Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
pitrska
26. led 2010
Ja ti prinesu rucnik 😃
boadella
26. led 2010
Péťo Pay, baterie mi zničila dva plechy, pozor na tu kyselinu, aby vám nevyžrala díru k sousedům. 😃

Dáši, tak zavolej instalatéry na tu vodu...😃 Týjo, prožíváš to co? Já ten první roka taky, hrozně...a na 1 narozeninky jsem jí vyfotila přesně v tu hodinu a minutu, co se narodila...to je tip na foto na zítřek. 🙂
pitrska
26. led 2010
Ja sem byla taky prvni rok hotova,ted uz to neresim,ale prizivala jsme to,je to hezkyyyy
pitrska
26. led 2010
Holkyyyy pomoooc zacinam mit deprese zase prace......bojim bojim 😞
boadella
26. led 2010
Péťo neboj, hlavně, aby to klaplo jak potřebujete. :-S Ti povím příští týden. Už aby to bylo, jsem taky nervozní, aby vše klaplo.
pitrska
26. led 2010
Urcite ti to klapne,kor jestli s tebou mluvila reditelka takhle,takze bud rada,to bude dobry,ale ja nevim kam bych sla jako teda.......
pitrska
26. led 2010
Holky nechcete jit nekdo do Jungle tak me tak napadlo 🙂
lenka1982autor
26. led 2010
Péťo nás už tam ze Sábou nepustěj. :-|
naivuli
26. led 2010
Jakto Leni? to je nějak věkově omezený? já tam nikdy nebyla, tak nevím???
pitrska
26. led 2010
Ty jo nemam plan na zitra
lenka1982autor
26. led 2010
Ivčo jj tam je to jen do 6 let
naivuli
26. led 2010
Aha a to jako u dveří zhištujou, jestli tomu dítku už je 6 a 2 dny? To se mi zdá uhozený, že to mají takhle omezený
lenka1982autor
26. led 2010
No to zase nevim jak to chodí,ale nám už je 2měsíce 7 let,tak to nebudu pokoušet.
naivuli
26. led 2010
Tak my byli dnes na očkování a dr říká, co t am jako chceme. Tak jsem se trošku zarazila, páč jsem si úplně myslela, že už teda jako očkovat nemáme a tak říkám, no jdeme očkovat a ona se začala smát a říká, no jo, když vy vypadáte na 8 měsíců tak mi bylo divný co tu chcete. TAk nás sestřička převážila - 8440g, dostali jsem mastičku na vyrajdu, včeličku a pádili jsem dom. jsem šli dolu kolem setuzy pěšky a teda docela zima byla, brrrr
naivuli
26. led 2010
No já ani tyhle dětský podniky neznám. za Kubíka to nebylo a Tádik je ještě malej. My tenkrát chodili do MC na kLíši a do kostela u národní banky a to je tak vše.
naivuli
26. led 2010
PAy, já bych tak ypotřebovala někde půjčit ty sánky, jedeme o prázdninách na hory, tak jsem zvědavá, kde to seženu. Tádik sice ještěnesedí,a le nějak ho tam přikšíruju v tašce z kočárku
lenka1982autor
26. led 2010
No Ivčo to je teda Tadík kus chlapa.Jde vidět,že mu od maminky chutná. 😉

Zrovna jsem koukala,že je na teploměru -10st,tak jak ráno bude víc jak -15 tak se do školy nejde.Auto 100% nenastartuju(už v tomhle se mu moc nechce) a abych je táhla pěšky to teda nééé
naivuli
26. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 to bude dobrá omluvenka. auto zmrzlo 😃 😃 😃
lenka1982autor
26. led 2010
Ivčo co jinýho. 😃 😃
lenka1982autor
27. led 2010
Ahoj

Tak jsme v teploučku doma.

A už mě to mrzí,protože se holky od 7h hádaj.Tak je jdu radši něčim zaměstnat.
payda
27. led 2010
Nikýskovi vše nejlepší k 1. narozeninám......jupí jou, práskneme šampáňo...
lenka1982autor
27. led 2010
Jéé Pay no vidíš.

Nikovi vše nej nej nej k prnímu ročku. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Snad už je líp,aby se narozeniny mohly řádně oslavit.
naivuli
27. led 2010
Téda to už je velkej chlap 🙂
Takže Nikýsku, všechno nejlepší, at ti chutná první dortík a hlavně aby maminka moc nezlobila 🙂

JInak všem hezký ránko
payda
27. led 2010
..jo dobrý ránko..

Holky, jukněte na todlenstvo
http://www.reknitosmilkou.cz
payda
27. led 2010
Mnaž i volal cestou na Lovosice, že ve Všebo bylo v půl 8 -18 a u řeky -16..ty brdooo.... =-)
payda
27. led 2010
Ivuš - tak mi mamka potvrdila, že sánky máme, ale prý ne tu vohrádku....Taky budeme muset Matulu přikurtovat, ale asi jen fusak gumicukama... 😃
lenka1982autor
27. led 2010
no Pay já teď mluvila s maminou a ta řiká máme tu -20,5st
lenka1982autor
27. led 2010
Jinak by měli mít v globusu snad 30% slevu na sáně i boby,ale i tak by to bylo cca 700kč a to je fakt pálka
payda
27. led 2010
já koukám, že vohrádky se pohybujou kolem 350,-...
boadella
27. led 2010
Nikýsku, všechno nejlepší k 1.narozeninkám, hodně zdravíčka, samé sluníčkové dny, plno dobrého papání a ať tě maminka s taťkou moc nezlobí. x-) x-) Pusinka od Verunky. x-)

Začni psát odpověď...

Odešli