• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Nikýsku, všechno nejlepší k 1.narozeninam
27. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem, tedy tam musí být zima. Koukla jsem z okna a jde paní a najednou se zastavila a stála takovou dobu, tak koukám, jestli nezmrzla...ale po chvíli se zase rozešla :grinning:

Veru je nahatá a zasekla se u Cvičení s Míšou :grinning: Ale necvičí, jen kouká s otevřenou pusou. :grinning:
27. led 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milka super, jen mě by asi ta výloha nestačila a asi by to nebyl milostný vzkazík :grinning::grinning:
27. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy nevím, jak prožíváte Valentýna vy, ale my ho tak nějak přecházíme. Mě tyhle americký svátky úplně točej. Valentýn, Halowen, za chvíli budeme péct krocana na díkuvzdání... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My máme první máj a čarodejnice, taky hezký ne? Jenže dětem to cpou do hlavinek už od školek.
27. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak se jí to líbí. :wink:

No nás to taky nebere,kytku nebo dáreček mi může koupit kdykoli a né jenom 14.2
A stejně na tom všichni jenom vydělávaj. :angry:
27. led 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni líbí, mě taky, mě nutí na to koukat. :grinning:
27. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a za chvilku si tam budeš sní poskakovat. :grinning: :grinning:

Holky si roztáhli gauč a čumákujou na telku,týýý to je klídek. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
27. led 2010 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už po mě chce, abych trdlíkovala s ní...a chtěla by všechny převleky :grinning:
27. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pereme...Valentýna neslavíme, teda když jsem byla puberták tak jo..ale toje už pravěk...cítím se stále maldě, jen IQ stouplo...Všude vše růžový, všichni se ptaj co my...a pak začnu hloubat jak zda nejsme ti divný...

My už zase kakáme...ráno s ním byl manža na ruce a Matulda...rudej a eeee, eee...mmmm,mmm..tak mnaža říká:" Počkej dám tě do lehátka, aby se ti líp tlačil bobeček. Mamkoooo kakáme, jsem ho dal do lehátka jako na záchod!"...
27. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak koukni na naší krasavici :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3737329&vReferer=

Na hlavně vánoční řetěz, okolo krku kuličky co jsem koupila na zdobení na vánoce:grinning: Krasavice.
27. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay :grinning: :grinning:

No Luci krasná. :slight_smile:
Tak jí budeš muset nějakej kostým vytvořit. :wink:
27. led 2010 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pustila v telce Slavíka 81...teda ta Zagorka byla hodněkráte první-zatím co dnes po ní lehla zem...ale tyjejí písničky mne roztanačí i dnes...Pravidlená linka Praha Tokyo - holky chodily jste na Strašidelný zámek do Domova?

Lů - jsme taky koukla na Verunku..jsem zvědavá, no?, teda máte tam taky veselo, co?
Ivuš - jak jsem ráno četla o váze Tadýska..taky jste pěkný Los Gigantos, co?..nás už je téměř plná postýlka...ach ach..ale zase je větší pr..l...
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáša už asi slaví, co? Luci ,nejdou od nich ohnostroje?
27. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - v pátek má manže dovču, jdu do města něco pokoupit a pak ho zkusim přemluvitz, že bychom odvezli našeho dědu, který mi bude radit při koupi zásuvek do kuchyně, na Střekov a tak bychom to sfoukli i s odvozem poličky...co ty na to?
27. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak rajská je hotová a ještě dovařim knedlík a zase jeden oběd za náma. :slight_smile:

Pay tak v Domově jsem nebyla ani jednou
27. led 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, koukám koukám, ohňostroje, ani jiný gejzíry zatím od Dáši z okna nevidím :grinning::grinning: Možná z druhé strany, ale ven tedy nejdu. :sweat_smile:

My chodili do nároďáku na stoletou diskotéku. :grinning::grinning: Tam to bylo super. Pak jsem jednou vlezla omylem do Emka a myslela jsem, že jsem na jiný planetě. :fearful: :confused: :grinning:

Péťo, klidně jo. Dáme si ještě vědět, já se pořád rozmýšlím, zda nechat Verunku doma, nebo jí dát do školky, když jsou takový mrazy. Přeci jen se z toho kašle teprve dostala, ještě trochu nudlákuje...sakriš, to je prekérka. :rolling_eyes:

Jo a sháněla jsem nějaké šrouby k té polici a pak kouknu na stránky Ikey a oni k tomu ani žádný nebyly, tak nějakou hmoždinku a šroub Péťo si manžel vybere podle toho, kam to budete vrtat, jo?
27. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - do Národáku jsme chodili až po pubertě..když už jsme nechápali hudbu mladejch...Stejně ted ty kluby jsou tak zvláštní, vůbec jejich hudbě nerozumim...
A k polici - jasně, manže hmoždiny má a šrouby sežene..ještě tu je pořád možnost izolačky...

My asi dnes nevypůjdeme, se bojim aby nenachladil průdušky...nevíte kolik to hodí na teploměru? Je tam ale nádherně...
27. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - rajská ...mmm..Já mám bram knédl a zelí a vepříka...
27. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay mi máme stále -13st.
Já bych asi z takovym prťouskem ven teda nešla,možná odpolko až bude trochu líp
27. led 2010 v 11:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dnes odpo měl manža porpvé hlídat matulu..řekla jsem mu,nboj kdyžtak mu uděláš kaši...Napsala jsem u návod a při tom přemýšlela, jak to v městě zkloubit na co nejkratší dobu...Umyju si hlavu, chci si nahodit obličej, jak když půjdu do civilizace ať taky lidividěj jak vypadá ženská na mateřský..Najednou telefon a manža:" Problém, jsem zapomněl, že máme dneska olympiádu..!"..z čeo vyplývá mezi řádky, si to zruš a zařiď se podle toho...
Tak jsem zmuchlala sloh s návodem, uklidila řasenku a zavolala dědovi, že se dnešek ruší a že tedy vše zařídíme v pátek dopoledne...Jsem si to teda zařídila... :angry:
27. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mi budete muset zahlásit stav teůloty kolem 2 hodiny...jo? :grinning:
27. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru má rajskou polívčičku a já si asi obalím ten hermelín...uvidím, nějak nemám hlada.

Já byla porpvé na diskotéce na jedné vesnici asi od 20h do 22...to jsem měla povolené a o půlnoci pro mě přišel mamky tehdejší přítel, že jako mamka doma řádí a že už by jsme měli jít. :grinning: No a já než jsem tam šla, tak říkám, co si mám vzít na sebe, že tam určitě budou v krojích...jako na vesnici...tak se mi smáli a do dneška si na to s kamarádkou z té vesnice vzpomeneme. :grinning::grinning:
27. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, Veru má o zábavu postaráno...roztrhla si takový pidikorálky a tak je sbírá a hledá mezi drobkama :grinning::grinning: No to bych se asi smát neměla, co? :grinning:
27. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - hlavně že tě nevolá na pomoc... :grinning:
27. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, NIk už je bez teploty, nudláme pěkně,ale už je to dobrý. Noc byla otřesná, usnul až v půl jedný.Takže jsem ráno byla Zombie. Nika si vzal v 7 manjel a já si šla ještě hoďku dáchnout. Ještě že tak. Teď valil pro dort. Na dolní Střekov. Bujarý oslavy nebudou, my na to nějak nejsme. Dortík 2 dárky, pár fotek, video. Toť vše. Ještě bude o víkendu jedna oslava u babičky.
Lu: téda Verunce to tam sluší...Nechcete nám jí schovat jako nevěstu? :grinning:
A Nikýsek všem děkuje za gratulace.
A už hezky ťapeme.Tak 5 kroků s přehledem. Asi se chtěl před kamerou vytáhnout.
Foto přesně v hodinu narození nebylo. Narodil se v půl sedmý ráno. To jsme ještě spinkali
27. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay OK cca ve 2h dám vědět. :wink:

Dášo v klidu to oslavte a pak dej fotečky.

Luci no tady se smát můžeš ,ale doma bys neměla. :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Verunka už luxuje. Mě nebaví pořád vyndavat a zandavat do kumbálu vysavač. U nás by se uživil ten ruční, protože já vyluxuju a Veru si vezme rohlík a je to tu zase vystlaný drobkama. Takže asi tak.
27. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu: toho ručního se zbavujem, ten nám teda nevyhovuje. Se furt musí dobíjet.
27. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Manža donesl dortík. Krásnej, jenomže blbci co ho zdobili napsali Nikísek.Tak to mě namíchlo. Jelita! To bude krásný na fotce.Njn co se dá dělat :confounded: :angry: :unamused: :frowning2:
27. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee.Dáši a ta chyba je v Y po K?
27. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek