• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ivuš - ty ceny jsou pálky já dávala do porodu 300,-/45minut a měli jsme dovouhodinovky týdně...původně to bylo 250,-....ale zkusila bych VŠ studenty či si zaplatil večerí kurzy konverzace...asi do nich půjdu, vyjde to levněji, ale na druhoustranu individuál mi dal nejvíc...učitel byl super, fešák, vtipnej, jižanský typ - ach ach
25. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - mohla bych si taky obejdnat něco krásnýho? :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci díky pak juknu musim za chvilku do školy.

Já už jsem včera 2 natírala a pletu další.Manža mě stim natíráním vyhodil do sklepa,že stim v bytě smrdět nebudu.Až bude teplo tak se zase nastěhuju na balkon. :slight_smile:
Taky jsem si vyhlídla,ale nejdřív musim najít korálky ze závěsu,nevim kam sem je strčila.
25. led 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, no my jsme taky obříci, ve 4 měsících 7870g, kolik měří nevím, ve 3 měsících jsme měli 65 cm ale zatím mu to mlíčko nějak stačí.

bydlíme na střekově, proč? budeš mě doučovat?
25. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ci taky odkaz na tulipány, prosím prosím
25. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, objednat si můžeš, ale jestli to bude krásný, to nevím :grinning::grinning:
25. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, máš to v IP :wink:
25. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: mam 2 tipy na AJ. jeden je učitel dost drsnej, ale fakt výbornej! druhá je holčina vysmátá a bydlí tam u vás. první teda nejni za levnej peníz, prostě klasika,ale je zas uplně špicovej
Pay: u nás jíme brokovnici všichni
jinak se mi taky líběj ty rolety, jenže ten muj chlap je na vytrhání starejch konzolí tak děsně rychlej, že to mít nikdy nebudu. což o to, vytrnout možná ještě jo, jenže tam pak visej takový ty háky, kerý nejni schopnej ufiknout...prej na to nemá vercajk a když si ho teda pučí, stejně to nejde ufiknout bo zničí strop a bla bla...milion keců vokolo
jinak pay: špica tchýně, zatim tady vyhrává :sunglasses: :grinning:
25. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš - ráda bych doučovala, ale nejsem dokonalá...možná bych ti aj nějaký chybičky přehlídla...a teda vodpustila :grinning:

Lů - bude bude...třeba za vadný dáš slevu, Jako pan Bernáček v Homolkovejch, když vokazoval svou sbírku ptáků...

Dáši - tak nahod recepis na brokolici..a běda jestli to bude smrdět... :grinning: :grinning: :grinning:

Jo ahaaa, já nevěděla, že se závodí ve tchýňování....Co Petul, nemáš podobné zkušenosti se svojí? Když už se shodujeme na typech dárků, dle toho co se koupí jedný, koupí se i druhý nehledě na to, zda se to čikne či ne... :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci díky za odkaz

Jo rolety, už jsem si vzpoměla no co jsem chtěla reagovat :grinning: takže rolety. No já už je asi 3 měcíce šiju, chci si je dát do ložnice, ale ještě jsmese k tomu nedostala. Sousedi je mějí a je to fakt bomba.

A Dáši, nevíš kolik ta holčian bere na hodinu?
25. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAy no to nevadí, nějaká chybička mě nezabije, já hlavně potřebuju konverzovat, páč jinak všechny nový slovíčka, co se pracně naučím, hendele zapomínám :frowning2:
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi upeču chleba, nechce se mi do večerky...tedy já bych vyběhla, ale musela bych oblíkat i Veru. :confounded:

A ještě musím vymyslet něco k obědu...jo vlastně Veru chtěla rizotko, tak jdu vyndat kuřecí masíčko.
25. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď jsem narazila na netu na takový přívěsek na klíče, který reaguje na zapískání...a teď se musím kouknout, co to dělá, jako kdyby to mělo jen blikat, tak to je na nic, že? :grinning::grinning: Neviděly jste to někde tady v Ústí? Tam to stojí asi 79,- a poštovný ale 50,-
25. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivi: já už si to fakt nepamatuju...před dvěma rokama 250? nebo 300? za 45 minut bo hodinu? už nevim
jukněte...bez šroubování a vrtání by to šlo pověsit na tyč konzole,ne?

http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?pr=101638
Jo, reaguje to prý zvukem na zapískání, tak to pak jo :grinning:
25. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - zkus klíčaře dole v Severu..pod "stydlínem" lékárníkem...
25. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, to vypadá hezky...já bych to musela připevnit žabičkama, máme ještě ty původní konzole...taky máme v plánu je dát dopryč, ale kdy...schválně Dáši, který z manžílků bude rychlejší...to je výzva ne? I když už slyším toho mýho..."Nemusíme mít všechno, co mají ostatní..." :grinning::grinning::grinning:
25. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to už sháněla asi před rokem, dvěma? A nikde to neměli, všichni věděli, co myslím, ale nikdo to neměl. Tak třeba to začali zase vyrábět.
25. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak to koukám, že jsem čočkaž, když si beru za doučování 100,-/ 60 minut :grinning:
25. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
roleta je pěkná,moc pěkná :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, co doučuješ?
25. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
matematiku
25. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: jé tak to chci taky doučovat!:slight_smile:
Lu: todle byl děsnej hit pár let po revoluci, teka teda nevim
pay: soutěž vypsaná nebyla, ale mnou byla vybraná jako naprostá jednička. Má supr hlášky :grinning:
No jedna moje příbuzná mi povídala že na konci 4. měsíce dávala rajskou s knedlíkem
25. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: hm, tak to jo, já myslela AJ že doučuješ...
Lu: no já myslim, že my budem poslední, páč ten muj nejni schopnej ty starý háky ufiknout
25. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych sama nehledala doučování :grinning: :grinning: :grinning: , ale bylo by to dobrý doučovat Aj a sama se někde doučovat :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: tak třeba na první stupeň by ti to stačilo :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, jestli sis všimla, tak nemáme práh v obýváku...v r.2008 manžílek dával nové lino a lišty v předsíni a zrušil prahy...dobrý, nijak se mi po nich nestýská, ale mezi předsíní a obývákem je výklenek, kam jsem vyřízla kus koberce, aby to jako bylo zadělaný. Jenže ten pruh koberce se už ošoupal a akorát se o něj zakopávalo, tak se dal úplně pryč a teď je tam koberec, kus hnusnýho lina s kabelem od antény a internetu a lino z předsíně...jestli si sama nedojedu koupit nějaký kousek něčeho a nezadělám to, tak to mít taky nebudu. Prostě co si neudělám to nemám.
25. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: to jsem si nevšimla, já tak byty nešmíruju... :grinning: já budu supr tchýně, bordel překročím, nevidím...jejda, kdybych ti měla vyprávět co je u nás nedodělanýho....to je na celou stránku. Prostě normálka...není čas. a čučí na telku nebo sedí u telky a šteluje nahrávání.
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, no vždyť já prý už taky jedla takhle v ranném dětství (pár měsíců života) omáčky s knedlíkem...samo, že rozmixovaný...je to síla. Jak vždycky ty starší ročníky s hrdostí vypráví, jak ten a ten jedl to a to ve dvou třech měsících a kolik lidí má dneska problémy s žaludkem a se střevama...to jsou ty svíčkový už v porodnici :rolling_eyes:
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek