• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
no to máš Dášo pravdu, to by možná stačilo, :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jdu na návštěvu, tak podotýkám, že jdu za tím dotyčným a ne mu uklízet bordel, takže mi je jedno, jestli ho tam má, nebo ne, to ať si udělá pak sám :grinning:

A tady se zase hrajou šachy a nevnímá se okolí...práh nepráh, uvolněný šroubky, neuvolněný šroubky...hlavně, že ten byt jakš takš vypadá :grinning:
25. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: na dcéry AJ ještě stačím :slight_smile:
Lu: hele, tady je to podobný...nejsou oni příbuzný?
25. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky zase pomlouváte manžílky??? :grinning: :grinning:

No my se pro chleba stavily v Penny a měla jsem chuť ho tam nechat.4 kasy,obsazená jedna a ještě jí nejede pás,takže jsem z chlebem stála až u piva. :angry: :angry:
25. led 2010 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee. holky...to koukám, že s manžílkama je to nastejno...Vždy si něco vymyslim...A dotaz zní:Musí to být hned? a nebo To si nejprve musím naplánovat...Takže luxování nejni naplánovaný, tak manža luxuje až next víkend, mytí chodby se hlasí den do předu..alespon že koupání Matuly je možné naplánovat 15 minut předem...Ale jinak je super, jak jsem zjistila vycvičila jsem si ho pěklně, že mi doma pomáhá...hlavně nádobí, ach ach..to já nenávidim...

Dáši - to budeš super tchýně. Já sem taky taková, bordel nevidim...protože si vzpomenu na sebe. Třeba mám uchýlku na mytí nádobí. Vždy jsem to zazlívala ségře, že je celý dny doma a že nemá umytý nadábí - takový Gerlák hadr...dnes - ty brdooo, do večera času dost, nestíhám nestíhám...
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si troufla doučovat základku a možná střední..ale dospěláky nikdy..z dospěláka blbce neuděláš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: pás nejel už včera ráno.Nejsou schopný to vopravit!
Pomlouvat manži? Nikdy! Jen suše konstatujem ...
25. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: já tak první třídu :grinning: sem holt blb! :confounded:
manža je taky děsně rychlej, všechno chci mít hned! koberec jsme pokládali asi v květnu do dneška nejni zalištovanej. Mytí chodby je zbytečný, takže to meju jen já, myla jsem ji i tejden před porodem. Nádobí nemeje, myl loni tak 3 x. dyk mam myčku ne? tak to mej nebude. Okna ještě stačej, navíc to je ženská práce. Že jsou tam čmouhy,že nevidim, jestli sněží bo ne, to je mu fuk. Jediný na co je schopnej, nza což velmi chválím, je že pohlídá dítě a to naprosto kdykoliv.
Vždycky vyhrožuju, že si zavolám firmu nebo řeknu kámošoj - Kotišoj. To zabere,ale musim vyhrožovat dlouho. Stejně tak s čištěním koberců. Už jsem mu poslala rozpočet na čištění. Takže k nám pravděpod. přijde firma.
a luxování: všude vypráví jak má rád čisto, útulno...jenže vyluxovat? Max. 1 x tejdně. To je čistomil panečku! :grinning:
25. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé PAy, a co když jsme na úrovni základky, tak to by pak šlo? :grinning:

No pás už tam nejel minulej tejden a fronty to mi ani nemluvte a hlavně tam poslední dobou mají prázdný ragály, to mě vadí docela dost
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, já mám zas úchylku na nádobí opačnou...nesnesu tam mít talíř...vždycky supím, když mám umytý nádobí a manžel tam dá talířek a vidí, že to je uklizený a nemůže ho opláchnout a uklidit. :angry: :angry: Takže mám furt ruce ve vodě. Teď jsem dovařila a hned jsem umyla nádobí, sice se mi suší na odkapávači, ale hlavně, že je dřez prázdný :grinning:
25. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že chlapi jsou všude stejní :grinning:
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Luci ty jsi jako moje mamka, tak taky furt meje a meje a meje
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam rizotko výborný. Já ho nemusím, ale občas se mi povede a je mňamozní...dělám z kuřecího masa, orestuju, zeleninku a ještě pak přidám tu rýži a restuju všechno a ona je pak taková jako od vietnamců...taková lepivá. mňam
25. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až k někomu přijdu na návštěvu, tak vám to nádobí klíííďo umeju, ale utřete si ho pak sami :grinning::grinning:
25. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jsou stejný.
Ale zase manža to radši udělá hned,on by mě pak musel poslouchat.A když vidí o víkendu,že je plnej dřez ještě 3h po obědě tak ho jde umejt,co já se mám furt dřít když je doma nééé. :grinning: Ale jinak se domácích prací obloukem vyhejbá. :angry: :grinning:
25. led 2010 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě může vždycky vytočit, když mi doma argumentuje tím, že to jsou ženský práce a že on po mě taky nechce, abych šla umýt auto, doplnit kapaliny, vymalovat, něco navrtat...sice má pravdu, ale maloval před 4 rokama naposledy, auto meje, když někam jedeme daleko na výlet nebo dovču a to není každý den, že? A kdy mi něco navrtal? To spíš řekne, že je škoda vrtat do tak hezký zdi. :grinning:
25. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo..omáčky ve třech měsísích? Co že jsou ty starší ročníky vysazený ve vzpomínkách na ten třetí měsíc? Unás třetí měsíc džusy, třetí měsíc mandarinky, třetíměsíc autíčko, třetí měsíc chodítko,... :grinning:
25. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lů-já jsem stejná s tim talířkem..když umyju horu nádobí a přijde manže se lžičkou a mrsk...to jako nemůžeš tu jednu lžičku umý? hodí ob ličej..vydrhne ji a už neutře..a hodí, asi bych ji měl i utřít, co?
25. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuš- základku doučím... :grinning: :grinning: :grinning: spell your name. please...
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to mi připomnělo...máme tu polici z Ikei, jestli by se někomu nehodila. Jsme jí koupili, ale nehodí se nám barvově a ani jako jí nemáme kam jinam dát a tam, kam jsme chtěli se nehodí. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00153074 je to taková, že není vidět žádný vingl.
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a je úplně nová, jen vybalená z celofánu. :grinning:

Péťo, tyvogo, přestávám rozumnět asi si zapnu slovník...hele, to by bylo dobrý, kdyby jsme si tu psaly anglicky, třeba by jsme se něco i naučily? Tomuhle jsem tedy náhodou rozumněla, tedy si to myslím. :grinning:
25. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a manže byl z počátku ulítlej na izolepy..jako tchýně...něcio přichytit? pouste mne na to s izolepou...takže ještě z pravěku tady áme kabely přichycený podél prahu izolepou...když vytírám, krásný tmyvý rohy izolepy na mě koukaj...když tio strhnu ..manža, cos tady zase dělala?..a jde stříh stříh, krásný kus izolepy , hups lep a už to drží, no to je krása...v bnew bytě se nám hejba záchod,..to stačí je přišroubovat, tvrdí manža....ach já štastná, že konečně jako správný kutil bude vrtat..včera: už jsi někdy vrtala do panelu?..se přilepí.... :angry: :angry: :angry: :angry:
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lů- asi bych ji vzala..máme v new bytě tmavou linku,....
25. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to taky na mě zkoušel,ale já mu pokaždý řeknu,že když to bude potřeba tak to na autě udělám,jako vyměnit gumu,dolejt vodu,olej atd.A mejt ho jezdíme do myčky takže to on taky nedělá. :grinning: :grinning:
Ale zase proč bych to dělala,když mám manžu a nebrala jsem si ho proto,že mi bude na okrasu,že?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Já poličku nene,my toho máme všude dost.
25. led 2010 ve 13:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ode dneška mi říkejte záchod..mám matulkyna na klíně a najednou...mmmm,mmmm,mmmm...matulka se uvelebil do kakací pozici a krásně se vyprázdnil...naštěstí nesplachuje.. :grinning:
25. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no to nééé,anglicky neumim ani koukat.
Možná sem tam nějaký slovičko,ale to je vše.
25. led 2010 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se polička taky nehodí, bych potřebovala borovicocou
25. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tahle je ořech, jako na té fotce, jsem jí teď i nafotila. Ale teď tedy nevím, jestli je zaprášená polička, nebo monitor :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: Péťo, ty by sis jí vzala? Ale ta nejde přilepot izolepou, to se musí navrtat :grinning:
25. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...bych ji vzala...řeknu že je to dárek k narozkám...
25. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
..bo si půjčím Dášinýho...
25. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek