• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Pay ja to mam :slight_smile:
25. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul a jak sji spokojená resp. dají se nandat aj na klasa konzole co jsem popisovala na předchozí straně? Nemohla bys mi poslat phoutou? Abych tchýňu zarazila, at mi záclony nevybírá...

Dáši - tchýně je tchýně...Manža je rád, že je jednou za měsíc vidí a že vůbec chtějí přijet do Úl, vždyt víš jak je to s nima. POkud nás chtějí vidět, musíme přijuchta my...oleeee
25. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem taky tu a hned budu trapná a musím se omluvit ze zítřejší návštěvy u Péti...nešlo by to třeba posunout na pozdější hodinu, nebo na středu? :sweat_smile: :sweat_smile: Já jsem na 15h objednaná k doktorce, sice si jdu jen pro papír na tu vstupní prohlídku, ale je to mimo ordinaci a ještě tady v Jesenince, tak než bych se s malou dostala někam na bus, tam asi nic nikde nejezdí, ne? Až dole u Setuzy a to jednou za hodinu, ne? :rolling_eyes:
25. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: a kde v Jesenince? :fearful:
tchýně s rýmou nedoráží. teda moje. Nedoráží vůbec, když nás chce vidět musíme přijít my, což mi vyhovuje. uplně super. V tomdle je její lenost špica!
25. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, až někde dolejš, já se musím podívat na mapu, snad vedle jsou pak ty bytovky...
25. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už to vidím, hned vedle paneláků Žukovova. To bych mohla pak na Novosedlák na trolej.
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci mě už je to blbý přehazovat.Holt bys dojela pozdějc.
Tak já teda pojedu autem.
25. led 2010 v 10:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak když tam vydržíte a Péťa mezitím nezcvokne :grinning: tak my dorazíme později. Zatím tě v klidu ostříhá :wink:
25. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: jo já vim, to je Opjonovová?
25. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Hrtánková. Má ordinaci v Krásňáku, ale tam je vždycky milion lidí, tak už mi jednou říkala, že kdybych potřebovala jen něco takhle, tak že je v Jesenince a po předchozí domluvě můžu tam.
25. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - poslala jsem tipřes ICQ obejdnávku...
25. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: aha, tak abys neměla něco s hrtánkem :slight_smile: já tam jednou byla u Opjonovový.Měla jsem běhavku. Takže bylo jasný, že busem jet od nás na Novosedlák nemůžu, co kdyby to na mě přišlo v buse :wink: Šla jsem teda pěšky. Ještě že jsem to tak udělala, páč v Kojetický to na mě přišlo a tak rychle, jak jsem vyběhla ty schody co jsou tam a vedou k Sedlu, ještě nikdo nikdy nevyběhl. Pak přijdu k doktorce, v ordinaci nikdo, vyleze sestra a že paní doktorka je marod...a kdo něco potřebuje tak u MUDr. Opjonovový. Vůbec jsem nevěděla kde to je...jsem to hledala, mezitim už se to v břiše začlo zas vařit, přijdu tam a plná čekárna. Fakt bezva! Ale je moc milá jinak.
Tak to u Péti zejtra moc nezbořte :slight_smile:
25. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay:aha, já se mrknu až uložim Prďolu.
25. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - v pohodě...jen to připomínám...

Lů - pořád koukám na ty tulipány..bomba bombojdní...Jen si vybrat,ach ach...

k obědu mám pečený kuře, co my včera nechali..tak jsem zvědavá. Okurky si načnu vlastní celé a nebudu paběrovat,že?
Odpo vyražíme vymrznout..

Jo a holky tchýně mi po manžovi vzkázala, že bychom měli Matulkyna víc zaměstnávat..že ho máme šoupnout do chodítka či mu koupit šlapací autíčko....jo já jako nevim,když neumí sám sedět tak jako co si myslím, že bych s ním měla dalět..prý že ho i furt nosíme..jako co s ním dělat v rozbořenym bytě, když na dece být nechce a lézt neumí..Prý že ona mnažu dávala do chodítka ve 3 měsících a měla pokoj.Já jsem včera z ní zase nemohla usnout...mě tak hnula žlučí.Jo a manža přijuchal kolem půl 10, že oni se zbalili hned jak se tam vrátil, a že uklázel, vytíral, rušil plovoučku zcela sám...grrrrr
25. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: na šlapací autíčko? :fearful: :grinning: tý jo ta má hlášky. Bych chtěla vidět Míru ve 3. měs v chodítku chacha. No mě do toho moc nekecá, jen kroutí hlavou, že v 9. měs ještě nemůže omáčku, v roce mlíko a tak.
No ještě že ty příbuzný máme,že? aspoň je ňáký vzrůšo... :sunglasses:
25. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, se tu směju...to jsem si taky vyslechla...tedy konkrétně s jídlem. To ještě dneska si děda rejpne, že to jako už může jíst, jo? A že až budou v létě chodit na zahradu, tak že jí tam bude dělat čínský polívky... :angry:

Péťo Pay, když ještě sám nesedí, tak ho tam vůbec nedávej...to je myšlení, fakt. Nás v půli roce šoupli do jeslí, mě dodneška babi vypráví úsměvnou historku (já se tedy moc nesměju), jak mě dali na jednu stranu herny a já válela sudy až k nim a tak mě zase odnesli na druhý konec a já se zase přiválela...proto jsem tak hubená a dlouhá...vyválená :grinning::grinning:
25. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se ty tulipánky líbí i ty fialový, ale to by se hodilo tak k Pétě Pit. Do kuchyně...úplně je tam vidím :slight_smile:

Dneska mě malá úplně ignoruje, tak jí taky budu ignorovat, kdo to dýl vydrží. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No..já jsem taky zírala s čim přijde...Míra řekl, at to beru s rezervou, je jasný že my jsme rodiče, ale kde ona na to chodí nevim...Prý je v tom chodítku vždycky vypostrovala polštářema aby se neklátily...tak už ví, proč je celá jejich famílie v prdeli se zádama...No ona furt s něčím chodí - ve třech měsíchc už pili džusy, o Vánocích matulkynovi nutili mandarinku - Míra na ne vyletěl, že jako co to dělají, že když tak jabko, ale že je stejně brzo...No vždycky když tam jedem, tak mi manža říká, at se psychicky připravim...já jsem úplně pak vycucaná...asi proto už matula zase spí...
25. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, zdravím při pondělku,

teda PAy, jako tchyni neznám,a le není nějkaá blbá? jako ve 3 měsícíhc do chodítka? no to bych chtěla fakt vidět. Ale to autíčko mu pořidte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: třeb as emu za rok bude hodit :grinning: :grinning:

Luci, brrrr v půli roce do jeslí, to bych fakt nechtěla :frowning2: , přijde mi to hrozně smutný. Chápu, že někdo nemá na výběr, prostě musí do práce, ale myslím, že tím trpí i dítě i maminka :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - ty seš takový copánek na vánočku, co? No ono už to vypadá, že jsem proti tchýni zaujatá, ona řekne A a já řeknu B. Asi už se mně bojí a nenápadně mi vzkazy o výchově posílá po Mírovi...asi proto včera vše snědli k obědu, když jsem vypadla ven... :grinning: :grinning: :grinning: Ona má totiž v pr..i záda, tak matulu nemůže nosit..takže snim chvilku sedí a pak ho pokládá...což on úplně nesnáší..a tak pak na mne nasazuje, že ho furt nosíme. No vidí nás jednou za uherák, tak se snaží vše dohnat, asi...grrr

Holky já jsem tak z ní vytočená...grrrr..kdybych si mohla dát frťana....
25. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě babička taky říkala, že mamku dali v půl roce do jeslí, že to tak dřív bylo...ty brdo, to si člověk toho mimi ani neužije a víceméně ty pokroky ve vývoji vidí tety, který to ani neoceněj...

Jo holky, včera jsme začali příkrmy s masem - sklenička v něm zahučela jak do Macochy...teda bez skla, samozřejmě...A konečně kdy ukápne a já to pak ochutnám, se to dá aj jíst a nedělám Ble ble s úsměvem...
25. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo vy už PAy takhle papáte :slight_smile: , to my pořád jen kojíme. no jsme taky o měsíc mladší :slight_smile: ale vy jste stejně začali nějak brzy.

My už se občas otočíme z bříšk ana záda, tak čekám, kdy přijde to válení sudů :grinning:
25. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neznáte někoho kdo za slušnej peníz učí AJ? my měli přes víkend návštěvu z Anglie a už mám zase deprese z mojí angličtiny. Bože jak já bych se potřebovala učit.
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay ted neni cas,al ehodim ti foto,a na konzoli mi ty moje dat nejdou mam je privrtany,vypada to moc hezky IKea
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda Pay ta asi nemá rozum néééé.
To je děsný co ty příbuzný vypustěj z úst.

Moje máti nebyla v jeslích,ale babička jí měla v houpačce na poli,protože šla po týdnu zpět do práce :grinning: :grinning:
A já jsem taky v jeslích nebyla.

Holky vy se tu vznášíte nad tulipánama,že by jste jako hodily odkaz?????
25. led 2010 v 11:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, máš to v IP
25. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, ty příkrmy jsou fakt hnus, ale dětem to chutná, nechápu. Pamatuju si je, že Veru měla pak oranžový nosánek, jak je tam všude mrkvička :grinning:
25. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, já neznám. Ale kamarád mi říkal, že snad studenti z VŠ si tak přivydělávají, že doučují, asi nějaká symbolická cena, nevím. Už je to dýl, co to vyprávěl.
25. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - my už od pátýho měsíce dáváme na noc kaši..pořád měl hlad...je totiž o 2kg v předstihu a dlouhán...takže to jeho knourání bylo z hladu...Ivuš, kde že to bydlíte?

Petul - aha, já jsem přávě viděla aj rolety, co mají nahoře klasa více poutek..už vidím jak mamža po čerstvym malování vrtá či lamentuje - co sis to zase vymyslela, nemůžeš mít klasa záclony, co?

Lů - u nás frčí vše zelené - brokolice, špenát...což o to špenát gut..ale brokolice - neumim ji upravovat, tak ji neděláme...

Leni - holt příbuzný si člověk nevybírá...
25. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem viděla zase pár košíků, co kdo vytvořil a už mě to zase chytá, že bych začala ruličkovat a tvořit...sakriš, jak někdo může být tak šikovný, že je to tak profi. Už mám na objednávce slepici a do školky určitě taky udělám zase něco...
25. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek