• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
pay: puč si Kotiše, to je vrtal panečku....to je na další story!
25. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAko kde ste? To stavíte sněhuláky, či lekcuje angličtinou?

Where are you? You are making snowmen or learning English? :grinning: :grinning: :grinning:

Wohin sind Sie? Sie bauen einen Schneemann oder lehrnen Englisch?

uuuffff.....co neudělat z nudy, že?
25. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay hele tohle asi patří do jiný diskuze nééé. :grinning: :grinning:

čekám na manžu a jedem se podívat na baráček. :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: jakej?
já čekám na Draka, až se vzbudí....a jedem se podívat po Střekově, jestli ej někde nějakej pejsek :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu, ale budu muset uklízet, Veru tu zase udělala bordel...trhá papírky a lepí je na papír...tak si to zkuste představit. :confused: :rolling_eyes: :angry: :angry:

Péťo Pay, když budeš mluvit takhle, tak frštéééhe ich, ja paněmáju a anglicky si teď nevzpomenu :grinning:
25. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, budete kupvat baráček? Se máte...

Dáši, skočte do parku tam jich běhá, jen budeš mít pak na pneuškách hovňány. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uvidíme jak bude vypadat,k večeru dám info. :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu: hm, bezva tip :grinning: . my totiž pokaždý děláme haf haf...teda nik jen h h
25. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte někdo cestu do Ikey?
25. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenii - jsem se nudila...A vy stavíte či budete kupovat?

Dáši - tak kdyžtak se schovej za kočárek a zaštěkej...Bacha, slezl sníh, pejskové mají značky všade...

lů - já už jsem nakoupila, prima tmavou poličku.. :grinning: :grinning: Ale taky bych tam potřebovala, člověk tam utratí i když nic nepotřebuje...Ty brdo Ikea musí vydělávat...

my v tom mraze asi prochajdu dnes bojkotujeme..uvidíme..
25. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu. pro poličku jako? já tam ještě nidky nebyla...líbilo by se mi tam?
25. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši - tys nebyla v Ikee? Počkej,,vyrazíme..kluci půjdou kupovat vodácký potřeby či půjdou na pohádku do Multaku a my utratíme penízky...
25. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši . ..máme velký auto,tam se dvě Zopy vejdou...
25. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: vejdou, ale asi pojedem jen my 2 a 2 zoppy. tak jsme vzhůru. dáme mlíko a jdem ven dělat h h. tak doufám že se nám to h nepřilepí na kolečka
25. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne pro poličku, já bych tam nakupovala, kdyby byly peníze...ale měli by tam mít nějakou látku, tak jsem chtěla a tvořítka na nanuky...a vono by se určitě našlo ještě spousta věcí.
25. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - tak spolu...já bych tam taky utratila, kdyby bylo co...mám tam odkud krásnou skleněnou mísu..za hubičku...ach ach...prasátko se prázdní...
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže se loučím, jdem okukovat ty pejsky
25. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych jela hned, my tam vždycky jedeme, když jedeme ke známým do prahy, tak se stavujeme na Čerňáku. Máme taky nádobí za pár peněz, skleněnou mísu na saláty, já si koupila kapsář a takový pytlíky do koupelny, svíčky, vázičky...uuuuááááá.

Dáši, namažte se nějakým lojem, ať neumrznete. Já tedy nebyla venku, ale prý je tam děsná zima a má být celý týden.
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to pro dnešek s venčením vzdávám...
25. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, nešly by jste si sednout na čajík? Bez dětiček? Na chvíli? Někdy? Ne moc pozdě, aby jsme se neuzívaly. :grinning:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych byla pro...ale mohla bych až po půl sedmý....
25. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: já můžu kdykoli. Manža je hlídací.
jinak venku jsme dělali h h. A taky brr brr. Kosa jak víte co. Byli jsme jen chvilku. Večer jsem zjistila, že Nikovi není dobře. Máme teplotku a nudli jak cikán šálu. Tak už hodinu chrníme. Chuděrka.
25. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer

Tak baráček sice za pár korun,ale ani metr zahrady a taky neni ani kam dát auto.Před barákem je jen chodník a hned silnice,takže z toho nic nebude. :frowning2:

Dášo ať je Nikovi brzo líp.

Luci taky bych šla,ale teď nevim kdy,ale ale asi až příští týden. :wink:
A fotka košíku nebude,šla jsem natírat do sklepa a volal brácha,že jedou na kafe tak jsem se zase otočila a šla vařit kávu.A odjeli před chvilkou tak už tam teď nejdu.

A i Ikee jsem taky ještě nebyla jen jsem párkrát viděla leták a taky bych nakupovala,kdyby teda bylo za co. :unamused:
25. led 2010 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky a schánim recept na koprovku,manža má na ni chuť tak jsem mu slíbila,že se pokusim mu ji udělat.
Ale nikdy jsem jí nedělala a já teda kopr nene.
Tak kdyby jste jí někdo měl tak šup sem z receptem.
25. led 2010 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky..před vyprávěj jsem si zabrala pc pro sebe...

Manža opravil žaluzii..jsem ji držela u velkýho okna vyrolovanou...takže jsem stála jak ve výkladní skříni. Manža zkoumal, jak jako to vůbec funguje...stála jsem dál jak idiot, Matulkyn se smál dělal Oooo,Ooooo...Manža se pak ke mně přidal a něco montoval...Já stále držela jak socha Svobody vytaženou žaluzku...No bez izolepy a funguje to...jupííí jou.Bylo malé nadávání, které jsem utnula tím, že se to rozbilo zrovna, když jsme mu ráno tehdá mávali..tak se trošku manža zklidnil a když už po třetí šel vedle do pokoje zjištovat jak fungují neponičené žaluzie, 100x mu zacinkala moje zvonkohra do ramene takže měl hučení v uších, zuřil ještě víc...pak se vrátil a já úsměvavě na něj..Teda zlato ty seš šikovnej..zapýřil se a opravoval dál...Ufff povedlo se...

Lů - polička prásknuta...prý si to navrtám sama...prý bůhví, proč to ta tvoj ekamrádka prodává, asi jí taky manžel odmítl vrtat do panelu....Pak dodal s ftipem jeho vlastním"kdyžak to zaizolepujeme.."...ftipálek jeden..

Dáši - -teda ti je chuděrka, at žije rýma u prtousků...at máte klidnou noc...

Jo sežraka jsem celou krabičku Ferrero Rocher....a vůbec mi to nevadí, cítim se skvěle...
25. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Leni, tak to je blbý s tim baráčkem..ale zaharda alespon pidi midi je potřeba...Koprovku nevařim, recepis nemám..jo teda v kuchařce, ale myslim, že je lepší, když to pošle někdo, kdo ji vaří sám bez pomoci a má vychytávky...můžu ti přivést kopr co mám ted ve sklenici s nakládačkama, kterou jsem otevřela k vačeři k masu... :grinning: :grinning: :grinning: A dát několik vajíček..do stavu natvrdo je musíš uvést když tak sama, ale budou mrazy, tak by to neměl být problém...
25. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: snad jo, dík a nahoď jak vypadá domeček, jsem děsně zvědavá :slight_smile:
pay: já taky děsně chválim, i za krávoviny,ale už si asi zvyknul...ale určitě na to taky vždycky čeká. A ten dodatek s tou izolačkou, to jsem se zasmála.
25. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: já bych se taky cejtila skvěle...jejda.to bych si dala. :grinning: Jestli bude po mně tak prochrní celou noc. Tak uvidíme.
A jestli ta izolačka není nějká specialita tam od Phy...znáš to Pražáci ...sou divný :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jo a koprofku fakt ne! Je to jak mlíko a v tom tráva. To řiká ten muj. Tak se dámy loučím...jdu civět na TV
25. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, koprovku já můžu...i s tou trávou :grinning: Takže hovězí vývar, do toho ocet, zahustit moukou, ocukrovat hodit nasekaný kopr a nakonec smetanu. Jo hustím mlíko+mouka. Prý nejjednodušší omáčka...než se tam dá smetana, tak to má nechutnou barvu :grinning:

Mě manžílek dělá langoše, tak si dám dva na noc, ať se mi dobře chrupe. Jo, sám zadělal, musím pochválit. :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek