• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Nechápu, proč nevykopnou dveře a lezou tam přes balkon, akorát jí rozbijou nový plastový okna. :unamused: Tak buď přijede sanitka, nebo rovnou ty přes silnici. :unamused:
16. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
TY brdo,...brý večer...teda jednou mám zasejc čas sem zaskočit a hle...to je překvapení...Jsem dnes k.o. a to doslova.
Dnes jsem skoro celý den zařizovali město, teda tam byla takové klendra..normálně m manža z legrace plácnul přes zadek a já myslela, že mi upadne...začnu hledat nohavičkový kalhotky s nohavicema až je kotníkům... :grinning: :grinning: :grinning:

Jak jste na tom s vánočníma přpravama, ženy? Koli které máte druhů cukroví, co? Vsadím se, že Lenka a Boa vedou....

Ani nemám energii dočítat...Co je u nás new? Dnes poprvé MAtlafouse k večeři Kaši...dlabal jak divej, byl teda dosti unavenej, ale pusu otevíral o 106...sice lžička nemá moc efekt, i když ji zbožnuje, ale opět stříkačka od Nutrilonu zabrala...Prý by měl Máťa spát celou noc...haha, za hodkuknourání a mamkou Dávej dávej...

Asi jsem čekala, že 20ml kaš, kterou do sebe vprabil než to zalomil udělá zázraky...holt vydržet vydržet...Máme Otesánka...

Tatky má až do konce roku dovču, tak mi trochaj pomůže toho našeho Matlafouseka zabavovat...
16. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáášooo...co situace z okna? Jsem ted to dočetla, že máte něco lepšího než je telka... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay letos jsem to moc nepřeháněla. :sweat_smile:
Jinak dárky ještě nemám pro rodiče a hlavně vůbec nevim co jim koupit,když maji skoro všechno a co nemaji tak na to já nemám.

No zatim je zvyklej,že dostává v tolik a v tolik tak si na kaši musí nejdříve zvyknout. :wink:
16. pro 2009 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé ještě jsem se chtěla zeptat co byteček???
16. pro 2009 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přijela další sanitka...já jsem drbna...:grinning: ta první odjela, jen si podali info, že paní s nima v žádním případě nechtěla jet...a je tam teď záchranka, tamto byla nějaká ambulance 131, to neznám...Dášooo, ty snad spíš s malým ne? :grinning:
16. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay...ty jsi ftipálek. :grinning: já mám je 4 druhy a ani to letos nebudu zdobit...jak jsem upekla poslední plech, přešla mě chuť. :grinning:

Dneska jsem něco pokoupila, drogerku, tak ještě zítra a prdím na to. Stejně se mi to vždycky od důchodců vrátí, že to neupotřebí... :unamused:
16. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo co se deje,??ja musim makat na pradle a vy tady scifi
16. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže závěry z Nové ulice:grinning: Paní zatím přežila, sanitka odjela s houkačkou. :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě vystydlo kuře s knedlíkem a zelím, tak to jdu ohřít a v klidu dojíst. :grinning:
16. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pay, možná že má i po té kaši žížu. Pamatuju si, že Veru dlabala kaši a pak jsem jí ještě dokojila. No, taky má ani ne ve 4 letech 24kg :confused: :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam pradlo slozene,mala dostal O5 NA PRDEL,NEUSTALE SI DELA CO CHCE....

ja mam asi 7 druhu,chtela jsme delt spicky,ale asi koncim,uz me to nebavi,preslo me to....
16. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me je divne,asi si pujdu lehnout,mala uz snad usnula,rano mam zase brigadku tak at se na ni pripravim,potrebovala bych nakej dobrej lek....

Luco synovec ma v 8 letech 22 :wink:
16. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis ja ted koukam, uz je i Bio obleceni?????si delaj prdel ne? uz nevedi jak vydelat prachy....ty vado,nechtela bych bio dite,ve 20 mi s ni obyc banan a bude mit otravu...
16. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pujdete pristi tyden do Jungle,??nechce se vam nekomu???jestli mi bude fajn,to uz asi bude a nebude zadna prace sla bych.......co?? :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak este jeden prispevek a budu mit 7 tacu ty jo
16. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, bio oblečení vím, to je třeba z biobavlny a tak...no názory jsou na to různý.

Do Jungle nevím, aby pak holky neměly pod stromečkem horečky. Tedy u nás je to víc jak pravděpodobný. :-/

Viktorka byla ale dneska hodná, tedy až na ten jogurt v hlavě:grinning: jsem to vyprávěla Verunce, tak se pořád ptala, jak to dělala a musela jsem jí to pořád vyprávět. :grinning:

Jdu chrupat, ale to vy už chrupete. Ať je vám všem už líp. :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bréé ránko holky.....

se nelekejte.....musela jsem změnit nick jelikož mi jedna drbna od nás ze sídliště lezla do alb a vynášela věci ven dřív než jsem je mohla dostat ven já a furt šmírovala tak jen abyste věděly že jsem na vás nezanevřela....
Koukám nová převlečená diskuse....no už to chtělo změnu .. :grinning: :grinning:
jinak jsem tu dlouho nebyla páč malá měla zápal plic obě jsme měli ATB a já na tohle neměla ani v nejmenším chuť.....takže jsem vám neutekla do kotlinky nebojte..

jinak čekáme chlapečka hip hip huráááá

Boa Lucko prosimtě odkdy je zápis do školičky ve Skoro??nebo ještě lepčí odkdy je den otevřených dveří a taky tobě vzali Verunku jen tak??i když nechodíš do práce??chtěla bych tam malou od září dát ale nevim esi mam vůbec šanci když budu na mateřský :unamused:
17. pro 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee jsem se zapoměla zeptat jestli k vám můžu holky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj Daníkovi k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
17. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Klárko samozřejmě,že můžeš :wink: A gratuluju k chlapečkovi.

Daníkovi vše nej nej k svátku. :wink:

Klárko jestli budou mít volno tak ti Klárku vemou,ale jinak vemou ty předškoláky a od pracujících.

Luci třeba Verunka taky bude zkoušet Torinky jogurtování,když se na to tak ptala.
A co plány který jsi měla uzkutečníš,nebo ti je manža sebral????

Bára je bez teploty,ale pro jistotu jsem jí ještě poloviční dávku Nurofenu dala,dneska musíme pro úkoly a čeká nás 1 rehabilitace,jenom doufám,že nezačne nějak zvlášt snežit to bych pak nikam nejela.
17. pro 2009 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hezké zasněžené ráno :slight_smile:

Klárko, já ti to zjistím. Zápisy jsou většinou tak duben-květen. A Veru mi vzala paní ředitelka během září, na doplnění stavu, je tam hodně mamin, co mají miminko, protože vždycky na konci měsíce tam mávají papírama na sociálku. :slight_smile:

Já teď peru, chtěla jsem do toho města a manžel se někde zaseknul cestou ze školky... :unamused:

Holky, zítra bych se chtěla podívat na ty betlémy v kostele, nechcete se někdo přidat? Asi po školce, ale to zase dětičky spinkají, co? Jak by se vám to hodilo? Tedy ne dopoledne, mě jde o Veru, aby to viděla a to je ve školce. :confused:
17. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Daníkovi také přejeme vše nej :dizzy_face: To je hezký jméno, kdybych měla kluka, tak bych mu tohle jméno dala...
17. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

tak jsem včera konečně dojeli na ty trhy v německu a super. Lidí docela málo, teda ve srovnání s tou nedělí jich bylo málo :grinning: , kUbík se svezla na vláčku, koupili jsme svařáček, jedn svícínek a nasály atmosféru vánoční. Byla sice dost zima a cestou na parkoviště už Tádik pěkně plakal, ale jinak bylo moc fain. Cestou domu jsem se stavili ještě v realu a šupky domů. dneska má Kubík ve škole vánoční trhy, budou tam zpívat koledy a prodávat své výtvory. aspon to budou mít hodně vánoční když napadl snížek. :slight_smile:

Luci Verunka je teda pěknej pořízek, tolik váží KUbík a je mu 6 :grinning: , ale si psala, že jí kupuješ oblečení 122, tak je asi hodně veliká, víd?

JInak já taky peru, u nás opět posr.. až na krku, to je hrozný s tím naším dítětem :grinning:

Leni , super, že jste bez teplot, ted už bude jen líp.

Péto a kdy myslíš, že bych mohla přivést tu svojí hlavu na úpravu? :grinning:
17. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci to se teda pořádně zdržel..
Nechcete ty betlémy nechat na pondělí,???to už holky budou snad OK
17. pro 2009 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak klidně na pondělí. Jen se pořádně vykulírujte.

Ivčo, no měří asi 109 a velikost kupuju už 128 nebo 7-8 let :grinning: Proti jejím vrstevníkům je o hlavu větší.

Na ty trhy jsem taky chtěla, ale už to nestihneme asi...
17. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brrrééé ránko...
Matlafousek knourá na spaní, natahuje si při tom hrací hvězdičku pořád dokola, ale by co nejdýl udržel ve bdělém stavu...

Klárko - gratulace ke klučíkovi...teda se mi zdá, že se zde ted převážně budou rodit klučíci, co?

Lů - 4 druhy dobrý, ne? Hlavně když jsou dobrý...To já jsme zatím u mamky spáchala taky 4 druhy, ale toho nejlepčího...sežrala jsem půlky ořechů ještě v surovym stavu... :sweat_smile: :sweat_smile: Luci, bětlémy jsou zasejc ve Vojtěchovi?

Tedyyy - Daníkovi vše nej nej nej nejlepčí...bude dortík? Ten vynikající medový?

Leni - co se týče bytu, ani nemluvit...nicméně se paní ulovila, že v pondělí jdeme podepisovat cos na družstvo atd...Paní se nějako nechce stěhovat,i přesto, že říkala, že do 14 dnů je schona se vystěhovat..takže jsme peníze už složily a ted leží a leží a leží a čekají... :angry: :angry: :angry:

To je super bílo venku, jupííí jou...Jen aby to vydrželo.
17. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, takový drama před barákem a já ležim na gauči. Ze mě bude asi prdlajs Kelišová. Vono taky když je chumel lidí a vočumujou, tak se nikdy podívat nejdu.Ale před sedmi lety přijeli hasiči a dobejvali se do prvního patra ve vchodu vedle Lucky, tak to jsem se dívala. Tam totiž bydlej spolužaččiny rodiče.
Za chvilku přijde babička na hlídání, tak jí jdu polejt bábovku čokoládou, aby měla co ke kafíčku. A já si odskočim k doktorovi.
17. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáášoo - zasejc bábovka..ta vynikající bábovka?
17. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - no holt je to jedlík...a s tou žížní po kaši, to je jasný..a nebo není pro ně lepší ukončení dne než s máminou bradavkou v puse... :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek