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
tak jsem včera byla za mámou. Manža je marod, tak jsem jela s Nikem sama. Nejdřív odlepit u auta dveře. Po odtrhnutí dveří od skeletu auta to povolilo. nasednu, dítko připoutaný...pohoda, až na spolujezdcovo dveře. Našeho auta známá bolístka. Tak to manžel opravoval a šteloval. Samozřejmě zamknout to nešlo. Ještě že jsem to nemusela nějak přivazovat provázkem. Pak mi můj drahej řekl, že až auto rozmrzne, tak to zamknout půjde. Tak jsme vyrazili. Takže vyjet sama autem z namrzlýho krpálu. Po zahrábnutí jak na rallye jsem vletěla skoro do křiživatky. Naštěstí nic nejelo. Zaparkovala jsem u cukrárny dole na Střekově. Chtěla jsem vzít nějaký zákusky. Zamykám auto a nic...tak bylo u cukrárny nezamklý. Vlezu dovnitř, tak asi 7 zákusků - 4 druhy, to byl výběr panečku. Prej jim někde zapadla dodávka, tak ještě nemaj. Tak nic vzala jsme ty oschlotiny ze včera a vydala se do pekárny pro chlebíčky. Chlebíčky tam určitě maj,ale ne v sobotu, kdy maj zavřeno. Nechápu. Pekárna v sobotu ráno nepremává? Tak aspoň jsem se nemusela strachovat o nezamčený auto. Dorazila jsem k mámě a tam hromada sněhu, nebylo kde zaparkovat. Stála jsem teda čumákem do silnice, naštěstí vesničani uměj dobře řídit a tak mě všichni objeli a u toho určitě nadávali do debilů z města, že neuměj parkovat. U mámy jsem si daly 4 oschlý dorty a bez chlebíčků, kerý jsem slíbila teda na příště, páč máme shitovní auto a teda nakoupit chlebíčky do Penny a nechat tam nezamčený auto, to se mi fakt nechtělo. Pak jsem šla navštívit kámošku, jenže ve vesnici neprohrnujou, takže jsem zaparkovala u bytovek a vydala se s Nikem v autosedačce asi 400 m k bytu kámošky. Fakt bezva! Váží to 15 kg i s mimi. Večer jsem si to dala ještě jednou k autu.
Tak jsme předslavili Nikovo narozeniny takhle. Budem pokračovat příští tejden.Doufám, že už s dortem a chlebíčky. :sunglasses:
24. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek jsme jeli do Makra a jeli jsme bez pásu. Opět nám zamrznul a tak jsme se poutali až u soudu, když to povolilo. V tomhle se děsně těším na jaro :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: jé, tak to nakonec u vašich klaplo, viď?
Pay: a na jakej ples? bych taky zašla,ale ten na kerej jdem je v březnu a snad klapne ten v Božtě
24. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj bylo to v pohode vcera tu byla tchyne,jsou vsechny strasne moc hodny,pomahaj a ani sem to necekala,ze se tak zapojej vsechny,tchyne asi az moc,ta mi organizuje jak kdo mi bude delat vyzdobu hahahah ,ale to ji brzo preslo,sem se hned ozvala znate to jak ji nechate ukousla by mi hlavu za chvilku,nevidim duvod proc by mi mela delat vyzdobu naka zenska ,ktera to delala Sarce kdyz si vsechno delam sama i doma a myslim,ze na tohle mam i fantazii :grinning: :grinning: No jo,ale znate to co ma svagrova musim mit i ja jako pekarnu ach jo...

Prstynky se jim vsm libej a tchyne nam je i zaplati vcera sme byli na obleku pro Jaru no samozrejmne,ze se mu libi jen jeden jedinej a podrzte se s 13 litru slevaaaaa na 10 a on chce jen ten,a maminka mu ho chce koupit,se zblaaaznili sem zamitla,ze bych za to mohla mit plno jinejch veci,at neprehanej :astonished: :astonished: ale byl teda nadhernej jak od Leose :unamused: :unamused: :grinning:
24. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej večír...marnousek už usíná, jsme celý víkedn opět makali na bytě. Holky dnes přijela tchýně - vuaaaaa..Ještě že nás manža odvezl domu dřív, protože Matulík řval nebot se nevyspal, sousedi tam celý den něco vrtali. a myslíte že se někdo nabídl aby s ním čel ven ,abych mohla něco udělat? Ne...všichni seděli jak puci a jen chovali a chovali a když byl unavenej a viděli jak já tam kmitám a vlastně nic neudělám, protože Matulka na dece celý den nevydrží, tak jen řekli - tak snim jdi ven...vuaaaa. Jsem vymrzla hodinu a půl přes poledne..ale krásná propcházka, a oni přestali pomáhat a začli tu hodinu obědvat..fakt super. Hodně se toho stihlo s nima. Naštěstí švěgrová se švagrem se činili, ale hned jepak boleli záda-po dvou hodinách práce..Tcgýně s babi jen sedělil a ukazovali co napekly a pak se divili, že nám nemaj to jídlo do čeho dát...no staveniště a myslej, že tam máme pixly, hrnce a podobně...jo a to ještě tchýně je nachcípaná jak blázen...takže tam mla tuberácký záchvaty...já se zbláznim...Ale jinak jsou super..ale snad když jedu pomoct tak netaham 8 chodů jídel, meloun, a maroda, že? No nic...bude líp, snaha se cení..Vrcholem bylo, když matulkynovi začali cpát meloun...vuaaaaa.

Dáši - krásný story - napiš knihu o vašem autě...To se nedá...a manža byl na plese v Lovo, kde jinde, že? Next jír jdete s náma,abych se tam nenudila a váš tatka si to taky užil...My letos Božto pouštíme...ach ach...

Petul - tvá tchýně = moje tchýně..chtějí pomoct,to jo, ale jak, že? Člověk má nějakou svou představu, chce si vše udělat po svym...Ale dobrý je, nastavit hranice hned na začátku a je líp...
24. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy máte zážitky...:grinning:

Dáši, já radši do auta ani nelezu, dobrovolně jsem se ho na pár dní vzdala, páč v socce jdou dveře vždy otevřít a zavřít a pasy tam nejsou :grinning:

Péťo Pay, tak zase jste se najedli, ne? :grinning: A to tě jako poslali ven a sami si tam kafíčkovali, nebo aspoň makali, než jste přišli s Maťulkou domů?

Veru už asi chrupe, tatínek šel na jedno :angry: No tak já se jdu najíst...(vyžrat lednici) :grinning:

Jo a objednala jsem si krásný tulipány...umělý, ale vypadají jako živý. Už se na ně teším.
24. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj presne ja koukala co zase vymejsli :grinning:
24. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů-pošli vodkaz...tulipánové mohu...No,to nevim zda čekali až odejdu aby začli jíst..asi se bojej nemakat, když tam nejsem... :grinning: :grinning: :grinning: Ne já šla dobrovolně, ale vždy doufám, že když h tak milují, že by ho mohli aj vyvenčit, toho lučina našeho..ale to ne.Hezky doma, nosit ho, ale ven nikdy. I manža se zeptal, zda s nim někdo nechce ven, ale najednou ticho v celym velikym bytě...Jen o odejdu, volám manžovi at mi zamává na louku. Manža zvláště funí, i ptám se, co jíš? ....Maso...Jo aha..Takže mně to trochu zamrzelo...Jsem přišla vožraný pečený kuře, zbytek bůčku (no jeden urvanej plátek), oschlý 2 proužky papriky.A tchýně - jsem ti uchránila jednu vokurku (malá nakládaná vokurka, co jsme tam přivezli včera)...trapný..pak se všichni vodvalili dělat a já tam myla nádobí, vyhazovala papírový tácky a kosti naházeli do misky na rozdělávání sádry, že prý neví kde je koš..a vedle stojí koš jak kráva...no nic.Zkrátka, když je tamnaše strana na výpomoc, mamka kmitá, vytírá a snažíme se kvůli MAtulovi alespon malý pořád dodržovat, umývat hrnky vod kafe, vytírat hned po malování...ale oni ne...cikánov hadr. Jak jim odpadly štětky od bara nechali to uprostřed místnosti, vodtáhli kamna na umytí -ty umyli suprově, ale bordel za nima tam nehclai napadanej, hadry zmuchlaný ve dřezu...no bordel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul - já ti ty přípravy závidim... :grinning: :grinning: A hlavně takový ty diskuze, že oni by to chtěli takhle a přesvědčování, že to co chceš ty je zvláštní... :sunglasses:
24. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Téééda holky takový story. :grinning:

Sába už nastoupila do školy.Teda ještě trochu pokašlává,ale už tady od čtvtka řádila tak mazala.Stejně to maji jenom do čtvrtka.

Auto šlo v pohodě otevřít,nařídila jsem totiž manžovi,aby natřel gumy trochou oleje takže to bylo v poho. :slight_smile:

Tak si jdu át capučo než se vzbudíte. :sweat_smile:
25. led 2010 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko...my jsme taky auf...po včerjším namáhavém dni jsem dneska jak po kotatech..sice jsme vstávali po čtvrt na osm..ale noc byla krátká. Jdu se natahout k telce, Matuldu jsem dala a spát, protože knoural a nic ho nebavilo, asi mu dala včera babička taky pěkně zabrat.

Leni - to už budou mít prťata pololetní vysvědčení,jo? Ty jo vždyť nedávno byl začátek školního roku...A kdy jsou tady v ÚL jarní prázdniny?

Luci - díky za IP..až budeme v novém asi taky do něčeho takového půjdu...
25. led 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay jj už je to tu.

A prázdniny jsou od 15.2
25. led 2010 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni - díky...

holky nemáte některá z vás zkušenosti namísto záclon použít "římské rolety"...taková ta látka cose shrnuje od spodu...Nějak jsem se do toho zamilovala..ale máme v new bytě klasa konzoli - takovou tu dřevěnou tyč s dřevěnýma kroužkama...ne už teda klasa prakonzoli s žabičkama. :wink:
25. led 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: já chci taky tulipány..., jinak prstýnky se mi líběj taky. U nás zas naopak matka děsný, tchýně v poho, no ale to víš...
Pay: vona k vám leze, když má rýmu? tak to je síla,musíš zpucovat manžu, že příště jako todle ne, ať to řekne všem příbuznejm z jeho strany. Na ples jdem určitě s váma, pokud bude hlídáníčko.
No story s autem, já na něj furt nadávám, jaká je to jeb**,ale vono nejni tak špatný, má jen 2 bolístky, dveře u spolujezdce a pásy, kerý nepovolej, třeba až za 15 minut, jinak nás nikdy nikde nenechalo, je spolehlivý.Takže se todle točí furt dokola :slight_smile:
Jinak my už stojíme dlouho, třeba minutu a i pár krůčků, naposled jich bylo 6. Asi si dal závazek: do narozenin chodím.
25. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek