• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
hezký ráno,

u nás už třetí den budíček po půl šestý, takže jsem jak mátoha. a to od tří pravidně několik dní poknouráváme no super. Ted ho nebaví ani sedět u mě, ani ležet, kroutí se tu jak hádě. asi máme boleníčko, už tři dny jsem nekakali. dneska máme jít na přeočkování, to jsem zvědavá.

Dáši chudák Nikísek, snad byla noc dobrá :wink:

Leni, tak ymanža jednou přišel s domečkem, na fotkách vypadal super, ale ve skutečnosti hrůza, hned za barákem skála a před barákem 5-ti metrová zed s kolejema. Ale určitě nanějaký narazíte, jen to chce hlídat.

PAy, manžílek je vtipálek s tou poličkou, no koukám, vy jste taková veselá dvojka :grinning:

Lů já bych na čajík šla,a el u mě to bez Tádika nehrozí, takže smůla :frowning2:
26. led 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčátka

Ivčo tak nasaď nějakej čajík po lžičkách aby se mu udělalo ĺíp.chudinka malej,když tohle někdo napíše tak si pokaždý vzpomenu jak Sába trpěla.

Dáši jak je Nikovi????

Jinak domeček je zatim z první ruky takže neni nikde k vidění,ale jak ho někde najdu dám odkaz.

Luci tak koupim kopr a udělám,snad to bude poživatelný. :sweat_smile: Jo a kde se dá koupit ten kopr?????

Jinak Ivčo tak by se to udělo odpoledne holt z dětma. :sunglasses:
Koukala jsem i na Míráku v tý budově vedle Spořitelny je taky něco pro děti,ale moc jsem to neštudovala,chtělo by tam zajít a zjistit víc,kdyžtak by se na čajík zašlo tam i z dětma. :wink:
26. led 2010 v 08:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Leni kojení děti prý nemusí kakat třeb atejden, ale my kakali někdy i 3x za den, tak mi to bylo adivný,a le už je to v pořádku, si dal Táda šlofíka a jdu převlíkat postel, měli jsme to až za ušima.

No já bych třeba někdy Kubu mohla nechat doma,a el Tádika fakt ne, on je zatím jen kojenej a tak nevím, kdo by hokojil, kdybych byla na čaji :grinning:
26. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo platí ten dnešek???????????
26. led 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Leni, kopr mají v zelenině, ale nevím, zda teď budou mít čertvý...leda že by sis zašla ke 12ti měsíčkům :grinning: Já si vždycky koupím a zbytek zamrazím. Taky dělají i sterilovaný, možná mají i mrážo. To nevím.

Péťa nás tedy čeká, včera mi ještě volala, tak jsem říkala, že přijdeš nějak po 14h a já až po 15h.

Jo, taky by mě zajímalo, jak zvládli noc u Dáši. Snad už je Nikýsek lepší... :frowning2:
26. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no uvidíme jestli něco seženu.
Hlavně,že mám kopr každej rok na zahradě co,taky jsem si mohla zmrazit,ale zase na co když o koprovce nikdy nemluvil.

Tak fajn,že to platí. :slight_smile:
26. led 2010 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, holky, ale tohle by jsme zvládly všechny :slight_smile: A vypadá to moooc hezky http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2626527
26. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ten taky vypadá velmi dobře.

uvidíme kolik bude dneska večer času.

No oni vlastně dávaj ordinaci a kriminálku no tak budem tvořit. :slight_smile:
26. led 2010 v 10:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak noc v poho. Celý to prospinkal. Jen ve 23.15 budíček. Uplně sálal jak kamna. Doma jen paralen, to jsme trapní rodiče...pak telefonát do nemocnice pro radu a pak telefonát k Lůce pro vyzvednutí receptu :frowning2: .Tímto děkuji za první pomoc.
U MUDry nikdo, hned jsme byli na řadě, zřejmě marodíme jen my. Prohlídla, nakázala jak srážet teplotu, což já jako novopečená matka, teda staropečená,ale poprvý s horečkou, nevěděla. Manžu jsem vyhnala do lékárny, páč na celym hornim Střekově se nevyskytuje ani jedna. Tak akorát jel. On taky marodí tak to Nik chytil od něj. No to budou parádní fotky s dortem a nudlí u nosu :sunglasses: .No co no, hlavně, že se z toho dostane.
Lu: vy do koprovky dáváte trávu? :fearful: No tak to by si manžel třeba i dal :grinning: . A len košíček je luxusní.
Leni: jsem nevěděla, že sháníte nový bydleníčko...tak hodně zdaru, asi to bude běh na dlouhou trať i když u nás se zadařilo docela rychle.
Ivi: my jednou nekakali 7 dní. Ale Nik to snášel v poho. Je fakt, že kojený mimi můžou nekadit i 10 dnů. To povídala MUDra.
26. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, teď jsem ti ještě chtěla psát...jsem si vzpomněla, že Veru těsně před 1 narozeninama mělat horečky, ty během 2-3 dnů úplně zmizely a malá se pak osypala. Říkají tomu šestá nemoc, tak je možné, že to má i Nikýsek. Pokud ho netrápí něco jiného. Je to něco asi jako spalničky, mi tenrát říkala naše dr.

A s tou trávou, to říká Veru, že nechce omáčku s trávou, jinak opravdu jen kopr. :grinning:

Ivčo, to je fakt, mě Veru když byla plně kojená, taky nekajdila třeba 10 dní, pak jsme se radovali nad každou brutálně naplněnou plínkou po těch 10ti dnech :grinning:
26. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši scháníme a už dost dlouho,ale zatim se nedaří a když už zadaří tak to zase nic nemá. :frowning2:

Tak přeju ať jste rychle fit. :slight_smile:

Horečka je fakt svinstvo a ještě hůř když nejde srazit.

Jdu péct květák tak zatim pa
26. led 2010 v 10:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru kouká na krasobruslení, se jí to líbí. Já jsem ještě v pyžamu, tedy Veru taky, ta kojí opičku :grinning: Má jí pod tričkem a prý pije z prsínka :grinning:
26. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: aha a co si tak představujete? a květák ňam ňam. To já můžu
Lu: haha to je sranda. No my máme vlekej den už zejtra. No co tak dort zblajznou rodiče a fotit se bude jindy. Veru si dá trávu si dá za 12-15 let, neboj :grinning:
26. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: ještě v pyžamu? to je jak za dob šestinedělí. To jsem taky bejvávala do 11 v pýžu
26. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, nestraš...:grinning: Bych jí to vymlátila z hlavy...bude po mamince...svatoušek :grinning::grinning:
26. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus..
shrnutí noci...suprová..vstávačka, prosím, aplauz. Až s osm...traddaaaa..gratulace až potom, děkujeme...

Dáši - teeeda, si to kuliferda umí vybrat co? A zabraly už trocha léky? A co dělá Nik? Leží nebo si hraje?

Otázka koprovky - já ji ve školní jídelně nenáviděla, jsem vždy jen slupla vejce a to jsem se ho ještě snažila co nejvíc zbavit vomáčky, i jsem jednou přemýšlela nad utřením do kapenísku,ale jestli byl tehdá posmrkanej...?? :wink:
Ted ji moje ségra zbožnuje a vždy ji vozí aj babičce..začal mi vonět kopr, tak že bych to problu?
Od února mi bude manža vozit obědy vod ni ze školy...si zavzpomínám na UHO, koprovku, šišky s mákem...Dnes to spláchnu špagetama..
Odpo přijuchá babička, pohlídat Matulkyna a vyvenčit ho a já konečně zaskočím na větší nákup...je tam aj krásně..jupí.Manža má dnes poradu do večera..
Holky nemáet typa,kam vyjet do hor s Matulou na chalupu.Manža bude mít týden dovču.Týden před jeho dovčou odjíždíme s Matou do Rokytnice...A bohužell chata je na manžův týden plná..
Jo prosím, nemáet některá z vás na půjčení klasa dřevěný sáně s tím sedátkem pro prtousky...prý je máme, ale nikdy neví kde, tak to chci mít za včasu pojištěný..už vidím jak se vláčim na sjezdovku s kočárkem...

Ivuš to kakání - je super že už zase tadík vyprázdněnej...Já jsem tehdá volala mudře a tam mi řekla, že to značí to, že vše co sní tělo využije...a poradila mi kdyžtak abych já nebo je mu udělala slabej heřmánkovej čaj...jsem prděla jak divá, co krok to prd...ale gut. Jsem měla jistotu že kdyžtak netrpí zácpou...

Holky jsem asi slepá, ale Lů, z čeho je ten košíček jako udělanej? To je jako z kroužků z toho papíru...jsem pak uvažovala, jestli to nejsou takový ty želé kroužky namočený v čoko co se prodávaj a někdo z toho neuděla :grinning: :grinning: lkošíček...
26. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus pay: tak gratulace rekordu ve spaní. My teď spinkáme teplota neklesá.
koprovka: vždycky jsem oškrábala napůl politej knédl mlíkem , zblazla ho suchej, vejce našiškovala do krku a šla sem to vodnýst. Knédl sem sníst musela, páč u táců stála ňáká soužka kerá prudila: dokud to nesníš tak tady budeš, a snědenej knédl pokládala za dostačující. Pokud bylo vejce, tak to bylo ještě dobrý,ale jak byla flákota s modrejma a zelenejma trubkama uprostřed - rozuměj flaksy, tak to nešlo rozžužlat skvělym komančskym příborem natož přechroustat.
26. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo :grinning: ty zas perlíš. :grinning: V Rokytnici jsme taky byli ve Františkově, tam je krásně. Ale tipa nemám, asi to bude většinou zabraný, ne? Co to Peklo v Josefově dole? Tam jezdí kamarádka, je to velká chata, tak by jste se tam třeba vlezli.

Ten košíček je dělaný z papíru. Z ruliček se umotají takovýhle kolečka http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2626530 a ty se pak lepí na sebe. Chňápeš?
26. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: sáně máme,ale nevim, jestli máme i tu vohrádku....tu asi teda nemáme. A manjel je ještě ve městě, shání léky,taxe ho nemůžu zeptat. Řikám mu skoč do lékárny vem recept, pak todle k tomu napsaný a pečivo k večeři. Před chvílí psal: mam vzít něco k večeři? Já nechápu an co tu šišku má. :grinning:
26. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši fůůůůj :grinning::grinning: modrý a zelený trubky...to je nechutný :grinning::grinning:
26. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: košík krásnej,ale nevim kdo by to motal...
Pay: Tip nemáme, jsme zaprdlý doma a nikam nejezdíme.
26. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: si nechodila na obědy? a na sluníčku házely duhový odlesky...si to nepamatuješ?
26. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapi a nákupy...:grinning: to je taky na dlouho debatu :grinning: Já včera dituju...chleba, rohlíky, loupáčky. Přinesl, chleba, buchty, šátečky a finskou :grinning: A když má jet sám do velkýho krámu nakoupit, tak když nemají rýži Lagris, kterou má na lístečku, tak jsme bez rýže...ale když nemají tuhle, nebo tamtu značku cigaret, tak to si jiný koupí...to si umí poradit. :angry: :grinning:
26. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě si pamatuju že v jídelně na parapetu byly květináče a v nich žvejky, zbytky jídla. A pod ubrusama jaký byly poklady....lahůdka!
26. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: si pamatuju táta...přesně měl napsanou Heru, když neměli nepřinesl nic...musel jít teda znova, přinesl Ivu a řiká...maj uherák. A máma vzals: ne, s neřikala že mam vzít... tak chuděry děti :slight_smile: :slight_smile: byly bez uheráku
26. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lů - tojsou ty hory,jak jsem tam byla v těhu...Jezdíme lyžovat do Rokytnice, jinak ta chata je u lesa v Jablonci nad Jizerou...sháníme něco, kde bychom více méně byli sami..znáte to dítě v hotelu, klídek v háji...ještě by nám lidi dávali vodpatky před dveře...

Dáši - taky pěkný story z jídelny...Neboj Míra dnes má za úkol nakoupit příkrmy..tak jsem zvědavá. Večer mu říkám, vem si tuhle prázdnou skleničku, at víš jak to vypadá..Nechci, si t přečtu na etiketách a kdyžtak ti zavolám (ve smyslu - neotravuj, přeci nakoupit pro Matulkyna nejni problém)..ráno odchází do práce, a jde ke mně a šeptá:"Kam jsi mi dala ten papírek s tim, co koupit!"..Vždyt jsem ti nic nepsala..."Ježiš ahaaaa, no dobrý...no tak budu volat!"....ach ach..jo a žaluzka drží, teda je fakt že jsme ráno nemávali...takže info není stopro...

Aaaa už hraje hvězdička...matulka je auf...
26. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: musíš napsat : rejže, Luboš mi to řiká furt a pak mi to vysvětluje, že jinak je to chyba v programu :grinning:
26. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je stejný u těch nákupů...nakoupí přesně ot co je na lístečku, a když nejni nejni...nanapsalas - nediv se...takže promarněný akce např na máslo, sýry apod...nenapsalas-nediv se...Hlavně ale že podá info, že to v akci bylo...

Story jídelny - my měli knedlíky ve vázičkách pod umělýma komunistýma kytičkamaaaa....prasata..žvejky v květináčích - bych střílela....
26. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO u nás někdy, že nekouká co je levnější..ale vezme..takže rýže za 70,- žádnej problém....
26. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: bych nikdy Lubošovi nemohla říct, ať jde nakoupti příkrmy, páč
a) byl by tam hodinu
b) byl by vzteklej
c) by přivezl něco co až tak přesně nepotřebujem
d) by mi řekl, že příště ať tohle po něm nechci. Mam auto, tak ať si tam sjedu
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek