• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Dáši, chodila, já tedy si pamatuju z mládí pouze chleba se sádlem a škvarkama ve školce a učitelka to do mě cpala, mě se zvedal kufr, tak jsem sádlo oškrábala o talířek, snědla suchej chleba. Soudružka vychovatelka přišla, pochvílila, že tedy "vidíš, jak to jde.." chytla talířek a byla od sádla :grinning::grinning::grinning: Už si nepamatuju dohru, ale zřejmě se musela jít umýt :grinning:
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaa..nereaguji na hvězdičku,..už natáhl psa....takže: Na Matějské pouti, já to dobře znám, vyšplháme, máš-li zájem, vzhůru na tobogán....

Jsem líná a špagety dala vařit do nejmenšího hrnce co máme...budu mít pěkný špagetový korpus myslim....
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: á koukám že Jídleny za komančů byly oblíbené...
No já nepila mlíko a ve školce mi ho nutily teplý! fuj, dodnes teplý ne e. A tak vždycky prudily, že to musim vypít, taxem to jednou vylila pod stůl a to byla pochvala panečku...Vesele jsem odběhla za ostatníma dětičkama... a jak si mě vyzvedla maminka, tak mě naprášila soužka :angry:
26. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - já zase ve školce zbožnovala chleby va vajíčku...ach ach...z jeslí pamatuju mlíkovou polífku, nepamatuju si své pocity,a le jenkdyž vzpomenu, vidí ten pidi zeleny plastový talířek (asi bez certifikace na nezávodnost :grinning: ) a jak si hraju se lžičkou a honím v polívce takový ty těstovinový kytičky...

Dáši - on je Míra na tohle super, nakupuje kaše v Dm u Globu, volá a dikustujeme spolu..takže pohoda klídek...U kaší mu vždy doma ukážu vobrázek (jak čmuchacímu psu se dá ošuchat třeba ponožka), on si to vyfotí, či mu 3 x zopakuju orientační barvu:"Míro, orientuj se podle bledě modrý krabice,na noc je to tmavě modrá krabice!" "Jo,jo..tohle je ale fialová ne tmavě modrá!"....No sice zavolá ale jde to..nakoupí vždy do zásoby...
pay: Na Matějské, to se hodí. :sunglasses: Tak já jdu zkontrolovat Bobečka a jdu něco uklohnit.
No to je právě ten náš smysl pro nakupování. Mám sice seznam, tak je spokojený, že toho budeme brát málo, ale pak jdu tím regálem a tohle si vzpomenu a tamhleto mají v akci...:grinning: A pak máme plný košík, já jsem spokojená, že mám vše, co jsem NUTNĚ potřebovala...:grinning:

Dáši, já kdybych napsala rejži, tak mi vezme třeba tu jasmínovou, nebo tu parboleid...tu já tedy nemusím. takže musím napsat přesně, co chci. Děda, ten vždycky bere sebou víčka od jogurtů, nebo obaly od sušenek a pak to hledá v regálech :grinning:
26. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teplý mlíko a mlíkovou polívku taky nee :zipper_mouth: A segedín jsem tedy nemusela, protože zelí a tlustý maso v omáčce...blééé, ale tchýně ho vaří tááák dobrej, že mě ho naučila jíst. Pomaloučku polehoučku, cedila mi jen omáčku a knedlík, pak jsem zkusila i to zelí a dneska ho mám ráda a vařím i doma. Tedy z libovýho masíčka.
26. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky????

Tak já mlíko moc nemusim,ale o mlíkový polívce jsem nedávno uvažovala já jí měla ráda. :grinning: :grinning:

Dášo scháníme jen baráček,to víš oba jsme z vesnice a v bytě jsme jak ve vězení už máme někdy ponorku.Museli jsme si aspoň pořídit zahradu,tak jsme tam furt,když to počasí dovoluje. :wink:
A je to paráda,bez vody,elektriky,záchodu,takže když musíš na velkou tak si vzít rejčík a jít si vykopat díru a pak si jí po sobě zahrabat,. :grinning: :grinning: :grinning: Ale nikdo kolem nás neni,samota u lesa.

A když řeknu manžovi,že má jít něco koupit tak mi řekně a nechceš ze z holkama taky projít,že by jsi šla semnou?? :slight_smile:
26. led 2010 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu něco vymyslet k jídlu, květák nemám, ten bych si ale dala. Mám tu hermelín, ten bych mohla, ale jen pro sebe. Verunce nevíííííím, to je furt dokola, už abych chodila do práce, tam budu chodit na obědy, Veru ve školce a bude to.
26. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak apoň splynete s přírodou, to by měli Greenpeace radost :grinning: a ty už bys případně nebyla Ústečanda po přestěhování? bo chcete jen UL?
Lu: já si seznam nedělám, stejně když je to v akci, tak to koupim a ze špajzu vytáhnu pozdějc. Jen mam takový poznámky, že třeba to a to je fakt nutný! No jo chlapi musej koupit přesně.páč vědi, že jinak budou mít ženský doma kydy :grinning:
ve škole jsem taky segeďák nemusela,ale domácí z libovýho masíčka...ňam ňam a já dělám se smetanou a vůbec se nebojim jí tam nalejt celou.
26. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem byla pro Sábu a teda na tom sluníčku je krásně.
To bude do rána mráz jak blázen.

Jj segedín je fajn,ale fakt z libovýho masíčka.
A Luci jak píšeš,že ti to cedili přes sítko tak já to dělám Sábě,protože ta zas nemusí to zelí,ale jinak omáčku sní.
26. led 2010 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,zdravim po delsi dobe :slight_smile:
my se mame dobre,jen ten mraz je hnusnej,ale sviti slunicko :slight_smile:
nebyla jste nektera na miraku v ty pasazi Jepa v Bambinu?(prestehovany,driv bylo pod poliklinikou)
premyslela jsem jak to zvlada Lenkabm,dlouho tu nebyla
jo jinak jsem koukala,ze se chysta svatba,Pitrs gratuluji :slight_smile:
26. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my za chvíli vyrážíme do mrazu, tak nějak dorazíme. Leni, ty už jsi jela? Asi jo, co...už jsou dvě hodiny.
26. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme doma ze super prochajdy..póčo suprové...
26. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Léňa, s Lů už drbou u Petuly...Dášeňka určo lečí svoje chlapy...
Matulkyn usnul tak mám chvilku na relax..jdu dělat gaučing... :sunglasses:
26. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusiiik
uz dodrbaly
Luco me jebne,vis co udelali,rostrhli mi knizku kde mam zapisky kdyz byla mala miminko..
A po celem pokojicku sudali samolepky ze zdi,vsude fleky me jebne,takze ted musime malovat fakt sila... :angry: zabiit :grinning:
26. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj

Tak návštěva super,všechny holky byli hodný. :slight_smile:
Ještě jednou Péťo Díky. :slight_smile:

Leni ahoj,že se taky ukážeš a koukám,že 31tt to to teda letí co. :wink:
26. led 2010 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo zrovna tu píšu,že holky byli hodný a ty tohle.

Péťo to i moje děti???????
26. led 2010 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedaaa..já se tláchám... :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťoooo, teď mi to Veru vypráví, tak jsem jí pěkně seřvala a řekla, že jí dáš pěkně na prdel...nooo, tak to mě mrzí, tak si kup tu růžovou a já ti přijdu pomoct. :sweat_smile: O knížce se mi zapomněla zmínit. A my si tak užívaly, jak jsou hodný, co? :confused:
26. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás tatínek odvezl domů a prý že jde na jedno, tak říkám, Verunko dej tatínkovi pusinku a uvidíš ho možná zase až zítra...tak šel tedy na 10 minut s námi domů a už je fuč. A Veru chrupe. Ještě mi stihnul udělat langoše, to jako aby mi zacpal hubu, abych neměla keci. :angry: :angry: :grinning:
26. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne leni jen t nase..
26. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo jsem si fakt oddychla,ptala jsem se i Sabči a řikala,že nic takovýho nedělali tak jsem ráda,že nelhala.

Jinak holky už taky chrupkaj a já jsem si připravila dno na košík :wink:
26. led 2010 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tý jo, co se u Péti dělo? :confused: .To jsem o něco přišla :unamused: . Teplota utěšeně klesá. máme kolem 38. Už si hezky hraje na koberci, v postýlce bejt nechce. Už jsme v postýlce a usínáme. Taťka už je na tom líp. v lékárně jsme nechali 350 i s dvěma receptama. Bezva.
26. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se taky chrupe...opět Matulkyn sekal latinu jak tata prijuchal z práce...koukal na něj jak na svatej obrázek...ve čtvrt na osm uložen do postýlky. Shodil na sebe tradičně polštář a je v pánu...kuliferda.

Udělal jsem k véče housky se šunkou, mrkvov salát (koupenej...), jeden hermelýn a panečku jak jsme se oblízli..

Tatka úspěšně pokoupil příkrmy a kaše...Jsem ho s příkrmama navigovala dle brožury od Hami...no sehraná dvojka...Přijel s účtem na 600,-.Ach ach...a podivejme se on v tašce byl ještě kartáček Curaprox za 70,-..ahaaa..prý že neničí dásně....ahaaa,tak to je jiná.. já mám kartáček max za 25,-. :angry: :angry:

Dnes večer v telce prd..až od devití Šíp a pak Den D...ale čekám že mne za chvilku manža naláká do kuchyně..jako že mi chce něco říct a pak klasa dotaz:" Půjdeš tam ještě?"..no nepůjdu, že?
26. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul tak to je nazáviděnohodné...holt hlavně že byla legrace...

Leni - to seš teda borec..ty jo nechte toho, nebo začnu vážně štrikovat taky... :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay no dávaj ordinaci ty na to nekoukáš?????
Ale určitě dostal pochvalu za nákup nebo nééé. :slight_smile:
Tak já jdu na ni,tak pááááá
26. led 2010 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: já myslela, že tě manža naláká na sex a von na kus řeči :grinning:
26. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé von tu už nikdo nejni a já vám chtěla říct, že ve 21.00 mi praskne voda
26. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a manža přijuchal...v botech šel pozdravit Matulu do ložnice...a že si bere mikinu a jde dolovat baterku.Vydoloval ji a už je v koupelně na nabíječce, aby mohl ráno nastartovat. Jdu se mejt a manža volá. Snaž se na to co njemín cákat, hlavně na tu nabíječku...kdyžtakna to něco hoď. ....(ty jo já vyděšená, že to bouchne, protože to v tom bublano, jsem se vrátila s podložkou pod nohy do kuchyně)...A jako na co to mám hodit, se bojim. Se bojim to hodit na ty packy že to vyskratuju....Prosim tě, nějak to udělej...No hodilla jsem předložku na nabíječku jako když se hází hadr na myš.Sprchovala jsem se pod čůrkem vody, jako kdybych se do sprchy vloupala sousedům a nechtěla jsem aby mne slyšeli...Vylezla jsem vyčachtaná, manža koukal na basket a já byla ráda, že barák stojí a nic nebouchlo...Manža chemik mne pak ještě zkoušel z toho, proč je koncetrovaná sírovka míň nebezpečná než ředěná...Fakt super, většího debila ze mne udělat nemohl..
26. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek